Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6656) DelArco


DelArco
aktív tag

Nem volt rossz ez a Főzdefeszt de néhol eléggé kemény árképzést alkalmaztak ami nem tetszett annyira. Wc-ből igazán tehettek volna kicsit többet de végülis túl lehetett élni.
Nem tudja valaki esetleg hogy Főzdefeszt polóból van e feketén kívül más szín? Feketét nem vennék de egy sötétkék vagy zöld már nem lenne rossz.
Ogre söre szerintem egész jó volt próbálok majd üveges verziót is szerezni belőle.
A Köleses sör még mindig nagy kedvencem ha jól tudom a Köleses dupla lett most a fesztivál söre.
Ittam valami banánosat is arról inkább nem ejtenék szót. (bár tény hogy banános ize volt)
Pár cseh sört is kipróbáltam azok is egész jók voltak bár az IPA-juk tényleg elég keserű volt ahogy írták. Ezekkel nem volt gond.
Zipsből English special-t ittam az egész jó volt meg a gingert is kóstoltam az sem rossz.
Meg ittam még pár másikat azok nem nagyon maradtak meg.
Angry Beastet próbálta valaki? Én nem akartam 650-et adni 2 deciért mondjuk 12% már amúgy is sok nekem.

A lényeg hogy még sok ilyen fesztivál kell! (talán valamivel melegebb lehetett volna akkor több sör lemegy)

Youth hides the key to salvation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.