Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) birorichard válasza Ragnar_ (#450) üzenetére


birorichard
őstag

Ja, nagyon. Bízok benne, hogy jól fog futni, pár év alatt azért már jól kitapasztalták ezt a motort, BF4 is teljesen vállalhatóan fut nekem magas beállításokkal. Erről egyébként azt írják, hogy még alacsony grafikán sem néz ki gagyinak, lecsupaszítottnak.

(#452) Ragnar_ válasza djculture (#449) üzenetére


Ragnar_
addikt

Én BF3 alapján bizakodó vagyok, az azért nem volt rossz, ha olyan lesz csak SW skinnel már rendben is van.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#453) daveoff válasza Ragnar_ (#452) üzenetére


daveoff
veterán

Ennek a játéknak nem sok köze van a BF3-4-hez, ez már most látszik. max a grafikus motor révén a látvány, ás a fizika, a játékmenet teljesen más....

Szerintem nem lesz ez rossz, vannak dolgok amik nem tetszenek, de amíg nem próbáltam ki addig inkább nem mondok semmit...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#454) @rglaaf


@rglaaf
veterán

a bétához jött is egy GeForce driver :K

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#455) Ragnar_ válasza daveoff (#453) üzenetére


Ragnar_
addikt

Előző Battlefront amennyire emlékszem területfoglalós volt kb. mint a conquest mód. Aztán majd meglátjuk, mondjuk nem valószínű, hogy minden játékmódot lehet majd próbálni, de nagy vonalakban azért lehet majd látni, hogy mit várhatunk a teljes verziótól.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#456) Ragnar_ válasza @rglaaf (#454) üzenetére


Ragnar_
addikt

Már töltöm is Geforce experience megtalálta.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#457) daveoff válasza Ragnar_ (#455) üzenetére


daveoff
veterán

3 pálya, és játékmód lesz a bétában, remélem azért nem ennyi lesz a végleges játék.... :D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#458) djculture válasza daveoff (#453) üzenetére


djculture
félisten

Kíváncsi leszek én is egyszer már beszoptam az EA-val ezzel a hardline istenverésével (az a játék egy komplett káosz generátor), úgyhogy nagyon meggondolom hogy kiadjak e erre 14 ezret.

[ Szerkesztve ]

(#459) Ragnar_ válasza daveoff (#457) üzenetére


Ragnar_
addikt

Az azért elég, hogy lássa az ember, hogy mi a stájsz. :)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#460) k-adi válasza @rglaaf (#444) üzenetére


k-adi
nagyúr

A reload gomb marad, mert ha jó időben nyomod meg akkor nem kell kivárni míg visszahűl a fegyvered.
Melee (bicska) gomb nincs ha jól láttam.

(#461) k-adi válasza daveoff (#457) üzenetére


k-adi
nagyúr

Már számtalanszor megírták itt is, hogy kb 12 pálya lesz és 6-7 gamemode...... mármint a véglegesben. A BETA-ban 3 gamemode lesz (walker assault, drop, coop survival)

[ Szerkesztve ]

(#462) daveoff válasza k-adi (#461) üzenetére


daveoff
veterán

És? Tudom, hiszen én is írtam többek közt...

Azért mondtam, hogy a 3 map/gamemode nem fog elárulni mindent.....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#463) birorichard


birorichard
őstag

Nem tudom, h kit érint, de Reddit-en azt írják, h full controller support van! =)

(#464) @rglaaf válasza birorichard (#463) üzenetére


@rglaaf
veterán

miért nem csodálkozom...

PSN:BiZzare_0 ️

(#465) birorichard válasza @rglaaf (#464) üzenetére


birorichard
őstag

Én spec örülök neki, Titanfall-t is azzal játszottam, BF-nél hiányoltam a kampányból.

(#466) k-adi válasza daveoff (#462) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem értem mi bajod van. Ez egy BETA. :U Azaz önként tesztelsz egy félkész terméket. Persze hogy nem fog elárulni mindent..... :N

(#467) laceszgamer válasza k-adi (#466) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kérdés mi fog belőle kisülni. :D Mert ez lehet egy kegyetlen jó reklám is a játéknak, ha a béta már alapból is szórakoztató, viszont fordítva is el lehet sütni vele a dolgokat. Tekintve, hogy hiába béta, sokan szerintem ez alapján fognak mérlegelni, független attól, hogy milyen hírek vannak a játékról, ha ez tetszik veszik, ha nem akkor max majd egyszer olcsóbban. Mert azért ezt sikerült eléggé durván árazni, legalábbis 14 PC-n is...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#468) zkas90 válasza laceszgamer (#467) üzenetére


zkas90
senior tag

Meg ugye tutira lesz prémium is hozzá ugyanannyiért :D

(#469) k-adi válasza laceszgamer (#467) üzenetére


k-adi
nagyúr

A probléma ott van (az emberekkel), hogy nem tudják mit jelent az, hogy valami béta vagy béta tesztelés. A lényeg, hogy ez NEM DEMO. A demo a végtermékből kivágott kedvcsináló rész. AZ alapján lehetne ítélkezni. BÉTA alapján nem, mivel egy tesztfázisban lévő termékről (játék) van szó..... csak ugye ez nem jut el az emberek agyáig és a béta alapján ítélkeznek majd, ahogy pl. a nemrégi cod BO3 esetében is. (mondjuk ott szerencséjükre pozitívan sült el ez a dolog)

Tehát, röviden: ha a béta szar, attól még a végtermék (ha kijavítják a béta tesztelés során észrevett hibákat) lehet jó is. :K

Amiken tudnak változtatni még az pl. Luke és DV sután mozog még + a kardok és DV köpeny animációja bugos, hitmarkerek javítása, kártyák balance-olása, stb. Ezeket mind-mind ki tudják javítani, ergo emiatt még nem kell lehúzni a vérbe a játékot.

Amúgy a játék grafikailag szép, ezt aláírom. De hangulata 0 :( még a nagy létszámú walker assault mód is olyan... mit is mondjak....suta. :U

[ Szerkesztve ]

(#470) zkas90 válasza k-adi (#469) üzenetére


zkas90
senior tag

November 17-én jelenik meg a játék. 1 hónap van addig. Már el lett küldve lemezre nyomásra a cucc.
Nem fog változni a játék, csak a kiderülő bugokat fogják kijavítani a day1 patch-ben.

Tehát igen is ilyen lesz a játékmenet. Ilyen élményt fog nyújtani (maximum stabilabb lesz és nem lesz annyi bug) megjelenéskor is.
Persze ott lesz a több pálya és játékmód, de attól még a játék olyan lesz amilyen mostani állapotában van.

Majd később jöhetnek a nagyobb változtatások..ha szükséges.

ui: Ugyanez igaz a need for speedre is. Viszont a Rainbow még akár változhat is megjelenésik. Például a pajzsot cipelő embert kicsit átszabják.

[ Szerkesztve ]

(#471) k-adi válasza zkas90 (#470) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én hallottam olyan híreket is, hogy december vagy 2016 Q1-ben jelenik meg, de ha tényleg November 17-én jelenik meg a játék akkor valóban kezdhetitek ásni a gödröt neki. :))

(#472) zkas90 válasza k-adi (#471) üzenetére


zkas90
senior tag

Xboxon magyarországon (store szerint): Kibocsátás dátuma: 2015.11.19.
PC-n magyarországon (origin szerint): Release date: 19 November 2015

A nov 17 az elvileg NA beli dátum.

[ Szerkesztve ]

(#473) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

12GB lett... hmmm ez jó, így ráfért még az SSDre. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#474) bul07 válasza k-adi (#469) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát pedig Beta alapján el lehet dönteni hogy kell vagy nem

Jó példa erre a Battlefield: Hardline, az első kipróbálás alkalmával(Alpha, vagy az is Beta volt) már lehetett érezni hogy ez nem méltó a Battlefield névre, és megvételt is erősen kétségesé tette
Majd a megjelenés előtti Beta sok emberbe véglegesítette ezt az érzést hogy ez a játék nem az igazi, és kevesen is vették meg PC-re

És szerintem igen nagy bukás is lett a játék PC-n, megjelenés után pár hónappal szinte nem volt a szervereken ember

Szóval igen is sokan döntenek a Beta alapján, én is, mert lehet az alapján

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#475) fuvi válasza @rglaaf (#444) üzenetére


fuvi
senior tag

láttam streamen h hátulról oda sunyogva puskatussal fejbekólintottak vkit (ofc oneshot), szemből is ütötték egymást (ugyanúgy puskatussal, csak ekkor 2 ütés kellett a killhez)

(#476) prokxy válasza bul07 (#474) üzenetére


prokxy
veterán

Így van, ma-holnap eldöntöm én is, h előrendelem-e.
A gameplay-ek alapján egyelőre tetszik, de majd kiderül, h ez az ugribugris, lézeres, pickupos móka mennyire válik unalmassá! :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#477) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Elvileg egy oldal szerint (ahol több városra is átszámították helyi időre) 19:00-kor kezdődhet a móka Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#478) v!ct0y válasza Ragnar_ (#477) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem egyszerre indul mindenhol vagyis du 4kor. Legalábbis remélem. Ha nem akkor majd vpn:DDD

(#479) PhilBrick válasza Ragnar_ (#477) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nálam az Origin kliens 16:00-t ír. Annak jobban hiszek.

(#480) birorichard válasza PhilBrick (#479) üzenetére


birorichard
őstag

Jaja, az mindig igazat mond. :D

(#481) Ragnar_ válasza v!ct0y (#478) üzenetére


Ragnar_
addikt

Persze egyszerre indul, ami Magyarországon 19:00-kor lenne az oldal szerint.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#482) Ragnar_ válasza PhilBrick (#479) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nekem Origin azt írja : Available October 7 2015 7:00 AM, preloaded, elindítani viszont nem lehet. De amúgy szerintem is lehet hinni az Originnek, ha nem tegnapra írja.. :D (Lehet, hogy az az early access)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#483) v!ct0y válasza Ragnar_ (#482) üzenetére


v!ct0y
veterán

Október 8. 16:00

(#484) zkas90 válasza Ragnar_ (#482) üzenetére


zkas90
senior tag

"preload" = előtöltés

Elérhető: 2015 október 8 16:00

(#485) zzola


zzola
félisten

Nah, már konzolon is (X1) letölthető, csak Ausztráliára kell állítani a webes felületet... :))

(#486) zkas90 válasza zzola (#485) üzenetére


zkas90
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#487) zzola válasza zkas90 (#486) üzenetére


zzola
félisten

"csak Ausztráliára kell állítani a webes felületet"...

(#488) castiels


castiels
addikt

Single is lesz a játékban?

(#489) zkas90 válasza castiels (#488) üzenetére


zkas90
senior tag

Egy korábbi hír: "For starters, Star Wars: Battlefront will not have a single player game mode. Instead, the game will focus on multiplayer and cooperative modes rather than spend resources crafting a campaign. "

kiegészítés:

"Star Wars: Battlefront will support bots. There is a game mode called Missions that can be played either solo or cooperatively, and will be filled with bots. This mode can be played either offline or online, so if the Internet goes down, players can still get their Star Wars: Battlefront fix.

Az indok hogy miért nincs sp kampány: "Very few people actually play the single-player on these kinds of games. That’s what the data points to."

[ Szerkesztve ]

(#490) castiels válasza zkas90 (#489) üzenetére


castiels
addikt

tehát nem, köszi.

(#491) GamerToxic


GamerToxic
csendes tag

Sziasztok Srácok!

Közeleg a Star Wars Battlefront nyílt bétája, ennek örömére pedig egy prezentációt szeretnék bemutatni Darth Vader közreműködésével.
Természetesen Unreal Engine 4 alatt :)
Szóval Darth Vader, 1080p, 60 FPS.

Darth Vader - Unreal Engine 4- Ice Lands i7 4790 + GTX 960

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#492) Ragnar_ válasza zkas90 (#484) üzenetére


Ragnar_
addikt

Igen értem, de nekem akkor is tegnapra írja az elérhetőséget ha gondolod screenshotot is tudok föltenni róla. Nem véletlenül tornáztattam meg a googlet ezügyben.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#493) Ragnar_ válasza GamerToxic (#491) üzenetére


Ragnar_
addikt

Pofás, szó se róla de én még Darth Vadert futni nem láttam, pedig néhányszor megnéztem már a filmeket. (meg a palástjának a materialja túl bőr-műanyagszerű, és a particlek sem voltak a filben minden fénykardsuhintásnál, az csak akkor volt látható többnyire ha anyagot ért a csapás)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#494) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Előre is bocs, ha nem vagyok teljesen képben a játékot illetően, de csak most kapcsolódtam be ebbe a témakörbe, miután a kicsi fiam megkért, hogy töltsem le a SWBF bétát. Az EA oldalán eljutok odáig, hogy letölthető demók, béták, stb, de amikor ráklikkelek a játékra, akkor folyton valami Origin szoftvert akar telepíteni. Ez micsoda? Feltétlenül kell a béta letöltéséhez/futtatáshoz? Enélkül nem működik? Hogyan csináljam?

Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#495) @rglaaf válasza lacibacsi (#494) üzenetére


@rglaaf
veterán

igen az origin kliens mindenképp kell hozzá, feltelepited a programot és utána vagy a weboldalon vagy az originbe behuzod a bétát akkor letölti és automatikusan fel is telepiti

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#496) lacibacsi válasza @rglaaf (#495) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm. Ez az origin is olyan, mint mondjuk a mycom launcher, hogy folyton b@sz@kodik a gépen és alig lehet leállítani akkor is, ha nincs rá szükségem?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#497) TXT válasza GamerToxic (#491) üzenetére


TXT
őstag

Darth Vader palastja olyannak tunik itt, mint valami fetish party jelmeze! :C :C WTF?? :C
De ez az effect a fenykard "suhintasoknal" is eleg gazos, ettol azert sokkal jobbat is tudnak ezek a sracok es lehetne a filmhez merten valosaghubb! Szerintem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#498) @rglaaf válasza lacibacsi (#496) üzenetére


@rglaaf
veterán

ez nem csinál semmit csak akkor ha jön valami frissités játékokhoz akkor ez automatikusan letölti de nem kell félni tőle ha nem kell akkor kilépsz csak addig kell hogy menjen ameddig játszol, hasonló vagyis ugyan az a célt szolgálja mint a steam kliens nem tudom azt mennyire ismered

mycom launcher-t nem ismerem de nem hangzik valami biztatónak

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#499) GamerToxic válasza TXT (#497) üzenetére


GamerToxic
csendes tag

Nyilván lehetett volna azokra az "apróságokra jobban is odafigyelni" és ahogy az előttem szólók is említették a futást...vannak hibák, furcsaságok..

Inkább úgy tekintsetek rá mint egy demóra, egy lehetőségre, s mi lapul az Unreal Engine 4 erejében :)

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#500) @rglaaf válasza GamerToxic (#499) üzenetére


@rglaaf
veterán

ezt ki csinálta gondolom UDK-val?

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.