Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Prémium felhasználóként van offline letöltési korlát?
Haver kb 3000 dalt töltött le eddig, hogy offline is tudja hallgatni, de azt mondja többet nem enged az androidos app! :))

(^)(>.<)(^)

(#2352) Corleone33 válasza vacs (#2351) üzenetére


Corleone33
aktív tag

ha jól sejtem, ugyanúgy 3 ezer kb?

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#2354) vacs válasza #20749568 (#2353) üzenetére


vacs
veterán

Köszi szépen, így már értjük, hogy miért nem enged többet letölteni! :K

Corleone33 válaszát viszont nem tudom értelmezni! :U

(^)(>.<)(^)

(#2355) Burt1793 válasza #20749568 (#2353) üzenetére


Burt1793
veterán

Most én is átálltam arra, hogy letöltöm a számokat, így kevesebbet merít a telefonon a zenehallgatás (ha már letöltött számokat hallgatok) és kicsit spórolok a telenornak. :D A telefonra úgyis szemetel ez a szemét alkalmazás. Kb. 1000 számot töltöttem le most, kíváncsi vagyok, hogy 3333 után is cache-el-e majd a telefonra.
Persze most már az sd kártyára szemetel, csináltam 30 giga helyet ott. Érzésre meghálálta az s7, hogy nem párszáz mega szabad hely van a belső tárhelyen...

(#2357) Burt1793 válasza #20749568 (#2356) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez esetben egyre többet kell csalódnom az androidos app-ban. Tavaly pl sokkal kevesebbet fogyasztott még és nem szemetelt ennyire. Most ha hallgatok 2-3 óra zenét egy nap, akkor megelőzi a kijelzőt fogyasztásban. Persze így is jól bírja a telefon, de tavaly még nem ez volt a helyzet. Nem egy poweramp. :D Viszont a műsorra tűzés és hasonló nyalánkságok emlékeztetnek a poweramp-ra, tehát nagyon sok jó oldala van még mindig az alkalmazásnak.

(#2359) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Én is prémiumos vagyok már! :DDD
A kérdésem az lenne amikor telepítettem a pc-re kért helyet magánok offline dalok tárhelye,oda csináltam is neki a "d" meghajtón egy mappát.Nem töltöttem le semmit de nézem a mappában vannak már file-ok.Ezek micsodák pontosan?Mi van ha törlöm őket? ;]

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#2360) Rimuru válasza Orlin (#2359) üzenetére


Rimuru
veterán

Ez a gyorsitotar.

Vigyázat, csalok!

(#2361) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

új (prémium) felhasználóként volna néhány kérdésem:
- saját lejátszási lista alapból publikus?
- ha titkosra van állítva, akkor azt megosztva (pl whatsappon) mások is tudják hallgatni?
- lejátszási listához csak akkor adhat más is hozzá számot, ha "Közös"-re van állítva?
- előző kérdés miatt, a követőimet "ki tudom rúgni"?

Amiatt keresem ezekre a választ, mert párom csinált egy listát, amibe a 3 éves kislányomnak tetsző dalok kerülnek, whatsappon megosztotta velem és a nagyszülőkkel. Utána jöttek az ajánlások, hogy még mit kellene beletenni. Akár ők is belerakhatnák. Viszont nem akarjuk, hogy idegenek kezdjék el feltölteni számokkal a listát.

(#2363) Sanyi.mTs válasza #20749568 (#2362) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

köszi
4) közösre állítottam, a "Megosztás" lenne a "meghívás"

(#2365) Keem1 válasza Nova96 (#2364) üzenetére


Keem1
addikt

Dat egér kurzor, lol :DDD
Tisztára a Win 95 korszakban érzem magam :D

(#2366) Rimuru válasza Nova96 (#2364) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem nekem se toketeles. :DDD en csak ennyit hagyok itt.

Vigyázat, csalok!

(#2367) #16820480 válasza Rimuru (#2366) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem "nincs elég információ"... Pedig azt hittem egész sokat hallgatok zenét rajta.

(#2369) unravel válasza Nova96 (#2364) üzenetére


unravel
őstag

nekem reálisnak tűnik
de még van egy hónap :))
jól látom hogy én vezetek? :) [kép] jah nem :(

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2370) mukibuci válasza Nova96 (#2364) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

idén is megvolt az átlag napi 1 óra :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2371) Nova96 válasza Rimuru (#2366) üzenetére


Nova96
őstag

A többit nem mered felvállalni ? ejh. ;] :)) Szép mennyiség, ha nekem minden előadó lenne rajta, akkor lehet több lenne. :(

Keem1
Szerintem tök jó.

sheratan
Adblock van? Nekem másodjára jelezte, azaz kijelentkeztem és újra be, hátha úgy.

Aweriot
Azaz? Kevesled?

unravel
Majdnem, közel volt. :DDD Te se mered felvállalni, mit hallgatok ti. :D

mukibuci
photo or didn't happen ;]

[ Szerkesztve ]

(#2373) Rimuru válasza Nova96 (#2371) üzenetére


Rimuru
veterán

Ugysem ertekelik sokan. Konkretan a top artist kozott van olyan amit havi max 5 ember hallgat (spotify adatok szerint)

(#2372) Aweriot: nekem azert nem realis mert ha elinditok valamit (ami nem radio) akkor az az egesz diszkografia, igy a top 100-as listaban majdnem egesz albumok is bekerultek. :DDD
Kovetett eloadok is boven 300 folott van.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#2374) FoxiestFox válasza Nova96 (#2364) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez jó. :D
Enyém első, második.
Szerk: nálam elég pontos is.

[ Szerkesztve ]

(#2375) #16820480 válasza Nova96 (#2371) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tényleg adblock... Fura :D

(#2376) Keem1 válasza #16820480 (#2375) üzenetére


Keem1
addikt

Ééés nálam is az adblock volt a ludas :D

Én csodálkozom kicsit, kevésnek tartom. 72618 perc, 1172 különböző előadó, 11 különböző műfaj.
Leghallgatottabb előadó Avicii :D

[ Szerkesztve ]

(#2377) .LnB válasza Nova96 (#2364) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem valós lett, de én ugye nem rég regisztráltam csak. És pont azt az albumot hozta ki leghallgatottabbnak, ami miatt regisztráltam majd előfizettem. Igaz abban a stílusban semmi mást nem hallgatok sose.

Viszont a kedvenc műfajnak olyat hozott amiről még sose hallottam. :D Reálisnak tartom, csak nem tudtam, hogy ennek a műfajnak ez a "rendes" megnevezése.

[kép]

Szerepel egy Jackson 5 szám a kedvencek között, azon csak pislogtam, aztán eszembe jutott, hogy biztos a menyasszonyom hallgatta.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2378) kmarci25 válasza Nova96 (#2364) üzenetére


kmarci25
veterán

Ilyen már volt, talán 2 éve (tavaly nem találtam), akkor is tetszett, meg most is. A többieket elnézve én keveset hallgatok, de ez reálisnak tűnik...
[kép]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2379) Nova96 válasza #20749568 (#2372) üzenetére


Nova96
őstag

És ez vált be?

colomb2
Én azért kérdezem, hogy mik mert én mindenbe beleszoktam hallgatni, maximum nem tetszik az embereknek, de ha meg igen? Akkor van egy újabb stílus kedvelő. :D

FoxiestFox
70k az igen. :D

sheratan
Fura,igen. ;] :))
És mi jött ki?

Keem1
Teljesen véletlenül, maradt bent igaz? :P

.LnB
Az nem punk? :B Ezt én se tudtam.

kmarci25
Nem a mennyiség számít. :K

(#2380) .LnB válasza Nova96 (#2379) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, az Indie poptimism az tuti nem punk. Csak az Alvin-t hallgattam punk-ot. Sose szoktam punk zenét hallgatni rajtuk kívül.

Itt egy Indie poptimism playlist, ilyen nyugis zene. Ilyeneket szoktam hallgatni. [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2382) borges7 válasza Nova96 (#2364) üzenetére


borges7
aktív tag

az idei Top 100 dalom: https://open.spotify.com/user/spotify/playlist/37i9dQZF1E9IQJ0CBJXt0j

le se tagadhatnám, hogy már nem vagyok tinédzser, haha :)...viszont ebben sztem csak a PC-s hallgatás van benne, mert a mobilt nem rögzíti(asszem)

(#2383) Burt1793 válasza borges7 (#2382) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez menő, nekem olyanokat írt, hogy nyugtassam a mutatóujjam, mert 2400 számot továbbléptettem, meg hogy 45 éves lennék az alapján, hogy mit hallgatok stb. :D
A listádat majd meghallgatom, én nem tudtam megosztani az enyémet, pedig próbáltam.

A képem meg ilyen, hát ezek a számok több lejátszási listában benne vannak, a kérdőívem 3/3as lett.

Szerintem ebben benne van a mobilos, legalább is merem remélni, mert több, mint 500 óra zene az az év egytizenhatoda. :D

[ Szerkesztve ]

(#2384) Keem1 válasza Burt1793 (#2383) üzenetére


Keem1
addikt

Alle Farben - Bad ideas nálam is szerepelt, csak kicsit hátrébb, mint nálad :D

(#2385) Burt1793 válasza Keem1 (#2384) üzenetére


Burt1793
veterán

Folyton berakja ez a köcsög app. :D Annyira már nem is szeretem. Mostanában meg főleg elektronikus zenéket hallgatok. Ezeket a számokat fél éve hallottam utoljára. :C Ez az öt fenti szám benne van 3-4 lejátszási listámban, szóval azért tényleg sokszor lejátszódtak.

[ Szerkesztve ]

(#2386) borges7 válasza Burt1793 (#2383) üzenetére


borges7
aktív tag

Köszi! én 735-öt ugrottam át állítólag :)

Megosztani úgy tudod, hogy a listánál felül a követés melletti 3 pontra katt>Megosztás>Lejátszási lista linkjének másolása, aztán ezt beilleszted ide.

Most az "Számok, amiket elszalasztottál" 30-as listát hallgatom, hátha találok valami jót benne: ránézésre nem sokat ismerek közülük :)

(#2387) Jakesz


Jakesz
őstag

Több helyen olvastam, hogy a Spotify androidon az egyik legoptimalizálatlanabb és az üzemidőt leginkább lerontó alkalmazás. Ez mennyire igaz?

(#2388) FoxiestFox válasza Jakesz (#2387) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Semennyire.

És nálam szó szerint egész nap megy, utazás közben is hallgatom mobilneten, munka közben is wifin, itthon pedig a telós Spotival vezérlem a laptopon lévőt.

[ Szerkesztve ]

(#2389) unravel válasza Jakesz (#2387) üzenetére


unravel
őstag

linket :))

¯\_(ツ)_/¯

(#2391) domerator


domerator
veterán

Középmezőny :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2392) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sajna én eléggé inaktív voltam :/

(#2393) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Azért az algoritmusokon még van mit csiszolni.. végigmentem a "got away" listán, és egy darab szám sem volt rajta, ami akár csak kicsit is tetszene. :D Nice..

(#2394) Burt1793 válasza FoxiestFox (#2388) üzenetére


Burt1793
veterán

Nálam is vannak napok, amikor sokat megy, simán első a listában az s7-esemen, de az üzemidő így se rossz. Ja és én nem használok wifit fél éve, szóval mobilnetről nyomja.
Fél-egy éve még jobban bírta a spotify-t a teló, de lehet, hogy ez azért van, mert akkor wifiről ment, nem volt korlátlan mobilnet.

Na, ez az első szám: CHIC Everybody Dance rögtön egy jó szám. :C
Sikerült az én listám linkjét előcsalni, ha esetleg valakit érdekel. :)

(#2391) domerator: Jól van, az iphone-osok sose állítják le az app-okat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2395) Nova96 válasza .LnB (#2380) üzenetére


Nova96
őstag

Ebből sokat ismertem, most is még ezt hallgatom. :R

Aweriot
Nem tudtam. :B Majd lecsekkolom.

borges7
Klasszikusok. :K

Burt1793
Parov Stelar végre, azt hittem senki nem hallgatja.
+Keem1
Lecsekkoltam, nem rossz, bár furcsa nem nagyon hallottam sehol , még :F
Szerk: Igen erre gondoltam, én nem hallottam sehol, azért furcsáltam.

FoxiestFox
Nekem majdnem az összes ment, mentésre.
Sőt néhány el is volt mentve, de spotifyval ki szedte pipát. :DD :)) Könnyű dolga volt így.

Szerk: Spotify ráfeküdhetne a lo-fi hip hop-ra , valaki ismeri ezt a jó stílust?

[ Szerkesztve ]

(#2396) Keem1 válasza Nova96 (#2395) üzenetére


Keem1
addikt

Olyan könnyed nyári dal, nyáron reggelente melóba menet szerintem minden nap hallgattam :D
Rádió 1 unalomig nyomatta, több más dallal együtt. Értem én, hogy vannak jó dalok, de a rádiók idióták. Van egy 15 elemű listájuk, és orrba-szájba azt a pár dalt nyomatja, naponta 3-4x.

[ Szerkesztve ]

(#2397) Gerzsi


Gerzsi
tag

valaki előfizetett évesre? nekem szombaton van a forduló úgyhogy holnap lépni kell :D

(#2398) Gerzsi


Gerzsi
tag

nálatok se megy a spotify bejelentkezés az oldalon?

(#2399) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

Előfizettem Spotify-ra mert facebookon volt egy reklám hogy 3 hónapra 0,99 EUR. (Most nem tudom, hogy összesen, vagy havonta, de még havonta is megéri annyiért, illetve most a Dominósok kaptak 5 GB mobilnetet karácsonyra, így mehet a stream all day all night :D )

A lényeg.. hogy az alkalmazás valami borzalmas. Xiaomi Redmi 3 pro-n nyomom, és a zeneváltás előre-hátra, sokszor nagyon lassan működik, mp-ket kell várnom míg zenét vált. Ugyanez a play/pause-szal is. Ha lezárom a képernyőt van, hogy elhallgat a zene pár mp-re, meg ilyen nyalánkságok.. Tudom, tudom nem lehet tökéletes programot írni, pláne nem droidra, de ennyire mainstream appot, ilyen szarul működni még nem láttam :/

Úgyhogy, lehet ha lejár a 3 hónap, váltok Deezerre. Amúgyis spotifyon van a legkevesebb elérhető zene a nagy szolgáltatók közül, nem is értem, miért mindenki erre van rákattanva. Úgy nagyon nem is tudok rá pozitív dolgot mondani.

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#2400) FoxiestFox válasza olloczky (#2399) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A telóddal lehet valami. Haveromnál csinált ilyeneket, mikor annyi esze volt, hogy sd kártyára telepítette, és nem is egy gyors fajtára :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.