Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) cattt válasza leslieke (#18450) üzenetére


cattt
csendes tag

A visszaállítás nem törölte, a fiókok alatt pedig nem tudok hova nyomni, csak rá hogy fb és már kéri is a jelszót. A kiléptetést megoldottam egy jelszócserével és kidobott, de a fiókoknál még mindig ott van, hogy fb, az én nevemmel, és nem lehet törölni, ha pedig rámegyek kéri a jelszót... Még csak a mailt sem tudom megváltoztatni.

Közben sikerült, kaptam egy linket hozzá... Ha valakinek még gondot okozna: http://www.youtube.com/watch?v=XxEqUUMxo-M

(#18452) leslieke válasza cattt (#18451) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Fura, mert a gyári beállítások visszaállításával minden adatodnak törlődnie kellene.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18453) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Ha valakinek van esetleg eladó akkufedél, azt lehet hogy megvenném, mert az előbb kiesett a 9.emeletről és nem találom lent :D

(#18454) #82471168 válasza Red_Bull (#18453) üzenetére


#82471168
törölt tag

Pechh...

(#18455) Red_Bull válasza #82471168 (#18454) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Megnéztem most megint világosban is, de nincs sehol egyszerűen, viszont ebay-en találtam szerencsére jó áron (700Ft) használtan, közben találtam akkumulátort is olcsón [link] de ezt nem tudom hogy megrendeljem-e, mert ez elvileg gyengébb mint a gyári mert a képen 1000 mAh van ráírva, a gyárira meg 1500.. :F

(#18456) leslieke válasza Red_Bull (#18455) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van valami baja a gyárinak?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18457) Red_Bull válasza leslieke (#18456) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Semmi, csak már kezd gyenge lenni mivel 3 éves, találtam egy másikat, 1500-asat [link] ez kb 2000 postával ennyit sztem megér

[ Szerkesztve ]

(#18458) leslieke válasza Red_Bull (#18457) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az jó áron van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18459) San398 válasza Red_Bull (#18455) üzenetére


San398
őstag

Nem lehet hogy beesett valamelyik alattad lakó erkélyére?(már ha van egyáltalán)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#18460) ViragL válasza leslieke (#18448) üzenetére


ViragL
tag

Köszi a tippeket. Mindenképp böngészős megoldás kellene, de az Opera..kritikán aluli. Reménytelen ez :(

(#18461) #82471168 válasza ViragL (#18460) üzenetére


#82471168
törölt tag

az operába a szöveggel van gondod?Mert arra van egy megoldás.

(#18462) leslieke válasza ViragL (#18460) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Badara csak ez a két böngésző van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18463) szebev válasza Red_Bull (#18457) üzenetére


szebev
senior tag

Az aksi nekem is kezd bedogleni . Szinten 3 eves telo . Mar naponta kell tolteni , mint a " nagy " telokat .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18464) Firka30 válasza #82471168 (#18461) üzenetére


Firka30
tag

Mi? :)

(#18465) leslieke válasza Firka30 (#18464) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Betűtípuscsere, korábban már volt itt róla szó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18466) gelbelex válasza Firka30 (#18464) üzenetére


gelbelex
őstag

Global_Secondary font, az Opera Miniben közepes fontmérettel.

(#18467) Firka30 válasza leslieke (#18465) üzenetére


Firka30
tag

jahh,azt tudtam...de az csak ideig óráig oldotta meg nálam a problémát, max 2-3 nap jópár tipussal :(

(#18468) Firka30 válasza gelbelex (#18466) üzenetére


Firka30
tag

Megnézem ezt a lehetőséget is,egyelőre még jó,igaz 2 napja került vissza hozzám a wave mint másod telefon... :)

(#18469) ViragL válasza leslieke (#18465) üzenetére


ViragL
tag

Kipróbálom. :)

(#18470) Peti329


Peti329
csendes tag

Sziasztok!
A tegnapi napon beruháztam egy új fülhallgatóra (Sony MDR-EX100), laptopon, másik telefonon (windows phone-os samsung ami nem az enyém, csak próba volt) tökéletes a hangzása, viszont a wave-n elég ócska, hiába állítgatom a beépített lejátszóban az EQ-t, olyan semmilyen/rossz a hangzás, pl. az ének hangsávja egyedül "Wide"-ba állítva hallható, viszont itt eléggé eltűnik (?) a basszus a zenéből.
Olyan kérdésem lenne, hogy valaki találkozott-e már hasonló problémával, és hogy tudnátok-e valami jobb zenelejátszót ajánlani a telefonhoz, mert ezek az alapbeállítási lehetőségek siralmasak.
Jelenleg 1.2-es bada van a Wave-en, ha nem muszáj, nem szeretném lecserélni, de ha 2.0-ban sokkal jobb a lejátszó vagy 2.0-ra van program, akkor megteszem.
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv Peti

(#18471) Aryes válasza Peti329 (#18470) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ne nevess ki, de lehet, hogy nem dugtad be teljesen, pl telefon tok miatt nem megy a helyére vagy szélesebb picit a csatlakozó és túl szoros neki a hely, emiatt nem ugrik a helyére és így csak monoban szól. Jártam már így. ;)
Másik tipp: túl kicsi az impedanciája a fülesnek, bár emlékeim szerint a 16 ohmos fülesemet röhögve meghajtotta (ez a mostani s3 minimről nem mondható el...), amúgy 32 ohmosat szeretnek a mobilok.

[ Szerkesztve ]

(#18472) Peti329 válasza Aryes (#18471) üzenetére


Peti329
csendes tag

Be volt dugva rendesen. :D Másik fülessel már jártam én is így, de ez rendesen belemegy.
Ezért is gondolok arra, hogy a probléma nem fizikai jellegű, bár a 32ohm-os dologról még nem olvastam, csak arról, hogy ezt a fülest vígan elviszi szinte minden, ezért is gondoltam arra, hogy egy választékosabb EQ-val ellátott lejátszó megváltoztatná a tényállást, csak nem találtam ilyet.

(#18473) Aryes válasza Peti329 (#18472) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tuti belemegy? Nincs egy hosszabbító vagy egy elosztó, amivel a csatlakozó problémát ki tudnád zárni?

(#18474) RetepNyaraB válasza Peti329 (#18470) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A wave valogatos. A lejatszobol nincs valasztek, van par satnya probalkozas, de meg a gyari a legjobb. Az en Philips Fidelio M1-em is pocsekul szol vele, ha ez vigasztal.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18475) Aryes válasza RetepNyaraB (#18474) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az hány ohmos?

(#18476) leslieke válasza RetepNyaraB (#18474) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem egy Sennheiser MX170 van, azzal nincs gondom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18477) Peti329 válasza Aryes (#18473) üzenetére


Peti329
csendes tag

Valószínű, hogy mégis ez lesz a hiba forrása.
Most kutatok itthon elosztóért / hosszabbítóért. Naívan azt hittem, hogy koppig bedugva jól illeszkedik, de kb még kellene neki egy fél milliméter a tökéletes csatlakozáshoz, mert ha nem dugom be tövig, csak úgy, hogy az egyik érintkező legyen jó helyen, akkor a baloldali füles jól szól, viszont a másik nem. Felettébb érdekesnek találom, hogy két különböző Samsung foglalat között is ekkora különbség legyen, meg két különböző fülhallgató csatlakozó között is, ami lemérve tök ugyan olyan, mégis illeszkedési hibája van.
Köszönöm a segítséget és a tanácsot, eszembe nem jutott volna, hogy az aljzat a bűnös.

(#18478) Aryes válasza Peti329 (#18477) üzenetére


Aryes
nagyúr

Faragd meg picit késsel, ha gumi. Vagy a telefon burkolatát. :DDD

(#18479) Peti329 válasza Aryes (#18478) üzenetére


Peti329
csendes tag

Egyenlőre nem szeretném "kés alá küldeni" (egyébként könnyebb lenne megreszelni). ;] Viszont kérdezném, hogy van-e tapasztalatotok a 4 pines elosztókkal? Mivel mikrofonos a fülhallgató, de nem megy bele a telefonba rendesen, most ezeket kerestem, 1000-1500 körül vannak. Van elosztó is meg, hosszabbító is. Ötlet?
pl: Delock [link]

[ Szerkesztve ]

(#18480) Aryes válasza Peti329 (#18479) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hé, azt nem írtad, hogy mikrofonos!!!
Akkor megvan a hibaforrás: a felső két pólusa fordítva van bekötve. Mármint a wave-nek, az összes többi készülékhez képest. Vagy megbontod, vagy szerzel hozzá egy adaptert, ami megfordítja. Próbáld ki pl. egy s3 minivel, arról konkrétan tudom, hogy fordított a felső két pólus a wave-hez képest.
Egy kósza ötlet: esetleg megpróbálhatnád,hogy szól benyomott mikrofon gombbal, az ha jól tévedek rövidre zárja a felső két pólust, hátha hallasz vmi javulást.

[ Szerkesztve ]

(#18481) Peti329 válasza Aryes (#18480) üzenetére


Peti329
csendes tag

Fasza, hát ezt nem tudtam, akkor ha veszek egy sima hosszabbítót / elosztót (3pin) akkor legalább rendesen fog szólni? Mert ebből ítélve az, amit az előbb linkeltem helyből ugrott.
Kipróbálni ki lett mással is, többek között egy Samsung Tab2-vel meg egy Samsung Omnia W-vel is, ott jól szólt, ezért nem értettem a problémát, hát most már értem. :W
Hát ez kész, így megy JÓL TÉVEDTÉL!! KÖSZÖNÖM jövök egy sörrel, most már csak biztosítani kellene a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#18482) Aryes válasza Peti329 (#18481) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezért kell megnézni, hogy mivel kompatibilis egy tartozék...
3 pólusú akármivel van esély, hogy jól fog szólni, feltéve, ha abban is nem pont rossz helyen van az érintkező. ;]

Ps.: Tényleg megy lenyomott gombbal? :DDD Akkor már volt értelme, hogy még visszajárkálok ide. :))

[ Szerkesztve ]

(#18483) Peti329 válasza Aryes (#18482) üzenetére


Peti329
csendes tag

Megnéztem több tesztet is, azt írták, hogy vígan viszi minden. Soha nem gondoltam volna, hogy a wave kívül esik a listán (ez a póluscsere esetleg a bada miatt lehetett?).

Tényleg jobb a hangzás, olyan mint a Tab-en meg az Omnián. Ez kész. :W :C

[ Szerkesztve ]

(#18484) atala


atala
addikt

Döglődik a wave-em. :(
Ha megnyitok valami alkalmazást, akkor egy percen belül újraindul a teló.
Nem mindig, rendszertelenül.
Pl. ma megnyitottam egy pdf fájlt, és újraindul a készülék.
Vagy van egy app, a wifi hálózatok megnézésére. amikor azt használom, akkor szintén újra indul.

Most pl. nem indul újra.

Szoftveres dolog lenne? 1.2 szoft van rajta, mert direkt nem frissítettem a 2.0-ra (talán már magasabb is van)

(#18485) Aryes válasza Peti329 (#18483) üzenetére


Aryes
nagyúr

Örülök! Akkor már csak cellux kell. :) Különben emiatt jó hozzá pl. a Nokia tv kábele, a szinte beszerezhetetlen és drága Samsung helyett. ;)

(#18486) RetepNyaraB válasza Peti329 (#18483) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

LEhet kapni spec atalakitot a kurva ajfonok miatt, mert onnan jön ez a forditott polusu örület. Most nem jut eszembe a neve, majd valaki megmongya. Ugy nez ki, mint egy sima jack eloszto. Keress ra valahogy...

Aryes: az M1 sima 32 ohmos füles. A wave nem egy tigris (sose volt az szerintem, puccos DAC ide, vagy oda :U ). Es valogatos ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18487) gelbelex válasza Aryes (#18480) üzenetére


gelbelex
őstag

Így van, a Wave még a régi Samsung kiosztású: Wave, Wave II, szifon.
Ehhez képest egy csomó gsm-boltban ugyanazt a headset-et árulják mindkét wave-hez. :W

(#18488) leslieke válasza atala (#18484) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem 2.0 alatt is újraindul a Wave 3. Szerintem a memóriakártya lesz. Egy gyári beállítások visszaállítása és memkártya formázás talán megoldaná, de nincs időm mentést kreálni se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18489) Peti329 válasza gelbelex (#18487) üzenetére


Peti329
csendes tag

Gelbelex esetleg Te tudsz olyan speciláis átalakítót ajánlani/linkelni amit RetepNyaraB írt? (csak mert nem igazán tudom, hogy mit is keressek pontosan, a google-be beírva a "jack 3.5 iphone átalakító" meg elég tág fogalom).

[ Szerkesztve ]

(#18490) gelbelex válasza Peti329 (#18489) üzenetére


gelbelex
őstag

Boltot nem tudok, de dudika szerintem tudna csinálni egy headset-hosszabbítóból (te is linkeltél ilyet).

(#18491) Red_Bull válasza ViragL (#18441) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

A böngésző címsorba írt, touch.facebook.com címről próbáld ;)

(#18492) atala válasza leslieke (#18488) üzenetére


atala
addikt

Köszi, ezeket majd kipróbálom.

(#18493) Kerto


Kerto
tag

Üdv! Lehet butaságot kérdezek: A Bada rendszert le lehet cserélni androidra?

(#18494) leslieke válasza Kerto (#18493) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Persze, csak telefont is kell hozzá cserélni. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18495) Kerto válasza leslieke (#18494) üzenetére


Kerto
tag

Tiszta eddig :DD Találtam egy-két oldalt ahonnan le lehet tölteni Android emulátort,Bada rendszerre.
Létezik ilyen? vagy fake?

(#18496) #82471168 válasza Kerto (#18495) üzenetére


#82471168
törölt tag

[android 4.2.2]
[android 4.0.4]
Tessék remélem megfelel.Bár,nem cserélődik le a bada androidra.

(#18497) Kerto válasza #82471168 (#18496) üzenetére


Kerto
tag

Köszi :R

(#18498) #82471168 válasza Kerto (#18497) üzenetére


#82471168
törölt tag

Szívesen.Remélem hasznos lesz.

(#18499) Aryes válasza leslieke (#18494) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tévedsz, már van olyan változat, ami a Bada HELYÉRE települ.

(#18500) San398 válasza Aryes (#18499) üzenetére


San398
őstag

Csak még nem működik a telefonálás rendesen ha jól tudom.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.