Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Keem1 válasza Melack (#2200) üzenetére


Keem1
addikt

Összefoglalót olvasd el.
A családi is, és a fiókonkénti eszközök száma is benne van.

[ Szerkesztve ]

(#2202) KeTyos99


KeTyos99
csendes tag

Sziasztok!

Előfizetem családi csomagra , ki kuldtem a meghivott a testvérem email címére meg is kapta . Viszont itt jön a hiba .
Visszaigazolásnál minden adatt stimel de a legvégén a megerösités után ez a hiba üzenet jön :
-“600 - Ajjaj! Egy kis műszaki probléma történt. Próbálkozz újra.“

Valaki tudja esetleg mi lehet a hiba ?

Válaszokat előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#2204) KeTyos99 válasza #20749568 (#2203) üzenetére


KeTyos99
csendes tag

Nincsen . Uj a profija annyi hogy ő most kint tartoszkodik Németországba

(#2205) Melack válasza KeTyos99 (#2204) üzenetére


Melack
veterán

Feleségem pont ezzel küzd, csak ő itthon.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2207) Melack válasza #20749568 (#2206) üzenetére


Melack
veterán

Kért PW resetet, be tudott lépni - holott FB-kal regelt. Nem értjük, de most megy neki.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2210) Burt1793 válasza #20749568 (#2209) üzenetére


Burt1793
veterán

Pipa!

(#2211) Antonio válasza #20749568 (#2209) üzenetére


Antonio
senior tag

Kicsit csalóka a kérdőív (legalább is nem látom értelmét) mire akartok ebből következtetni?
Mert mi pl. dekstopon/IOS/Androidon is használjuk/irányítjuk (épp ami a kezünk ügyébe kerül), de eddig 100% ban csak otthon erősítőn keresztű hallgatjuk, tehát nálunk az erősító/házimozirendszer az alap, teljesen mellékes min keresztül küldjük rá a zenét.
Platform csak a közvetítő eszköz igazából a rendszer leglényegtelenebb eleme (?) semmiben nem befolyásolja a végeredményt ... (?)

Forrás minősége/streaming minőség -jel feldolgozó hardver (telefon/erősítő) típusa/minősége - fej/fül hallgató, hangfal típusa minősége. sztem ez a mérvadó

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2213) Rimuru válasza #20749568 (#2212) üzenetére


Rimuru
veterán

Tedd oda a kerdeshez hogy ahol a legtobbet hasznalja (ahonnan szol a zene) azt jelolje be.

Vigyázat, csalok!

(#2215) Antonio válasza Rimuru (#2213) üzenetére


Antonio
senior tag

Akkor én semmit se tudok bejelölni :DDD mármint egyik opciónál sem szól a zene közvetlenül.

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2216) Rimuru válasza Antonio (#2215) üzenetére


Rimuru
veterán

Csak van valami rendszer azon amin hallgatod, pl okosteve akar elmehet linuxnak is. ;]
Valamivel megkuldod az erositodet, na azt kell bejelolni, pl chromecast eseten a forras eszkoz (amivel eppel csatlakozol ra).

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#2217) Antonio válasza Rimuru (#2216) üzenetére


Antonio
senior tag

Denon AVR X2400H -t a spoty alapból felismeri és közvetlen Erősítőre megy a streamelés.
De ilyen opció nincs, ... tehát nem dekstop/IOS/Android eszközről szol a zene.

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2218) MADcat válasza #20749568 (#2209) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Pipa. Remélem segítettem.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2220) Burt1793


Burt1793
veterán

Az mennyire normális, hogy telepakolja a telefont a lejátszott zenékkel (mint cache) az app? Mobilnettel hallgatok zenét, nincs letöltve semmi, de egy hét alatt csinál magának 3-4 giga gyorsítótárat az app. S7-esen használom. Családban S7e-en nincs ilyen. Olyan, mintha a mentett számaimat lejátszás után meghagyná. A telón meg marad 2-3 giga szabad hely a 32+128ból. Ami zavar.
App reset volt már, 2-3 frissítés óta ilyen, reménykedtem, hogy megjavul, de nem...

(#2221) mobilizmo válasza Antonio (#2217) üzenetére


mobilizmo
addikt

Én úgy vettem, hogy desktopról indítom, de nekem is a Yamaha-n szól.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#2223) Burt1793 válasza #20749568 (#2222) üzenetére


Burt1793
veterán

Oké, akkor megnyugodtam. És akkor ezek szerint kevesebb adatot használ az app és esetleg kevesebbet is fogyaszt az aksiból is emiatt. A kevés tárhely kicsit mégis aggaszt, de megszokom...

(#2224) Keem1 válasza Burt1793 (#2220) üzenetére


Keem1
addikt

Szerintem normális, de nálam letöltéssel van 4-5 giga. Esetleg ha ott több helyed van, tedd át az sd-re. Nálam így nem foglal egy bájtot se a belsőn.

(#2225) Burt1793 válasza Keem1 (#2224) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, gondolkodtam rajta, hogy átrakom az sd-re, ott van 5 gb szabad hely a 119-ből. Törölnöm kéne a régi zenéket. 2 éve szinte csak spotify-ozom, de az sd-n van 80 giga zene. Még kicsit várok, ha már minden régebben hallgatott számot beplusszoztam, akkor rendezkedek. Vagy megvárom a következő telefonomat, ez az s7 lassan két éves lesz, de nincs vele semmi gond.

Más: a daily mix helyett én a szám alapú rádiót ajánlom, sokkal jobban működik és nem csak 6 féle van. :D Lehet irányítani a hüvelykujjakkal is a stílust. És sok lejátszási listát kell csinálni. Én készítek stílus és időszak szerinti (évszakok) listákat is. Illetve van egy-két hangulat szerinti listám is. Pont ma néztem, szűk 2 év alatt 55 lista van a tarsolyomban, pedig csak később kaptam rá.

(#2226) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért van az, hogy néhány zene néha halkabb lesz. Nem elhalkul, de hallgatom őket, és egy pillanatra jól hallhatóan halkabb lesz. Webplayerben is, asztali kliensben, telefonon. Mi lehet ez? Gondoltam hardver gondra, de fülessel, fejessel, normális hangkártyával is. Adott számok, adott pillanataiban. Csak arra tudok tippelni, hogy a számok ilyenek már alapból a spotify-on. Ti tapasztaltatok már ilyet?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2228) .LnB válasza #20749568 (#2227) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Válogattam pár tracket. Eltettem őket egy listába.
De mielőtt bárki is el kezdené hallgatni! Ezek "zakat" zenék. Elég kemény dnb-k. Szóval ha valaki nem elég "befogadó" az inkább hagyja. Nem akarom én senki idegrendszerét kikészíteni, annyit nem ér. Szerintem elég ha választotok egy számot és meghallgatjátok, ha semmi fura nem tűnik fel akkor kész. :)

Lista: [link]

Most, hogy keresgéltem, támadt egy gondolatom. Mivel leginkább csak az ennyire zúzda zenéknél veszem észre. Nem lehet, hogy itt melóba elfogy egyszerűen az alaplapi hangkártya, olyan mint ha erejét vesztené? Egy másodperces halkulásokra figyeljetek. De mint mondtam, otthon is feltűnt ez a jelenség nekem (Xonar DX hangkari + Hyper X Cloud füles (Takstar belső ugye). Itt melóba próbáltam fiio K1-gyel is, és akkor is. Bár én már nem tudom, lehet placebo.

Annyira nem fontos egyébként.

Ui: Azért megosztom a "normális" listámat, is csak, hogy nehogy az maradjon meg bennetek, hogy milyen beteg zenéket hallgatok. :D [link] Nagyon sok mindent szeretek. Nem vagyok stílusokba begyöpösödve. Mondjuk a kecskeáldozós, hörgős metál az nálam nem gyerebe. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2230) MADcat válasza #20749568 (#2229) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Aha. Keresem az agysejtjeimet én is... :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2231) .LnB válasza #20749568 (#2229) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, hát bocsánat. :) Direkt írtam a figyelmeztetést.

#2230) MADcat Látszik is arc arcképeden, hogy megviselt. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2233) .LnB válasza #20749568 (#2232) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itthon gépen és telefonon igen, melóba csak webplayer van. Ott azt hiszem nem lehet állítani se ugye?

Egyébként nehogy azt gondoljátok, hogy egy narkós partys állat vagyok. Esetleg tini. Mer' abszolút nem, csak hát van ez a nem (teljesen) normális zene ízlésem. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2235) MADcat válasza .LnB (#2233) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Dehogy. Szoktam én nystagmus-t hallgatni ha olyanom van. :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2236) Rimuru válasza .LnB (#2231) üzenetére


Rimuru
veterán

Mint zene stilus szerintem borzalmas, de durvanak nem mondanam ahhoz kepest amiket ismerek (jo kis zuzos black/dead metal, grindcore stb :D)

Amugy ami "kihagyast" hallok benne az pedig stiluselemkent ertekelem (99% hogy nem azt hallom amit te).

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#2237) MADcat válasza Rimuru (#2236) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem az a hörgős rock izé, amit nem tudok hova tenni. Természetesen senkit megbántva zenei ízlésében. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2240) lowzor


lowzor
veterán

Hali!

Szerintetek a Spotify-on kívül melyik a legjobb zenei streaming szolgáltatás? A Spotify-t sajnos le kellett mondanom, mert kiderült, hogy van egy 3333 számos limit az offline zenékre.

(#2242) borges7 válasza #20749568 (#2241) üzenetére


borges7
aktív tag

Mi ez a Amusic? sose hallottam róla

(#2244) lowzor válasza #20749568 (#2241) üzenetére


lowzor
veterán

A Deezernél vajon nincs ilyen limit a letöltött zene mennyiségére, mint a Spotifynál?
Nem találok hirtelen róla semmi konkrétumot.
Kb 2 éve amúgy próbáltam a Deezert de akkor még nem jött be. Mindig megszakadt a zenék letöltése, meg másodperceket töltött, mikor új számra mentem rá az Androidos appben. Azóta fejlődött?
A Google Play zene nem alternatíva?
Még az Apple Music-ot kipróbálom, mert azt még nem láttam soha, de sok fikázást olvastam róla.
Az a baj, hogy a Spotify lenne a legjobb, de ez a limit nagyon gáz. :(((

(#2245) #16820480 válasza lowzor (#2244) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez egy Streaming szolgáltatás, aminek a lényege, hogy elsősorban online hallgatod a zenéket, nem bespájzolva a teljes kínálatukat a saját gépeden. Ha szeretnéd letöltve megkapni akár az összes zenét, amit hallgatnál, akkor arra az ilyen iTunes és társai valók, ahol albumonként/számonként kifizeted a tartalmak árát, nem pedig havi átalánydíjért hallgathatsz bármit a kínálatukból.

(#2247) Béka 3


Béka 3
tag

Sziasztok!

Valamiért nem működik a hallgatói premium csomag nekem. Beírom a bankartya adataimat küldök egy képet a jogviszonyomról le is veszi a penzt , de nem leszek premiumTegnap mar 1x bejátszottam Es ma vissza utaltak a 2.49 eur .

Valaki járt mar így ?
Válaszotokat előre is köszönöm !

(#2248) lowzor válasza #16820480 (#2245) üzenetére


lowzor
veterán

Nem a gépemen spájzolom be, hanem a telefonomra szeretnék minél többet tenni, mert sokat utazom és ott jó, ha van választék. :)

(#2246) Aweriot:

Rendben köszi, akkor kipróbálom mindet, aztán marad amelyik a legjobban bejön. :)

(#2250) unravel válasza lowzor (#2244) üzenetére


unravel
őstag

Ne mástól várd el hogy megmondja hogy melyik tetszik neked.
Ha a Spotifyt tartod a legjobbnak akkor érdemes "olcsó", korlátlan mobilnet keresni.
A Spotify topikban meg úgysem fogod azt olvasni hogy a Deezer jobb. ;)

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.