Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) zzola válasza daveoff (#1294) üzenetére


zzola
félisten

"az SW hangulat meg csak hab a tortán", oly annyira hab a tortán, ha -SW-t levonjuk, egy zsé kategóriás játékot kapunk, lerombolhatatlan környezettel...stb. Ehhez képest méh a Hardlány is jó játék-szerintem...

(#1302) daveoff válasza zzola (#1301) üzenetére


daveoff
veterán

SW nélkül ez a játék nem is létezne, arra épül az egész, szóval nem értem a problémát.... :U

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1303) cskamacska válasza marilllyo (#1293) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez azért is érdekes, mert nincs komoly előnye az előrendelésnek. :N
Nem kapsz 10-20% kedvezményt, vagy valami exkluzív cuccot, a Jakku 2 pályája 1 hét előnnyel ha számítani fog, az már régen rossz. :(
És itt külön kiemelném mekkora lehúzás a Deluxe Edition. 10 euróért lehet kapni DL-44 blaster-t, ami vagy későbbi unlock lesz, vagy spéci, de szinte biztos alig különbözik a normál pisztolytól(ha nem máris elkúrták az egyensúlyt). Ion Grenade unlock ami most mennyi is, 4-es szintű volt talán? Ion Torpedo amit erősen hiányoltam a bétából, de ha van eszük nem rakják túl messzire, így az is várhatóan gyorsan beszerezhető unlock. Mellette két emote, ami bármi kozmetikai cucc lehet, kecske hátán kismacska is, de mindenképp csak rongyrázó csekélység.

Cserébe nem tudjuk mennyire bugosan indít, lesznek-e szerver gondok, ténylegesen mennyi tartalom lesz benne és mennyit kanyarítanak ki DLC-nek, milyenek lesznek a játékmódok, és milyen lesz a játékosszám. Meg hogy bukik-e PC-n akkorát, mint a Hardline, a Titanfall, meg a Medal of Honour együttvéve. :DDD

Ha lenne épp ablakon levizezett conquestre kidobandó 14-30000 forintom, akkor is meggondolnám, mert úgy érzem a játékmódok és pályaszámok balladai homályba rejtése mögött áll vagy 4-5(+DLC az ég tudja mikor) walker assault pálya, ami röhelyesen kevés hogy azért vegyem meg, mert a deathmatch variációk nem érdekelnek.

más

A linkelt Star™ Wars™ Battlefront™ Companion™ már™ előre™ szúrja™ a szemem™, valahogy az elmúlt pár év vérpisti vívmányait látom benne megtestesülni. :F
Legelöl mindjárt az elért Shooter Sergeant Master Sergeant szint, a hozzá való gamerscore, a kockulásra fordított idő pontban megadva, majd a feloldható cukorkák és buksisimik, mert az egy kompetitív FPS-ben mostanában úgy helyes, ha fegyverek jó részét csak órák és napok múlva kapod meg, majd a Kills és a KD ratio a csapatjáték felsőbbségének hathatósabb promotálására ugye, és a Win Ratio ami még véletlenül sem fogja a népeket ragequitre ösztönözni, ha vesztésre állnának. :N Mindez egy aranyos kis appban összehordva, aminek az e-peen nézegetésén kívül semmi haszna nincs(loadout szerkesztés meccs előtt pár pillanat), pontosabban dehogynem, meg is lehet másokkal osztani mennyi heccsátot vittél be pontfoglalás helyett. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1304) zzola válasza daveoff (#1302) üzenetére


zzola
félisten

Te írtad, hogy "az SW hangulat meg csak hab a tortán", erre én azt mondom, ha elvesszük az SW hangulatot, akkor egy zsé játékot kapunk... :U

[ Szerkesztve ]

(#1305) k-adi válasza cskamacska (#1303) üzenetére


k-adi
nagyúr

Egyedül a Conquest Supremacy gamemode mentheti meg ezt, de "csak erre" alapozni elég bátor dolog.
Amúgy meg amikor ott tartok, hogy egy mobil star wars commander app sokkal jobban tetszik, mint ez, akkor elég nagy gondok lehetnek ezzel a battlefronttal.... ;]

...de tudjátok mit kell venni most télen.... BO3 :DDD (napi bo3 comment)

(#1306) daveoff válasza cskamacska (#1303) üzenetére


daveoff
veterán

Ez kell a népnek, erre van igény, hogy ilyen bullshit appokat csináljanak a játékokhoz, ezért nem a kiadó a hibás. Meg eleve az egész játék a célközönségre lett alakítva, ha el akarják adni olyannal kell próbálkozni amire van igény. Ezeken az előrendelői plussz dolgokon, illetve deluxe edition tartalmon, meg SP, stb. dolgon ne lepődj meg, ezt eljátsszák már minden játéknál, miért is ne?

(#1304) Zolar: Ok, akkor félreértettük egymást. :R Szvsz az SW dolgok nélkül is elmenne egy könnyed lövöldének, legalábbis nekem, mint pl egy CoD....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1307) zzola válasza daveoff (#1306) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#1308) djpetar


djpetar
tag

Üdv!
Ez a hola-s dolog hogyan működne pontosan? Valaki leírná nekem itt, vagy ha a szabályzatot sérti PM-ben? Van egy privát vpn-em, számos szerver használható, esetleg azzal működhet a dolog? :)

Trust me, I'm a doctor.

(#1309) #85552128 válasza djpetar (#1308) üzenetére


#85552128
törölt tag

Működik azzal is ha kitudod választani Mexikót.

(#1310) djpetar válasza #85552128 (#1309) üzenetére


djpetar
tag

Köszi mindenkinek! :R

Trust me, I'm a doctor.

(#1311) jsk válasza marilllyo (#1293) üzenetére


jsk
senior tag

Maradok az előrendelésnél. Azt hiszem tudat alatt pont ilyen "egyszerűbb" játékot kerestem. Régebben komolyan toltam a Soldier of Fortune 2 multijában. Rengeteg war-t játszottunk még a megboldogult Clanbase-n. Miután kihalt, azonnal váltottunk CS: Source-ra, de már ott be kellett látni, hogy kevés az az idő amit rá tudunk szánni, így maradtak a mid-funwar-ok. Manapság a legtöbb játék multijánál az a bajom, hogy egyszerűen nekem nincs annyi időm játszani. A legtöbbjében ha nem játszol napi 2-3 órát, akkor véged.

(#1312) marilllyo


marilllyo
veterán

Kimarad a pc-s kommunikációs lehetőség

"derült ki, hogy a Star Wars Battlefront PC-s változatában nem lesz semmiféle chat lehetőség, így írogatni és ordibálni sem tudunk majd. Mindehhez egy külső programot kell telepítenünk és csak azon keresztül mehet a csevegés."

Nah....mi lesz most a renitens anyázókkal. :))

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1313) kisza25 válasza marilllyo (#1312) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

bétában volt :F
Z, U, I, gombokkal

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1314) raubisoda válasza kisza25 (#1313) üzenetére


raubisoda
senior tag

Volt biza de minek? :D

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#1315) kisza25 válasza raubisoda (#1314) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hogy be lehesen írni GG:P
meg mikor lejárt a béta beírtam, hogy senki ne lépjen ki, mert utána nem tud visszalépni, így tudtunk játszani +1 órát:D
beírtam, vagy 3x és úgy tűnt hatott, mert 18:00-ig toltuk és maradt mindkét oldalon végig 8-8 ember:D
ekkor leoltották a villanyt sajnos, pedig azt hittem megjelenésig életben tarthatjuk a szervert :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1316) raubisoda válasza kisza25 (#1315) üzenetére


raubisoda
senior tag

:C :C roppant rafinált voltál de széééép :D

[ Szerkesztve ]

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#1317) daveoff válasza kisza25 (#1315) üzenetére


daveoff
veterán

Meg hogy toooo easy!! :DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1318) kisza25 válasza daveoff (#1317) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen meg azt is:D
Mondjuk nem sok logika volt benne, mert írt valaki 2-3s volt látható aztán el is tűnt, nem is tudtam előhozni, csak úgy hogy beírtam valamit (valamivel előlehetett varázsolni amúgy?)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1319) cskamacska válasza marilllyo (#1312) üzenetére


cskamacska
addikt

És mi lesz a csapatjátékkal? Oh wait, milyen csapatjáték.. ;]

De tényleg, szinte senki nem használta a chat-et. :( Persze a zakció annyira pörgős volt, mire beírtam volna hogy szedjék ki a balos tornyot, már szét is kapták, elfoglalták a jeladót, és 3 jetpackes lázadó úton volt hogy azonnal visszafoglalja. :DDD

De a belső kommunikáció teljes hiánya akkor is tovább erősíti a rohangálós fejetlen deathmatch érzést. :( Ide letiltható VOIP lett volna jó, minimum haver szinten, akinek meg nem tetszik letiltja és szaladgál egymagában, vagy másokkal TS3-on, ha egyáltalán bekerülnek egy csapatba. :P

kisza25: Csak a chat gombbal jött elő, a chat előzményt nem lehetett megnézni, és nem is lehetett filterelni(például a csaló kivágásokat ne mutassa, esetleges spam majmokat le lehessen tiltani, stb), és a general chat, team chat, és partner chat részt _teljesen_ külön kezelte és mutatta. Mintha eszükben sem lett volna a játékba bármilyen kommunikációs csatornát létesíteni, és ezt is csak muszályból rakták volna bele. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1320) k-adi válasza marilllyo (#1312) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha pc n nem lesz chat akkor hol lesz? Konzolon? :D
Amúgy meg tényleg olyan nagy feladat/munka berakni egy chatet ? Akármennyire is pörgős egy multi egy alap all-chat funkció szerintem kötelező

(#1321) FollowTheORI válasza marilllyo (#1312) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak hangról volt szó (voice chat)... itt valamit benéztek.

Írásos anyázás még lehet/lesz... :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1322) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok, szerintetek R7 360-nal reális ez az fps érték ilyen beállításokkal? Gameplay

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1323) laposonly11


laposonly11
senior tag

Nyugi nagyon reJális :DDD

http://itcafe.hu/hir/placebo_videojatek.html

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#1324) FollowTheORI válasza Bad Pritt (#1322) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Reálisnak tűnik. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1325) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na itt már normálisan hozták le a hírt, fejlődnek:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1326) k-adi válasza kisza25 (#1325) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem aki kicsit is komolyabban játszik bármilyen multit az haverokkal együtt pl. TS-en beszélgetnek és az ingame voice chatet meg kikapcsolják - ha van persze.

Ez az ingame voice chat csak azoknak rossz akik csak kis 1-2 órás funolás miatt multiznak, de értelmesek (azaz nem 10éves kis üvöltöző gyerekek) és emiatt lenne igényük a csapatmunkára.
Ha van legalább ingame text chat (all / team) akkor már félsiker...

(#1327) daveoff válasza k-adi (#1326) üzenetére


daveoff
veterán

Hasonlóan gondolom, pl én is kikapcsolom mindig, mert állandó társasággal játszok, és ott a TS, tök fölösleges a voice chat. Szerintem nagyon kevesen használják, úgyhogy nem fog hiányozni. Eleve az idegenek közti párbeszéd nagyon ritkán szokott hatásos lenni. Haverokkal meg ezer megoldás van társalgásra, pl az originben is van beépített voice chat.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1328) kisza25 válasza k-adi (#1326) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja egyetértek, csak egy korábbi hír szerint semmilyen nincs a játékban, közben meg írni lehet

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1329) STC Speed


STC Speed
őstag

CD galaxison előrendelhető:)

(#1330) k-adi válasza kisza25 (#1328) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, a GS hír nem pontos.... :U

(#1331) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Úgy néz ki lehet megpiszkálják a Walker balance-t jobban a megjelenésig... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1332) kisza25 válasza FollowTheORI (#1331) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

magyarúl?:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1333) mobal


mobal
MODERÁTOR

Megéri?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1334) daveoff válasza mobal (#1333) üzenetére


daveoff
veterán

Ezt neked kell eldöntened! :R Bétát próbáltad, SW-t szereted? :D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1335) kisza25 válasza mobal (#1333) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jövő ilyenkorra megmondom:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1336) FollowTheORI válasza kisza25 (#1332) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Magyarul is... :DDD

Nincsennek részletek, csak ennyi a lényeg. :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1337) mobal válasza daveoff (#1334) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nem próbáltam, ezért kérdem. BF4 és BFH után milyen?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1338) kisza25 válasza mobal (#1337) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

semmi köze nincs hozzájuk, ha szereted az SW-t tetszeni fog, ha nem nem biztos. Hangok nagyon jók, grafika szép lett, 2 játékmód és 2 pálya volt kipróbálható, nekem mindkettő bejött, ja meg single + co-op surviver mód, nekem az is bejött
egy fő fegyvered van, az mellé választhatsz képesség kártyákat, pl gránát, ion gránát, mesterlövész puska,...
4 kártyára választhatsz képességet a fő fegyver mellé, a járművek felszedhetőek, meg egyéb dolgokat lehet felszedni, korábban linkeltem, hogy mennyi pálya és játékmód lesz a véglegesben, mindjárt visszakeresem
itt van

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1339) cskamacska válasza k-adi (#1326) üzenetére


cskamacska
addikt

Ezzel az a nagy gondom, hogy nem lehet mindig haverokat keríteni némi csapatjátékra, de ha mégis, a többi 38-34 játékossal mi lesz? Mint említettem volt, a tempó erős megemelésével a chat kvázi alkalmatlan friss infók közvetítésére, amilyen rettenet béna chat-et bétában összehoztak, az meg pláne. :U
Az külön műsorszám lesz, hogy 5-6 barát mit kezd magával a játékban, mert ahogy a dolog kinéz, DICE-nál nem gondolnak 2 embernél nagyobb csapatokra, és a bétában 5 ember csak nagyon macerásan, de leginkább nem tudott egymás mellett játszani egy csapatban egy pályán.

Gyakorlatilag nagyon félek hogy szándékosan nincs semmiféle csapatjátékot erősítő elem a játékban, ami volt(maradt ;] ) Battlefieldben, azt itt írmagostul kiírtották. Nem tudom mi a céljuk pontosan, hogy a barát nélküliek ne szenvedjenek hiányt, hogy fokozzák a káoszt, fejetlenséget, és a céltalan rohangászást? De miért? :F Én ideológiailag nem vagyok elég képzett ehhez. :(

kisza25: Alakítanak a Hoth játékegyensúlyán. Marha meglepő miután mindenki amiatt sírt. ;]
Viszont én nem is tudom mit gondoljak erről. Miután a vége felé már jobb lázadó csapatokba is bekerültem, bár a spawnkill továbbra is az agyamra ment, meg a repülő kártyák is rossz helyeken voltak, de nem szenvedtünk annyira. Mikor a lázadók is rendesen használták a tornyokat, ion gránátok és lövedékek is feloldásra kerültek mindenkinél, az AT-ST-k már nem voltak annyira erősek(egyes pályákon szó szerint nem jutottak el a front vonalra, mert mindig szét lettek kapva már megjelenéskor :Y ), AT-AT-k elé egyre kevesebben szaladtak ki, egyre többen próbálták védeni és elfoglalni a jeladókat, felismerték a két torony közti különbséget(amit a fejlesztők is felismerhetnének, mert erősen hasonló a DPS-e mindkettőnek, pedig BF1--ben sem így volt, kánon szerint meg pláne :U ), egy re jobban repültek, használták a feloldott jetpack-et, szóval a népek úgy általában ráéreztek a lázadás ízére, random orbital strike kivégzés nélkül is kilövöldöztük az AT-AT-ket.

Na most érzésem szerint a pályát valamikor béta előtt megvágták, mert jól látszik, hogy az utolsó jeladó sor mögött van még egy fél menetnyi terület saját tornyokkal, amit senki soha nem használ, mert túl messze van mindentől, szóval itt még akartak csinálni egy újabb fordulót, de valamiért lemondtak róla, és szerintem a pálya egyensúlyozását nem alakították az új kisebb távolsághoz. Az utolsó etap elég rövid, a légisiklót, és a TIE Interceptort is alig lehet használni, máris vége a pályának, ezt biztos nem így tervezték.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1340) Locutus válasza cskamacska (#1339) üzenetére


Locutus
veterán

Hogy egy másik fórumból idézzek "Kib***tt BLASTERekkel lövöldöznek. Mi a **** legyen casual, ha nem egy SW játék???? " :DDD

A hiba talán pontosan ott van, hogy sok ember Battlefieldet vár ettől a játéktól, csak mert hasonló... de valójában sosem tervezték ezt olyan összetett csapatjátéknak. És talán nincs is gond ezzel. A gond ott kezdődik, hogy 70 eurót kérnek érte. Dehát ugye a lego szett is kétszer annyiba kerül, ha starwars logó van rajta... ez a játék is pont a felét érné meg.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1341) gabor7th


gabor7th
addikt

Nagyon bírtam ahogy Dart Vader az erővel irányított kardjával lekaszabol egész szakaszokat. Luke pedig szintén egész szakaszt elintéz a saját fegyvereikkel, mert a kardról visszapattan rájuk a lézer... A videókból ítélve ezeket a dolgokat nem a játékos irányítja közvetlenül, az nagyon nehéz lenne. A grafika is nagyon-nagyon szép... de valahogy tényleg meg lehet majd unni. Kellenek majd a + kütyük, hogy fentartsa az érdeklődést.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#1342) Bad Pritt válasza gabor7th (#1341) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Már a Jedi Knight sorozatban is úgy volt megoldva, hogy a fénykardos védések automatikusak, a támadásokat viszont a játékos csinálja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1343) k-adi válasza gabor7th (#1341) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát amennyi videót láttam Luke-ról abból az automatikus kivédés 10ből 4szer ha sikerült. Biztos "jó" szögbe kell fordulni hozzá... :U

(#1344) kribe válasza Bad Pritt (#1342) üzenetére


kribe
őstag

Dehogy automatikusak, az Erő csinálja. :D

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#1345) daveoff


daveoff
veterán

Star Wars Battlefront Netcode - Does It Work?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1346) salytmasztor válasza daveoff (#1345) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Már volt linkelve.
Bár ezt nem árt többször, mert ez a csóka jó teszt videókat csinál.
;)

[ Szerkesztve ]

(#1347) daveoff válasza salytmasztor (#1346) üzenetére


daveoff
veterán

Ohh, bocsánat, ezen sajnos átsiklottam. Egyébként igen, nagyon érdekes, és hasznos videókat csinál Chris. Szerintem nagyon jól elmondja mire is lehet számítani a Battlefronttal kapcsolatban, és milyen játék is ez valójában, tudni kell a helyén kezelni. És úgy néz ki technikailag is rendben van a játék, de azért biztos lesznek kisebb fennakadások a megjelenést követően, ahogy Ő is mondja.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1348) Cheesus


Cheesus
senior tag

Tudom hogy felcsaptak itt néha hullámok a játék körül, de azért megosztanám veletek a játékkal szerzett élményeimet/észrevételeimet. :R [link]

https://www.twitch.tv/csehla

(#1349) FollowTheORI válasza daveoff (#1345) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bár szerintem a béta egész jó volt már ezen a téren is... kíváncsi leszek hogy alakul ez a rész.

Az azért már most látszik jobb lesz mint anno a BF4 szerencsére. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1350) daveoff válasza FollowTheORI (#1349) üzenetére


daveoff
veterán

Aha szerintem is jó volt, srác is ezt mondja a videóban. Csak a Hardline-al is ez volt, bétában hibátlan volt a hitreg, aztán mikor megjelent a játék egy katasztrófa volt, szerverenként változott az egész. Nagyon remélem ez nem ilyen lesz....

(#1348) Cheesus: Köszönjük, részletes leírás. :R

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.