Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2902) Oliverda válasza #20749568 (#2901) üzenetére


Oliverda
félisten

PH-s playlist csokor nem kerülhetne be a téma összefoglaló végére? :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2904) Oliverda válasza #20749568 (#2903) üzenetére


Oliverda
félisten

Régebben már szóba került, csak akkor még nem volt őrmester, aki menedzselte volna a topikot.:D

pl.: [link], [link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2906) Oliverda válasza #20749568 (#2905) üzenetére


Oliverda
félisten

:R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2907) patex1983 válasza unravel (#2864) üzenetére


patex1983
őstag

Igen, pontosan ez a funkció nem működik nálam.... Régebben ment simán.

X

(#2908) HollyBoni válasza patex1983 (#2907) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nálam működik, bár néha mobilon random kiszürkül pár szám, aztán meg megint jó lesz...

(#2909) Gabás válasza #20749568 (#2905) üzenetére


Gabás
addikt

hogy ne csak elektronikus legyen, íme az én barokk toplistám:)

(#2910) #77646080 válasza Gabás (#2909) üzenetére


#77646080
törölt tag

No, ez éppen jókor jött. 👍 Hozzá is adtam a kedvenceimhez. :R

(#2912) domerator válasza #20749568 (#2905) üzenetére


domerator
veterán

Reggae, ragga, dub, riddim, dancehall, roots, island és Hawaii reggae... ha valakinek kell

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2913) ttamashu válasza Gabás (#2909) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Followed ;)

Tea az élet!

(#2914) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

iphone gyári fülesével 1 klikk a stop/start, 2 klikk a köv. szám, 3 klikk az előző szám és még tekerni is lehet valahogy, de azt eddig csak véletlenül csináltam :DDD (10 mpt előre-hátra :F )

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#2915) jegenye77


jegenye77
addikt

Csak én nem találok olyan lehetőséget, hogy az összes letöltött albumot játsza le keverve, véletlen szerű sorrendben?
Vagy nincs ilyen funkció?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2916) kmarci25 válasza jegenye77 (#2915) üzenetére


kmarci25
veterán

Csak úgy tudom ezt elképzelni, hogy offline módba teszed (Beállítások -> Offline üzemmód), ilyenkor csak azt fogja/tudja lejátszani, amit korábban letöltöttél.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2917) jegenye77 válasza kmarci25 (#2916) üzenetére


jegenye77
addikt

Igen ezt tudom de, hogy az összes albumot keverve játsza le. Ne csak egyet!
A letöltött kb 30 albumot keverje.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2918) kmarci25 válasza jegenye77 (#2917) üzenetére


kmarci25
veterán

Ilyen lehetőségről nem tudok. Alternatív és kissé melósabb megoldás, hogy csinálsz egy listát, amire felveszed az albumokat (teljes albumot is lehet egyben hozzáadni a listához). Majd ezt a listát játszod keverve.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2919) FіkuszKukіsz válasza jegenye77 (#2917) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Berakod őket egy listába.

Közben más már megválaszolta.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#2920) Burt1793 válasza jegenye77 (#2917) üzenetére


Burt1793
veterán

Bal felül van olyan pont, hogy dalok, abban ott van az összes pipás számod, azt le tudod játszani keverve.

(#2921) zseko


zseko
veterán

Deezerről váltva nem értem ezt a nagyfokú hype-ot a Spoty felé. Alapvető dolgok hiányoznak nekem belőle, például hogy nem látni milyen zenéket jelöltem meg kedvencnek. Deezernél kis szívecskék vannak, ha felveszek egy ismeretlen zenét kedvencnek, később az albumot megnyitva látom ezt.
Nincs dalszöveg. Lehet hogy van, viszont én eddig nem találtam rá, nem jelzi sehol, nem látom. Deezernél szintén ott van egy mikrofon ikon minden zenénél aminél elérhető.
Mivel Deezerről jöttem és ahhoz szoktam hozzá, így nem mondanám negatívnak, csupán nekem kicsit káosz (illogikus) a felülete és a megoldásai az eddig megszokotthoz képest. De ez megszokás kérdése, annál is eltartott egy ideig.
Néha mobilon értelmetlenül sokat kell kattintgatnom ahhoz, hogy bele tudjak tekerni a zenébe.
A fekete alapszín jó, ezt hiányolom a másikból.
A Connect pedig elég faja, tetszik.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#2922) jegenye77 válasza Burt1793 (#2920) üzenetére


jegenye77
addikt

Köszönöm! Erre gondoltam :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2923) kmarci25 válasza zseko (#2921) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem értem milyen hype-ról írsz... :N

Burt1793: nem világos, hogy ez az app-ban, vagy asztali alkalmazásban van? Mert én az app-ban nem találtam, viszont van olyan, hogy Dalok, és ott lehet szűrni a Letöltöttekre. Úgyhogy mindenesetre, köszi! :R :))

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2924) Burt1793 válasza kmarci25 (#2923) üzenetére


Burt1793
veterán

A telefonos app-ban (gyűjtemény, androidon jobb alul, majd Dalok) és a gépesen (a képernyő bal felső részén) is van, a webes felületet nem használom.

(#2922) jegenye77: Szívesen.

(#2921) zseko: Én nem hallottam semmilyen hype-ot, jó két éve használom a premium-ot, nincs vele különösebb baj. A kisebb kellemetlenségek ellenére sokkal több időt spórol ez nekem az ncore-ozáshoz képest.
Dalszöveg van, beállításokban be lehet kapcsolni, nem mindenhol elérhető. A mentett számokat pipával jelöli. Az biztos, hogy nem árt az erős telefon és a nagy aksi az alkalmazáshoz. :D

[ Szerkesztve ]

(#2926) Keem1 válasza zseko (#2921) üzenetére


Keem1
addikt

Itt kis pipák vannak a dalok elején, akkor is ha albumban vagy. Azok a kedvenceid.

(#2927) zseko válasza Burt1793 (#2924) üzenetére


zseko
veterán

+ (#2923) kmarci25, hát, környezetem inkább Spotis, és feszt ez folyik mindenhonnan :P

Én legalább 4-öt éve használok már Deezert, szóval eléggé hozzászoktam :)

'Dalszöveg van, beállításokban be lehet kapcsolni'
Hát az asztali app beállításaiban nem találok ilyet :N

(#2926) Keem1 Akkor lehet hogy azért mert nem kézzel adtam hozzá, hanem a Deezerről átmigrált lista miatt nem látom?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#2928) kmarci25 válasza zseko (#2927) üzenetére


kmarci25
veterán

környezetem inkább Spotis, és feszt ez folyik mindenhonnan :P

Akkor a környezetedben kérdezd meg, hogy mire fel a nagy hype. ;]

Én legalább 4-öt éve használok már Deezert, szóval eléggé hozzászoktam :)

És ezzel a mondatoddal le is írtad, hogy miért tetszik jobban a Deezer. :C Én meg a spotit használom 3-4 éve. Egyszer feltettem a deezert, nem tetszett, hagytam is, nem foglalkoztam vele. Persze beírhattam volna a topikjába (van egyáltalán?), hogy "nem értem, miért ezt használjátok", de nem tartottam szükségesnek. :P

Szerintem mindenki használja azt, ami neki tetszik. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2929) zseko válasza kmarci25 (#2928) üzenetére


zseko
veterán

És ezzel a mondatoddal le is írtad, hogy miért tetszik jobban a Deezer.

Nem lenézve a Spotit, meg szép hogy Deezerhez szoktam hozzá annyi év alatt :)

Mint ha én annyira beírtam volna ide, hogy nem értem miért ezt használjátok :p

De most is csinál olyanokat, nem értem... Előrebocsájtva, hogy egy olyan szintű 'pc'-vel hallgatom munkahelyen, aminél az is legalább egy perc, mire az üres böngészőt megnyitja - de a sajátgép csak fél perc :DDD XP + 1GB ram, azt hiszem mindent elmond. Leszedtem az asztali alkalmazását, szerencsére van xp-re, de már tuti nem fejlesztik, jó pár dolog működésképtelen benne (pl. a top50 listák csak hibára futnak, de DailyMix sincs, stílusok listája hiányzik), viszont legalább lejátssza a zenét, mert böngészőből attól megakad a hang, ha megmozdítom az egeret :D
Így a connect az tök jó, telefonról elindítom, aztán a pc játssza. Viszont, most beléptem böngészőből is, és a két DailyMix lista nem egyforma :F plusz csinál egy ilyet:
[kép]
A fotón mondjuk jobban olvasható a lista mint a monitoron, azon a legalsót alig látni.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#2930) OPiiPO válasza zseko (#2921) üzenetére


OPiiPO
addikt

pedig egyszerű: a Deezer topicban 15 hsz van, itt meg majdnem 3000 :P

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2932) unravel válasza OPiiPO (#2930) üzenetére


unravel
őstag

és tízszerannyi egyéb spotifyos online "fícsőr" létezik mint deezeres.

¯\_(ツ)_/¯

(#2933) Rimuru válasza #20749568 (#2931) üzenetére


Rimuru
veterán

Regi ESR (52) az utolso ami tamogatja az XP-t, tehat szeptembertol kihullik.

Vigyázat, csalok!

(#2935) Burt1793 válasza Gabás (#2909) üzenetére


Burt1793
veterán

Akkor már én is bedobok egyet a közösbe. :)

[link]

(#2936) zseko válasza #20749568 (#2931) üzenetére


zseko
veterán

Én alapvetően Operát, de azon nem indul el a Spotify webplayer-e, így Chrome alatt néztem. FF-et nem szeretem, nekem csak rossz tapasztalataim vannak vele, nálam mindig az rohasztotta le a gépet leginkább, (és minél öregebb gép, annál inkább)
Ami az érdekes, hogy 3 DailyMix-et kaptam, és egyik lista sem egyezett a telefon és a böngésző között :F

Ahogy később írod, nem az én döntésem milyen gép legyen, meg igazából nem is nagyon kell, kis excel táblázatra van használva néha, meg rajzot nézni ha kell (mármint műszakit), és böngésző kb. ki is fekteti :) már két fülnél is újratölt ha átváltok a másikra :D online rádió is csak úgy megy, hogy kiszedtem a stream címét az oldal forráskódjából, és egy régi winampban játszom le.

HR24.hu

(#2937) jegenye77


jegenye77
addikt

Mi alapján kerülnek fel albumok vagy számok?
Kiadóval egyeznek meg?
Már több albumot nem találatok rajta amit szeretnék hallgatni :(

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2939) jegenye77 válasza #20749568 (#2938) üzenetére


jegenye77
addikt

Előfordulhat, hogy másik alkalmazások meg megvan? Vagy nagyjából ugyan azok vannak.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2941) jegenye77 válasza #20749568 (#2940) üzenetére


jegenye77
addikt

Igen arra gondoltam.
Lehet megnézem ezeket is mert itt nem találok pár albumot.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2942) kmarci25 válasza jegenye77 (#2941) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem anno azért sem volt szimpatikus a deezer, mert több olyan album is hiányzott róla, ami spoti-n megvolt. Úgyhogy - ahogy már írta a kollega :) - nem lehet tudni, hogy melyik előadó mit engedélyez és melyik szolgáltatónak.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2943) jegenye77 válasza kmarci25 (#2942) üzenetére


jegenye77
addikt

Értem.
Rakerestem a többinél is és ott se volt.
Így maradok itt.
Amúgy az új albumok egyből a megjelenés napján fent vannak?
Értem úgy, hogy eddig még nem használtam ilyen alkalmazást akkor a lemez megjelenését vártam.
Most itt is ugyan úgy fent lesz egyből?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2944) kmarci25 válasza jegenye77 (#2943) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem feltétlenül, bár amiket én néztem, azok felkerültek. Ha nem találsz valamit, akkor azért pár havonta érdemes visszanézni, mert van, hogy felkerül olyasmi, ami korábban nem volt ott.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2945) borges7 válasza unravel (#2892) üzenetére


borges7
aktív tag

Szia!

Az mennyibe kerül? Hol lehet megnézni erről az infót? Ha telefonról játszom le Hi-Fi-n(Denon) bluetooth-tal, az hallható lesz minőségben a sima prémiumhoz képest szerinted? köszi

ja közben megkerestem, a 3ezer/hó az korrekt ajánlat, mondjuk a "16 bit, 1 411 kB/s, CD minőség, veszteségmentes hangzás" az jól hangzik, de ez még mindig nem az a minőség, ahogy a zenét eredetileg felvették :)

Most hallgatom a NYA-ot, itt 3500 kbps-on szól - na ez veszteségmentes! az öreg feltette az összes lemezét, számát ingyen! a netre, master minőségben, lehet utánozni!

akit érdekel: https://www.neilyoungarchives.com/

[ Szerkesztve ]

(#2946) borges7 válasza #20749568 (#2905) üzenetére


borges7
aktív tag

akkor én is mutatok párat :)

magyar alternatív: [link]

rock: [link]

blues-jazz-soul(vegyes): [link]
(van benne pár feltöltött is)

[ Szerkesztve ]

(#2947) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hátha valaki szereti az industrialt, ahhoz nekem is van egy playlistem, ami mehet összefoglalóba.

(#2950) Sharkweb válasza #20749568 (#2905) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Itt egy pár nekem is.
90-es évek külföldi
90-es évek magyar

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.