Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) #82471168 válasza leslieke (#18300) üzenetére


#82471168
törölt tag

Minek vegyek hogyha ezen belül is megoldható?Bár,nem a legtökéletesebb de ez sem rossz.Annyi hátránya van hogy nem tudok rajta telefonálni.De nem is azért tettem rá.Hanem azért hogy játszani tudjak rajta. :DD

(#18302) gabe8719 válasza #82471168 (#18296) üzenetére


gabe8719
senior tag

:R

(#18303) Aryes válasza #82471168 (#18301) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szóval csak megtörtél, jól van. :) Annyit tudok neked javasolni, hogy keresd meg, hova menti a data.img-et (android data partíció, ezen van minden program, beállítás stb), és ha telepakoltad, mentsd le sd kártyára, uninstall mindent és tehetsz rá más játékokat. Később ezeket tudod cserélgetni (ehhez persze át kell menned badára, és vagy fájlkezelőből, vagy pc-vel), mint egy floppyt. ;)

(#18304) #82471168 válasza Aryes (#18303) üzenetére


#82471168
törölt tag

Hát igen csak megtörtem.Köszi az információt mindenképpen kipróbálom. :)

(#18305) bexinho23


bexinho23
őstag

Esetleg ha valaki, vagy valakinek a valakijének szüksége van egy Wave1-re, akkor nálam pont van egy eladó. Barátnőm s3-ra váltott, így feleslegessé vált ez a készülék.

(#18306) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ó, bazz! Rányomtam a Kies frissítésre fél órája, azóta lassú a gépem. :W A telepítés meg még mindig fut. :U

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18307) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na végre, lefutott. A gép is megtáltosodott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18308) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Régen jártam itt...:)
Mutter használja már a telót fél éve és most kézbe fogva megdöbbentőn akadozik :/
Melyik a legfrissebb szoft?
Még mindig a 2.01112281650Li...?

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#18309) #82471168 válasza leslieke (#18307) üzenetére


#82471168
törölt tag

Akkor most már minden jó. :DD

(#18310) leslieke válasza Orlin (#18308) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LD1.a legfrissebb. Tartsd a verzión lenyomva az ujjad, akkor a vége is látszódni fog.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18311) szebev válasza leslieke (#18297) üzenetére


szebev
senior tag

Szia !

Ez a be-on-road navigacio nekem £18-ba lenne wave 1-en :( . Talan fizetos lett ?
Az a baj , hogy bar a r66 jol navigal , de nincs rajta terkepfrissites es mar futottam bele mar egy-ket fura szituba . Ha tudnam , hogy talan iden lecserelem a telot , lehet meg is vennem annyiert .

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18312) leslieke válasza szebev (#18311) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Navteq térképei valóban fizetősek, de az Openstreetmap térképei ingyen letölthetőek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18313) szebev válasza leslieke (#18312) üzenetére


szebev
senior tag

Ez rajta van a mobilos sams appson ? Mert nem talalom :( . Vagy milyen neven van ? Rakattintottam arra a linkre amit beraktal de azon az oldalon , nem latja a telomat, tehat mintha nem lennek regisztralva . Pedig van account-om . Ilyenkor mit kell tenni ?

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18314) leslieke válasza szebev (#18313) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Fent a Samsung Appson azon a néven. Mobilon keresd meg a programot. A térképeket a programon belül lehet leszedni.

A link a magyar SA-ra mutat, az bekavarhat.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18315) szebev válasza leslieke (#18314) üzenetére


szebev
senior tag

lehet angol appson nincs ? Mert ezt hiaba irom be , nem talalja ! Nagybetukkel irtam BE-ON-ROAD . Sot, bementem a navigation menube, ott az ingyenesbe es ott sincs .

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18316) leslieke válasza szebev (#18315) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdekes, weben látni a programot az angol boltban is. Ott is ingyenes.

Ha máshogy nem megy, akkor így menni fog: Kiesben regisztrálj a magyarra és onnan töltsd le.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18317) szebev válasza leslieke (#18316) üzenetére


szebev
senior tag

Weben en is latom ,csak a web nem latja a telot :((( . Irja , hogy regisztraljam . Vagy jelentkezzek be az oldalra es automatikusan regisztralja . En bejelentkeztem eeeees ..... semmi ! A kiest le lehet tolteni ubuntura laptopon ?

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18318) leslieke válasza szebev (#18317) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiesnek nincs linuxos verziója. Wine alatt meg nem fut.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18319) szebev válasza leslieke (#18318) üzenetére


szebev
senior tag

Akkor ezt megszivtam ! Maradna a mobilos letoltes , ha megtalalnam az appson . Azert koszi az infokert ! :R . Egyebkent irtam a supportnak . Majd meglatjuk mit valaszolnak .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18320) leslieke válasza szebev (#18319) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A linuxos verziót én is hiányoltam régebben.
Tizennél már gondoltak erre is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18321) szebev válasza leslieke (#18320) üzenetére


szebev
senior tag

Meg azt megtehetem ,hogy elmegyek haverhoz es ott kiesen keresztul letoltom ! Neki ugyis van sgs4 es note2 is ! Csak letoltotte a kiest remelem.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18322) kalolaci válasza szebev (#18321) üzenetére


kalolaci
senior tag

A Note 2 nekem "bejövős" telefon. Ezt tudom elképzelni a Wave 3 utódjaként.

(#18323) Aryes válasza kalolaci (#18322) üzenetére


Aryes
nagyúr

Méretben is kb. egyforma. :DDD

(#18324) kalolaci válasza Aryes (#18323) üzenetére


kalolaci
senior tag

Nem teljesen, azért az 5,5" szerintem elég nagy. Telefonáláskor furcsán is néz ki, aki használja. Viszont mikor kézbe vettem, valahogy mégis szimpatikus volt. Bár, csak kevés ideig nézegettem.

(#18325) ABal válasza Aryes (#18323) üzenetére


ABal
őstag

Írásban az irónia nem mindenkinek tűnik fel. :N

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18326) leslieke válasza kalolaci (#18324) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Több, mint furcsán. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18327) gelbelex válasza leslieke (#18326) üzenetére


gelbelex
őstag

Csak fülhöz emelve. Egy headsettel már nem, sőt, úgy már cool.

(#18328) Aryes válasza ABal (#18325) üzenetére


Aryes
nagyúr

:U

leslieke: akkor te biztosan nem láttál még senkit ngage-dzsel telefonálni. (Félfülű mikiegér effektus) Rajtam egy fél évig röhögött az összes kollégám, mire megszokták a látványt. :DDD

(#18329) leslieke válasza Aryes (#18328) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De láttam, haveromnak is note-ja van. Röhejes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18330) RetepNyaraB válasza leslieke (#18329) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

mezei egerek azok, nem telefonok. Egy Huawei Mate, 6 collal már valami. Esetleg egy 3G modemes 7 collos tablet. Az már extrém sport :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18331) gelbelex válasza leslieke (#18329) üzenetére


gelbelex
őstag

:F Mulatságos, ha egy nagy kombi autót látunk, de csak egy ember ül benne, csomag nélkül?
Lehet, hogy egy Note-tulajnak pedig a kis képernyőn netezés tűnik viccesnek... ;)

(#18332) ABal


ABal
őstag

Vannak, akiknek lelki problémát okoz, ha meglátják, hogy másoknak nagyobb van.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18333) duvi válasza ABal (#18332) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor most a "méret a lényeg", vagy mégse? :D
És egy kis szakmai anyag is legyen:
"JK Shin, a Samsung mobil és IT-üzletágának vezetője elmondta, hogy a Tizen semmiképpen sem csak egy mellékes projekt a cég számára vagy egy egyszerű Android-alternatíva."
Jó duma már megint... Vajon a badával mi volt a gond? Egy zsák pénzt beleöltek, aztán szépen kukázták. Máig nem értem, hogy miért kell nulláról egy új rendszert (Tizen) indítani a bada után. :(

(#18334) gelbelex válasza duvi (#18333) üzenetére


gelbelex
őstag

Tizen: Pénz van rá, csinálják. Ha meg már csinálják, azt kell sugallni, hogy komolyan csinálják, különben esik a részvény értéke. :D

(#18335) leslieke válasza gelbelex (#18331) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ebbe inkább ne menjünk bele, parttalan vita lenne és nem is értettél meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18336) San398 válasza duvi (#18333) üzenetére


San398
őstag

Szerintem ez a Tizen is ugyanúgy fog járni mint a Bada! Ne legyen igazam de már nem igazán bízok benne.
Lassan én is elhagyom a Bada hajót, néha azért még visszanézek, hogy van e itt még valaki.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#18337) gelbelex válasza leslieke (#18335) üzenetére


gelbelex
őstag

No offense... :R
Tényleg parttalan, mert tényleg ízlések és pofonok, ezért lehet is, hogy nem értettelek meg.
Peace.

(#18338) leslieke válasza San398 (#18336) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én itt leszek még egy ideig.

gelbelex ;)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18339) anrab


anrab
addikt

ma megjött a padfone2. 64 GB-os a T-mobile-tól. feltöltő kártyás online megrendeléssel 172.000 ft-os vételáron. valóban független mert megy a telenor kártyámmal.
nagyon szerettem ebben a topikban lenni és el se hagyom teljesen. :R
szeretnék még egy pár fw-t telepíteni a wave-re. főleg egy működő androidot. :)

(#18340) duvi válasza anrab (#18339) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula az új szerzeményedhez! Igazán ütős darab :C
Ráadásul kettő az egyben funkcióval minden igényt kielégít.

(#18341) anrab válasza duvi (#18340) üzenetére


anrab
addikt

köszi!
egy álom vele a net.
meg a többi :D

(#18342) Teaway válasza duvi (#18333) üzenetére


Teaway
veterán

"Máig nem értem, hogy miért kell nulláról egy új rendszert (Tizen) indítani a bada után."

Ha értenéd, akkor te lennél a Samsung :D

Nincs itthon csokid??

(#18343) leslieke válasza Teaway (#18342) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem az lehet, hogy míg a badához nem találtak partnereket, addig a Tizen projekt eleve nem egyedül vágtak bele.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18344) Aryes válasza leslieke (#18343) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez is igaz lehet. Ezen kívül a legtöbb bada fejlesztés nem ment kárba, mert átmentették a tizenbe. És szerintem a badát azért kukázták, mert valamilyen téren elérhetett egy korlátot, mint a symbian, amit nem tudtak megoldani. Pl a rendszer egy korszerűtlen alapra épült, hiába írták annak idején, hogy linux kernel felett is működhet a bada, nem adtak ki egy készüléket se, ami linux kernelre épült volna. És akkor még ott az az apró különbség, hogy a tizen egy teljes értékű Linux, valódi multitaszkinggal, amiből jelen pillanatban egyetlen egy sincs a piacon.

(#18345) Teaway válasza Aryes (#18344) üzenetére


Teaway
veterán

Hát ezt a korlátot akkor nagyon hamar elérte (nem úgy ,mint a symbian).

(nekem még van symbianos készülékem)

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#18346) cryingdr4g0n válasza Aryes (#18344) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"tizen egy teljes értékű Linux, valódi multitaszkinggal, amiből jelen pillanatban egyetlen egy sincs a piacon."

Ott a Sailfish, de már korábban tudta ezt a Maemo is, a BlackBerry OS 10 pedig szintén egészen bizonyosan tudja a valódi multitaszkot. :R

• Flies around shit - bees around honey •

(#18347) Aryes válasza cryingdr4g0n (#18346) üzenetére


Aryes
nagyúr

A hangsúly a "jelen pillanatban"-on van, a symbian, meego, maemo a múlté, a sailfish és az ubuntu viszont még a kanyarba sincs, ráadásul csak bazi drága, exkluzív vasakon fog csak futni. A multitaskingot illetően igazad lehet, de igazából a lényeg az, amit elfelejtettem leírni, hogy a bada, az android, a bb is menedzselt kódot futtat, ami miatt sokkal erőforrásigényesebb minden program futtatása. Ha jól tévedek, a tizen natív kódot fog futtatni, legalábbis az elődei (maemo, meego) ezt tették...

[ Szerkesztve ]

(#18348) leslieke válasza Aryes (#18347) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az Ubuntu nem csak bazi drága, exkluzív vasakon fog futni. Az Ubuntu Edge valóban egy exkluzív projekt (ami jelenleg - finom fogalmazva - igencsak rosszul áll), de ettől elkülönülve lesznek más telefonok is. Nem véletlen kötött megállapodásokat a Canonical a szolgáltatókkal.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18349) #82471168


#82471168
törölt tag

http://www.youtube.com/watch?v=Wm1tzNwWOSs
Sziasztok,megtudná valaki mondani hogy ezt hogyan?

(#18350) Aryes válasza #82471168 (#18349) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát már hogyne? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.