Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) devil-k


devil-k
nagyúr

Sziasztok!

Régebben volt, de most nem találom azt a kiegészítőt, ami korrektül kiírná a zeneszövegeket. Van esetleg azóta változás ebben? Köszi

- mozi bolondéria -

(#2603) devil-k válasza #20749568 (#2602) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm szépen! :R

- mozi bolondéria -

(#2604) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy jelenleg fut valami Spotify akció vagy 1-3 hónapos próba időszak?
Sajnos eredeti árason kicsit sokallom, viszont a családi csomaghoz is csak 2 ember tudtam össze szedni szóval, ha esetleg tud valaki valami okosságot, kupon kódot, azt nagyon szívesen meghallgatom, ha olyan akkor esetleg privátban.
Nagyon köszi előre is.

(#2605) Sanyi.mTs válasza tomszli11 (#2604) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt


[link]

[ Szerkesztve ]

(#2607) #86564352 válasza tomszli11 (#2604) üzenetére


#86564352
törölt tag

1 hónap próbaidő van prémiumra és néha 3 hónap 5 euróért ajánlat is. Az alap havi 5 euró sem sok szerintem több millió dalért cserébe. Nem tudom hány éves vagy, tudod volt idő amikor egy 10 dalos CD volt 4-5 ezer forint akkor is, ha téged csak 3-4 dal érdekelt. Ha mégis soknak tartod, hallgasd az ingyenes reklámos verziót.

(#2608) K1nG HuNp válasza #86564352 (#2607) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Jó mondjuk az picit más, mert ha anno megvettél egy lemezt azt később eladhattad, vagy kirakhattad a vitrinbe netán megőrizted és továbbadtad a fiadnak.

+ a mi környékünkön már a 2000 években is ncorerol volt minden zene

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#2609) #86564352 válasza K1nG HuNp (#2608) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem voltam CD gyűjtő csak a helyet foglalja. Ugyanígy csodálkoztam akik bepolcozták a fél szobát DVD filmekkel százezreket ráköltve egy elavuló formátumra. 1 dolláros MP3 egy fokkal jobb volt, hogy nem kellett 3 dal kedvéért 12 dalt megvenni, csak az MP3 fájlokkal is utáltam bíbelődni. Mai gyerek mihez kezdene egy CD-vel? :D
Áldás a stream ár-érték-kényelem arányban! A 10 eurós ár helyett nálunk még vásárlóerőhöz is igazították az 5 euróval. Régen ez egy fél CD vagy 5 db MP3 volt csak, most egy hónapon át annyi órányi zenét hallgathatsz amennyit csak bírsz. És aki az 5 eurót is soknak tartja még mindig ott a reklámos lehetőség. Ajándékba én is szerettem régen adni kazettát, lemezt, most csak átalakult ugyanúgy adhatsz ajándékba zenét digitálisan is például a családi előfizetéssel.

(#2610) Lacc válasza #20749568 (#2589) üzenetére


Lacc
aktív tag

"Előtte le kell mondania a saját előfizetését, de nem veszik el semmi."
- Én simán tudtam upgradelni családi csomagra. Nem kellett ez a le-feliratkozás. (Csak a családi csomag árát is vonja le) :R

(#2612) #86564352


#86564352
törölt tag

Eszembe jutott egy kérdés: desktop lejátszóban az albumborító részt nagyobbra állítottam mindig is. Én emlékszem rosszul, vagy a borító közepére ha vittem az egeret megjelent egy nagyobb + jel amivel eltárolhattam a könyvtáramba a dalt. Most csak iciri-piciri szívecske gombbal lehet. Miért Spotify, miért?

(#2613) unravel válasza #86564352 (#2612) üzenetére


unravel
őstag

nekem csak a daily mixeknél van szívecske.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2616) Sanyi.mTs válasza tomszli11 (#2604) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

még annyit a 30 napos próba prémiumról, hogy weblapról aktiváld, mivel nekem anno a telefonos app-on csak 7 naposat ajánlott fel.

(#2618) martillo


martillo
tag

Sziasztok,

"Csaladi" csomagot tervezunk letrehozni barati korben.
Van barmilyen cim ellenorzesi procedura a jogosultsagot illetoen? Vagy az accountban kell azonos cimet megeadni, esetleg lakcimkartyat kernek?

Vagy csak kikuldjuk a meghivot aztan mindenki alfogadja, hogy egy csalad vagyunk :F

Koszi

(#2620) #86564352 válasza martillo (#2618) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nincs. Nem is tudnák. Hivatalosan egyébként azonos lakcím kell, tehát a másik városban élő testvéred külön bejelentett címével nem lehet családi csomagod része, de azonos címen élő barátnőd lehet, ha jogilag nem is családtag. Ilyesmi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#2621) Lacc válasza martillo (#2618) üzenetére


Lacc
aktív tag

Szia, ket dolgot csekkolnak, azt, hogy csak egy accountod legyen - es ugyanaz az allando lakcim.
De az sem problema, ha a szulok otthon elnek, es a gyerekuk meg egyetemen tanul masik varosban - rengeteg kerdesnel valaszoltam a spotify community-n, hogy ez nem problema.

En ket dolog miatt ellenzem ezt a barati listat (kiveve ha egy kollegiumban vagytok egy szobaban...), egy reszt 5 euro ~ 1500 Ft havonta Magyaorszagon - Hollandiban 15 euro a premium csomag ara a fizeteshez merten -, legalis, egyszeru zene hallgatasert nem penz. (cigi, 5 sor ara, 5db chips, 5db BKV jegy, 8 energiaital), a tobbiek is ilyen arban vannak, mint a Dezeer, Google Music.
Masodreszt, ha sok magyar elne ezzel vissa, akkor konnyen kaphatunk retorziokat, hogy akkor magasabb lesz a csomag ara, vagy kivonjak a csaladi csomagot.

(#2622) martillo válasza Lacc (#2621) üzenetére


martillo
tag

Koszi az infokat, elengedtem mar a temat.
Ahhoz, amennyit en hallgatnek zenet sok az 5euro, a sajat ertekrendem szerint. De pontosan emiatt a zenehallgatasi igenyem miatt tul is tudtam lendulni a kerdesen szivfajdalom nelkul.

Koszi minden infot mindenkinek!

(#2623) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Mostanság meg jelent egy olyan hogy daily mix 1 2.
Hogy működik ez? Meddig el érhető?
Eléggé kedvemre való zenéket rak be, nem lehetne lementeni véglegesen a listát és offline letolteni? Köszönöm

(#2624) Rimuru válasza batai15 (#2623) üzenetére


Rimuru
veterán

Daily Mix
Ahogy hallgatsz zeneket megtanulja miket szeretsz ilyen iranyba ajanlgat, kesobb lesz daily mix egeszen 6-ig
leirasban irja hogy mik vannak benne azokhoz hasonlot ajanl, "radom" generalt "vegtelen" hosszu listak, egeszet nem tudod elmenteni de eltunni se fog max kicsit valtozik az alapja.
Amiket eppen listazni tudsz azokat lehet egyben egy lejatszasi listaba menteni (katt a 3 pottyre)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#2625) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok! Pár alkalommal történt olyan az androidos alkalmazassal, hogy minden előzmény nélkül törölte az SD kártyára letöltött dalokat. Ilyenkor ha bemegyek a beállításokba, egyik tárhely sincs bepipalva. Nem mondom, hogy olyan nagy gond újra letölteni a dalokat, de kicsit zavar a dolog. Több alkalmazás verzióval is előfordult már.

[ Szerkesztve ]

(#2626) batai15 válasza Rimuru (#2624) üzenetére


batai15
félisten

Köszönöm. Bár ahogy látom van ami zenét ki is vesz.

(#2627) Sharkweb válasza modd3r (#2625) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Ha offline módba használod az appot 29 naponta be kell jelentkezni, hogy ellenőrizni tudja a jogosultságot. Különben letörli a letöltött dalokat.

(#2628) modd3r válasza Sharkweb (#2627) üzenetére


modd3r
őstag

Köszi a választ, de még az életben nem használtam offline módban. Esetleg más ötlet?

(#2629) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

családi csomagba szeretnék behíni valakit, aki FB-vel regisztrált.
milyen email címre kell ilyenkor küldeni a meghívót?

(#2630) Lacc válasza Sanyi.mTs (#2629) üzenetére


Lacc
aktív tag

Akarmelyik szerintem.
Osszel vagy Decemberben (szoval eleg friss), ocsem a citromail-et hasznalta, arra nem ment ki a meghivo level, erre beirtam neki a gmail-eset, es arra kuldtem ki a meghivot.
Azon keresztul betudott regisztralni, es megadta ugyanazt a cimet amit en - copy-paste-eltuk, az a biztos -, nem volt problemank.
Igaz nem FB-s volt, de masik email cime volt a spotify accountjanal.

modd3r ez valami program hiba, nalam is csinalt ilyesmit neha, de nem SD kartyan, hanem telefon tarhelyen, bar amint van elektpes wifi kapcsolatom, akkor ujra "aktivalja" a zeneszamokat. Nem tolti le, mert 1000+ zeneszam-ot nem is tudna olyan gyorsan. Nem egy ember panaszkodik erre.
Probald meg ezt, igaz regi.

(#2632) modd3r válasza Lacc (#2630) üzenetére


modd3r
őstag

Köszi szépen, de ezek már megvoltak. :(

Aweriot: Nem. Sony Xperia Z5C, Android 7.1.1-el.

(#2634) modd3r válasza #20749568 (#2633) üzenetére


modd3r
őstag

Rendben, azért köszönöm.

(#2635) Sharkweb


Sharkweb
aktív tag

Az imént frissült a Windows áruházas verzió, és mintha UWP app vált volna belőle.

(#2636) #86564352 válasza Sharkweb (#2635) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem fognak nulláról UWP appot írni szerintem, ez ugyanúgy Chromium Embedded Framework alapú verzió. Ráadásul ahogy nézem rosszabbul jártunk: én vagyok vak, vagy eltűnt az oldalsávból a new playlist gomb? És eldugták a címsort 3 pötty alá, bénán néz ki most az egész teteje még a színek is elütnek fekete, szürke. Jobb klikk menü még megvan szerencsére a listáknál. Múltkor az albumborítón lévő nagy plusz jel tűnt el kis szívecske gomb kedvéért. Az utóbbi években egyre több gázos húzást csináltak a desktop playerrel sajnos.

(#2637) #86564352 válasza #86564352 (#2636) üzenetére


#86564352
törölt tag

Helyesbítés: én vagyok vak, a new playlist gomb megvan a helyén most is. :)

(#2638) #81733120


#81733120
törölt tag

Sziasztok!
Már egy jó ideje nem érhető el Beyoncé Lemonade albuma, nekem ezt írja ki az előadó oldalán:

"Beyoncé's album "Lemonade" is not currently available on Spotify. We are working on it and hope have it soon."

Már egy jó ideje ez a hibaüzenet fogad. Valakinek esetleg nincs róla valami információja, hogy mikor lesz következőleg elérhető az album?

Előre is köszi! :R

(#2640) #81733120 válasza #20749568 (#2639) üzenetére


#81733120
törölt tag

Értem. Bár az album nélkül is túlélem, annyira nem izgat, csak eddig nem értettem, h miért nem elérhető :DDD , viszont már felvilágosult lettem, köszi! :R

(#2641) Nova96


Nova96
őstag

Srácok már párszor kérdeztem, de megkérdezem azért újra. Csak nekem töröl a mentet zenék közül?!
Most Logicnál vettem észre 2 számnál maradt csak pipa, feltünt, hogy randomban nem dobta fel a többi számát. :U

(#2643) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Nem rég regisztrálatam magam én is a Spotify-on! Nagyon tetszik, remek az elgondolás, hogy bármelyik zenét, műfajt el lehet érni, letölteni saját hordozóra, Premium csomagot előfizetem, ez nem is kérdés!!!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#2644) borges7


borges7
aktív tag

Heti kaland-bejövős [link]

[ Módosította: #45553408 ]

(#2645) gabee jr válasza JONAS77 (#2643) üzenetére


gabee jr
tag

Üdv a klubban! :C
Van még pár ilyen úri huncutság a világon, Netflix mond valamit? Ott kép is van(!!!) :D

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#2646) Orlin


Orlin
addikt

Spotify is testing an auto-mixing function that seamlessly blends tracks in a playlist.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#2647) borges7 válasza Orlin (#2646) üzenetére


borges7
aktív tag

Ez mit csinál pontosan?

(#2648) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Valaki eltudja mondani miért ugrál le-fel a hangerősség?

(#2649) Keem1 válasza turikoczka (#2648) üzenetére


Keem1
addikt

Esetleg instabil net? Nálam fix, de eleve a legjobb minőségre van állítva, wifi és mobilnet esetén is.

(#2650) Rimuru válasza turikoczka (#2648) üzenetére


Rimuru
veterán

Kapcsolj ki minden "hangzas javito" dolgot (crossfade, normalize, stb)

Vigyázat, csalok!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.