Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) v!ct0y válasza k-adi (#999) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor te nem veszed meg. Mit kell ezen már 4 napja pörögni??

(#1002) oriic válasza szami777 (#998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre csak néhány infó van amit a béta fájlok közül szedtek ki, de konkrétumokkal nem lehet szolgálni. Nem lesz sokkal több mint amit a bétában lehetett látni.

Live-Die-Respawn

(#1003) szami777 válasza oriic (#1002) üzenetére


szami777
addikt

Azért remélem skinezhető lesz az összes fegyver szép csilivili színekkel, matricákkal. ;]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1004) kisza25 válasza TXT (#989) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

felvehető cucc nyertem már meg a csapatnak pont így a csatát ;]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#1005) sixpak


sixpak
nagyúr

Tizenvalahány játék óra után: ez a játék egy vicc, de még annak is szar.
Pedig nagyon vártam, szerencsére nem rendeltem elő.
Orbital strike néha működik, néha nem...nevetséges, többször jártam úgy, hogy hívtam, de semmi, szánalom.
Végtelenül primitív a játék és ha ez nem lenne elég, akkor ott van a rengeteg puhapöcsű csaló.
Persze olvastam olyat, hogy csak a gyenge képességűek kiáltanak csalót...persze.
Ha hármas k/d arányom van, akkor is látom a csalókat.
Balansz fos, viszont ha több a csaló a rebel csapatba, akkor azért lehet győzni ott is. :D
Tovább figyelem a játék alakulását, elképzelhető, hogy megveszem a megjelenéskor...de nem a béta miatt, hanem mert szeretem a SW-t.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1006) daveoff válasza k-adi (#999) üzenetére


daveoff
veterán

de legalább ne mondd, hogy ez az SW milyen istenkirály játék

Hol mondtam én ilyet, mutasd! Te tényleg trollkodni jársz ide, vagy mi a bajod?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1007) k-adi válasza daveoff (#1006) üzenetére


k-adi
nagyúr

kiszedted a kommentemből ezt a mondatot, a többire meg nem válaszolsz. ennyit rólad. viszlát. ;)

(#1008) kisza25 válasza sixpak (#1005) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez a játék egy vicc, de még annak is szar. és megveszed WTF :F
én nekem a hangulata tetszik nagyon a játéknak, nem tudom nagyon komolyan venni, nem is lehet igazi csapatjátékot összehozni, mert nem nincsenek sqadok és csak egy partner van akire spawnolhatsz, vagy random, de nekem akkor is bejön szerintem én megveszem kíváncsi vagyok a többi pályára és játékmódra:)

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#1009) djculture válasza oriic (#1002) üzenetére


djculture
félisten

Eleve nincs sok fegyvertípus a filmekbe sem..

(#1010) pohár válasza ciry (#991) üzenetére


pohár
félisten

a thermal imploder hangját nem tudom honnan szedték a srácok, vagy hogy találták ki, de a hideg kiráz a hangjától, elmúlt évek legjobb hangját sikerült megcsinálniuk azt hiszem :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1011) salytmasztor válasza sixpak (#1005) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

"A játék egy vicc, de még annak is szar."
"Pedig nagyon vártam, szerencsére nem rendeltem elő."
"Végtelenül primitív..."
...
"...elképzelhető, hogy megveszem a megjelenéskor..."

Az igen...jó kis kontraszt. :P
Tehát szar, de amiért rá van írva, hogy "Star Wars", csak azért kidobsz az ablakon pénzt és megveszed.
Grat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1012) ProEvoFan válasza salytmasztor (#1000) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Így van.Az elején nekem is furcsa volt (de nem mentem szarozni a fórumra) majd adtam neki időt és nagyon megtetszett.
Meg is veszem karácsonyra.

Még mindig az a véleményem, hogy ez egy béta, amit nagyon sokan elfelejtenek és a kész megjelent játékokhoz hasonlítják...már át is ugrom ezeket a furcsa emberi véleményeket.

(#1013) k-adi válasza salytmasztor (#1000) üzenetére


k-adi
nagyúr

Azért nem vagyok troll mert majdnem egyidőben megjelenő multi-fps/tps játékokat összehasonlítottam. Az swbf tényleg szar, sajnálom, de ez van. (De nem csak a bo3 hoz képest hanem a battlefront 2höz képest is.)
Ha csak én mondanám ezt, akkor még csak-csak rámondhatnád hogy troll, de a olvasd már végig a topicot újra. Alig van ember akinek ez bejön és tetszik. Ezek szerint akkor a topic hozzászólóinak a 90%a troll? :))

(#1014) FollowTheORI válasza pohár (#1010) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ugyanaz az effekt ami az első három epizód filmben is van... :)
Nézd meg a csatákat, van pár helyen ilyen robbanás.

Vagy a Jango Fett vs Obi Van ürhajós aszteroidás kergetőzésnél is hasonló az effekt (elején, seizmic charge vagy mi a tököm)...

Brutál jó egy jó hangrendszerrel a film is a játék is. :D :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1015) sixpak válasza salytmasztor (#1011) üzenetére


sixpak
nagyúr

& kisza: nagyon bízom abban, hogy a többi játékmód és map jobban bejön majd, mint ezek és talán kevesebb csaló lesz (talán nem adnak érte 60-70 eurot).
Ha pedig tévedek...nos, nem ez lenne az első játék, amit megvettem, de később megbántam. :D
De még egyszer hangsúlyozom, reménykedek, hogy jó lesz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1016) oriic válasza djculture (#1009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tény, viszont talán elszakadhatnának ilyen téren az alapfilmektől.

szerk:

Glithc-elt a játék valakinél, betette egy Endor lobby-ba. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1017) k-adi válasza oriic (#1016) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, mert így mindenki a lézer-géppuskával fog menni... :U

(#1018) bul07 válasza salytmasztor (#1011) üzenetére


bul07
nagyúr

Pont a végét nem olvastad?

Idézett:
de nem a béta miatt, hanem mert szeretem a SW-t.
Na ezért veszi meg

És annak ellenére hogy nekem se igazán jön be olyan 10óra játék után (mintha egy falat kutyasz@r után nem lehetne megmondani hogy sz@r :) ) lehet megfogom venni, mert idén ősszel nincs más ami érdekelne, (COD-ról lemondtam rég a sok csaló miatt) jó lenne egy 25%-os origin kupon

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1019) FollowTheORI válasza sixpak (#1015) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor vedd úgy, hogy elmentél 5x megnézni a filmet. :DDD

(Azis kb annyi pénz.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1020) pohár válasza FollowTheORI (#1014) üzenetére


pohár
félisten

úúú, és tényleg!

bár a thermal imploder picit különbözik, mélyebbre lemegy a robbanás hangja (frekiben)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1021) br.rak válasza k-adi (#1013) üzenetére


br.rak
őstag

Nem mondanám direktben sz*r-nak.
Tény hogy néha elég random és túl casuar friendly, de ez van, vsz. a Disney nyomására lett ilyen, hogy meglovagolják az Sw hype-ot és kvázi mindenki tudjon vele játszani.
Ha másra nem, 20-60 perc random játékra alkalmanként jó lehet.
Aki "komoly" játékot várt, az tényleg hatalmasat csalódhat benne, de minden ilyenre jut kb 9-20 olyan, aki megveszi és pár óra játék is örömmel fogja eltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#1022) FollowTheORI válasza oriic (#1016) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyébként erdőben AT-AT... mekkora értelmetlenség már... ezt a filmben sem értettem. Hát megfordulni sem tud. :))

(Bár mondjuk lehet kidönti a fákat simán. :P)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1023) oriic válasza FollowTheORI (#1022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Hát megfordulni sem tud. "

Plusz egy szó. Ewokok... :DDD

Live-Die-Respawn

(#1024) daveoff válasza k-adi (#1007) üzenetére


daveoff
veterán

A személyeskedést most fejezd be, azzal nem mész itt semmire...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1025) k-adi válasza br.rak (#1021) üzenetére


k-adi
nagyúr

Számomra az, mert nagyon vártam én is, plusz battlefront 2 után is csalódás + én komolyabbat vártam. Lehet nem kellett volna. :N
Igen, valószínűleg erősen beleszóltak a fejlesztés közben mi hogyan legyen.... azért lett ilyen.. :U

Bár tökmindegy, mert az SW név miatt az eladás így is meglesz, a készítőknek meg csak ez számít.

Talán a többi gamemode megmenti :F

(#1026) salytmasztor válasza bul07 (#1018) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

"Pont a végét nem olvastad?"
Akkor te meg pont az én hsz-em végét nem olvastad / nem tudtad értelmezni? :P

(#1027) FollowTheORI válasza oriic (#1023) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Na az külön trollkodás lesz, ha játszható karakterek lesznek... a kőkorszaki fegyvereikkel.

Azért ezt Lucas nagyon elcseszte... OP a pattintott köves fanyil. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1028) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Szar a játék de azért megvesszük. Ne vagytok semmik:DDD

(#1029) bul07 válasza salytmasztor (#1026) üzenetére


bul07
nagyúr

Sokan gyűjtenek számomra értelmetlen dolgokat és többet is áldoznak rá, így ha ő ezt gyűjti, még ha tényleg furcsa egy gyenge játékért sokat fizetni

Alszok párat rá és hirtelen felindultságból lehet én is rányomok a vásárlás gombra de szigorúan a Standard Edition-ra mert a Deluxe Edition-ba található dolgok egy forintot se érnek
De még azért holnap reggel mikkor hazamegyek a munkából tolok még pár kört csak rá akarnék jönni hogy másoknak mi a frász tetszik benne

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1030) cannibal


cannibal
senior tag

Én észrevettem, hogy kialakult egy divatfikázás szinte minden fórumon amit olvasok. Pl.: film témában menő Nolan-t fikázni,telefonoknál ott van a Windows Phone a közhelyszerű belekötésekkel, oprendszernél a Win 8 csempék (sokan ki se próbálták csak rávágják a csempeazszar) és még folytathatnám.
Úgy tűnik ezt a játékot is sikk lesz fikázni. Ez van. :U Csak már baromi unalmas így fórumozni.

(#1031) bager13 válasza bul07 (#1029) üzenetére


bager13
aktív tag

Csak tudod az a baj, hogy az ilyen hozzállás miatt kapunk évről-évre egyre gyengébb minőségű "alkotásokat".

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#1032) laposonly11


laposonly11
senior tag

Itt többen is emlegették, COD meg TDM stb.
Ez így rendben is volna, csak tudjátok egy frostbite motor alatt a TDM ek úgy néznek ki, hogy hiába bújik az ellenfél, hordó, fal, stb. mögé, egy rpgvel/gránáttal ki lehet szedni, hordóstúl, falastúl, fenyőfástúl, magyarul rombolható a terep! Innentől kezdve kár fizikáról is beszélni mert nincs, egyedül a single player coop pályán lehet kilőni a sátrak oldalát, és a lőrakásokat, de ez így nagyon kevés...

Továbbra is tartom azt a véleményt, hogy egy battlefield 3/4 moddal, jobbat, nagyobbat lehetett volna alkotni és olcsóbban!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#1033) bul07 válasza bager13 (#1031) üzenetére


bul07
nagyúr

A PC szekcióra magasról tesznek már a kiadók, csak a konzol konzol konzol, ez van

(#1032) laposonly11

Már a Battlefield: Hardline is limitáltan volt rombolható, és most ebben a BETA-ba semmit nem láttam ami rombolható lett volna
Így milyen rombolhatóság?

BC2 na az ingen, pálya kezdet épületek hegyin hátán , csata vége pusztaság :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1034) salytmasztor válasza bul07 (#1033) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Dehogyis!
Biztosan nem a sok kis 10 éves (vagy agyilag 10 éves szinten lévő) amerikai konzolos várja a COD BO3-at az SWBF helyett annyira, a k-adi féle felmérés szerint . :U :U :U

[ Szerkesztve ]

(#1035) bager13 válasza bul07 (#1033) üzenetére


bager13
aktív tag

Azért szerencsére vannak kivételek. Én messziről kerülöm az általad említett játékokat.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#1036) v!ct0y válasza salytmasztor (#1034) üzenetére


v!ct0y
veterán

Édes istenem most olvastam el azt a hsz-t. Most döbbentem rá, hogy nem lesz víz a BF-ba. Lehet mégis a codot veszem meg :DDD

(#1037) oriic válasza FollowTheORI (#1027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kőkorszakra is lehet FPS játékot építeni ám. :D Lásd minap bemutatott Far Cry Primal. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1038) oriic válasza salytmasztor (#1034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na kb most be lehetne fejezni az ilyen megnyilvánulásokat mindkét oldalról. BF-et is ugyanúgy megvehetik a 10 éves szinten lévő gamerek, ahogy a CoD-ot is a normális felnőttek. Senkinek semmi köze nincs hozzá, mindegyik oldalnak megvannak az előnyei és hátrányai, tessék őket úgy kezelni...

(#1032) laposonly11

BF-ben egyelőre semmit nem lehet látni a rombolható környezetből, és egyelőre nem is igazán tudom elképzelni. Endor pályán lehet belőle még haszna az embereknek, mondjuk a fák kilövésével, mint anno Crysis első részében. (na az ott állat volt)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1039) laposonly11 válasza v!ct0y (#1036) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ja van víz, azaz kis pocsolya méretű tavacskák, amikben meg lehet mártózni, nem véletlen hogy én amikor kipróbáltam a COD multikat, mindig rám tört a klausztrofóbia! :)

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#1040) sixpak válasza oriic (#1038) üzenetére


sixpak
nagyúr

Endoron kilősz egy fát, kidől, 10 halott... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1041) oriic válasza sixpak (#1040) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó az a másik véglet, de a lényeg szerintem átment. :D

Live-Die-Respawn

(#1042) bul07 válasza salytmasztor (#1034) üzenetére


bul07
nagyúr

Én nem bántom a COD-ot mert BC2 mellet a cod4 a nagy öreg kedvenc
És van pár belőlük is ,Steam-en, cod4, MW2, BO, MW3,

Csak a sok csaló, meg a nem optimalizált játékok miatt hagytam ott a szériát, ingyen hétvégéken ki ki próbálom de nagyon rosszul futott a gépemen

De lehet megveszem a SW-t, most akartam venni pár ház ventilátort 5-6e Ft értékbe , lehet elhalasztom jövőre, és kipótolva megveszem a játékot :) (kicsit morognak a ventilátorok)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1043) salytmasztor válasza oriic (#1038) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Én nem azt írtam, hogy csak 10 évesek veszik meg, hanem hogy a linkelt statisztika szerint nagyrészt kik várják annyira. :B

[ Szerkesztve ]

(#1044) kisza25 válasza pohár (#1010) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Terminator Salvationból ismerős nekem ez a hang :)
ja nem a Star Warsból ;]
amikor a meteorok között megy Obi-Wan a Klónok támadásában

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#1045) cannibal válasza sixpak (#1040) üzenetére


cannibal
senior tag

:DDD :DD

(#1046) salytmasztor válasza bul07 (#1033) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

A PC dologban amúgy nincs igazad.
A PC-s játékipar újra egyre jobban erősödik!
Nagyrészt a Steam (vagy akár Origin) miatt, ahol rengeteg játékot megvesznek (sokszor a jó akciók miatt), másrészt egyre több az (only) PC-s "free2play" game, amik az elnevezésükkel ellentétben nagyon sok pénzt hoznak / hozhatnak a fejlesztők konyhájára.

BF-ek PC-re:
- A BF BC1-et ki sem adták PC-re 2008-ban. :(((
- BC2 kijött, de erősen konzolról volt "átmásolva", igen nagy netkód késéssel, stb.
- BF3-at az új Frostbite motorral már erősen PC-re fejlesztették újra és elég korrekt lett!
- BF4-et az elején sajnos összecsapva és félkészen adták ki.
Valószínű az EA sürgette őket és az engine-t is rendesen megpiszkálták többszálú programozás / mantle és hasonlók miatt.
- A mostani SWBF meglepően jól van optimalizálva és korrekten össze van rakva technikailag már a betában is! Illetve beleraktak olyan fontos javításokat, amiken az utóbbi kb egy évben külön BF4-es csapat (DICE LA) dolgozott. :K
Például: netkód javítás / fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

(#1047) bul07 válasza salytmasztor (#1046) üzenetére


bul07
nagyúr

PC és játék erősödés-> Batman: Arkham Knight ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1048) FollowTheORI válasza kisza25 (#1044) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaja... előbb is írtam. [link]

De máshol is van a filmekben. Szerintem ez egy jó házimozin, vagy moziterembe brutális volt (vagy fülessel nagy hangerőn ;] ). :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1049) zzola válasza salytmasztor (#1046) üzenetére


zzola
félisten

"mostani SWBF meglepően jól van optimalizálva"...
Teljesen más vonalon megy, mint az eddigi FPS játékok. Szinte célozni sem kell és jön a kill....
Headshot, késelés ezek itt ismeretlen fogalmak....

(#1050) k-adi válasza salytmasztor (#1043) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hol van a kor feltüntetve a statisztikán? Mert én nem találtam meg :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.