Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Speeedfire válasza patex1983 (#2150) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

FB belépés van csak, jelszó nincs. Írtam nekik, erre írták, hogy kivizsgálják. Törlik a megrendelésem, meg ki is zárnak átmenetileg. :W
Ekkora suttyókat.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2152) borges7 válasza Primary92 (#2148) üzenetére


borges7
aktív tag

Hát egy tízest mondjuk megér a kényelem, ha jól szól. Ez mennyit bír egy feltöltéssel? Igen, főleg Spotit. Vagy más streameket esetleg. Ez az?
http://www.avantree.com/category-bluetooth-speaker-adapter-21/bluetooth-aptx-low-latency-headset-avantree-clipper-pro.html

[ Szerkesztve ]

(#2153) #16820480 válasza borges7 (#2152) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem ennek a sima változata van (nem Pro), az olyan 4-5 órát, de úgy emlékszem tud töltés közben is működni, szóval autóban is simán be lehet dugni, vagy akárhol egy USB kábellel.

(#2154) Primary92 válasza borges7 (#2152) üzenetére


Primary92
senior tag

Jól szól. Egy feltöltéssel nekem 2 napot bír, de nem tudnám megmondani hány órát van használva. A gyári 6 óra kb. reális.

De én inkább ezt venném egy HIFI-hez: http://www.avantree.com/category-bluetooth-speaker-adapter-21/long-range-bluetooth-audio-receiver-avantree-rc500.html
A HIFI-den ha jól láttam van optikai bemenet. Ezzel pedig tudnád használni. Valószínűleg BT-on keresztül így lenne a legjobb hangod. Ha utcán is használnád zenehallgatásra, akkor értelemszerűen a másik.

Egyébként USB hangkártyaként is működnek. Legalábbis a Clipper pro működik.

(#2155) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Két kérdésem lenne, egyrészt, hogyan lehet díjcsomagot váltani ?
Még nyáron regisztráltam be akkor akciós volt azt eléggé, viszont most 5 juró / hónap (diák vagy, így az pedig a fele lenne)

Illetve ha ez nem megoldható, hogyan tudom deaktiválni a fiókomat, h ne vonogassanak le ? :F

(#2157) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Elég rég regiszitráltam egy fiókot, de szerintem sosem használtam igazán, most rákaptam ezért ingyen 30 napos prémium tagságot igényeltem. Ez látszik is a honlapon. Azonban mobil appon és gépen levő alkalmazásban is úgy mutatja, mint ha nem "fizettem" volna elő, tehát freeként vagyok ott.
Ez miért lehet?

Köszi előre is

(#2159) kerxy válasza #20749568 (#2158) üzenetére


kerxy
senior tag

Megtörtént! Weben rányomtam, hogy jelentkeztessen ki mindenhonnan, de továbbra is fenn áll a gond.

(#2161) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Üdv, nekem olyan gondom lenne, hogy váltani akartam Play Musicról, beléptem a már meglévő és régen használt fiókomba a Spotifyon majd rányomtam a prémium előfizetésre. Ott csak 3 opció volt a családi a diák meg az éves. Nézegettem de sehol nem találtam a sima havidíjasat, és mivel az évesnél úgy volt írva, hogy a prémium megkezdése gondoltam ez lesz az ami nekem kell. Hát nem, levonta mind a 60 eurót a számlámról. Most próbálnám lemondani, de ott megakadok, hogy a profilon belül az előfizetés menüpontnál a "lemondás/módosítás"-ra hiába kattintok csak újratölti az oldalt. Kicsit felcseszte az agyam, hogy nincs egy nyamvadt email ahova lehetne nekik írni ezügyben, így a segítségeteket szeretném kérni, hogy most mitévő legyek. Mindenképpen le akarom mondani mert, sanszos, hogy egy fél éven belül lesz itthon is Youtube Red ami elvileg egybe lesz vonva a Play Musickal így az sokkal jobb ajánlattá növi majd ki magát, kettő előfizut meg nem fogok feleslegesen fizetni.

(#2163) kerxy válasza #20749568 (#2160) üzenetére


kerxy
senior tag

Köszi, fél nap alatt átállt végül :D

(#2164) Tuomas


Tuomas
addikt

Sziasztok!

Playstation-ön hallgatnám a zenéimet spotify-ról, játék közben, de amikor elindítom a playstation-ös appot ezt írja ki: Error connecting to PlayStation Network. Please try again later.
Próbáltam, hogy spotify-on kijelentkeztem mindenhonnan, úgy sem lett jó. Töröltem az appot, majd vissza, úgysem lett jó. Nem értem, egy ideig használtam, akkor működött, aztán utána töröltem az appot. most meg nem jó. Telefonon látszódik az eszköz (mármint a ps) és átirányított lejátszással (vagy minek nevezzük) le tudom játszani a zenéket, de az app maga nem indul el, megáll még a bejelentkezés előtt az említett hibaüzenetet írva.
Ha valaki tudna segíteni, vagy lenne infója megköszönném. :R :R

We were here

(#2165) mukibuci válasza Tuomas (#2164) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ps+ előfizu nem kell véletlenül hozzá? nem ír ilyet sehol a faq

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2166) Tuomas válasza mukibuci (#2165) üzenetére


Tuomas
addikt

Meg van is ps+ előfizetés :(

We were here

(#2167) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Hasonló problémával találkozott már valaki?
Akárhányszor újra szeretném inditani a gépem, vagy leállitani pl. akkor ezt a hibaüzenetet kapom a Spotify-tól. :W
Win7-en vagyok különben jelenleg. :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#2169) Norbi887 válasza #20749568 (#2168) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Feltettem szinte az összes C++ Redistet, stb-t és azóta egyenlőre semmi gond. Szerintem ezek hiányozhattak a gépről, és amiatt volt a hiba, gondolom :U .

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#2171) Tuomas válasza #20749568 (#2170) üzenetére


Tuomas
addikt

Ahhj ott is jártam már korábban.. Ez egy ördögi kör lesz, de leírom, hátha tanúlsaggal szolgál másoknak is. Tehát spotify fórumon van a megoldás, ami elég egyszerű lenne: jelentkezz ki ps-ről -> kattints a linkre (direkt nem rakom be, lásd később), ott bejelentkezés után (a playstation regisztrációval) tudnád unlinkelni a spotify kapcsolatot... Igen ám, de a link alatti oldal, nem működik, csak a kérem várjon megy folyamatosan... Tehát a megoldás, hogy írni kell a playstation ügyfélszolgálatnak, hogy kapcsolják szét a spotify kapcsolatot. Eddig még nem jutottam el... Ha írok nekik, és lesz eredmény, jelentkezem.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#2172) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Hello!

Tudtok olyan eszkozt ami tv HDMI kimenetebe teheto es -onalloan- kepes Spotify lejatszasara? Tehat nem ugy mint a Chromecast, hogy a telefonomrol streamelem a zenet, hanem elinditom a Spotify alkalmazast az eszkozon es mondjuk taviranyitoval tudom iranyitani. Ugy, mint ahogy mondjuk a PS3 Spotify appjat lehet.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#2173) Keem1 válasza adnoctum18 (#2172) üzenetére


Keem1
addikt

Bármelyik Android TV, pl. Xiaomi Mi Box.
A Chromecast is önállóan játszik, a telefon csak távirányítóként funkcionál (van itthon az is).

[ Szerkesztve ]

(#2174) adnoctum18 válasza Keem1 (#2173) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Marmint a Chromecasthoz se kell telefonon futnia a Spotifynak kotelezoen? Ugy szeretnem megoldani, hogy a teven a telefonos apptol teljesen fuggetlenul lehessen hasznalni. Megnezem a Xiaomi Mi Boxot.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#2175) Keem1 válasza adnoctum18 (#2174) üzenetére


Keem1
addikt

Ja, nem, Chromecast esetén kell a telefon (vagy PC-s kliens), nincs saját felülete. Mi Boxon viszont megy tévés menü és távirányító segítségével.

(#2176) adnoctum18 válasza Keem1 (#2175) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Igen erre gondoltam, amit a Mi Box kapcsan irsz.

Olcsobb eszkoz esetleg erre a celra? Semmi mas nem kene csak a Spotify...mast streamelni van egy Zyxel NSA310 NASom.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#2177) #16820480 válasza adnoctum18 (#2176) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Mi Box talán a legolcsóbb Android TV eszköz, kb ChromeCast árban megy, csak jóval többet tud.

(#2178) borges7


borges7
aktív tag

A legfrissebb E Heti Kaland nagyon bejön(rock és társai):
[link]

Ti szoktátok ezeket hallgatni? Tök jó zenéket lehet felfedezni szerintem.

[ Módosította: philoxenia ]

(#2179) domerator válasza borges7 (#2178) üzenetére


domerator
veterán

Az e heti kaland az mindenkinek ugyanaz?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2181) domerator válasza #20749568 (#2180) üzenetére


domerator
veterán

En is ugy tudtam, hogy ez szemelyre szabott... ezert csodalkoztam.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2184) unravel válasza borges7 (#2178) üzenetére


unravel
őstag

Én a smarterplaylist weboldal segítségével minden héten hétfőn automatikusan elmentetem az aktuális hetet dátummal. "Discover Weekly - 10/23/17" :)
Ezt az adott héten átbongészem...ami nagyon szar azt kitörlöm belőle. De az tetszik, hogy 2016 júniustól megvannak az eheti kalandjaim. :)
Továbbá azt a számot amit bepluszozok azt átrakja nekem egy másik playlistbe. Szóval van egy listám azokból a jó számokból amit a Discover Weeklyben találtam.
...
Más:
A smarterplaylist weboldal segítségével lehet készíteni egy Top tracks nevű listát ami egybegyűjti az 1000(!) leghallgatottabb zeneszámod és tud automatikusan frissülni....az is nagyon jó.

¯\_(ツ)_/¯

(#2185) Antonio


Antonio
senior tag

Sziasztok,

Tegnap beregisztráltam Spotira és Tidal ra és Deezerre (Erősítőm ezt a 3-at támogatja).

Elsősorban 99% otthoni rendszeren (Denon AVRX2400H + HECO MS 500, Dynavoice T12 sub...) Wifi n keresztül hallgatnánk.

Spoti-t és Tidal nyüstöltem leginkább (320kbs/loosless) , érdekes módon hangminőségben nem vettem észre jelentős különbséget (ez vagy alsó közép hangrendszer gyengéje, vagy a futtatott zenéknél ez nem jött még elő) de lehet csak nem volt időm még igazán leülni ráhangolódni.

Hangminőségtől függetlenül, zenei kínálat kb ugyanaz. Spoty felülete talán szebb (letisztultabb) sokkal könnyebben kezelhető, Denont (wifin keresztül )azonnal felismerte és már tudtam is a zenét onnan futtatni (nagyon szimpatikus) és ezt ugye bárhol máshol is megtudom tenni ha van kompatibilis vevőkészülék.

Tidal-t csak HEOS (Denon saját kezelőfelület/alkalmazás?) on keresztül játszható az erősítőn. Sajnos HEOS hibái miatt (néha akad, zeneszámok nem lehet előre hátra játszani, track léptetés is körülményes) Tidal ezen a ponton csúnyán elvérzett. Spotihoz képest a kezelése körülményesebb, Párom tuti 5 perc alatt ignorálná pláne úgy hogy Spotify -t pár perc alatt kiismerte és 2 órán keresztül ugrált a zenékre :D

Dezzer-t meg se hallgattam mert elvérzett ott hogy rákerestem pár zenére és nem talált rá 1-2 re.

Kérdés: nézegettem hivatalos oldalakat, mindenki a loosless re vár, de sehol nem olvastam erre vonatkozó hivatalos bejelentési időpontot, terveket, csak tudom hogy háttérben zajlanak tesztek kísérlek.

Esetleg valakinek van új infója, ötlete ez ügyben? Ha Spoti meglépi ezt jó áron, eléggé ajánlott szolgáltató lesz.

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2186) bendeguz76 válasza Antonio (#2185) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

A spotify már most is eléggé ajánlott szolgáltató.nincs még bejelentés a cd minőségről

bendeguz_HUN

(#2187) Antonio válasza bendeguz76 (#2186) üzenetére


Antonio
senior tag

Igen 99.99% hogy az marad :)
úgy értettem hogy ha CD minőség is a repertoár rész lesz akkor messze mezőny előtt lesz.

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2188) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Tudnátok segíteni, hogy én miért nem látom az időkapszulát? Van daily mix, zeneradar, eheti kaland de időkapszula sehol. Van prémium.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2189) unravel válasza F.B.I. (#2188) üzenetére


unravel
őstag

Túl fiatal vagy? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#2190) F.B.I. válasza unravel (#2189) üzenetére


F.B.I.
veterán

Így 40 évesen? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2191) unravel válasza F.B.I. (#2190) üzenetére


unravel
őstag

Csak tipp volt...
https://timecapsule.spotify.com/

¯\_(ツ)_/¯

(#2193) Tuomas válasza Tuomas (#2171) üzenetére


Tuomas
addikt

Probléma megoldódott, a PS support segített!

[ Szerkesztve ]

We were here

(#2194) F.B.I. válasza #20749568 (#2192) üzenetére


F.B.I.
veterán

Prémium 5 hónapja, egyébként vagy 1.5 éve használom.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2196) F.B.I. válasza #20749568 (#2195) üzenetére


F.B.I.
veterán

Most kicsit szégyellem magam: pontosan milyen linken? :B

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2198) F.B.I. válasza #20749568 (#2197) üzenetére


F.B.I.
veterán

Megvan! Többet és szélesebb körben kell zenét hallgatnom, akkor majd lesz nekem is, kezdjem el! Ezt írja! Akkor elkezdem.

Köszönöm! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2200) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Családi csomagnál egyszerre egy e-mailről mennyi eszköz mehet? Azon filózunk feleségemmel, hogy a csomagban mindkettőnknek legyen címe, vagy csak nekem? Mert azt nem látom, hogy egy címmel egyszerre mennyi eszköz mehet? Lenne nekem egy mobil, egy mediabox, az ő telefonja meg a tabletje. Ez így már sok? Köszönöm a válaszokat!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.