Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) v!ct0y válasza pityaa23 (#1095) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nálam is ilyesmi van.

(#1102) Locutus válasza #85552128 (#1093) üzenetére


Locutus
veterán

"This rebel stronghold has no hope of escape, commence the attack!"

(végülis tényleg elég reménytelen rebel oldalról a játék :D)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1103) Locutus válasza #85552128 (#1097) üzenetére


Locutus
veterán

Nope, "nv kártyával" nálam semmi gond. Minden ultrán, vsync-el lazán tartja a 60fps-t, és sosem akad.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1104) zzola


zzola
félisten

Kitolták a béta befejezési idejét...vót má?

(#1105) daveoff válasza pityaa23 (#1095) üzenetére


daveoff
veterán

Ha tippelhetek, akkor én a win7-re gyanakodnék, a konfigod lazán elég a játékhoz. Persze lehet az AMD driver is a ludas, nálam NV-vel egyszer sem akadt meg a játék.

(#1104) Zolar: Meddig? origin 11.-ét ír...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1106) pityaa23 válasza daveoff (#1105) üzenetére


pityaa23
senior tag

Feldobtam a Beta drivert, de ugyan az. Na mindegy, ha nem egyedi a probléma akkor nyugodt vagyok. Lusta vagyok új wint feltenni, de majd lehet megteszem nemsokára.

(#1107) szami777 válasza daveoff (#1105) üzenetére


szami777
addikt

13-ig tart
forrás: [link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1108) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Ha kicsit emelnének az energia lövedékek sebességén, nem lenne rossz.Direkt nem írom hogy lézer mert ez nem az.És a találatokkor sem kéne 6-8 lövés egy embernek.Érdekes amikor dropzone-t nyomattam a botok ellen azoknak elég volt 2-3 lövés és feküdtek.A hangulata nagyon rendben van.Előző meccsen lázadókkal mentem, kinyírtuk mindkét AT-AT-t, az egyiket a toronyból én kínáltam meg kegyelem döféssel utoljára. :P
Most viszont uninstall.Várok majd türelmesen az első nagy leárazásra, akkor esetleg vételezek egyet. :D

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1109) cskamacska válasza Locutus (#1102) üzenetére


cskamacska
addikt

Őszinte üzenet a Birodalomtól minden mocskos lázadónak:

:DDD

marilllyo: Ezelőtt csak sejteni lehetett mi lesz belőle, most már tudni is. ;]

Griff55: Aha, a "toxic community" meg ősi szittya nyelvemlék. :P

meg ha már reddites képspam:

apa és fia végre megbékélnek :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1110) elektrotank


elektrotank
tag

Volt szerencsém a bétához. Elég jól fut. A táj valami elképesztően néz ki és a hangeffektek rátesznek még egy lapáttal. Játékmenetileg hasonlít kicsit a BF-re szerintem. Ettől függetlenül várom, de előrendelni semmiképp se fogom, inkább megvárom míg alacsonyabb lesz az ára.

Ezen meg jót röhögtem! :DDD

[link]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#1111) #85552128 válasza pityaa23 (#1106) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nálam is vannak anomáliák, pl. most kipróbáltam Vsync nélkül mennyit bína 80-90 FPS megvan mégis tele van szinte folyamatos mikro akadásokkal. Simábban fut Vsynccel mint anélkül + eddig is volt járművekben ilyen fekete csíkokkal villódzó képernyő Vsync nélkül meg szinte végig van...

[ Szerkesztve ]

(#1112) daveoff


daveoff
veterán

Endor Drop Zone.... :DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1113) sixpak válasza daveoff (#1112) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ohh... :D

Más: az előbb én is csináltam egy 50:10-et, először sikerült superhero card-ot húznom, Vader voltam, szinte sajnáltam szerencsétlen lázadókat. :D
De ezzel együtt is az a véleményem, hogy egy faszság ez a szupehiró dolog.
Jobb lenne mindig egy személytelen arccal tolni...mindenki lehet Vader és Luke...ez gáz. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1114) killer095 válasza daveoff (#1112) üzenetére


killer095
őstag

Ez hogy sikerült? ,énis akarom :DDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#1115) kisza25 válasza daveoff (#1112) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

És be is rakott?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1116) daveoff válasza kisza25 (#1115) üzenetére


daveoff
veterán

Dehogy, sullustra tett be, valami bug.... :N Direkt ezért összeszedtünk 6 embert, hogy elinduljon a kör, de gondoltam, hogy csak bug...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1117) laposonly11


laposonly11
senior tag

Kifogtam egy jó csapatot, és már a játék első körében kinyírtuk mind a két lépegetőt, az viszont már vicc hogy a tornyoknál is jobban lehet őket sebezni a dlt-19 kézi nehézlézerrel!

Ordo est anima rerum.

(#1118) stoon


stoon
őstag

na össze futottam az első csalóval 167/0 kiléptem de még megy a mecs szerintem 200+ lesz neki valami BF4 volt a nevében! igazi gyökér! mit élveznek ezen ????WTF???? és mégcsak nem is a gyári játék ez egy béta!!!!???? :W

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1119) mettek válasza stoon (#1118) üzenetére


mettek
addikt

Semmi különös nincs ebben,Pc-n a bf4 betában én is felvettem egy csalót. Amugy ezért is rendeltem elő Xbox One-ra a Battlefrontot, itt nincs ilyen gond.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1120) laceszgamer válasza stoon (#1118) üzenetére


laceszgamer
addikt

Gondolom sikerélményt akar, csak magától túl béna hozzá, ahhoz meg nincs türelme hogy gyakoroljon vagy esetleg utánajárjon a dolgoknak, hogy mit csinálhat rosszul. Sajna amióta van multi játék a csalók ennek a dolognak az átka.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1121) k-adi


k-adi
nagyúr

Ugyanaz mint a bo3 bétában.... Készítik a cheatet a teljes verzióhoz, most ők is (béta)tesztelnek :))

(#1122) shotika válasza laposonly11 (#1066) üzenetére


shotika
őstag

A megboldogult 90-es évek játékait idézi:DD Tényleg ennyire visszafejlődik a játékipar?:D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1123) Griff55


Griff55
senior tag

Negatívum: gyakoriak a csalók, ultrán baromira eszi a vga-t r9 280x 99%-on pörgetve is be tud esni 45fps-re... azért remélem javítanak még rajta, a béta játékmódok pedig könnyen megunhatóak (ebből a szempontból csalódás) iszonyúan lebutított, kevés lehetőség
Pozitívum: tényleg szép grafika, 5 gigánal alig eszik több ramot (baromság a 16), jó zenék
De sajna valahogy kevés a játék, az árát pedig messze nem éri meg

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1124) shotika válasza cskamacska (#1077) üzenetére


shotika
őstag

"tt is meg van annak a lehetősége, hogy ha az ünnepi szezonban valami csoda folytán elkupálja az aktuális CoD részt a Battlefront,"

Erre már igazán nagy szükség lenne, és ha nem is ez a fos dönti meg, de nagyon kellene a vérfrissítés az FPS-ek között.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1125) kisza25 válasza daveoff (#1116) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a franc, na megközelítettelek, de az erő neked kedvezett:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1126) daveoff válasza kisza25 (#1125) üzenetére


daveoff
veterán

Nyomasd! Szerintem még én is tudok javítani.... :D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1127) kisza25 válasza daveoff (#1126) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az a baj, hogy mindig elcsámborog egy bamba rohamosztagos:D
ebben a körben 2x is keresnem kellet az ostikat:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1128) daveoff válasza kisza25 (#1127) üzenetére


daveoff
veterán

Ha megtanulod honnan jönnek könnyebb dolgod lesz, azon sok múlik, hogy az AT-ST-ket minnél előbb kicsináld. Egyébként ezt az időt 2.-ra futottam, szóval eddig 2x futottam neki, de ha beelőzöl... ;]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1129) kisza25 válasza daveoff (#1128) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én elsőre ;] nem ám:D az komoly :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1130) ciry válasza pohár (#1010) üzenetére


ciry
őstag

A hangok nagyon ott vannak, nekem az jön be a legjobban :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1131) k-adi válasza ciry (#1130) üzenetére


k-adi
nagyúr

A hangok tényleg jók, ezt elismerem. :B

(#1132) TXT


TXT
őstag

Nalatok is 4-5x lefagy a gep, de ugy, hogy ujra kell inditani, amikor ezt a csodamuvet el akarjatok inditani??? Nyilvan nem eleg a kismillio csalo, az idegesito sosem tapasztalt neha jelentkezo szaggatas, az ertelmezhetetlen balance es meg ki tudja mennyi orvosolando hiba, meg kell egy agyverzes kozeli allapot, mire eletet lehet lehelni ebbe a sz@rba!!! Nyilvan! Hogy veregessem.....
:W :W

(#1133) k-adi


k-adi
nagyúr

(#1134) Malachi válasza TXT (#1132) üzenetére


Malachi
addikt

nálad lesz a gond, másnál nem volt semmi bibi sőt, bétához képest nagyon simán és jól fut. legalábbis NV kártyákkal úgy láttam nem volt baj.

(#1135) laceszgamer válasza k-adi (#1133) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak azt nem értem, mért fekete ruhába kellet Luke-ot is betenni, oké, hogy volt ilyenben is nem egyszer, de szerintem itt azért kicsit elkülöníthették volna apucitól, hogy ne azonos színűek legyenek legalább, Vader lehetne rózsaszín akár. :D

Na de komolyra fordítva, tényleg a klasszikus fehér-vajszínű ruha szerintem jobban passzolna Luke-hoz, mégiscsak jedi és nem sith.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1136) k-adi válasza laceszgamer (#1135) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én úgy tudom, hogy Luke-nak ez a fekete ruha nem is "kinti" ruha, tehát elvileg akármennyire is jedi vagy sem, kint a Hoth-on megfagyna. Ezért vannak a birodalmiak is más ruhában, stb.... (Vader ruhája speciális, így ő nem fagyhat meg amúgyse, de Luke simán)

Szóval amellett, hogy elég olcsón néz ki, hogy mindkettő hero fekete színű ruhában van, még "baki" is valamilyen szinten. :DDD

(#1137) Griff55


Griff55
senior tag

és mit kell ahhoz csinálni, hogy Luke-ként vagy Vader-ként mehessünk?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1138) oriic válasza Griff55 (#1137) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fel kell venni a pályán a hero power upokat.

Live-Die-Respawn

(#1139) kisza25 válasza TXT (#1132) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

se fagyás, se szaggatás, lag az néha előfordul nálam is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1140) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Isteni azt hallgatni amikor a hómezőn a fejed felett elhúznak a T-47-esek.Ha nem kellene folyton lődözni, komolyan mondom csak gyalogolni is jólesne a terepen. :D

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1141) kalimist válasza k-adi (#1133) üzenetére


kalimist
aktív tag

Ezen jól látszik kik is a játék célközönsége. :)

(#1142) fuvi


fuvi
senior tag

(#1143) daveoff


daveoff
veterán

Jött valami frissítés a játékhoz originen....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1144) sixpak válasza daveoff (#1143) üzenetére


sixpak
nagyúr

Remélem az Endor map. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1145) daveoff válasza sixpak (#1144) üzenetére


daveoff
veterán

Sajnos nem! :D Asszem többek közt a personal shield-et javítottak, legalábbis nekem ez tűnt fel, egyelőre nem bugos, mint eddig.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1146) Locutus válasza daveoff (#1145) üzenetére


Locutus
veterán

Mi volt a bugja?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1147) laposonly11 válasza daveoff (#1143) üzenetére


laposonly11
senior tag

Okosabbak lettek tőle a gépi ellenfelek:
[link]
:U

Ordo est anima rerum.

(#1148) jsk válasza laposonly11 (#1147) üzenetére


jsk
senior tag

A frissítés hozott egy új kártyát. Airbender a neve. Az erő segítségével elhajlítja a játékos körül a levegőt, így az ellenfél nem látja pontosan a célt. Ezt láthatjuk a fenti videón. :DD

(#1149) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Hali! A botos multi csak a missziókbol áll, vagy lesz Conquest módban is bot mód, mint a BF2-ben?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1150) laposonly11 válasza jsk (#1148) üzenetére


laposonly11
senior tag

:)

Az erő segítségével vagy anélkül, a tornyok lézernyalábai is képesek a levegőben irányváltoztatásra, a video 8:46 másodpercétől figyelhető meg a térhajlítás jelensége vagy egy tucatszor:
[link] :U
Súlyos bug, ezek szerint a lövedékek nem egy tökéletesen egyenes vektor mentén haladnak, vagy lehet hogy én vagyok a hülye, és a készítők voltak annyira figyelmesek, hogy a lövedékek figyelembe veszik a bolygó gravitációját és mivel a gravitáció a fényt is meghajlítja ezért lehet a domb mögé lőni! :DD

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.