Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) MADcat válasza Ra3 (#10696) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mert nem vagyunk egyformák. Azért. Én simán tudom tartani a tempót, de most csonthártya gyulladás van a kezemben, így kb minden mozdulat fáj. Nekem most pl ezért kell szüttyögnöm előtted. Ne várjuk már el mindenkitől, hogy pakoljon, úgy ahogy te szeretnéd.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#10702) Dluinet válasza 5w40 (#10697) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A lidl-ben meg van kártya, lehúzza a pénztáros és számla ki van állítva.
Tesco ugyan ez.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10703) Ra3 válasza rushty (#10698) üzenetére


Ra3
őstag

Szerencsére rikán futok bele ilyenbe, de vaszeg azért mert tényleg ezt szoktam csinálni, nézem hogy ki áll előttem.
sorbanállós gif
Amin nem tudtam túllendülni az a helyi spar, eddig nem jártam oda mert negyed óra sorbanállás garantált volt bármikor, a pénztárosok traccspartit tartottak a rég látott ismerőseikkel többször, már van önkiszolgáló kassza szerencsére.
#10701 MADcat : nem vagyok azért idegbeteg ha ilyen van nyilván, csak sokadszorra jön szembe a sírás hogy mennyire tolja a pénztáros a lidl/aldiban, ki kellett írnom magamból :)

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#10704) 5w40 válasza Dluinet (#10702) üzenetére


5w40
kezdő

Akkor szokásomhoz híven kifogtam a problémás, első ÁFÁs számlát csináltató vevőt.

Bármilyen kérdésre, amelyeket felteszünk magunknak az életben, az összes választ megtaláljuk, ha mélyen magunkba nézünk.

(#10705) Dluinet válasza 5w40 (#10704) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nálunk fogják és elküldik a kártya automatához, hogy gépelje be szépen a számlázási adatait, nem fog rá várni senki.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10706) KicsiRegő


KicsiRegő
tag

Én a Tesco-ban a Scan&Shop-ot szoktam használni, a mobil appal, bár elég kevés helyen elérhető, és az önkiszolgáló pénztáraknál is sort kell várni :D
Amúgy valaki próbálta már ezt Quickpick-et?
Alig volt róla hír mikor megnyitott, és azóta sincs róla semmi

(#10707) MADcat válasza Ra3 (#10703) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

:DDD Oké.
Amúgy a kasszák alja az SPAR. Ha már téma. Valami borzalom. :W

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#10708) rushty válasza KicsiRegő (#10706) üzenetére


rushty
senior tag

Kis választék, magas ár gondolom. Ez a spórolós topik. :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#10709) jansky1


jansky1
senior tag

Az a titok, hogy szisztémába kell pakolni. Amit lehet fokozni.

[ Szerkesztve ]

(#10710) bul07 válasza Digitalpimp (#10700) üzenetére


bul07
nagyúr

Most Lidl-be kifogtunk egy túlpörgő kasszást
Annyira húzta hogy már a ép mellete zárva lévő kassza kiadó helyére pakolta, olyan gyorsan huzzogatta le

De persze azért csalni azt tudott két hegyespaprika helyett 3-at ütött be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10711) 5w40 válasza jansky1 (#10709) üzenetére


5w40
kezdő

Van még két jó rajza.
Az egyik az a pékárus, a másik a fagylaltos kasszás.

Bármilyen kérdésre, amelyeket felteszünk magunknak az életben, az összes választ megtaláljuk, ha mélyen magunkba nézünk.

(#10712) Mr.Csizmás válasza jansky1 (#10709) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

Szultános avatarral kötelező link :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10713) raziel01 válasza krizmo_ (#10689) üzenetére


raziel01
veterán

Engem egyszer szopattak be ezzel. Csávó volt vagy 5 perc amíg csekkolt mindent, le is késtem a buszt. Azóta rögtön elzavarom, tolom ki a kijáraton a kocsit. Nem gondolja, hogy majd ott állok mint valami bűnöző amíg ő ellenőrzi a kifizetett cuccokat. Érdekes más boltokban nincs ilyen.
Nagy kedvencem még náluk, hogy ha véletlen valamit 2-szer húz le akkor nem tudja törölni a kasszás csak ha jön a főnöke a mesterkártyával. Na ilyen miatt is álltunk már 10 percet mert csak nem akart megérkezni az a kártya. Máshol meg simán tudják törölni.

(#10714) weiss válasza 8 (#10667) üzenetére


weiss
addikt

Kösz, de nála ez ilyen hitvallás szintű dolog, én meg nem veszekszek vele, inkább sütök magamnak hurkát :D

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#10715) Paxker315


Paxker315
addikt

Nem értem amúgy az embereket. Ott van a jó széles felületű "pakolópult", ott lehet válogatni. Én spec bemegyek, felkapok valami üres dobozt, bele...szórom a termékeket, kasszánál belesöpröm, fizetek. Ráér "esztétikusan pakolni" a dedikált felületen. :R

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#10716) rushty válasza Paxker315 (#10715) üzenetére


rushty
senior tag

Ilyen nincs a Pennyben, a kosarat se engedik ki.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#10717) bul07 válasza Paxker315 (#10715) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem az a gond sokszor a kocsiba nem lehet olyan gyorsan visszapakolni ahogy lehúzza

Szó sincs táskába pakolásról, azt a kocsinál szoktuk

Ja és azért figyelni is kellene hogy ne csapjanak be, mert ha látja a kasszás hogy figyelve van mit ütt be akkor nem is szokott "hibázni"

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10718) rushty válasza bul07 (#10717) üzenetére


rushty
senior tag

A Lidlnél tengernyi hely van a kocsiba pakoláshoz. Elvileg a következő mellett még pakolhatnál.

Revolut meghívó pü-ben

(#10719) BiP válasza bul07 (#10717) üzenetére


BiP
nagyúr

Akkor fogod, és lassabban pakolod be a kocsiba, és kész.
Leszarom tabletta kell, és akkor mindegy, milyen gyorsan csinálja a kasszás. Nem kell stresszelni, rakod, ahogy kényelmesen tudod (nyilván, csigának se kell lenni). És akkor mindegy, milyen gyorsan húzza a kasszás, ha lassabb vagy, egy idő után úgyis meg kell állnia, ha már nem fér el.
És akkor nem kellenek olyan fent említett trükkök, szopatások, hogy kihagyok helyet a szalagon, meg így-úgy rakom a péksütit.
(amúgy a helykihagyást simán megoldja a rafinált kasszás, hogy összetorlasztja, és csak utána kezdi el, és egyből annyi a trükknek).

Amúgy én is híve vagyok annak, hogy segítsem a kasszást, van elég baja nélkülem is.
És magamat is segítem azzal, hogy nagyjából úgy pakolom fel a szalagra, hogy azért a bevásárlókocsiban ne a tojás meg a paradicsom kerüljön alulra.

De amúgy tényleg normalizálódott a helyzet, rájöttek, hogy ha stresszelik a vásárlót, az kontraproduktív.
Ők=menedzserek, mert nyilván nem a kasszsások tepernek ennyire hobbiból, hanem az okosok ilyen célszámokat határoznak meg, amit csak darálva lehet elérni. (ezt konkrétan egy kasszás panaszolta egyszer, hogy nem jókedvében siet, hanem muszáj neki).
Gondolom ezeken a limiteken lazítottak, és vevőközpontúbbá alakították a kasszázást.

#10718 rushty : Akkor ez eléggé Lidl-függő. Nálunk (Érd) annyira szorosan vannak a kasszák egymás mellett, hogy csak a kassza mögött van hely, és ennyi. Aldiban több hely van.
Egyébként hiányolom a kassza mögötti pakoló-öblöt, mint ami Aldinál van például vagy Tesco-ban (ott ráadásul 2 vásárlóra is jó, elválasztóval), meg nálunk egy CBA Prímában is ilyen.
Lidl-ben meg semmi hely nincs. Ha gyors a kasszás, akkor ott tornyosul egy A4-es lap méretű helyen a sok áru, amíg el nem pakolod. (az egyik helyi spar is ilyen szar, ott még önkiszolgáló kassza sincs, a másikban van öböl is, meg önkisz. kassza is)

[ Szerkesztve ]

(#10720) 5w40 válasza Paxker315 (#10715) üzenetére


5w40
kezdő

Te a napi bevásárlást végzed.
Sokan, köztük én is 2, 3 hetente elmegyek a Lidlbe és egy bevásárlókocsinyi ezt, azt szedek össze.
Hidd el, hogy elég frusztráló amikor a kasszás belehányja a kosárba a dolgokat és a vége fele már folyik ki belőle az áru, mert nem szépen visszarakja hanem ahogy esik, úgy puffan beleszórja.
Ezek után válogassam szét újra.
Megy az idő, az újrarámolással, már régen otthon lehetnék.
A hosszú pultnál átesnek rajtam.
Rámolás után átnézni mindent, hogy nem maradt valami a kosárban, a pulton.

Nekem az az elvem a munkahelyen (komissiós vagyok, néha bőven 10 kiló feletti cuccokat összeszedni), hogy minek fárasszam magam feleslegesen, ha meg lehet fogni azt a dolgot kétszer (leemelem a helyéről, átrakom a raklapra), akkor minek fogjam meg n+1szer?
Ezt az elvet követem az életben is.

Hidd el te is így tennél ha 20 literes teli pálmaolaj kannából rámolnál fel egy raklapot.

De simán az is elképzelhető, hogy velem van a baj, nem a világgal.

Bármilyen kérdésre, amelyeket felteszünk magunknak az életben, az összes választ megtaláljuk, ha mélyen magunkba nézünk.

(#10721) SyMbioTe válasza bul07 (#10717) üzenetére

És mit ér vele, hogy kettő helyet 3-mat üt be valamiből? Max veled tud kicseszni, de neki abból nem tudom mi haszna lenne. Nem fogja nap végén kiszedni a kasszából.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#10722) 5w40 válasza BiP (#10719) üzenetére


5w40
kezdő

"(amúgy a helykihagyást simán megoldja a rafinált kasszás, hogy összetorlasztja, és csak utána kezdi el, és egyből annyi a trükknek)"

Elvileg nem tudja, mert a szalag fotocellás, amint blokkolva van a fotocella megáll a szalag.

Bármilyen kérdésre, amelyeket felteszünk magunknak az életben, az összes választ megtaláljuk, ha mélyen magunkba nézünk.

(#10723) AndrewBlase válasza Paxker315 (#10715) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Sokan nem szeretnek/szeretünk n+1-szer pakolni. ;)

#Lidl. Max +1 perc a kasszánál, hogy "normálisan" elpakoljon az ember. Ráadásul pont nem érdekel, hogy a pénztáros már végzett, és várja a lóvét. Megkapja, amikor már elpakoltam a cuccomat. :R Így Ő is tud szusszanni egyet. :DDD
Az sokkal jobban tud zavaró lenni szerintem, hogy az előttem a monitort lesi folyamatosan, majd fizet, és csak utána kezd el pakolni. :W Tehát én nem tudok kívülre menni pakolni, viszont a kasszás már hegyekbe stócolta a cuccaimat a másik fakkba. Na ez az időveszteség.

Pennybe nem járok már évek óta, mert ott tényleg meg lehet öregedni, mire kijut az ember. Aldiba évente max 2×, de ott sosincs tömeg. Sparba is ritkán járok, ott is lassan halad a sor, bár már jobb a helyzet az önki-kasszákkal. Tecsóban is gyorsan pörög a sok önkiszolgáló, ráadásul ott már felismerték, hogy ha pl piát veszek, amihez kell az üzlet "jóváhagyása", eddig mindig kellett hívni egy eladót, hogy nyugtázza, mostanra eljutottak odáig, hogy egy központi gépen ezt figyelik, és onnan intézkednek gyorsan, és észrevétlenül. Pacsi nekik! :C

Miért mindig én???

(#10724) BiP válasza 5w40 (#10722) üzenetére


BiP
nagyúr

https://www.thesun.co.uk/money/15757743/aldi-trick-to-slow-down-tills-doesnt-work/

elég frusztráló amikor a kasszás belehányja a kosárba a dolgokat
????
Én még soha nem tapasztaltam olyat, hogy a kasszás pakolta volna a cuccot a kosaramba vagy a kocsiba.
Vagy mire érted ezt?

(#10725) BiP válasza AndrewBlase (#10723) üzenetére


BiP
nagyúr

Ó, a legjobb, amikor ezt tetézik azzal, hogy mondják a végösszeget, és a delikvens akkor jön rá, hogy fizetni kéne, és elkezd kotorászni a táskájában a tárcájáért.

[ Szerkesztve ]

(#10726) Zeki válasza BiP (#10725) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja. A marha bámul míg a kasszás halomba csippantja az árut és löki kifele neki. Mondja a végösszeget, ja, valamivel fizetni kéne, ami valahol van a táskában... és ha megvan nagy sokára, akkor elkezd pakolni. Én már kimegyek utána a boltból, mire az még ott pakolászgat.

(#10727) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Mindegy milyen gyors a kasszás, ha te úgyis a magad tempójában pakolsz.

Van, hogy feltolódik már a cucc a pakolós részen, és kénytelen megállni, amíg én a kosárba pakolom. Ha végzek, és kéri is a pénzt, addig nem foglalkozom vele, amíg mindent el nem pakoltam. Különben nem azért csinálja, hogy szívasson, vagy mert túlbuzgó, hanem, mert ezt várják tőle. Szvsz ő is annak örül, ha kicsit belassul a tempó. Ja, meg olyan is van, hogy miközben pakolsz, a hátad mögött már szuszognak. Szépen rájuk nézek és folytatom tovább. Nem tudom mit várnak egyesek. Egész nap pörög az ember, majd a bevásárlást is még speedrun-ban tolja? Persze itt szó sincs szándékos időhúzásról.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#10728) krizmo_ válasza AssAssynn (#10727) üzenetére


krizmo_
addikt

...azért amikor elfogy a hely és már a földön csattan a cucc, akkor kicsit lassíthatna... amúgy, szàmomra nehezítő körülmény a pakolásban a plexi csoda, ami előttük van... A másik utálatos dolog az, amikor az előttem lévő meg nem pakolt el, de azért az én dolgaimat már húzza le... :(((

(#10729) krizmo_ válasza BiP (#10724) üzenetére


krizmo_
addikt

Én már tapasztaltam ilyet elég sokszor, bedobja a kocsiba simán, amit úgy ítél meg...

(#10730) rushty


rushty
senior tag

Azonos termék többféle íz, az megfogja őket. Főleg a Pennyben meg mericskelhet is :P

Revolut meghívó pü-ben

(#10731) sambenez válasza AndrewBlase (#10723) üzenetére


sambenez
addikt

Ez csak kicsit idegesítőbb mint amit te csinálsz. ;]

(#10732) bul07 válasza SyMbioTe (#10721) üzenetére


bul07
nagyúr

És szerinted egy átlátszó zacsiban hogy lehet kettő helyett 3 hegyes paprikát látni hogy 3-at üssön be
Nem 10-15paprika volt hanem csak kettő

Mert ha lehúzós véletlenül kétszer csappan és nem veszi észre, talán oké
De ezt ő üti be

Nem szedi ki de simán lehet hogy a pluszokból megvan a mondjuk leejtés miatti kár, vagy lopás miatti hiány, így a főnökök nem hárítják a dolgozókra

Ha valahogy nem lenne érdeke akkor nem is csinálná, mert ötből egyszer előfordul velünk hogy nem stimmel még ha csak mint most is egy paprika

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10733) sambenez válasza bul07 (#10732) üzenetére


sambenez
addikt

A 2-es és a 3-as elég közel van egymáshoz simán félre is üthet. Persze nálatok lehet direkt csinálják mert én még nem találkoztam ilyennel.

(#10734) tasiadam válasza Ciccuka (#10674) üzenetére


tasiadam
veterán

En ebben vizipipat mostam :D szepen csillog is tole.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#10735) AssAssynn válasza krizmo_ (#10728) üzenetére


AssAssynn
őstag

Hát ha a földre dobná a cuccomat, akkor biztos rá is szólnék, vagy mondanám, hogy cserélje ki újra. Engem nem zavar, hogy a másik még nem pakolt el, persze olyankor odafigyelek, hogy nehogy véletlenül elpakolja azt is. De tapasztalatom szerint ezt megvárják, vagy eltolják azt a pakolóelválasztót, hogy másik sávba kerüljön.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#10736) bul07 válasza sambenez (#10733) üzenetére


bul07
nagyúr

Sokszor előfordul, főleg a beütősökkel van baj

És legtöbbször itthon utólag bukik ki, és mondjuk egy pogácsa miatt nem fogok irkálni, és lehet ezt tudják is

Azért az látszik hogy ki vásárol úgy hogy nem helyi, mert aki naponta pár naponta megy megy nem fog egy teli kocsit megpakolni, és azok nem igen fognak 10-20Km visszamenni reklamálni 100Ft miatt

Mondjuk egyszer a Tessco-ba visszamenetem mert később arra volt utunk, valami zöldséget vettünk vagy 15db-ot viszont más ütöttek be, mást terméket de a mennyiség jó volt, csak ép 2000Ft-al többre jött ki
Kamera felvételt nézték vissza hogy mi volt a termék, és igazolták hogy úgy volt
Lehet rossz kódot ütött be, és úgy lett más termék

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10737) tasiadam


tasiadam
veterán

Nem tudom volt-e tema, de: ketten baratnommel abszolut nem csinalunk olyam munkat, hogy koszos lenne a ruhank. Max kajafolt. Csapviz meleg, vagy 20c-on mosunk mindent, 20p alatt. Viszont a mososzer perpill aldis, az oblito az amit epp talalunk. Mely mosogel az, marka, kiszereles, ami meg vallalhato, es arban a leheto legjobb ft/mosas teren? Eddig a Tomi volt a favorit, de most az aldis tandil van soron. Valakinek valami mas ajanlat? Tandil oblito is volt probalva, de annak olyan semilyen illata van, az se sokaig. Inkabb kinaibol valami silan.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#10738) AssAssynn válasza bul07 (#10736) üzenetére


AssAssynn
őstag

Marha egyszerű a megoldás. Minden egyes vásárlás végén megállok 2 méterrel odébb, ahol vannak a pakolós pultok, és átnézem 1 perc alatt a blokkot, termékkel, árakkal. Ha valami baj lenne visszamennék. Eddig nem volt.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#10739) tasiadam válasza Mr.Csizmás (#10589) üzenetére


tasiadam
veterán

Rendelem is a kapszulas kavet. Mellecsapok egy cukormentes szirupot es ott vagyok, mint a csibor izesitett kaveival, ami neha iszonyat rosszak, neha nagyon jok. A fehercsokis-malnas pl isteni volt.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#10740) snefi2 válasza krizmo_ (#10728) üzenetére


snefi2
csendes tag

azert azt tegyuk hozza hogy akkor nem csak a te idod meg a penztarose megy hanem aki utannad jon par ember ideje is megy...
kb 1 percig kellene ertelmesesen odafigyelve megfontoltan viselkedni a boltban de meg az is nehezere esik par embernek... a bankartyas fizetesnel kotorasszik a taskajaban a kartya utan, a kp-et nem kesziti elo.. tudja hogy egybol nem rudja belehuzni a taskajaba az arut es nem hozza a kosarat hogy majd szepen elpakol ha vegze hanem ott kell vegignezni hogy probalkozik... az ilyenek nagyon megerdemelnenek egy ......

(#10741) bul07 válasza tasiadam (#10737) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg emag

Woolite finommosószer 3x 3,6l 180 mosás, több fajta, talán az univerzális lefed mindent
[link]
4.999 Ft
Ingyenes szállítás*:
*A megjelölt termékek bankkártyás vásárlása esetén a házhozszállítás ingyenes. Az ajánlat az eMAG által forgalmazott termékekre érvényes.

463 Ft/l
Egyesek panaszkodtak allergiás reakcióra, nézd meg az összetevőit hogy nem e

Nekünk bevált igaz 40fokon több órás programmal szoktunk mosni, és nem is a kosz miatt hanem a hónalj miatt

Öblítő

499 Ft/l
COCCOLINO 6x1800ml több fajta
[link]
5.390 Ft

Ha ezt túl sok lenne mennyiségre akkor talán

527 Ft/l
Silan Aromatherapy Magic Magnolia öblítő, 2700ml
[link]
1.424 Ft

Silan Aromatherapy Fascinating Frangipani öblítő, 2700ml
[link]
1.424 Ft

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10742) tasiadam válasza bul07 (#10741) üzenetére


tasiadam
veterán

Allergiánk nincs, csak nekem a bőröm minden tusfördőre, ami nem baba :D Köszi! Most rendeltem meg a kávékat, 1900ft/doboz áron már jó vétel volt szállítással, meg ezek közil is szerintem letámadok 1-et.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#10743) Mr.Csizmás válasza tasiadam (#10739) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10744) Beni2360 válasza krizmo_ (#10693) üzenetére


Beni2360
félisten

Én nem érek rá és ott hagyom, nem kotelezhet, hogy engedjem. Volt olyan aki akadekoskodott, mondtam jöjjön a kocsihoz és bepakolhat. El fordult és ment tovább.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10745) Csabex válasza 5w40 (#10684) üzenetére


Csabex
őstag

"Arra is gondoltam, hogy a vonalkódot fekete filccel kiigazítom (egy vastagabb vonal és a vonalkód olvasó nem tudja értelmezni az árut) és csak a számok maradnak meg, amíg küzd vele addig én tudok rámolni."

Ez nagyon jó, lehet rakok a zsebembe egy vastagon fogó fekete alkoholost :DDD

Egyébként botrány amit művelnek a Lidl-ben, főleg ha maszkban kell szétnyitni egy olyan összetapadt nejlon szatyrot vagy mit. Aldiban legalább papír, ott soha nincs gond.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#10746) sambenez válasza Csabex (#10745) üzenetére


sambenez
addikt

A két tenyered közé fogod a zacsit és összedörzsölöd a tenyered. Nem egy ördöglakat szétnyitni.
Egyébként teljesen igazatok van. Tök fasza a sok szerencsétlenkedő miatt 2x annyi ideig sorban állni.

(#10747) lord_m


lord_m
senior tag

A Sparban a pénztàr előtt kell hagyni a kosarat, kénytelen az ember egyből tàskába, szatyorba dobálni mindent, ezt utálom. Kivéve bevásárlókocsi.
Ha meg célirányosan megyek 1-2dologért bárhova, nem veszek se kosarat, se kocsit.

Helyi Sparban tegnap pont a kasszánál állva ütött be egy áramszünet, mondom nagyszerű, páran még előttem... Szerencsére a kassza még áram nélkül is megy. :D Legalábbis is egy darabig.

890 ft/kg volt csontos karaj, el is hoztam mindet, meg 99ft/10dkg Pick chilis szalámi. :)

(#10748) krizmo_ válasza snefi2 (#10740) üzenetére


krizmo_
addikt

Mindig csoportosítom a termékeket, hogy könnyű legyen a pakolás, amíg én pakolok párom fizet, nem vagyok lassú, pakolok rendesen... szóval, ki van tálalva a folyamat... Elhiheted a mi időnk is drága... Ennek ellenére sosem vagyok tiszteletlen, mert tudom nagy rajtuk a nyomás...

(#10749) krizmo_ válasza tasiadam (#10737) üzenetére


krizmo_
addikt

Azért a fehérneműket, törölközőket, konyharuhàkat , ágyneműket, (edző cuccokat,)magasabb hőfokon mossàtok, igaz :F

#10744 Beni2360
Egyszer párom elküldte, de csak akaratoskodott, ekkor mondta neki, hogy küldje oda a boltvezetőt... Leosztotta a lapokat, azóta kerülnek minket, ritkán megyek egyedül, de ha mégis engem megtalálnak...

[ Szerkesztve ]

(#10750) bul07 válasza tasiadam (#10742) üzenetére


bul07
nagyúr

Remélem ha a mosószert nézted ki meg is rendelted mert mostanra 7.190 Ft lett az ára

Öblítők éra is érdekes lett
Kettő feljebb egy lejjebb

Ez még jobb áron lett

Silan Aromatherapy Fascinating Frangipani öblítő, 2700ml
[link]
1.139 Ft
422 Ft/l

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.