Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Nyugis esti playlist

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#2102) Eyesis válasza #20749568 (#2099) üzenetére


Eyesis
őstag

ennél is rosszabb, pár napja vonta le, és én rá böktem a családira, szóval valszeg 1 havi díjat buktam...

Eyesis

(#2104) Eyesis válasza #20749568 (#2103) üzenetére


Eyesis
őstag

Veszett már több is Mohácsnál :)

Eyesis

(#2105) Rimuru


Rimuru
veterán

Arrol van valami info hogy miert csak 6 daily mix lista van? Siman lehetne tobbet is generalni.

Vigyázat, csalok!

(#2106) Burt1793 válasza Rimuru (#2105) üzenetére


Burt1793
veterán

Sztem sokkal jobb úgy zenét hallgatni olyankor, amikor nincs ötleted, hogy rámész egy jó számra, amihez hasonlókat hallgatni szeretnél, majd, a szám alapú rádiót megnyitod és bekapcsolod.

A daily mixekben nekem csak régebben beplusszozott számok vannak. Szart se érnek így.
Pedig elég sok zenét hallgatok spotifyon és elég különböző stílusokban.
Van vagy 50 lejátszási listám is. Évszaki bontásokban és stílus/hangulat bontásban.

(#2107) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Pár órája használom a Spotify-t. Egyenlőre böngészőből a melóba.
Tetszik, és elgondolkodtam, lenne egy kérdésem. Látom, hogy a zenék lementhetőek.

Ha felteszem az alkalmazást a menyasszonyom telefonjára, és letöltöm rá a zenéket, akkor ő mobilnet és wifi nélkül tudja hallgatni a telefonján?
És ha igen, akkor van lehetőség, hogy kijelölöm az összes zenét és mind letölti egyszerre?

Előre is köszi a válaszokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2108) #16820480 válasza .LnB (#2107) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, az offline zenék hallgathatók internet nélkül, de mivel ez csak a fizetős verzióban érhető el, így havonta egyszer legalább online kell legyen az app, hogy ellenőrizze az előfizetés érvényességét.

Az összes zenét hogy érted? Mind az 50 millió zeneszámot...?

(#2109) Polllen válasza #16820480 (#2108) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem arra gondolt, hogy playlist-t, albumot tud-e egyben letölteni. Erre a válasz az, hogy igen.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2110) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon köszi a válaszokat!

Igen, playlistre gondoltam.

Az, hogy online legyen az app. Az úgy jó nem, hogy én itt melóba használom online, ő pedig telefonon offline?
Bár otthon wifin ő is lesz online. Csak mondjuk a buszon nem, mikor hallgatja a zenéket.
Na majd letöltöm neki az alkalmazást és átnézem rendesen. Most ez csak egy gyors kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2111) Rimuru válasza .LnB (#2110) üzenetére


Rimuru
veterán

Az alkalmazasba be lehet kapcsolni olyat hogy offline mod, ilyenkor csak a letoltott zeneket tudja hallgatni, de kozben te masik eszkozon hallgathatsz mast. Viszont ahogy sheratan irta havonta 1x vissza kell kapcsolni online-ra.

Vigyázat, csalok!

(#2112) .LnB válasza Rimuru (#2111) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rendben, köszönöm. Ez így nagyon jónak hangzik. Megmenekülnék az állandó "töltsd le nekem ezt a számot" nyaggatásoktól. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2113) Burt1793 válasza .LnB (#2112) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, de ha ő is online és te is (van kapcsoló, ő tud offline lenni és te közbeb online), akkor csak egy helyen tud szólni a zene.

(#2114) .LnB válasza Burt1793 (#2113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem fog problémát jelenteni. De köszi az infót.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2115) Burt1793 válasza .LnB (#2114) üzenetére


Burt1793
veterán

Az jó, mert csak ez az egyetlen probléma merülhet fel. 😃

(#2116) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, hivatalosan is lenyűgözött ez a Spotify. Mindent megtaláltam rajta. Olyat is ami full új, "kisnevű" dj-től származó zakat dnb.

Közben menyasszonyom telóján is tökéletesen működik. Mondjuk gyanus nekem, hogy 90 számot pikk-pakk letölt rá. Gondolom milyen minőségű lehet. (Nincs itthon a jó füles, melóba van, nem tudom rendesen meghallgatni).

Ez így simán megéri a havidíjat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2117) #16820480 válasza .LnB (#2116) üzenetére


#16820480
törölt tag

Be tudod állítani a letöltési minőséget, az alapértelmezett azt hiszem 192kbps OGG.

(#2118) .LnB válasza #16820480 (#2117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aha, megvan, közepes minőség. Jó az neki, ha nem akkor majd szól. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2119) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kocsiba is tök jó Bluetooth-tal, offline módban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2120) patex1983 válasza .LnB (#2119) üzenetére


patex1983
őstag

Mindenhogy tök jó lesz.

X

(#2121) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, windowson nem találkoztam vele, csak most ubuntu alatt. A jobb szélen terpeszkedő, ismerősös panelt hogy lehet eltüntetni?

colomb2: csak a szemem nem szúrta ki :DDD Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#2122) Rimuru válasza Keem1 (#2121) üzenetére


Rimuru
veterán

Pedig nincs eldugva, settings -> show friend feed.

Vigyázat, csalok!

(#2124) Keem1 válasza #20749568 (#2123) üzenetére


Keem1
addikt

Pink? Nekem tegnap szólt a mobilos spoti :D

(#2126) mgTerminator válasza #20749568 (#2125) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem még azért sem :D

(#2127) unravel válasza #20749568 (#2123) üzenetére


unravel
őstag

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#2128) unravel


unravel
őstag

Nektek sem játszik Queen-t a Spotify? Pedig elérhető.

¯\_(ツ)_/¯

(#2129) modd3r válasza unravel (#2128) üzenetére


modd3r
őstag

Nalam megy.

(#2130) Primary92


Primary92
senior tag

Mitől lehet, hogy a Spotify olyan, mintha kitöltené a teljes képernyőt, de egy jókora darab alul nem látszik, viszont az terület is kattintható. 3 kijelzőt használok: 1920x1080, 1200x1600, 1024x1280 Egyedül a FullHD-n látszik normálisan, illetve ha a visszaforgatom a harmadikat és 1280x1024 pixeles felbontáson nézem. olyan, mintha nem rajzolna ki 1080 sornál többet. Az összes kombinációból csak azoknál működik normálisan, amelyek nem haladják meg az 1080 sort. Az 1200, 1280, 1600 soros megoldásoknál hiányzik az alja.
Windows 10

(#2131) lck


lck
senior tag

Sziasztok !
Van esetleg infó arról, hogy ez az "Időkapszula" nevű cucc frissül majd valamikor ?
Nagyon bejött nekem ez a válogatás, jó lenne ha később bővülne.

(#2132) unravel válasza modd3r (#2129) üzenetére


unravel
őstag

nem tudom van-e köze hozzá, de ha nincs bekapcsolva a "hardware acceleration" akkor nálam is jó. érdekes.

¯\_(ツ)_/¯

(#2133) borges7


borges7
aktív tag

Sziasztok!

Nem biztos, hogy ez a megfelelő topik a kérdésemhez, de nem találtam jobbat. Nem rég vettem egy Denon RCD-M40 mini hifit, és szeretném itthon azon hallgatni a spotit, de csak iPhone-ról játszik le, az én telómmal nem, és bluetooth sincs rajta. Meg lehet oldani valahogy ezt? Vagy ha ez nem lehetséges, milyen egyéb eszköz van erre? nyilván a kézenfekvő bluetooth hangszórón kívül

(#2134) Keem1 válasza borges7 (#2133) üzenetére


Keem1
addikt

Ha van a hifin 3,5mm jack vagy RCA BEmenet, akkor simán veszel egy bluetooth adaptert, és úgy már telóról le tudsz játszani: teló >> BT >> BT adapter >> hifi.
Persze, a kínai 1-2 ezres BT adapterekben lévő DAC viccnek is rossz, nem hogy zenét hallgatni. Egy rendes BT receiver szerintem simán van 5 lepedő, szóval kérdés az, hogy neked így megéri-e.

Én nemrég vettem egy Android TV boxot, többek között a spotify is a szolgáltatások része, értelemszerűen egyéb eszköz (PC, telefon) nem szükséges, a telót távirányítónak használom. A box rá van kötve a tévére, plusz a hangfalszettre. A kiváló video és audio minőség mellett maximális kényelem. Ja, és a tenyérnyi box épp nem volt 20 ezer kiszállítással együtt.

[ Szerkesztve ]

(#2135) unravel válasza borges7 (#2133) üzenetére


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#2136) borges7 válasza Keem1 (#2134) üzenetére


borges7
aktív tag

Analog In: R-L(piros-fehér) van a hátulján, az az, ugye? :) amúgy USB-kimenet, és fejhallgató bemenet van még rajta.

Tudsz adni egy linket egy ilyen adapterhez, ami jobb minőségű? vagy hogy hol, és milyet érdemes venni, köszi!

(#2137) Keem1 válasza borges7 (#2136) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, az-az, ahhoz kell egy kb. olyan kábel, amit az előbb a hóember mutatott.
De sajnos, mivel a minőség mindig kényes pont, és nincs gyakorlati tapasztalatom, nem tudok neked ilyen adaptert linkelni - mivel nem ismerem ezeket.
Sőt, ha nem feltétlenül kell neked a vezetékmentes dolog (mert a telefont ott tudod hagyni a hifi közelében), akkor elég is a fentebb látható kábel.

(#2138) borges7 válasza Keem1 (#2137) üzenetére


borges7
aktív tag

Ja, nem feltétlen kell hogy vezeték nélküli legyen, csak itt a szobámban kell, akkor beszerzek egy ilyet, köszi a segítséget!

Azért ha valaki tud majd, linkeljen be légyszi egy ilyen adaptert, hátha később szükség lesz rá.

(#2140) borges7 válasza #20749568 (#2139) üzenetére


borges7
aktív tag

Köszi! Ezzel ugyanolyan minőséget lehet elérni, mint a vezetékessel, vagy gyengébb azért?

(#2141) Primary92 válasza borges7 (#2138) üzenetére


Primary92
senior tag

Ilyet vegyél, és optikán keresztül csatlakoztasd, ha elfogadható áron szeretnél jó minőséget.

(#2143) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Otthon a Spotify Win kliensben csináltam lejátszási listákat. Itt melóban webes kliensel hallgatom a zenéket. De nem tudok a már meglévő lejátszási listákhoz zenét hozzáadni. Ez normális? Csak a klienssel lehet?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2145) .LnB válasza #20749568 (#2144) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen igen köszi, megvan, működik. :R
Az zavart meg, hogy a programban ha rákattintok akkor kidobja oda rögtön egy lenyíló fülön a lejátszási listákat. Itt meg megnyílik egy új ablak és ott választom ki, hogy hova akarom menteni.

Köszönöm a segítséget!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2146) borges7 válasza Primary92 (#2141) üzenetére


borges7
aktív tag

De erre már vámot kell fizetni, nem? Azzal együtt meg 15 ezer forint kb., ha jól számolom. Hangban ez sokkal jobb, mint a vezetékes? Mert kényelmesebbnek biztos kényelmesebb :-)

(#2147) mobilizmo válasza borges7 (#2146) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nem hiszem, hogy feltalálták azt a vezeték nélküli megoldást ami jobb hangminőséget tud mint a hasonló kategóriás vezetékes megoldás.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#2148) Primary92 válasza borges7 (#2146) üzenetére


Primary92
senior tag

Nekem Clipper Pro van, arra nem fizettem semmi extrát.
Egy ócska analóg hangkimenettől biztosan jobb, ezt tapasztalatból írom. Mondjuk jobb az alsópolcos telefonoktól, vagy az ilyen 100k alatti 15,6"-os laptopoktól. De mondjuk egy normális DAC-tól, vagy tisztességes hangkártyától elmarad.
Kényelmesnek pedig kényelmes. Döntsd el, hogy melyik a fontosabb.
Mennyi pénzt szánsz a dologra? Csak Spotify-t szeretnél hallgatni?

(#2149) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Valami van a spotify fiókommal, szerintem valaki felnyomta. Viszont nem látom a listát, hogy kik használják jelenleg, milyen gépről. Van ilyen?
Elvileg csak az fb fiókommal lehet belépni ide.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2150) patex1983 válasza Speeedfire (#2149) üzenetére


patex1983
őstag

Változtass jelszót és a probléma megoldva.

X

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.