Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) salytmasztor válasza zzola (#1049) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Látom megjött k-adi troll pajtija. :U
Headshot van a játékban, még skillkártya is épül rá (trait).
Te az SW filmekben biztos sok késelős jelenetet láttál. :P
Ezért van tussal való közelharc a játékban...

[ Szerkesztve ]

(#1052) laposonly11 válasza kisza25 (#1044) üzenetére


laposonly11
senior tag

Szabvány Hollywoody zörej: [link]

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#1053) kisza25 válasza laposonly11 (#1052) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen pont erre gondoltam, de ha már Star Wars, mondom hozok onnan is egy példát:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1054) stoon válasza bul07 (#1033) üzenetére


stoon
őstag

a dropzone-ban vannak "kövek egy kupacban" amik fedezékek de szét lehet lőni őket!

(#1025) k-adi.kb ezerszer elmondtad már hogy sz@r akkor ne vedd meg és lépj tovább! (és innen is mert ezt az egy mondatot átszerkesztve már sokszor elmondtad de , tudom azt várnád hogy az emberek nagy része azt mondja amit te!...........de ez nem az a topik) ez STAR WARS! és ezt ha nem érted felesleges minden szó. fogadd el tényként hogy nem mindenki látja sötéten a jövőt!)

(#1057) Zolar. nálam még a K/D hullámvölgy de ezt inkább a pálya nem ismerésére írom fel!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1055) daveoff válasza zzola (#1049) üzenetére


daveoff
veterán

Ezt hogy érted, hogy célozni sem kell, és jön a kill? Használsz valamit plusz progit, mert nálam nem ilyen.... :( ;]

(#1048) NetTom: Amikor először moziban láttam a filmet, nagyon durván átjött a "szeizmikus töltet" hangja, brutális volt...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1056) pohár válasza laposonly11 (#1052) üzenetére


pohár
félisten

hát én ebben semmi hasonlót nem hallottam :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1057) zzola válasza daveoff (#1055) üzenetére


zzola
félisten

Semmit sem használok-ahogy eddig sem! Azt írtam, hogy szinte célozni sem kell...
Nekem könnyedén beadja a killeket, alig kell célozni...

(#1058) stoon válasza daveoff (#1055) üzenetére


stoon
őstag

nekem mindig felállt a hátamon a szőr mert fullra tekertem az erősítőt!

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1059) daveoff válasza zzola (#1057) üzenetére


daveoff
veterán

Akkor nem tudom én mivel játszok, de rendesen megizzadok a killekért. Nagyon remélem lesz HC, mert az ideg megöl, hogy ennyit kell tunkolni az ellenbe.... :(

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1060) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Miután megveszi az ember a Heavy Blaster-t lényegesen jobb lesz a K/D.Nem olyan rossz ez a játék,csak kell a jó felszerelés és máris több eséllyel indulsz.
Azért ahogy kezdik az emberek kiismerni a játékot egyre jobb körök vannak,már nem csak arra figyel mindenki,hogy a killek jöjjenek,jól lehet taktikázni a felvehető cuccokkal.

[ Szerkesztve ]

(#1061) daveoff válasza AAtt1la (#1060) üzenetére


daveoff
veterán

Most hogy mondod, eddig csak az alap fegyverrel mentem.... :DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1062) AAtt1la válasza daveoff (#1061) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Kell hozzá az 5-ös rang és elég drága,de úgy szórja a skulót,hogy pillanat alatt leszedsz vele bárkit.Sokkal jobb fegyver a többinél,hiába nem nagy a sebzése.

(#1063) djculture


djculture
félisten

A Digital Foundry technikai analízisnek vetette alá a ‪#‎StarWars‬: ‪#‎Battlefront‬ bétáját. Így derült ki, hogy PS4-en 900p-t, Xbox One-on 720p-t tud.

(#1064) daveoff válasza AAtt1la (#1062) üzenetére


daveoff
veterán

Már rég megvan az 5-ös szint, és lóvé is van szarásig, de a fegyverekkel eddig egyáltalán nem foglalkoztam valamiért. Mindegy, most megvettem mindet... :R

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1065) kisza25 válasza AAtt1la (#1060) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

+1 erről beszéltem én is :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1066) laposonly11 válasza daveoff (#1059) üzenetére


laposonly11
senior tag

Válts külső nézetre és ne célozz, mert akkor könnyebben mozgatod az egeret és akkor azzal szembesülsz mintha kevesebbet kellene pakolni az ellenfélbe!
[link]

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#1067) daveoff válasza laposonly11 (#1066) üzenetére


daveoff
veterán

Tudom, így játszok már egy ideje, de nekem akkor is fura a "normál" mód...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1068) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Ma sikerült 2x beülnöm az AT-AT-be,nem tudom,hogy véletlen-e,de mind a 2x a lábánál találtam a "beszállót"úgy,hogy amikor kiszálltam az első után,rögtön ott volt a másik.
A végén szálltam be a körbe(mikor az utolsó pontnál járnak),14-0-val zártam.Már látom előre,hogy lesznek akik csak erre utaznak majd,nem mintha nem lenne hasznos a csapatnak ha állandóan vannak benne.

[ Szerkesztve ]

(#1069) bul07 válasza laposonly11 (#1066) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen
Én ki nem állhatom a külső nézetett és akkor egyből hátrányba vagyok :)

Origin-be nem tudtok valami kupont? 10-20% is elég lenne :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1070) bager13


bager13
aktív tag

Nagy SW fan vagyok, de a játék iszonyatos nagy csalódás sajnos. Kár érte.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#1071) laposonly11 válasza daveoff (#1067) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igazad van én is HC párti vagyok, idegesítő hogy mikor kritikus hitet kapnak a gyalogok, elhúznak a jetpackell fedezékbe, én utána eredek, néhány másodperc alatt beérem, de addigra fullon van az energiája és kezdhetem a sorozást előről!

Amikor megláttam egyik katonatársamat a lábánál fogva a plafonon himbálózni... rájöttem mégiscsak vannak wampák a játékban, már csak a tauntaunok hiányoznak! :)

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#1072) mlinus válasza AAtt1la (#1068) üzenetére


mlinus
őstag

az AT, ST és hero spawnok mind fixek, attól függ hogy milyen fázisban vannak az AT-k. Épp most sikerült összehoznom 90 killet, 3 halállal birodalmi oldalon, AT és ST végig... :DDD

(#1073) kisza25 válasza daveoff (#1067) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és azt hogyan állítod be, hogy mindig külső nézet legyen?mert nyomvatartom C-t akkor átvált, de minden halál után vissza

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1074) blaca83


blaca83
őstag

Nekem is elég volt, "uninstall és lomtár ürítése lett a vége"...! :(((
Sokkal többet vártam tőle, nagy csalódás volt. :(((

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#1075) FollowTheORI válasza kisza25 (#1073) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Options-ben van azis. :)

Már nincs fenn így nem tudom pontosan, de vagy a Gameplay, vagy a Display/Video alatt az első pont pont az hogy milyen nézet. 1P vagy 3P -re tudod állítani. (1st person, vagy 3rd person)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1076) kisza25 válasza FollowTheORI (#1075) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok thx :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1077) cskamacska válasza daveoff (#988) üzenetére


cskamacska
addikt

De mihez hasonlítsák, a Kinect Star Wars táncikálásához? ;] :DDD

Battlefront végtére is egy Battlefield koppintás volt(és meglepően jó, tekintve hogy az előttük kijött 1942 eléggé árkád jellegű volt, ehhez képest mind a BF1, mind a BF2 komolyan vette magát), erre a licensz a Battlefield játékok készítőihez kerül, hát mit várjanak szegények?
Hát azt az egyszerűsített "akciójátékot" amit végül kaptak, az biztos nem. :DDD

salytmasztor:"Azt vettem észre a véleményeknél" hogy akinek nem tetszik a játék, az 1. núb 2. béna(mostanság lownak is hívják) 3. béna núb rinyagép :DDD
És még rendkívül objektív is maradtál, nyilván. :D

sixpak:"nem tetszik, de megveszem" Látod, látod, a Star Wars IP hatalma téged is a markában tart. :P

ProEvoFan: "Még mindig az a véleményem, hogy ez egy béta, amit nagyon sokan elfelejtenek és a kész megjelent játékokhoz hasonlítják" Teszik ezt a Battlefield 4 után ami effektíve bugosabban jött ki mint amit bétakor játszottunk. :DDD Nagyon nyugtatgatod magad, hogy minden szép lesz és jó startra, azért az arc védelmet jó ha bekészíted előre, tudod jön a csúszós télidő. :B
Egyébként technikai szempontból talán most nem lesz akkora balhé, viszont a béta balansz problémáit egy épkézláb teszter csapat azonnal kiszúrta volna, de akár még béta alatt is alakítgathattak volna rajta a közönség nagyobb örömére. Ehelyett majd minden jó lesz releasere duma, egyébként is ez egy régebbi verzió. Na ilyenkor egy indie csapatnak a fejét letépik(most épp a Vermintide van soron, pedig ott naponta két peccs is benézett), itt meg marad a hatalmi gőg. :(

cannibal: "sikk lesz fikázni" Meg whiteknightkodni is. ;)
Egyértelműen egy megosztó alkotásról van szó, amit ráadásul sokan vártak(pl én is erősen), nem csoda hogy felkavarja az érzelmeket. Win8-as példád pont ide illik, mert ott nem egy random ablakkezelőről volt szó(egy random Linux felhasználó hol érdekli hogy mit bohóckodik az Ubuntu a Unityvel, felteszi a KDE-t, és röhög a markába) hanem "A" Windows, eszi nem eszi módon mindenki munka és szórakozási eszközének az irányáról(Microsofton belül teljesen komolyan gondolták a desktop és a Win32 teljes elhagyását a csempék és a készülékfüggetlen appok javára).
Itt is meg van annak a lehetősége, hogy ha az ünnepi szezonban valami csoda folytán elkupálja az aktuális CoD részt a Battlefront, akkor örömében maga alá vizel az EA vezetés(mert nem azért erőltették BF3-ban az Operation Métro rusht meg a grimdark modernwarféres SP részt, hogy a Battlefield 2 fanoknak kedveskedjenek :U ) és minden elkövetkező DICE játék kicsit, vagy épp nagyon Battlefront lesz.
Mert félreértés ne essék, nem azért nem újítanak látványosan CoD témakörben mert ne lennének rá képesek(garázs indieknek sikerül, százszor több pénzzel játszó masszív stáboknak már nem? :DDD ), de "ha nem romlott el nem javítjuk meg" alapon ülnek a legtöbb játékost hozó játékmeneten, és számolják a piac első bevételt. ;] Na ha ilyenbe botlik az EA a Battlefronttal, akkor bezony nem fogja visszautasítani. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1078) k-adi válasza cskamacska (#1077) üzenetére


k-adi
nagyúr

Felesleges győzködni őket. :N Ez a game akármennyire is egyszerű, lebutított, stb., muszáj megvenni, mert a címben szerepel, hogy "Star Wars"... :C márpedig SW nem lehet szar...ugye? :DDD le merném fogadni, hogy SW cím nélkül fele akkora bevételt hozna majd a megjelenés után, mint így.... mindegy, én látom a többi negatív kommentet is --- nem csak itt --- , úgyhogy akármennyire is írogat ide 2-3 user, hogy ilyen jó meg olyan jó... az összképen nem fog változtatni. :B

satyormasztor tőled meg várom a (#1050) kommentemre a választ. Mert szépen hasraütésre bemondtad ezt a 10évesek várják dolgot, de miért vagy olyan biztos, hogy ezt nem várja ugyanannyi "okos" 10éves? :))

[ Szerkesztve ]

(#1079) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Érdekes ez a harmadik nézet, biztos jó móka profiknak, én 0-10 után feladtam.Na nem mintha fps-be egyszer is jól ment volna. :N Valamiért kegyetlenül büntet a játék.

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1080) daveoff válasza k-adi (#1078) üzenetére


daveoff
veterán

Akár igazad van, akár nem, inkább tartsd magadban, mert ez a folyamatos flame keltés, amit itt művelsz nem hiányzik senkinek. Köszi!

Az nem a Te posztod eldönteni kinek miért tetszik a játék, vagy nem, és ki miért veszi meg, vagy nem. Majd mindenki eldönti maga. Normálisan, és objektíven is lehet beszélgetni a játékról, próbáld meg Te is...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1081) raubisoda


raubisoda
senior tag

Igaz pár napja azt mondtam,hogy bánom az előrendelést. Amblokk a fiamnak rendeltem de mivel bent a név,hogy SW így én is veretni fogom ha időm engedi.Ámen and forever SW :K

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#1082) v!ct0y válasza daveoff (#1080) üzenetére


v!ct0y
veterán

ignore azt kész.

(#1083) vegitossj7 válasza daveoff (#1080) üzenetére


vegitossj7
addikt

Egyesek nehezen viselik, hogy másoknak tetszik ez, de ezzel nincs baj, én így vagyok a Lol-al is.

De hogy ezzel elindul egy "trend", azt már nehezebben kezelem. Csak mert Star wars. Nem mellesleg csak azoknak tetszik, akik már előrendelték. Lásd.

Legalább próbálkozik meggyőzni mindenkit, mert a flameelés és a hülyeség kibeszélése két dolog.

Megsúgom, óriási üzleti siker lesz, és már csinálják a pre-quel folytatást, amit a megjelenés napján már elő is lehet rendelni.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1084) cskamacska válasza k-adi (#1078) üzenetére


cskamacska
addikt

Csak semmi buzulás, nincs circlejerk. :P
Mint SW játék szerintem szuper, a hangok nagyon jók, a karakterek auto beszólásai jópofák filmből ihletettek, a grafika szép és mégis jól fut, látszik hogy bőven foglalkoztak a külcsínnel. :K
Itt inkább az egyszerűsítés és akció dúsabbá tétel miatti kiüresedés a gond, ha valakinek nem elég az achievement whorekodás, meg a direkt letiltott dolgok feloldozgatása, akkor rá lehet unni sajnos. :(

más

Épp nemrég történt Hoth-on, hogy birodalmi oldalon bár erősen lestrapált állapotban, de megérkeztek a lépegetők majdnem a pálya végére. Erre pont beért az Y szárnyúak támadása, mire az egyiket gyorsan szétkapták orbital strike-al, a másikat meg a speeder felbuktatta. Na mondom nekünk reszeltek, erre azonnal bedobja a Victory feliratot, ráközelít a felbukott AT-AT-re a kamera, és turbólézer lövések nélkül magától felrobbant a generátor.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1085) daveoff válasza vegitossj7 (#1083) üzenetére


daveoff
veterán

Én sehol nem ajnároztam a játékot, még csak azt sem írtam, hogy tetszik, de nyugodtan keress vissza. Szóval most ne gyere azzal, hogy én előrendeltem, és ezért tetszik a játék, azért ez már tényleg sok. Nekem teljesen mással van bajom, de látom Te sem érted....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1086) k-adi válasza daveoff (#1085) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ebbe a topicba senki nem ért semmit. :U

(#1087) vegitossj7 válasza daveoff (#1085) üzenetére


vegitossj7
addikt

Szóval nem tetszik, de azért 3-4 hónappal a megjelenés előtt előrendeli az ember. Pont erről beszéltem.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1088) k-adi válasza vegitossj7 (#1087) üzenetére


k-adi
nagyúr

Milyen 3-4 hónap? November 20 körül jelenik meg a játék (17-18-19-20).
Mire beérkezne a feedback a bétáról és rendesen fel is dolgoznák azokat már rég megjelent a játék! :C

De nyomjad a vásárlás gombot, mert SW!!! Hát nem érted? Star Wars!!!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1089) szami777 válasza k-adi (#1088) üzenetére


szami777
addikt

Nem unjátok még?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1090) PhilBrick válasza szami777 (#1089) üzenetére


PhilBrick
őstag

Én már rettenetesen.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#1091) GamerToxic


GamerToxic
csendes tag

Sziasztok! :)
Kérésre elkészült a Battlefront bétáról a 2. gameplay videó is. A havas pálya valahogy szebbnek tűnik mint a másik. Ti hogy gondoljátok?

Star Wars - Battlefront BETA i7 4790 + GTX 960 PC Gameplay #2

A Walker Assault mód nem tűnik rossznak, a videóban is egész jó stattal sikerült zárni a meccset, a last kill is az enyém volt :)
1920x1080 a felbontás, minden grafikai beállítás High-on van (FXAA szintén High).
A videó bal felső sarkában pedig láthatjátok mennyire terheli a Processzort, a GPU-t a Ramot valamint az FPS értékeket.
Ha tetszett a videó, nyugodtan csapass egy lájkot!
Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#1092) marilllyo


marilllyo
veterán

Fura egy topic ez. Amíg nem volt beta milyen jól elbeszélgettünk itt? :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1093) #85552128 válasza marilllyo (#1092) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ja, tele lett rebel scumokkal a topic :DD

(#1094) v!ct0y


v!ct0y
veterán

58:6 Mocskos csíter vagyok...

(#1095) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Nekem minden egyes betöltésnél rohadtul akad a játék, lassan is tölti be, közben a géppel semmit nem tudok csinálni, kb még az egeret sem tudom mozgatni. Utána ha betöltött akkor kb 1 percig még szaggat akad majd folyamatosan megy szépen gond nélkül.

Gépem:
I5 4570
R9 290
8giga Ram 1600MHz kit
oprendszer ssd-n van a játék meg egy 1 terrás wd green vinyón, 7200-as a fordulata.

Win 7 és elméletileg a legfrisseb AMD driver, nem béta.

(#1096) Griff55 válasza marilllyo (#1092) üzenetére


Griff55
senior tag

Előjött a magyar virtus a kommentelőkböl :D

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1097) #85552128 válasza pityaa23 (#1095) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nálam is ez van (Cat 15.9.1) viszont csak kb. ~10 másodpercig, kicsit várni kell és utána jó...
Ha nV kártyákkal is ez van akkor szerintem a játékkal van gond.

[ Szerkesztve ]

(#1098) Griff55 válasza pityaa23 (#1095) üzenetére


Griff55
senior tag

Próbáld meg béta driverrel. Azt eleve a battlefronthoz adták ki ( ha nem segít, akkor passz, esetleg a játèk újrarakása)

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1099) killer095 válasza v!ct0y (#1094) üzenetére


killer095
őstag

26:0 dettó ;]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#1100) szami777 válasza pityaa23 (#1095) üzenetére


szami777
addikt

Nálam is ugyanez. A béta driver után már csak a meccs elején csinálja ezt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.