Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) 426os válasza 426os (#2500) üzenetére


426os
őstag

Megvan, hülye vagyok. Megcsináltam mégegyszer, és utána ott a bazi nagy "Continue" feliratú zöld gomb, csak ahogy olvastam az instrukciókat az első próbálkozáskor reflexből rákattintottam a SheerID linkre, ami csak a szolgáltató oldalára vitt és nem a verifikációra. Most már megy, nem is kellett semmit feltölteni, elég volt az EduID-s azonosítóval belépni az egyetemi portálra és ezzel igazoltam a jogosultságot.

.

(#2502) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy én rendelkezek Spotify előfizetéssel, viszont facebook-al regisztráltam anno, amit szeretnék átvinni úgy hogy csak email címmel legyek regisztrálva és nem akarom belevonni a facebookot.

Ez megvalósítható úgy hogy az előfizetésem nem szakad meg?

[ Szerkesztve ]

(#2504) kmarci25 válasza tothjozsi96 (#2502) üzenetére


kmarci25
veterán

Jah, ugyanez volt a bajom nekem is, és tényleg nincs rá megoldás. :(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2505) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

A hallgatói kedvezményhez mit érdemes a neptunból küldeni? Lassan 1 éve kiküldtem az órarendemet, de azt visszadobták, aztán nem foglalkoztam vele, mit küldjek, hogy elfogadják a kérelmemet?

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv.

(#2506) 426os válasza Willie (#2505) üzenetére


426os
őstag

Hallgatói jogviszony igazolást. Vagy ha BME-s vagy, akkor nem kell semmi, a pár hsz-el korábban leírt módon, eduID-s módszerrel is működik (lehet más egyetemnél is)

.

(#2507) Willie válasza 426os (#2506) üzenetére


Willie
őstag

Köszönöm. Úgy tűnik, hogy a Debreceni Egyetemnél máshogyan van. Kérnem kell egy jogviszony igazolást, aztán megpróbálom úgy. A pénzt gondolom addig vissza fogják utalni. :D

(#2508) 426os válasza Willie (#2507) üzenetére


426os
őstag

Nekem másnap visszautalták mikor nem sikerült az azonosítás.

.

(#2509) nzozz válasza 426os (#2508) üzenetére


nzozz
aktív tag

Azt jól láttam, hogy hallgatói kedvezmény esetén nem lehet paypal -lal fizetni?

(#2510) 426os válasza nzozz (#2509) üzenetére


426os
őstag

:K

.

(#2511) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!

Most váltottam win 10-re, látom itt már beépített érkezik a spoti kliens. Belépek a prémium fiókommal, és free-nek jelöli, nincsenek meg se a lejátszási listáim, se semmi, és állandóan zaklat, hogy váltsak prérmiumra...

Mit lehetne tenni? Mobilon továbbra is prémium vagyok.

Megoldódott, az email címemmel léptem be, és valamiért a facebook fiókomba dobott be, regisztrálás meg semmi nélkül... :U
A rendes fiókomba belépve rendben van minden.

[ Szerkesztve ]

(#2512) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Másnak is előjön előfizetés mellett az, hogy a zene random lehalkul? Eddig azt hittem akkor jön elő, ha más forrásból is jön hang, de most elkezdte minden zene alatt, kb ugyanott (~közepénél).

(#2514) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

gyűjtemény/albumok alatt töröltem jó sok albumot. majd ez után tudatosult bennem, hogy ezek az elmentett dalaim voltak :W
van mód visszahozni őket? vagy van esetleg egy lista, hogy miket mentettem el ezidáig?

(#2516) #86564352 válasza Sanyi.mTs (#2514) üzenetére


#86564352
törölt tag

Spotify webes felületén a fiókodnál a lejátszási listák helyreállítása menü mutat valamit?
És ha még nem szinkronizált telefonodon netet kilőve gyorsan megnézni?

(#2517) Sanyi.mTs válasza #86564352 (#2516) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

+(#2515) Aweriot

köszi. sajnos ezek csak a lejátszási listát állítanák vissza, nekem meg a "Dalok" közé volt mentve és onnan töröltem.

majd holnap írok a supportnak.

más.
egy dalnál a műsorra tűzés mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#2518) Keem1 válasza Sanyi.mTs (#2517) üzenetére


Keem1
addikt

Van egy aktuális lejátszási sorod, oda tudsz bepakolni további dalokat. Alapesetben az aktuálisan hallgatott lista/előadó/album/stb a lejátszási sor, de be lehet avatkozni.

(#2519) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

be lehet állítani, hogy ha weben kezdek el zenét hallgatni, akkor ne induljon el a mobilomon (android) is a spotify?

(#2518) Keem1
hol van ez a lista? telefonon keresztül töröltem.

Köszönöm, mindenkinek a segítséget. Úgy néz ki, szerencsém van. A melós gépemen pont a dalok listájánál hagytam a böngészőt. Képernyő mentést csináltam róluk. Macerás, de rájuk tudok keresni.

(#2520) domerator


domerator
veterán

Aki megteheti annak ajanlom a "kituno" minoseget valasztani... meg egyszeru autoradion is nagyon hallani a kulonbseget! :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2521) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Van rá mód, hogy telefonon autómatikusan kikapcsoljon a lejátszás x idő után?

(#2522) Rimuru válasza szildavid90 (#2521) üzenetére


Rimuru
veterán

Gyarilag nem tudja az alkalmazas, itt irnak megoldast android es ios esetere is.

Vigyázat, csalok!

(#2523) unravel válasza szildavid90 (#2521) üzenetére


unravel
őstag

(#2524) szildavid90 válasza unravel (#2523) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Köszi nektek!

[ Szerkesztve ]

(#2525) BenQhunria


BenQhunria
tag

Diákkedvezményhez csak érvényes diákigazolvány szükséges?
Ha valakinek így van, lenne pár kérdésem.

[ Szerkesztve ]

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#2526) K1nG HuNp válasza BenQhunria (#2525) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Egyetemi hallgatónak kell lenned

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#2527) vitemerius válasza Sharkweb (#901) üzenetére


vitemerius
tag

Sziasztok!

Most vettem észre, hogy hiába van a prefs-ben átírva a storage.location, ettől függetlenül a spotify mégis az SSD-n lévő AppData mappát töltögeti cache gyanánt. Már nem lehet megváltoztatni a cache helyét? A beállításokban sincs már ilyen opció.

[ Szerkesztve ]

(#2528) Rimuru válasza vitemerius (#2527) üzenetére


Rimuru
veterán

Oszinten nem hiszem hogy kivennek, de majd jon valami aki windows alatt hasznalja.
Viszont alternativak: ramdisk, symlink

Vigyázat, csalok!

(#2530) vitemerius válasza #20749568 (#2529) üzenetére


vitemerius
tag

Nekem most az van a beállítások között, hogy "Offline dalok tárhelye", s az a D meghajtóra van állítva, ahova eddig is volt a cache irányítva. De ez most sajnos nem hatja meg a programot, s az AppData/Local/Spotify/Data könyvtárat hizlalja. :( Nem tudom, melyik frissítéssel jött, de mehetne is egy következővel ez a feature. A cache kikapcsolása mennyire jó ötlet?

(#2532) vitemerius válasza #20749568 (#2531) üzenetére


vitemerius
tag

Gyárilag nem lehet kikapcsolni, de olvastam valahol, hogy ha a cache mappáját írásvédetté teszem, akkor nem tud bele írni. Csak ez eléggé barkácsmódszer. :) A másik, hogy limitálom a cache méretét, azt elvileg a prefs fájlban meg lehet tenni.

[ Szerkesztve ]

(#2534) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

saját lejátszási listából ki lehet szűrni a számok duplikációját?

(#2535) kmarci25 válasza Sanyi.mTs (#2534) üzenetére


kmarci25
veterán

Én mikor hozzáadnék egy olyan számot, ami már a listán van, akkor rákérdez, hogy duplikálom-e.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2536) Sanyi.mTs válasza kmarci25 (#2535) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nálam is, mobil alkalmazásban.
de weben keresztül figyelmeztetés nélkül újra hozzáadja a listához.

(#2538) Burt1793


Burt1793
veterán

Óránként 5-7 százalékot merül a teló spotify hallgatás közben, mobilneten vagyok egész nap, de a számok nagyrésze le van töltve. QHD youtube-bal 10%-ot merül óránként 40%-os fényerőn. Ez azért elég nevetséges és ezek alapján látható, hogy a 2 éves s7-esem aksija nem rossz, ez a spotify app lett szar az elmúlt év során, azelőtt nem tapasztaltam ilyesmit. Nálatok mi a helyzet?
~3 óra spotify hallgatás miatt 2,5 óra kijelzőidő mellett 46%ra merült a teló, pedig spoti nélkül, ugyanígy mobilnettel tud 5-6 óra kijelzőidőt. Poweramp-pal óránként 2% a merülés...

[ Szerkesztve ]

(#2540) Burt1793 válasza #20749568 (#2539) üzenetére


Burt1793
veterán

Jó, de egy évvel ezelőtt még teljesen jól működött, alig fogyasztott többet a poweramp-nál. Régebben a telóm aksibecslője 32 órát írt 100%-nál, most 22-t, pedig ugyanúgy használom, de persze ez már csak okozat, az aksistat helyezése és a százalékok potyogása idegesít. Már-már necces ez a 18 órás készenlét, pedig nem nyomkodom végig a telót, 3-3,5 óra kijelzőidőim vannak és 20%-ra lemerül sokszor... Csak ezért nem vennék egy péklapátot. :D

[ Szerkesztve ]

(#2542) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

1.) Családi csomagot csak akkor tudok "létrehozni", ha már lejárt a prémiumom?
2.) Családi csomaghoz csak akkor lehet csatlakozni, ha már lejárt a prémiumom?

(#2543) kmarci25 válasza Sanyi.mTs (#2542) üzenetére


kmarci25
veterán

Tudtommal a családi csomaghoz eleve prémium kell, úgyhogy az első kérdést nem igazán értem... :F Én prémium előfizetés alatt hoztam létre családi csomagot, ahova gyorsan két családtagot be is csatlakoztattam, így ők is prémiumok lettek.
A második kérdésre nem tudom választ, de feltételezem, hogy nem. Hogy mi lesz a "saját maradék+ prémiumoddal, azt nem tudom.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2545) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ha van prémiumom és lemondom, akkor az nem szűnik meg azonnal, hanem a a prémium lejárata után nem hosszabbodik meg, ugye?

(#2547) mekker


mekker
őstag

Mi a véleményetek a lossy (nem a lossless) Tidalról? Vakteszteztem legalább fél órát, és kb hibahatáron belül verte csak meg a Spotit, lehet az is csak azért volt, mert nem voltak tökéletesen egy hangerőben.

Ugyanazok az előfizu csomagok vannak, szinte egyező a kínálat, a Spotinak jobb a felülete, de tűrhető a Tidalé is.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#2549) mobilizmo válasza mekker (#2547) üzenetére


mobilizmo
addikt

Valamikor múlt évben volt próba hónapos ajánlatuk losless-re. Egyrészt nem éreztem annyival jobbnak (Spotinál, pedig nem számítógépen hallgatom) másrészt a kínálat még kimondottan szegényes volt (a Spoti-hoz képest). Ehhez még hozzájött a gyenge app. Nem volt must have érzés, úgyhogy 1 hónap letelte után, elváltak útjaink.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#2550) unravel válasza mekker (#2547) üzenetére


unravel
őstag

én is az elején próbáltam.
itthon ülve, odafigyelve nagyon szépen szólt.
de a városi zajban mászkálva nem biztos hogy meghallanám a különbséget.

spotify felülete nekem jobban tetszik.

akkor azt tapasztaltam hogy sok mindennek csak cover változata van fent. (ez lehet már változott, nem tudom)

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.