Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) rob210 válasza Mágus2 (#8699) üzenetére


rob210
nagyúr

másfél milláért már korszerű autót is lehet venni.

Renault power

(#8702) Mágus2 válasza rob210 (#8701) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Enniyért vettem az octit. :Y És azért nincsenek egy kategóriában. :K

Túlárazták azt a favit, nem is kicsit. :K

(#8704) Retro DJ válasza rob210 (#8703) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Igen jó alap mindkettő, de mi már Mágussal a Favi helyett gondolkodunk valamiben... :D :D

Retro

(#8705) rob210 válasza Retro DJ (#8704) üzenetére


rob210
nagyúr

Én meg annyira beleszerettem a megane-ba, hogy nem veszek mást.
Csak frissebb évjáratból ugyan ezt a kasznist.
Egyszerűen annyira a szívünkhöz nőtt nem csak nekem a gyereknek meg a feleségemnek is, hogy nem veszek kettes megane-t az egyes kasznija ezerszer szebb.

Szóval 2002-es megane I-full felszerelt 1.6 107 lóerő vadászat van.
Az minket még 5-6 évig ki fog szolgálni.
:C

Renault power

(#8706) Retro DJ válasza rob210 (#8705) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Én csak azon csodálkozom, hogy a kolléganőmnek vett Mégané :), hiába csak én néztem át, eddig nagyobb gebasz nem volt vele.

Retro

(#8707) rob210 válasza Retro DJ (#8706) üzenetére


rob210
nagyúr

ezen miért csodálkozol.
:F

Renault power

(#8708) Atyus77


Atyus77
csendes tag

Üdv.

Reggelről/délelőtt elég szar volt a hóhelyzet itt Vác környékén ,még a hóláncot is fel kellett raknom . :K


SKODA FORMAN

(#8709) Retro DJ válasza rob210 (#8707) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Mert a Francőzöket híresen utálják!

Retro

(#8710) Retro DJ válasza Atyus77 (#8708) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Aztaku... itt szerencsére semmi :) Remélem így is marad!

Retro

(#8711) ESP válasza Atuska75 (#8687) üzenetére


ESP
senior tag

Mi az hogy nem hajlandóak cserélni egy garanciális akksit? :U

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#8712) ESP válasza Atyus77 (#8708) üzenetére


ESP
senior tag

Nyárigumival mit vártál :C

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#8713) rob210 válasza Retro DJ (#8709) üzenetére


rob210
nagyúr

Addig jó nekem amíg utálják, mert addig olcsó és kényelmes.
Aki meg hülye vegyen drágán szar autót:)
:C

Renault power

(#8714) Atyus77 válasza ESP (#8712) üzenetére


Atyus77
csendes tag

:)..hát kb. ezt . :-)

SKODA FORMAN

(#8715) Retro DJ válasza ESP (#8712) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Honnan látod, hogy gyárigumi őőő nyárigumi?

Retro

(#8716) ESP válasza Retro DJ (#8715) üzenetére


ESP
senior tag

Nézd meg a gumi mintázatát.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#8717) Mágus2 válasza ESP (#8716) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Van ilyen téli mintázat is, valdd be, h tippeltél. :C Amúgy a favi nem akad el amíg a hasát el nem éri a hó, ha téli gumi van rajta. Ebből is lehet következtetni. :K

[ Szerkesztve ]

(#8718) Retro DJ válasza ESP (#8716) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Ez is hasonló:

Ilyen van most a Favókán, és MEGLEHETŐSEN JÓÓÓÓ!!!

Retro

(#8719) Atyus77 válasza Mágus2 (#8717) üzenetére


Atyus77
csendes tag

Végülis valószínü nem akadtam volna el így sem ,de volt egy olyan partos rész ahol fennállt volna a veszélye a lekaparásnak és nem akartam hogy miattam álljon be a sor ,, ígyhát beálltam az út szélén abba a sorba ahol mindenki rakta fel a hóláncot. :K

SKODA FORMAN

(#8720) Atyus77


Atyus77
csendes tag

Hozzáteszem ,inkább kerülni fogom a hólánc használatát mert ahogy vándorol a gumin úgy lekoptassa a dísztárcsát . Igaz az egyik feléről levehettem volna ,de a másik kerékanyás felfogatású.

SKODA FORMAN

(#8721) Mágus2 válasza Atyus77 (#8720) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Szlovákiában nyári gumival ebben a hóban ez egy 70 eurós csekk a rendőrök részéről. Kötelező a téli gumi használata október 15 és március 15 között, ha feltételezni lehet, h összefüggő hóréteg borítja az utat.

(#8722) Atuska75 válasza Retro DJ (#8710) üzenetére


Atuska75
tag

Hát őőő kérem szépen, le a kalappal a Favi előtt kb 32 cm szűzhóban nem akart elakadni. Pedig adtam rá neki okot mert, nem takarítottam el a havat a garázs elől. :B Viszont a jégbordás úton izgalmas volt Veszprémig az út, azt nem szereti se a kocsi se a téligumma. Én viszont mazochista vagyok mert, én élveztem :DD :B Remélem lesz még ilyen.

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#8723) rob210 válasza Atuska75 (#8722) üzenetére


rob210
nagyúr

Szerintem már reggel gyakorolhatsz.
Itt Pösten legalábbis már eső esett ami reggelre lefagy.
:W

Renault power

(#8724) Atuska75 válasza ESP (#8711) üzenetére


Atuska75
tag

Ez igazából nem tudom hogy, hogy van. Elvben a termék meghibásodása esetén ha él a garancia akkor köteles lenne kicserélni, itt ők arra hivatkoztak hogy, a termék közben áremelésen esett át és így nem köteles azt az eredeti áron kicserélni csak ráfizetéssel. Nekem meg nem volt kedvem a vizsgálat alatt tologatni a kocsit és így bele mentem. Pedig a fogyasztóvédelem szerint köteles lett volna így is cserélni, de mindegy így legalább csak egyszer kellett betolni. Igazából azt mondta a csaj hogy ott kéne hagynom és elviszik bevizsgáltatni, mondom neki: ja vazze meg itt hagyom a kocsit is mert, ugye aksi nélkül nem tud menni. Kimentem egy villamossági ismihez és aláírattam vele a szakvéleményt. :Y

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#8725) Atuska75 válasza rob210 (#8723) üzenetére


Atuska75
tag

Itt ónos eső esik délután óta Csúszik mintha kérnék rá :DDD :DDD :DDD Nyami-nyami

[ Szerkesztve ]

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#8726) KisCobiii


KisCobiii
aktív tag

XI.ker-be szinte víz esik délután óta megállás nélkül. Tiszta latyakosak az utak, semmi móka :(
Max a kisebb parkolókba, de ótt meg a hold domborzati térképvel fagyott rá és szint csúszkáli sem lehet... :O

"nincs olyan hogy lehetetlen, csak tehetetlen.."

(#8727) rob210 válasza Atuska75 (#8724) üzenetére


rob210
nagyúr

Garanciális idő lejártával, ha a kereskedőnek ráfizetés a csere, akkor elálhatsz a vételtől, ami azt jelenti, hogy a vásárláskor kifizetett összeget köteles megtéríteni számodra.

Sajnos az új szabályozás szerint valóban nem köteles cserélni.
Én winchesterrel csináltam végig ugyan ezt.
Engem akkor felvilágosítottak, szóval, nem kúrtak át a boltban csak a kereskedőnek kedvező szabályozást használták ki.
:O

Renault power

(#8728) boken válasza KisCobiii (#8726) üzenetére


boken
senior tag

Most meg jól lefagyott:(reggel Kelenföld városközponttól bkv-val Móriczra 30 perc,3 lerobbant 7 busz a Kosztolányi előtt,este híradóban a béna autósok miatt késtek a BKV buszok :W :W

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#8729) Atuska75 válasza rob210 (#8727) üzenetére


Atuska75
tag

Igen, ezt is felajánlották csakhogy akkor megint csak ott hagytam volna a vasat. Nem lett volna másik aksi és az igazság az hogy nem próbáltam, de valószínűleg a visszakapott pénzt hiába raktam volna be a helyére (szerintem nem ment volna vele) :DDD :DDD

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#8730) rob210 válasza Atuska75 (#8729) üzenetére


rob210
nagyúr

Á rutintalan vagy veszel 9 góliátelemet és sorbakötöd.:)

Renault power

(#8731) Retro DJ válasza rob210 (#8730) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Hülye :) Tudod mennyibe kerül ma egy ilyen elem?

Retro

(#8732) Atuska75 válasza Retro DJ (#8731) üzenetére


Atuska75
tag

Fiúk NEEEEE!!! Megfájdul a hasam :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#8733) Marczi80 válasza Retro DJ (#8731) üzenetére


Marczi80
tag

Akkor meg veszel 5 kilo krumplit, és azt kötöd sorba...

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

(#8734) Retro DJ válasza Marczi80 (#8733) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Vagy ennyi erővel napelemet, és akkor elekromos hajtású lenne a Favi... na az lenne nagy szám! :D :D

Esetleg jobbak tudnak szerezni a szovjet tengeralattjárókat hajtó atomreaktort, és nincs többé gond az üzemanyagra... :D Ja.. másra se!

Retro

(#8735) Marczi80 válasza Retro DJ (#8734) üzenetére


Marczi80
tag

Röhögni fogsz, de van. A motor helyén akkumulátorok, és a tulaj szerint megy, mint a versenyparipa...
Skoda Eltra ill Skoda Elcar :D

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

(#8736) vecsepapa


vecsepapa
csendes tag

nálatok tényleg nincs mindig 2 db fluxuskondenzátor vészhelyzet esetére??? :DD :DD :DD :DD :DD

"1.3, 8 szelep, 62 ló+1 marha :D"

(#8737) Retro DJ válasza vecsepapa (#8736) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Vazzzzeeeee most, hogy mondod... Bepoccintem, de csak az egyiket!

Retro

(#8738) wladymir


wladymir
csendes tag

Sziasztok.
Ez a látkép fogadott az olajsapka belsejébe.A hab vizet tartalmazott,és mozgatásra azt elengedte.
Sírjak??? :F :O :W

(#8739) Atuska75 válasza wladymir (#8738) üzenetére


Atuska75
tag

Nem kell megijedni ez télen teljesen természetes jelenség a páralecsapódás okozza. Annyit tegyél meg hogy melegítsd be a motort és figyeld a kipufogó gázt hogy nem fehér-e illetve meleg motornál a kiegyenlítő tartályba nem dolgozik-e bele a motor. Ezenkívül nem fogy-e a víz a rendszerből. Van egy nagyon egyszerű teszt nyald meg a habot ha olaj ízű akkor csak pára és nem kell vele törődni ha viszont édes mint a fagyálló akkor vegyél be aszpirint mert fejfájást okoz a prognózis :DDD

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#8740) szmarci


szmarci
újonc

Sziasztok .. először is nagyon örülök ennek a forumnak, már egy ideje olvasom. Jelentős felújításokon van túl az én kis 136L-esem. (telók,fékek,vezérműlánc,sárvédők,szilentek stb) viszont egy dolgon most elakadtam. Miután felraktam a sárvédőket az első ajtókat nem tudom levenni. Van ötletetek, hogy az ajtó saruit hogyan és mivel lehetne kiütni?
köszi
üdv

(#8741) Mágus2 válasza wladymir (#8738) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Télen teljesen normális jelenség. Hosszabb út után elmúlik. ;)

(#8742) rob210 válasza wladymir (#8738) üzenetére


rob210
nagyúr

amíg nem ilyen ne aggódj:)

És még ez se durva.
Ennél már csúnyábbat is láttam.

Renault power

(#8743) Mágus2 válasza szmarci (#8740) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Én köszörültem hozzá célszerszámot. bármi megteszi, amivel odaférsz és rá is tudsz ütni. ;)

(#8744) szmarci válasza Mágus2 (#8743) üzenetére


szmarci
újonc

Köszönöm, erről eszembe jutott, hogy egy 8-as fúróhegy talán megteszi .. ?

(#8745) Mágus2 válasza szmarci (#8744) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

8-as talán vastag lesz, de oda kellene mérni. Szerintem 6-os is jó. Mindjárt megkeresem a pontos méretet.

(#8746) wladymir


wladymir
csendes tag

Köszönöm.Megnyugodtam.

(#8747) Retro DJ válasza szmarci (#8744) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Van gyari szerszam hozza, olyan mint egy kalapacs, csak a fej helyett egy rud van aminek a tetejet pufolod a nyellel meg tartod az iranyt.

Retro

(#8748) Mágus2 válasza szmarci (#8744) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

(#8749) szmarci válasza Mágus2 (#8748) üzenetére


szmarci
újonc

Köszönöm szépen .. innentől boldogulok. Ma cseréltem motorháztetőt (zöld), tegnap 5.ajtót (fehér) első sárvédőket (gyári fekete) eredetileg pedig mimoza sárga .. szóval szép tarka. Egy jó szint kellene mostmár csak találni..

(#8750) rob210 válasza szmarci (#8749) üzenetére


rob210
nagyúr

Azt valóban mert ennyire tarkán hivatalos vizsgán nem megy át.
:R

Renault power

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.