Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) tobias40 válasza #86564352 (#2829) üzenetére


tobias40
veterán

Hallgatóknak 2,5 euró,ez diákokra(vagy egyetemi hallgatókra?) vonatkozik?
Ha igen ez hol állítható be?

Keem1: vszínű azért mert neked úgy települt fel hogy benne volt az sd és azt megjegyezte,nálunk pedig nem volt benne,vagy nem tudom.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2852) #86564352 válasza tobias40 (#2851) üzenetére


#86564352
törölt tag

(#2853) IntelKiller7 válasza -secret- (#2804) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Miért nem tudok előfizetni erre? Tegnap járt le a csomagom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2854) #86564352 válasza IntelKiller7 (#2853) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az ajánlat nem vonatkozik azokra, akik a Premiumot 2018. április 15-a után mondták le.

[ Szerkesztve ]

(#2855) IntelKiller7 válasza #86564352 (#2854) üzenetére


IntelKiller7
veterán

:((

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2856) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Na huh még pont behuztam a 3honapot 1 euroert mert eszembejutott a regi kártyám.

Amugy egyaltalan nezi a spotify hogy ne 1 kartyahoz legyen kotve 8 account vagy feleslegesen kerestem elo a fiok melyerol? :DDD mert ez nem volt valami nehez, szerencsere nincs egy rakat playlistem, mindent siman a gyujtemenyek->dalokban gyujtok es igy ket ctrl+a volt atrakni minden szamom az accok kozott

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#2858) K1nG HuNp válasza #20749568 (#2857) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

sikerült 1 kártyáról 2 account, egyik simán másik paypalon keresztül

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#2860) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Hali! Az lenne a kérdésem, hogy Spotify-ba lehet feltölteni saját zenéket amik mp3 formumú? Lényegében ezek mixek, az apple musicot használom évek óta, konkrétan mióta elindult, de azt vettem észre, hogy lerontja illetve halkabb a zene minősége amit feltöltök. Spotify-on is így van, egyáltalán fel lehet ide is tölteni zenét és mobil alkalmazásban halgatni?
Köszi a segítséget!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#2861) K1nG HuNp válasza norberto_th (#2860) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

nope, itt fel sem tudsz tölteni

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#2862) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Köszi!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#2863) patex1983 válasza norberto_th (#2860) üzenetére


patex1983
őstag

Pont ez az a funkció, ami régebben működött, de egy ideje nem. Desktop kliensben hozzá tudsz adni saját zenéket, de azokat mobilon sajnos nen, csak desktopon tudod hallgatni... :(

X

(#2864) unravel válasza patex1983 (#2863) üzenetére


unravel
őstag

mit szenvedtek? :))
desktopon hozzáadod a helyi fájlokhoz a saját mp3 zenéid.
csinálsz egy playlistet
belehúzod a saját zenéid
mobilon letöltöd
:W :C :W :C :DD :) :O

¯\_(ツ)_/¯

(#2866) kmarci25


kmarci25
veterán

Tegnapelőtt nézelődtem az apkmirror-on és ezt találtam: Stations. Ez a Spotify egy új alkalmazása, amivel nagyon egyszerűen lehet különböző stílusú listákat hallgatni. Nagyjából ugyanaz, mint a Spoti alkalmzaásba beépített funkció, de itt a kezelőfelület bot egyszerű, és ahogy nyitod az alkalmazást, már indul is a zene. Egyelőre béta, de a linkről letölthető, telepíthető. Még igazán nem használta, úgyhogy bővebbet nem tudok mondani.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2867) zseko


zseko
veterán

Eddig Deezert használtam, először azért, mert az járt az előfizetéshez, aztán kártyásként járt a net mellé, később meg közvetlenül szerződve. Most áttértem a Spotifyra családi csomaggal (más ezt szereti jobban és ezen vannak a zenéi, én meg úgy voltam, mindegy melyiket fizetem) de eddig kissé csalódás. Legfőképp, hogy nem látom pl. egy albumon miket jelöltem kedvencnek, hiányzik az a feature mint Deezeren, hogy szívecskével jelöli a kedvenc zenéket. Aztán ma munkatársam is feltelepítette free felhasználóként, és nála meg ott van!
Újratettem telefonon, de semmi. Ugyanígy hiányzik az otthoni pc-ről is (win10, az áruházából letöltött) és a munkahelyiről is (XP, Spotify oldaláról letöltött). Hogy kérdezzem kulturáltan :), az én eszközeim hülyék, vagy a fejlesztők, hogy ez nálam nincs, és sehogy nem tudom előhozni??

HR24.hu

(#2868) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Most került fel telefonra is a spoty. Menet közben nem streamelném a zenét, kevés a mobilnet, letöltök pár lemezt és kész.
De mi a különbség a mentés és a letöltés között? A letöltés csúszkát húzom el, akkor a mentés is átvált zöldre, hogy mentve. Illetve az albumnál megjelenik a zöld lefelé nyíl. Ha csak mentem, az nem elég, hogy offline is hallgathassam? Az csak annyi, hogy kvázi megjegyeztettem vele egy lemezt, felírta nekem a listába? Csak azért fura, mert ha mentek egy lemezt, a számoknál megjelenik a zöld nyilacska, viszont az albumok menüpontban, magánál a lemeznél nem. A dalok között viszont ott lesznek a számok az adott lemezről a zöld nyíllal. Ez csak nekem k.rvára confusing?

[ Szerkesztve ]

(#2870) ígyvanferi válasza #20749568 (#2869) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, ez a két fogalom így önmagában végülis logikus. De aztán összezavarnak a zöld nyílak. Illetve ezt most pl. miért tudom lejátszani?

(#2872) ígyvanferi válasza #20749568 (#2871) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kipróbáltam olyan lemezzel is, amit még tuti eddig nem is hallgattam, ott is ugyanez, tehát a mentés opció le is tölti. Ilyenkor egyébként az albumok menüpontban nincs ott a zöld nyíl, csak ha utána átpöccintem a letöltést. Viszont olyankor már nem tölt semmit, csak a nyíl jelenik meg.
Na mindegy, ennél komolyabb bug sose jöjjön elő. ;] Ezzel még együtt tudok élni. De akkor legalább megnyugodtam, hogy nem én vagyok a totál hülye, hanem valami nem stimmel.

(#2873) jegenye77 válasza ígyvanferi (#2872) üzenetére


jegenye77
addikt

Van olyan keresési lehetőség, hogy pl csak magyar előadókat mutasson?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2875) Keem1 válasza jegenye77 (#2873) üzenetére


Keem1
addikt

Persze, a lagzi lajcsira tuti csak magyar találatok lesznek.
Bocsi, nem tudtam kihagyni :DDD

(#2877) Keem1 válasza #20749568 (#2876) üzenetére


Keem1
addikt

Tudtam :DDD

Nálam egy házibuli:
- este 10 előtt + 4-5 feles, fél liter bor előtt: Avicii, Rita Ora, Dua Lipa, egyéb mainstream dalok
- megfelelő véralkohol szint fölött: Lagzi Lajcsi, Kis Grófó, stb

:DD

[ Szerkesztve ]

(#2879) jegenye77 válasza Keem1 (#2875) üzenetére


jegenye77
addikt

:)
Nem pont Lajcsira gondoltam.
Ha már van rá lehetőség akkor kíváncsi lennék pár hazai alternatív előadóra.
Vagy elektronikus zenére. Levagyok maradva ilyen téren.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2881) jegenye77 válasza #20749568 (#2880) üzenetére


jegenye77
addikt

Tényleg! Ez jó ötlet.
Most ismerkedem még az app - al :)

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2883) kmarci25 válasza jegenye77 (#2881) üzenetére


kmarci25
veterán

Aztán ha sok magyart hallgatsz, akkor a spoti a heti válogatásodba is betesz magyarokat. :K

Szerk.: Azért Cohen-től se feledkezz meg... ;) :))

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2884) jegenye77


jegenye77
addikt

Köszönöm!
Cohen bá mindennapos :) De már sajnos nem alkot az öreg :(

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2885) kmarci25 válasza jegenye77 (#2884) üzenetére


kmarci25
veterán

Én meg kihagytam az utolsó alkalmat, mikor Magyarországon járt... Azóta is bánom. :(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2886) Gabás válasza kmarci25 (#2885) üzenetére


Gabás
addikt

gyertek helyette Nick Cave-re, fenomenális

(#2887) FoxiestFox válasza Gabás (#2886) üzenetére


FoxiestFox
félisten

+1

(#2888) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

nagyjából egy éves a fiókom, egy ideje viszont deezert használtam. most gondoltam, adok ennek még egy esélyt, pláne a dolláros ajánlat kapcsán.
korábban a Daily Mix nevű funkció nagyon tetszett itt, sokat végig is hallgattam. ilyenkor, ha jól emlékszem, ki is írta, hogy mára ennyi, holnap friss mixet kapok. kaptam is, vagy 5-6 db mixet minden nap. na most ez a dolog valamiért nem működik. amióta prémiumra váltottam azóta összesen 2 db mix van, és ezek nem is frissülnek. ennek mi lehet az oka?

köszi előre is a tippeket! :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2890) bepken válasza #20749568 (#2889) üzenetére


bepken
veterán

dehát eddig tudta, most meg már nem? :D olyan 30-40 órám van benne eddig kb, csak olyan december óta használtam deezert. ezeket a mixeket emlékeim szerint első naptól dobálta nekem. miután hozzáadtam egy rakat előadót a kedvencekhez.

most direkt ellenőriztem, a kedvelt előadóim, albumaim, listáim, stb. minden megvan. (ergo jó fiókon vagyok :DDD )

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2892) unravel


unravel
őstag

Tudtátok, hogy van Deezer HIFI? :F
Jöhetne már Spotifyra is. :(((

és gyorsabban betölti a készülékem Deezeren a losslesst mint a Spotify a 320-as oggot.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2893) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Android-on hogy lehetne megoldani hogy hangerő szabályzó gomb dupla benyomásával számot váltsak? Régi telómon Quickclick nevezetű app-ot használtam, de most már nem elérhető sajnos Play-en.

(#2894) FoxiestFox válasza HollyBoni (#2893) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A fülesen lévő gomb duplaklikkjével is tudsz váltani. Persze ha olyat használsz, ami nem headset, az szívás.

(#2895) Melack válasza bepken (#2890) üzenetére


Melack
veterán

A daily mixek (nekem van 6) az amúgy hallgatott zenék alapján készül. Ergo ha nem hallgatsz semmit, az nem változik, mert az algoritmus nem tud mit ajánlani. Ergo vagy hallgatod orrba szájba Spotify-n a zenét, és akkor lesz több, vagy marad ez a kettő ennyiben.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2896) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Be lehet állítani, hogy androidon bizonyos lejátszási listát ne vegyen figyelembe ajánlásokhoz? 3 éves kislányom zenéihez hasonló ajánlókat nem akarok kapni :DDD

(#2897) HollyBoni válasza FoxiestFox (#2894) üzenetére


HollyBoni
veterán

Na ezt nem tudtam, köszi! :))

(#2898) FoxiestFox válasza HollyBoni (#2897) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sőt 3 klikkre visszafelé vált. :D

(#2899) HollyBoni válasza FoxiestFox (#2898) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nálam úgy előreugrik 2 számot.

[ Szerkesztve ]

(#2900) FoxiestFox válasza HollyBoni (#2899) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja igen bocs.. kevertem.. ez a Blackplayer, amit az offline és ritkább zenékhez használok.
Spoti nálam is csak előre léptet, illetve szüneteltet.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.