Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) boken válasza boken (#7000) üzenetére


boken
senior tag

ez a tábla
tábla

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#7002) boken


boken
senior tag

Előző dolog meg oldódott,viszont ezt a csövet találtam a motor térben.
honnét lehet kicsúszva?

vezeték

A hűtő alatt jön át,üreges cső.

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#7003) rob210 válasza boken (#7002) üzenetére


rob210
nagyúr

Hát a másik vége kéne hogy hol van, de szerintem ez lenne a lámpa buktató hidraulika csöve.
:F azt hiszem.

Renault power

(#7004) Sanyo91 válasza rob210 (#7003) üzenetére


Sanyo91
csendes tag

en is arra gondoltam ahogy meglattam

(#7005) Retro DJ válasza rob210 (#7003) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Az lesz az!

Retro

(#7006) boken válasza rob210 (#7003) üzenetére


boken
senior tag

A kapcsolóktól jön ki a műszerfal mögött.le a hűtővíz és az ablakmosó tartály mellett,át a hűtő alatt,akkor hová dugjam vissza?

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#7007) Atuska75


Atuska75
tag

Na, ki veszi észre a változást???

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7008) Sanyo91 válasza Atuska75 (#7007) üzenetére


Sanyo91
csendes tag

azok a lampak :D de jol neznek ki

(#7009) Atuska75 válasza Sanyo91 (#7008) üzenetére


Atuska75
tag

Helyes megfejtés :C :C
Helyzetjelzővel

Tompítottal

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7010) Sanyo91 válasza Atuska75 (#7009) üzenetére


Sanyo91
csendes tag

rendesen vilagit!! es megvan hozza minden engedely? vagy nalatok hogy van ez?

(#7011) Atuska75 válasza Sanyo91 (#7010) üzenetére


Atuska75
tag

Elvileg csak annyi kell hogy legyen neki valamilyen E jele. Ezen van E4 és E11 utána néztem és elvben ez teljesen legális.
Nappal a DRL-nek ilyen fénye van:

Egyébként ez egy gyári Mercedes DRL :DD

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7012) Sanyo91 válasza Atuska75 (#7011) üzenetére


Sanyo91
csendes tag

es nalatok mennyibe kerul? nalunk is ugy van hogy lennie kell valamilyen E-nek rajta + meg RL00-nak

(#7013) rob210 válasza boken (#7006) üzenetére


rob210
nagyúr

A lámpatesten keresd meg a lukát:D
De ha így le van húzva akkor folyadék már úgy sincs benne.
:(

Renault power

(#7014) Atuska75 válasza Sanyo91 (#7012) üzenetére


Atuska75
tag

Ami tényleg ér is valamit és van rajta E jel az 10.ezertől egészen a csillagos égig. Kínai szarokat lehet kapni már 1000 Ft-ért is, de gyenge a fényük (tehát nem ér semmit, alig látszik) és nincs rajta E jel se. Én ezt bontottan vettem egy totálkáros Merciről 6000-ért és nem csak E jeles hanem a Merci jel is rajta van.

[ Szerkesztve ]

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7015) Sanyo91 válasza Atuska75 (#7014) üzenetére


Sanyo91
csendes tag

Hat akkor itt nalunk olcsobb,mert rendesen E-s,minden szabalyos,az olyan 14-15€,igaz hogy kinai de szabalyos es szepen vilagit

(#7016) Atuska75 válasza Sanyo91 (#7015) üzenetére


Atuska75
tag

Az korrekt ár csak az a baj hogy, innen nem éri meg tőletek rendelni mert olyan posta díjjak vannak hogy, besírsz. És akkor postával együtt vagy ugyanott vagy, vagy többe.

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7017) Sanyo91 válasza Atuska75 (#7016) üzenetére


Sanyo91
csendes tag

hat igen,ez a gond .de a nevetseges az hogy ha kinabol rendelem akkor a posta ingyen van :D amit rendeltem az meg az itteni ar 1/4 :D

(#7018) boken válasza rob210 (#7013) üzenetére


boken
senior tag

Na de kéérem :Y
Hát akkor jó,sosem használtuk,sokat így akkor nem veszítettünk.
Köszönöm!!!

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#7019) gs20 válasza Atuska75 (#7009) üzenetére


gs20
tag

Csak szólok, hogy ez így rohadtul nem szabályos!
Az ilyen szembejövőkre úgy szoktam rávágni a reflektort, ahogy kell! (Megalight Ultra +90% fényerejű égőkkel)
Ha felkapcsolod a fényszórót akkor a DRL el kellene aludjon, tompítottal együtt nem világíthat.
Ezért a rendőr is kötekedhet, meg normális műszaki vizsgán tépkedheted le róla a drótokat, ha azt akarod hogy átmenjen. Szóval szerintem kösd át szabályosra.

Egyébként kell benne legyen E jel, és RL00 minősítés. Egészen pontosan a KÖHÉM 55/A és B paragrafus foglalkozik ezzel.
http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99000006.koh
Rengeteg vacakot árulnak amiben van E jel, de A00 minősítésű (vagyis helyzetjelző lámpának van minősítve). Gyakorlatilag a multikban csak ilyeneket láttam eddig 5ezer körül, az ugye nappali fényként nem szabályos.

Nekem kínai gyártmány van fent, fényerővel nincs gond, minősítése is megfelel az előírásoknak, 4900-ért ügyeztem már több embernek is (ez volt a reklám helye, akit érdekel keressen meg)

E=MZ²

(#7020) Atuska75 válasza gs20 (#7019) üzenetére


Atuska75
tag

AMEN!

Egyébként van rajta felező funkció, csak a jobb oldalin nem működik ezért nem kötöttem be a bal oldalra se.

[ Szerkesztve ]

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7021) Sanyo91 válasza gs20 (#7019) üzenetére


Sanyo91
csendes tag

igen nalunk is pont igy kell mukodnie! tudnal nekem valamit mondani arrol a speci egoidrol(megalight)?

(#7022) Atuska75 válasza Sanyo91 (#7021) üzenetére


Atuska75
tag

Semmi extra nincs benne, az Osram megalight izzója, nekem is az van benne. Úgyhogy el vakítgathatnánk egymást csak én nekem már benőtt a fejem lágya így közel a 40-hez ezért nem fenyegetőzöm. :DD

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7023) Retro DJ válasza Atuska75 (#7011) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

A nappali menetfeny kovetelmenyei a kovetkezok :
- a lampaburan a kovetkezo jelzeseket kell latni: RL, Exx (ahany orszag annyi jel), 00 87, gyarto jelolese, a ledek feszultsegenek es teljesmenyenek jelolese (pl: 12V 24 V, 4,8W), valamint a gyartasi szamnak. Ezeknek egyuttesen kell jelen lenni! Ha nincs, nkh vizsgan buko
- bekotese: a motor beindulasa utan vilagitani kell, tompitott felkapcsolasa eseten ki kell kapcsolni (elvileg helyzetjelzonel sem vilagithat), csak akkor vilagithat fofeny mellett, ha az rl jel mellett a helyzetjelzo jele is ott van a buran (mosr nem vagom), de a folampaba szerelt helyzetjelzojet ki kell szerelni, ilyenkor a drl csak fel fennyel vilagithat.
- vannak a felszerelesnek is meretbeli szabalyai, ez megtalalhato a neten.
- a bevilagitott teruletre es fenyerore is komoly megkotesek vannak. Altalaban a 10 rugo alatti gagyi kinai egyik sem felel meg.

A pontos tajekoztatast a NKHtol irasban kaptam, tehat errol vitat nem szeretnek errol nyitni.

Az autonkon ket honapja uzemel a Sij-387e Drl (ha jol emlekszem a tipusra). Kapcsolomodullal 11 rugo volt. Minden szempontbol legalis oldalanken 5x1w leddel.

Magus latta.

Retro

(#7024) Retro DJ


Retro DJ
aktív tag

Ma vettem a Favihoz toronycsapagyat, gumiagyat, femcseszeket es perselyt, ket oldalra 6000 Ft. Nagyon atb***tak?

Retro

(#7025) Retro DJ válasza Atuska75 (#7022) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

En az Osram NightBreaker Plus-ra eskuszom, de a Favi olyan jo a gyari izzoval, hogy azt hagyom meg. A DRL miatt amugyis huzni fogja meg egy jo darabig...

[ Szerkesztve ]

Retro

(#7026) rob210 válasza Retro DJ (#7024) üzenetére


rob210
nagyúr

nem.
HA ez a két oldali teljes szett akkor normális áron vetted.

Renault power

(#7027) gs20 válasza Retro DJ (#7025) üzenetére


gs20
tag

Tapasztalataink szerint a Tungsram Megalight ultra jóval tovább bírja mint az Osram Nightbreaker, és fényerőben teszteken is verte azt. De persze nappali fény mellett mindegyik sokáig bírja :)
Nappali fénnyel kapcsolatos infóid alapvetően jók, a felszerelési méretek bent vannak a KÖHÉM rendeletben amit linkeltem. Annyiban vitatkoznék, hogy SZERINTEM ami kötelező: az a E jel, tanúsító ország száma (pl E4), tanúsítvány száma (pl 004), a kód, hogy mi az (RL), és a vizsgált előírás száma (pl 00, 00 87). Feszültség, és teljesítmény feltüntetése nélkül is elfogadják a vizsgabiztosok. Az infók szintén NKH-sok. Egyébként véleményem szerint a kínai cuccok sosem voltak minősítve, csak ráírták a kínaiak. Az általad is említett SIJ egy elég korrekt szerkezet, bár szerintem annyit nem ér. (annyi pénzt szerintem sosem hoz vissza). Amit viszont javaslok: A köhém 55 legyen kinyomtatva bent a kocsiban, engem már állított meg rendőr, hogy megbüntessen, kapásból közölte, hogy szabálytalan lámpám van, mindezt úgy hogy oda sem ment megnézni. Azt hitte fogott egy balekot. Na mondom akkor nézzük már meg, mi is a szabálytalan, és elővettem a kesztyűtartóból a jogszabályt lefóliázva. Erre előrement, megnézte mi van ráírva, felkapcsoltatta a tompítottat (elalszik-e a drl), aztán további jó utat kívánt. :W

Atuska: Én sem fenyegetőzöm, csak a szabálytalanul ködlámpázó, szabálytalan gagyixenonos, stb vakító szembejövőnek igenis viszonozni szoktam ezt a szívességet egy kis refivel. :DD

E=MZ²

(#7028) rob210 válasza gs20 (#7027) üzenetére


rob210
nagyúr

Amitől semmivel sem leszel különb.
Ha mindenki mindenkire refizne aki fasz, akkor kis hazánkban reflektorral közlekednék.
Elmondani nem tudom mennyi szabályt nem ismerő gyökér vezet az utakon "megvett" jogsival.
:W

Renault power

(#7029) Atuska75 válasza Retro DJ (#7024) üzenetére


Atuska75
tag

Örülök neki hogy, mindenki ilyen okos! Csak azt nem tudom miből gondoljátok hogy, én hülye vagyok? Ezekkel én is tisztában vagyok! Nem vettem volna meg egy szart amit nem használhatok, ennek azért van felező funkciója mert helyzetjelzőként is használható, de mint írtam nem működik az egyiken ezért nem kötöttem be. (hülyén nézne ki ha csak az egyik oldal halványulna el)

Eladó a képeken látható 18db Nagy fényerejű superflux leddel szerelt menetfény.

Csak a 2db lámpatest , tartozékok nélkül !

Eredetileg fényerő felezős, ez a funkció nem működik az egyik lámpán !

Használt, képeken látható állapotban.

Ledek 2 sorban vannak elhelyezve (2x9db led/lámpatest)

Tükrözött foncsor.

"Optikai nagyító" üveg.

Gyujtásra kell kötni , fényszórók felkapcsolásakor le kell kapcsolnia, ami egy párszáz forintos relével megoldható.

ECE R87 Előírásoknak megfelel.

Üvegen található jelzések :

- JUST Top JS-09307 12V/6W , 24V/5.8W

- RL E4 000009 (menetfény minősítés)

- E4 A02 78002 12V/0.5W (helyzetjelző miősítés)

- E11 10R -035479 (környezetvédelmi megfelelőség minősítés)

Feszültség : 12v-24v

Méretek :

- Szélesség : 182mm

- Magasság 24mm + tartó

- Mélység : szélesebb oldalon 43mm, keskenyebb oldalon 32mm

Ívelt kialakítás.Lökhárítóba építve követi a lökhárító ívét.

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7030) Atuska75 válasza gs20 (#7027) üzenetére


Atuska75
tag

Ez nem ködlámpa és nem gagyixenon. ez teljesen legális csak amíg nincs hozzá vezérlőm addig nem alszik el a tompított felkapcsolásakor, de ez mindenképp orvosolva lesz amint kapok hozzá modult. Továbbá meg néztük és nem vakít ezért maradt így, de azt sose várd hogy egy telefonnal készített kép mindent visszaad. (a telefonnak minden fény vakít)

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7031) rob210 válasza Atuska75 (#7030) üzenetére


rob210
nagyúr

Uram, ne húzd fel magad.
Hanem baszogat érte a rendőr használd egészséggel.
Nekem is sokan mondtak már sok mindent, hogy ez meg az nem szabályos, amíg a rendőr nem "díjazza" addig nincs gond.

Renault power

(#7032) Atuska75 válasza rob210 (#7028) üzenetére


Atuska75
tag

Jogos és egyet értek azzal is hogy senki sem különb ezeknél a mazsoláknál, aki "büntetget" mivel ezzel közvetlen balesetveszélyt teremt elő és csak jelzem: múltkor jöttünk haza és az előttem lévő büntetésből rárefizett a szembejövőre mert elég erősen vakított a (valószínű gagyixenonja) ráb@szott mert a szembejövő mögött érkező rendőr vissza fordult utánunk és kiszedte a sorból. Gondolom megdicsérte a büntetgetést. :C :C

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7033) Atuska75 válasza rob210 (#7031) üzenetére


Atuska75
tag

Nem húzom fel magam mert, nem éri meg. :D Csak egyszerűen nem díjazom ha valaki úgy osztja az észt hogy, előtte nem kérdez és nem tudja hogy, te mivel vagy tisztában és mivel nem. Persze én sem tudok mindent ez így természetes, viszont egész életemben mindig igyekeztem a szabályoknak megfelelni (mivel nem szarom a pénzt és nem kívánom a rendőrséget finanszírozni). Főleg a tegnapi után nem!!!

Akkor itt egy találós kérdés: adott a Favi egy15 éves, egy 8 éves, egy 5 éves és egy 7 hónapos gyerek plusz a szülők. mentünk át az új albit festeni, de megállított a majom és meg akart büntetni 30 ezerre mert nem ült az egyik gyerek biztonsági ülésben hanem a feleségem ölében volt. A sün azt mondta oldjam meg hogy, az a gyerek is gyerekülésben üljön. ÉS AKKOR A VÁRVA VÁRT KÉRDÉS (HOGYAN)???????????

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7034) rob210 válasza Atuska75 (#7033) üzenetére


rob210
nagyúr

Azért ez így nem tiszta.:)

Hányan voltatok a kocsiban?
Melyik gyerek volt az ölben?

Renault power

(#7035) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

Én már feladtam a harcot, a sok szembevilágítón már nem kapom fel a vizet, ha valaki mögöttem jön és vakít, megállok,és magam elé engedem. A szembejövőnél meg nem szabad a fénybe nézni, és akkor minimálisan zavar. Elég sokat járok sötétben, sajnos egyre több a béna, aki azt sem veszi észre egy kanyarban, h jönnek szembe és egyszerűen fent felejti a távolságit. Na ezzel az állatfajjal nem tudsz mit kezdeni.

Retro Dj nappali lámpái pengén lekapcsolnak a tompítottra, így kellene működnie, vagy a fent említett felező funkcióval.

Múltkor megállítottam egy furgont, h a hátsó ködlámpáját kapcsolja ki mert vakít. Erre a válasz: nem tudom hol kell kikapcsolni, céges autó. Ilyen világban élünk. :W

Atuska75- jó az a nappali fény, ha működni fog a felező, akkor tökéletes. ;)

(#7036) Atuska75 válasza rob210 (#7034) üzenetére


Atuska75
tag

Bal1:szerénységem, jobb 1 gyerekülésben a legkisebb, bal 2 gyerekülésben a 8 éves, középen a 15 éves, jobb 2 asszony az ölében az 5 évessel

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7037) Atuska75 válasza Mágus2 (#7035) üzenetére


Atuska75
tag

Köszi. :B Sajnos a felező nem fog működni mert, a belső elektronika sérült és nem szétszedhető a DRL (legalábbis én úgy néztem) ezért akarom úgy bekötni hogy modullal és kapcsoljon ki a tompítottra. Csak egyenlőre nem kapok hozzá sehol, csak külföldön. :Y

[ Szerkesztve ]

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7038) rob210 válasza Atuska75 (#7036) üzenetére


rob210
nagyúr

Nekem a létszámmal van bajom a favorit 5 főre van vizsgázva nem?

Renault power

(#7039) Atuska75 válasza rob210 (#7038) üzenetére


Atuska75
tag

Ez igaz, de mit tegyen az aki hamarabb vett autót minthogy az utolsó gyerek megszületett? És ami a poén hogy, nem a személyek számával volt baja hanem azzal hogy az 5 éves nem gyerekülésben ül. Hogy ültessem azt is gyerekülésbe? Ki jöjjön busszal? Illetve kik mert a 3 gyerekülés nem fér be ha megzavarodok se. Ebben az országban fel kéne fogni hogy, nem mindenki engedheti meg magának hogy, vegyen nagyobb autót. Ha meg nem képesek felfogni akkor lehetővé kell tenni a fizetések megfelelő szintre emelésével. UFF ÉN BESZÉLTEM : Ülő bika

[ Szerkesztve ]

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7040) rob210 válasza Atuska75 (#7039) üzenetére


rob210
nagyúr

Persze te ülő bika voltál, mert te vezettél, de a többiek nem nyomorogtak kicsit?

Én a gyerekkel meg az asszonnyal jól el vagyok a meganban, de a favoritot már kinőttük, a csomagtartó nem volt elég méretes.
:R

Renault power

(#7041) Sanyo91 válasza Atuska75 (#7030) üzenetére


Sanyo91
csendes tag

velegyel hozza egy egszeru rele(nemtudom magyarul igy van -e pontosan) azert teszek kepet is hogy mire gondolok [link] es ezzel tokeletesen fog mukodni(akkor kapcsol amikor kell,nekem igy van megcsinalva hogy automatikusan kapcsoljon a lampam is,gyujtas utan)

[ Szerkesztve ]

(#7042) Zolás


Zolás
addikt

Van itt olyan, akinek még a régi 105-120-as skodája van? Találtam itthon egy részletes karosszériás könyvet hozzá, hátha tudná mire használni.
Ha a régi skodáknak másik topikja van, akkor bocs.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7043) Atuska75 válasza Sanyo91 (#7041) üzenetére


Atuska75
tag

Ez idáig oké, de nem tudom hogy kell úgy bekötni hogy akkor kapcsoljon ki amikor a tompítottat felkapcsolom. Ez sima kűrt relé van is itthon csak azt nem tudom hogy kössem be mert normál esetben ez kapcsol fel valamit, de itt az a cél hogy le kapcsoljon.

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7044) Atuska75 válasza rob210 (#7040) üzenetére


Atuska75
tag

Nézd ebben igazad van, ezzel én is tisztában vagyok. De akkor sincs pénzem nagyobb autóra. Tehát ezzel kell megoldanom csak azt nem tudom hogy. De senki nem tudja mert nincs jó megoldás mert nem férnek be az ülések.

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7045) Retro DJ válasza Atuska75 (#7043) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Nem fogom személyeskedésnek venni a hozzászólásod, mert feltételezem, hogy valaki előbb felhúzott.

Én leírtam, hogy milyen paraméterek mentén kell működni egy DRL-nek, nem pedig állítottam, hogy a Tied nem olyan és rossz.

A DRL bekötése modul nélkül:
- ötlábas relé (pl.)
- bekötése: 30-as pont biztosítékon keresztül akku +, 87a: DRL + vezeték (mindkét oldali), 85 akku - kivezetés (vagy egy jó testpont), 86 helyzetjelző vezeték.

Ha nem működne, akkor 85-86 pont felcserélése szükséges lehet.
A megoldás kb 500-700 Ft.Természetesen mindkét oldalt lehet egy relére kötni.

[ Szerkesztve ]

Retro

(#7046) Retro DJ válasza Zolás (#7042) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Nem illik reklámozni, de itt lehet, hogy ölnének :) érte... :)

Retro

(#7047) rob210 válasza Atuska75 (#7044) üzenetére


rob210
nagyúr

Sajnos ez így van.
Érteni értem a dolgot, de a megoldást én se tudom.
Ha csak valaki nem fekszik fel a tetőboxba amit felszerelsz:D

(persze ez csak vicc)

Renault power

(#7048) Retro DJ válasza Atuska75 (#7033) üzenetére


Retro DJ
aktív tag

Ne hari, én megértem a szociális helyzeted, de én úgy hiszem jogos volt sün pattogása.

Az első üléseken nem lehet ölben gyermeket szállítani (szerintem még hátul sem).

A sün pedig a szabályokat veszi alapul, nem a szociális helyzetet.

Nem tudom mi lett a "nóta vége", de örülj, ha elengedett.

Retro

(#7049) Atuska75 válasza Retro DJ (#7048) üzenetére


Atuska75
tag

Hátul ült a nejem és az ölében az 5 éves csemete. Első ülésre nem is ültetnék gyereket egyedül se csak gyerekülésben menetiránynak háttal.

Bocsi a stílusért nem is személyeskedésnek szántam csak mint írtad fel lettem húzva.

[ Szerkesztve ]

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

(#7050) Atuska75 válasza Retro DJ (#7045) üzenetére


Atuska75
tag

Ha az itt leírtak alapján kötöm be akkor le fog kapcsolni a helyzetjelző felkapcsolásakor? Megfelel erre a 4 lábú relé is mert olyanom van itthon?

Számolj le a negatív hozzá állással mint: Nem fog sikerülni, légy pozitív: Úgyis el fogom rontani :D Ford a márka, Ford vezet, Fordnál jobb csak Ford lehet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.