Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1515) FazekasLaci válasza -zoole- (#1507) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Egyetértek veled. A monitor lecsukásánál nekem is kicsit nyikorog. De nem vészes. A belső burkolatot jobb minőségűnek gondoltam vásárláskor, dehát a műanyagok márcsak ilyenek. Mindegyik kikopik idővel... Majd gondolj arra, hogy a feketén jobban meglátszik, ha valahol kikopik, mivel a fekete kényesebb szín :) Ebből a szempontból a fehér lenne a legjobb megoldás, mint az autókban, nem is értem, hogy itthon miért nem ilyen színben lehet kapni :)

A vinyó cserénél egy dologra nagyon vigyázz: a gép hűtése feltehetően erre a vinyóra van készítve. Namost, renderelésnél aztán tényleg dolgozik a vinyó... nehogy úgy járj, mint az egyik ügyfelem, aki berakott a gépébe (nem Sony és nem notebook) két 7200-as vinyót és folyamatosan mentek. Néhány hónap múlva a vinyók leolvadtak (a szó szoros értelmében) a termelt belső hőtől, ugyanis a gép szellőzése nem bírta és nem rakott bele extra hűtést...
Mondjuk ez néhány éve volt, de akkor körbekérdeztünk és 5600(?)-as fordulatszámú vinyóknál nagyobbat maguk a gyártók sem ajánlottak a fenti, akkor nagyon is ismert probléma megoldásaként...

A tápcsatival nincs semmi gond. Én már sikeresen többször is beleakadtam a lábammal a kábelbe, lazán kirepült a gépből, nem a gépet húzta a földre :D

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.