Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) leslieke válasza Aryes (#18499) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na ez valóban új. :K Teljesen törölhető a bada is minden funkció működik az android alatt??

San398 akkor kutyagumit se ér.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18502) Aryes válasza leslieke (#18501) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát a kutyaguminál azért egy picit többet. :) Mire az összes wave I tönkre megy, talán lesz már rendes modem is. ;]

(#18503) cattt válasza Red_Bull (#18457) üzenetére


cattt
csendes tag

Nekem 2,5 éves amitől most megválok, akksija 10-12 napig bírja. Ez az egyetlen amit sajnálok benne :(

(#18504) #82471168 válasza cattt (#18503) üzenetére


#82471168
törölt tag

Jó,de mennyit használod a telefont?Csak nagyon keveset?Azért bírja ilyen sokáig az aksi?

(#18505) leslieke válasza cattt (#18503) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az engem is érdekelne, hogy hozol össze 10-12 napot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18506) anrab válasza leslieke (#18505) üzenetére


anrab
addikt

fiókba... :D

(#18507) #82471168 válasza anrab (#18506) üzenetére


#82471168
törölt tag

:DD :K

(#18508) leslieke válasza anrab (#18506) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K Maximum ott jön ki annyi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18509) cattt válasza anrab (#18506) üzenetére


cattt
csendes tag

Köszönöm a bizalmat........
Állandó wifi, napi 2-3 db 5-10 perces telefon, 2-3 db 1-2 perces telefon, 10 percenkénti automata email (5 mail) és fb letöltés. Kb. félóránkénti fb belépés 5-10 percre és ott üzenetküldés. Napi 1 óra futóprogram használat.

1 hónapja van meg az új, 1 hónapja reggel mikor váltottam, akkor vettem le a Samsungot a töltőről, azóta 1 egység ment le, heti 2-3 hívás van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#18510) leslieke


leslieke
Jómunkásember

No, a gyári beállítások visszaállítása és memkártya formázás megvolt. Adatvisszatöltés folyamatban.

Ha ezek után is folyamatosan újraindul a telefon, akkor sajnos ennyi volt, váltanom kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18511) s4tch válasza leslieke (#18510) üzenetére


s4tch
veterán

Mikor eladtam a Wave-et, a vevő kipróbálta, örült, elvitte. Másnap hív, hogy 2-3 percenként újraindul a telefon. Mondtam, hozza vissza, nézzük meg. Lementettem a névjegyeket, sms-eket, leformáztuk, gyári beállításokat visszaállítottuk, ugyanaz. Mondom, ez nem járja, ilyet 3 év alatt nem csinált a kütyü, húzzuk újra a szoftvert. Ezután hibátlan volt. Kérdeztem, telepített-e rá valamit. Igen, az alkalmazásboltból néhány témát. Az egyik kavarta össze a rendszert teljesen.

(#18512) leslieke válasza s4tch (#18511) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gyári témával használom, az nem lehetett a gondja. Csak a háttérképet cserélem ki feketére.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18513) s4tch válasza leslieke (#18512) üzenetére


s4tch
veterán

Akkor egyértelműbben írom: nem biztos, hogy segít a reset, lehet, hogy újra kell pakolni az egészet.

(#18514) leslieke válasza s4tch (#18513) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Értettem, csak jeleztem, hogy nem téma gond van/volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18515) Aryes válasza leslieke (#18510) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hallottál már a tervezett elavulásról? ;]

(#18516) leslieke válasza Aryes (#18515) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Persze. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18517) SpaceKombajn válasza Aryes (#18515) üzenetére


SpaceKombajn
tag

és a BADAvulásról? :D

spacetime

(#18518) leslieke válasza SpaceKombajn (#18517) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olyan nincs. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18519) ABal


ABal
őstag

Stílusosabban: BADArság

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18520) SpaceKombajn


SpaceKombajn
tag

Lám a BADA véget ért,
mert a sok koreai henyélt.
LamBADÁt kellett volna járni,
nem egy helyben álldogálni.
Itt van nekünk a tizen,
majd ha látom el is hiszem.
Ezután majd jön a huszon,
a levesbe csuklós buszon.

Amúgy még mindig a Wave II-őmet használom, néha jó lett volna olyan app ami nincs badára, de ez van.
Nincs olyan teló, amelyik tetszik, amire cserélném, talán az Xperia P lett volna ezelőtt (sokan arra tértek át a wave-ről).

spacetime

(#18521) TomWexX válasza SpaceKombajn (#18520) üzenetére


TomWexX
addikt

Arra még most is áttérhetsz, jó telefon.

(#18509) cattt: Ez az amit kb senki nem hisz el... Nincs ilyen telefon ami ennyit kibír, az én wave-em is max 2 hetet, ha semmit nem csinálok vele.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18522) leslieke válasza leslieke (#18510) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eddig jó. Kopp-kopp. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18523) cattt válasza TomWexX (#18521) üzenetére


cattt
csendes tag

Nem kértem, hogy higgyétek el... Nekem elég, hogy én tudom, hogy így van.

(#18524) Kerto válasza cattt (#18523) üzenetére


Kerto
tag

Akár 2 hetet is kibirhat az aksija napi pár 1-2 perces hívással.
Tapasztalatból mondom,hozzáteszem 2 éves a telefon és az akku is....

(#18525) leslieke válasza Kerto (#18524) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amikor csak ébresztésre használtam, akkor se bírt 1 hétnél többet. :U

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18526) SpaceKombajn válasza Kerto (#18524) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Így van, az elején én is teszteltem a wave II-őt(2011 áprilisi vétel), hogy mennyit bír az akkuja, ébresztés és pár perc telefon, de ezek se minden nap, semmi widget, semmi szinkronizálás, nem volt agyon telepítve, úgy elment 14 napig, manapság ugyanígy 10 nap, de ha "kicsit jobban használom", akkor 7 nap. Persze ha játék, net, stb. és alig pihen a teló akkor gyorsan merül, mint minden tefelon.

spacetime

(#18527) leslieke válasza SpaceKombajn (#18526) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

0-24-ben vagy éjszaka kikapcsolva?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18528) SpaceKombajn válasza leslieke (#18527) üzenetére


SpaceKombajn
tag

soha nincs kikapcsolva

spacetime

(#18529) TomWexX válasza SpaceKombajn (#18526) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem is ennyit bír az aksi, a teló már elmúlt 3 éves. Ha egyáltalán nem piszkálom, nincs szinkronizálás akkor folyamatosan bekapcsolva kb 2 hét alatt merül le. De az kizárt hogy egy hónap alatt 1 csík menjen le, ilyen egyszerűen nincs. :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18530) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Ha valakinek megvan egy korábbi ingyenes akcióból az Empire Defense II FULL Bada 1-re , és megosztaná, vagy, esetleg valamelyik store-ban tudja jelenleg ingyenesen , kérem szépen, privizzen rám. :R

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18531) David3 válasza MrCsiT (#18530) üzenetére


David3
őstag

Innen letöltheted.

[ Szerkesztve ]

(#18532) MrCsiT válasza David3 (#18531) üzenetére


MrCsiT
addikt

:DDD :DDD

ide én nem tudok beregelni : nekem törökül beszél, és még beregelni sem tudok, mert - lefordítva is - van egy kérdés, hogy "Törökország fővárosa Neresidir?" - nyilván nem, de azt, hogy "nem" nem tudom törökül xD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18533) s4tch válasza MrCsiT (#18532) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem van regisztrációm a törökökhöz, letöltöttem, feltettem drive-ra, katt.

(#18534) Aryes válasza MrCsiT (#18532) üzenetére


Aryes
nagyúr

A Google fordító visszafelé is működik ám. ;]

(#18535) Firka30


Firka30
tag

Mobilinternet megosztásánál van lehetőség átírni a telefon nevét ( samsung wave )?

(#18536) leslieke válasza Firka30 (#18535) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A névjegyeknél tartsd lenyomva az ujjad az eszköz nevén, utána átírhatod.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18537) Firka30 válasza leslieke (#18536) üzenetére


Firka30
tag

Nem találok benne eszközt...vagy csak béna vagyok:D Üres a névjegyzékem perpill.Saját profilt kitöltöttem,de ez nem jött be.

(#18538) leslieke válasza Firka30 (#18537) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A telefon névjegyénél. Bada 2-n: Beállítások -> Általános -> A telefon névjegye -> Név.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18539) Firka30 válasza leslieke (#18538) üzenetére


Firka30
tag

Jahh :D

Sikerült,köszönöm!

(#18540) leslieke


leslieke
Jómunkásember

BlackBerry Z10-re váltott valaki wave-ről?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18541) consono válasza leslieke (#18540) üzenetére


consono
nagyúr

Jó kis teló a Z10 :K Volt a kezemben, szép is. Mondjuk nekem van BB-s múltam amúgy is. Nézegetem az árakat is rendszeresen, de még mindig sokallom kicsit. Az pozitív, hogy a spéci VPN kódgenerátort, amit csak j2me-re meg droidra van pikk pakk át lehetett fordítani rá. Meg egy halom más droidos progit is visz. Az üzenetkezelése klassz, a képernyő szép. Kb ennyit tudok mondani...

Maghalt a Wave3 teljesen?

"In God we trust. All others must bring data"

(#18542) leslieke válasza consono (#18541) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi. Szemezek vele, 105k-ért már megvehető, az - szerintem - annyira nem sok. Az itteni teszt alapján gondoltam erre váltani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18543) consono válasza leslieke (#18542) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, 100 körül már van, de annyira nem vagyok lelkes :) Az biztos, hogy teljesen más fajta állat, mint bármelyik másik platform, csak hát ennek a jövője is kérdésesnek látszik... Mondjuk a beépített droid emuláció kicsit jövőállóbbá teszi, főleg, ha megjön ehhez is a frissítés.

"In God we trust. All others must bring data"

(#18544) leslieke válasza consono (#18543) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem kb. jövő nyárig kellene egy telefon. Addigra elvben lesz már Ubuntus és Tizenes készülék is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18545) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Az hogyan oldható meg, hogy lezárt állapotban bármelyik gombra felvillanjon a képernyő? Vagy csak firmware cserével lehetséges?

(#18546) Aryes válasza consono (#18541) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha már off, én is kérdezek. :) Hogy áll a droidhoz képest a telefonos funkciók terén? Gondolok ez alatt pl az üzemidőre, képes-e beragadni rajta vmi teljesen felesleges processz, ami fél nap alatt lemeríti az akksit, mennyire ergonomikus az egész kezelése, pl t9 szótár, swipe-os szövegbevitel, ilyesmi.

Red_Bull: egy fájlt kell csak módosítani és preconfig kell, tehát flashelni nem kell, de adatvesztéssel jár.

(#18547) consono válasza Aryes (#18546) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnos ennyit nem volt nálam, hogy üzemidőről tudjak beszélni. A Telenortól kaptuk tesztkészüléknek, de egy órát sem volt nálunk és lenyúlta az egyik igazgató... A szövegbevitel jónak tűnt, de én hányok a swipe-tól :) Magyar T9-et tud. A kezelést gyorsan meg lehet szokni, de nekem fura volt a kezdőképernyő a lekicsinyített progikkal. Mondjuk meg bírnám szokni :) A lengyel kollégámnak van nem Z10-ese, hanem Q10, ő azt mondja ilyen jó telefonja még nem volt. Ráadásul szinkronizálja a taskokat is Activesyncen rendesen, amit Droid meg a WP nem....

"In God we trust. All others must bring data"

(#18548) Aryes válasza consono (#18547) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi! :) Esetleg őt kifaggathatnád az üzemidőt illetőleg ha nagyon nincs mit csinálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18549) MrCsiT válasza s4tch (#18533) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nagyon szépen köszönöm ! :R

aryes : no, akkor ma is tanultam valamit :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18550) leslieke válasza consono (#18547) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Engem még az érdekelne, hogy lehet-e tiltólistára tenni számokat. Ez a bada egyik legjobb funkciója. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.