Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5732) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Így egy nap elteltével a 2.0-ról.

1.Az halálra idegesít hogy az autómatikus képernyőzár folyamatosan magától visszakapcsolódik. Ezt nemtudom hogy tudom kivédeni. Már vagy 3x kikapcsoltam akkor egy ideig jó, aztán megint visszakapcsol magától.-
2. A böngésző érzésem szerint jóval gyorsabb mint az 1.2-ben.
3. Nem értem hogy 3-alkalomból kétszer miért nem tudja letölteni az e-maileimet, egyszerűen kapcsolódás sikertelen üzivel hazaküld. (Gmail-es.) Be van állítva hogy óránként csekkolja, de az meg 10-ből 10-szer nem sikerül neki...
No komment.
4. Azt nagyon sajnálom hogy megváltoztatták, hogy ha egy néven elhúzom az újjamat jobra rögtön hívta, vagy üzit küldött neki, most meg még egy kis menü feljön mit akarok csinálni. Ezért kár volt részemről... :(
5. Viszont a testreszabhatóság nagyon pöpec lett, ezen látszik sokat dolgoztak, bár annyira nem lett jó mint amennyit várnunk kellett rá... :U
6. A gyári accuweather widget meg olyan városokat sem talál meg mint amit az 1.2 röhögve. Ez is érdekes.

Összességében több a pozitív mint a negatív, de azért kics csalódott is vagyok... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.