Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) RetepNyaraB válasza laden (#18899) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

big tiger, vagy bigmem egyremegy :DD
Ertem.
Nem lehet kikapcsolni, LOL :C

Megyeget egyebkent, kisse (eleg) lassan indulnak a programok, de ha mar megy, akkor egesz hasznalhato. A böngeszö pl mindenkepp. Meglatom feltöltve kihuz-e egy napot :U
Ha nem, az eleg cinkes...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18902) Aryes


Aryes
nagyúr

Bocs, hogy belevau, wave-em már nincs, csak szeretek ide beolvasgatni. Valamit nem értek: valaki magyarázza már el, hogy közerdérdekű információkat miért kell privátban, cseten, blogon stb. megosztani, amikor ez a topik pont arra van... :)

(#18903) leslieke válasza Aryes (#18902) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18904) laden válasza Aryes (#18902) üzenetére


laden
tag

Itt kérdeztek ezért itt válaszolok. :)

Nekem egyébként bír egy napot.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#18905) Attelah válasza laden (#18904) üzenetére


Attelah
tag

Szia!

A telefon része működik? Lehet hívást\SMS-t indítani és fogadni? Edge és 3G adatforgalom is használható?
Illetve a kamera és galéria akkor hogy működik?

[ Szerkesztve ]

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#18906) laden válasza Attelah (#18905) üzenetére


laden
tag

Telefon része működik. SMS küldés fogadás megy. Adatforgalom is használható. Ha nem indítod el a bigmem appot akkor az is működik. A bigmem csak a memóriaigényes játékokhoz kell. Ha újraindítod a telót akkor ismét jó lesz a kamera és a galéria.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#18907) RetepNyaraB válasza laden (#18906) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ma nyomogattam eleg sokat, probalni akartam. Meg Whatsapp-et is felnyomtam (Kinos lassan lett kesz).
AZT kell mondanom, mukodik, de gyotrelem lassan. Ketsegkivul megy, ellentetben a bada nagy reszevel, de nekem tullovi a turelmemet. A flash tartalmu bongeszes vegleg nem neki valo; ket perc toltes Uran sincs kesz az oldal es ki is tud fagyni. Asszem arra, hogy nenne tartsam a masodik sim-et jo lesz a bada is. Tesztelni szerwttem volna az audio reszleget, de sztem nem birom idegekkel a telepitest :/

Gyakorlati kerdesem, hogy mikent lehrt visszanyomni egy teljes erteku badat, droid nelkul?
Most ugyi particionalt az SD, meg rajta fekszik a droid. Elo kellene hozni a bada download modot, de nem tudom elobb formazhatom-e a kartyat bada alol pl?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18908) laden válasza RetepNyaraB (#18907) üzenetére


laden
tag

A formázást én HPUSBDisk-et használtam bada alól. Ekkor visszanyeri a kártya eredeti méretét. A badához meg csak az alap fota file-t kell felmultizni download módban.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#18909) RetepNyaraB válasza laden (#18908) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Meg par kerdes, mielött gyartom a teglat:
- most jelenleg müködik a bada is a droid mellett, vagy csak a bada/download mod?
-a win alapu formazo program hogyan megy a bada alatt? Gepre dugva? Ahhoz meg a kartya maga is eleg, nem?
-a formazott kartya utan is elindul szepen a download mod a badan?

ui.: nincs Fotam-m, mert mar többször ujratelepitettem az egesz vacak pc-t a legutobbi bada ota. Akkor leszedem a legfrisebb Turko-t es azt felmultizom, ha sikerült formazni a kartyat.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18910) laden válasza RetepNyaraB (#18909) üzenetére


laden
tag

Ha az általam küldött cuccokat használtad és az android az SD kártyán van akkor sértetlen a Bada.

A download mód mindig működik függetlenül attól hogy sd vagy nand rom. (Ez a biztosíték arra, ha baj lenne a droiddal, akkor is multival helyrehozható.

A HP-s cuccot letöltöd. Elindítod. Telót rádugod bada alól háttértár módban. Aztán a Hp progiban formáz.

A bada a hívás és a hívás letevő gombbal indul el. Ha felteszed a fotát akkor lesz az eredeti, vagyis a hívás letevő a bada, a call és az endcall az android. (turko-knál ez már mindben benne van)

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#18911) RetepNyaraB válasza laden (#18910) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Shit, a bada a boot után kifagy és a droid indul újra. Valszeg nincs más hátra, mint win alól formázni a kártyát, gondolom fat32 módban. Ha a download mód valóban műkszik, akkor a bada flesselés után is formázatok rajta még egyet a telóval, nem?

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18912) laden válasza RetepNyaraB (#18911) üzenetére


laden
tag

Így van.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#18913) Assimilator


Assimilator
őstag

Ezt kellene valakinek kipróbálnia aki érti hogyan kell ezt csinálni. :) A leírásban ott vannak a mellékelt fájlok is.

(#18914) laden válasza Assimilator (#18913) üzenetére


laden
tag

Hát ezt tényleg olyanoknak ajánlom akik csak ki szeretnék próbálni a legújabb androidot.

Tigrouzen is azt írja, hogy a 4.3-as sokkal stabilabb a 4.4-nél.

Ebben több a hiba, sok minden nem úgy működik ahogy kellene.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#18915) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Visszanyomtam a 10.1-es Turko-t. Fut szepen, igy frissiben meg a push is megy (amig be nem hal az elsö adando alkalommal) :C

(#18913) Assimilator@ a 4.3-as stabilnak volt mondhato, de en nem tudok fel perceket varni minden kepernyöparancs utan. Szamomra ez a vas nem alkalmas modern, nagy eröforrasokat igenylö android futtatasara bar, mint irom müködött. Akinek van idege ra, gyürheti. :B

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18916) gelbelex válasza RetepNyaraB (#18915) üzenetére


gelbelex
őstag

Én is kihagyom. (Wave II-vel).

(#18917) leslieke válasza gelbelex (#18916) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én meg Wave 3-mal. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18918) SpaceKombajn válasza leslieke (#18917) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Én meg a Wave (tizen)4-gyel (ami nincs is) :DDD

spacetime

(#18919) leslieke válasza SpaceKombajn (#18918) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd lesz. Mármint a tizen.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18920) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Köszönöm a sok segítséget, amit itt kaptam a Wave 1-emhez.. ma vége lett a Bada korszaknak nálam.
Sajnálom, hogy a termék - innovatív voltához képest - részben csalódás lett számomra : a platform sem kapott annyi alkalmazást és támogatást - a Samsung ügyetlenkedése miatt - mint kellett, lehetett volna.. de ami jobban zavart, hogy pl. én "külső" kabátzsebben hordom a telefonjaimat, és hidegben egyszerűen a képernyőzárat nem lehetett feloldani rajta, úgy el bírt hűlni.

Sok sikert a továbbiakhoz Nektek , sziasztok. ;)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18921) gelbelex válasza MrCsiT (#18920) üzenetére


gelbelex
őstag

Mi lett helyette?

(#18922) Assimilator válasza MrCsiT (#18920) üzenetére


Assimilator
őstag

1 fokban mit vársz? Főleg, hogy nagy része fém, gyorsabban hűl.

(#18923) leslieke válasza Assimilator (#18922) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem farmerzsebben van és reagál hidegben is a kijelző. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18924) RetepNyaraB válasza leslieke (#18923) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ne firtassuk a farzsebedben mitöl marad meleg :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18925) leslieke válasza RetepNyaraB (#18924) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem farzseb, hanem farmerzseb, ott is elől. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18926) RetepNyaraB válasza leslieke (#18925) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez egy freudi felreolvasás volt :P

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18927) leslieke válasza RetepNyaraB (#18926) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18928) MrCsiT válasza Assimilator (#18922) üzenetére


MrCsiT
addikt

ZTE Kis ugyanott tartva, egy elvileg sokkal alapabb készülék, AZONNAL feloldható.

Mit várok ? Stabil működést.
Ha épp csak telefonálni nem lehet a termékkel, lehet csilivili - és mondom ezt úgy, hogy 3 évig volt meg a Wave, de minden télen átkozódtam vele.

gelbelex : szegény az eklézsia, egy Experia Arc S-et néztem ki most helyette..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18929) gelbelex válasza MrCsiT (#18928) üzenetére


gelbelex
őstag

Értem, én most, hasonló okokból, nem is nézelődök.. :N

(#18930) ABal


ABal
őstag

Az LG Optimus F6 jó ajánlatnak tűnik, de sajnos csak a Telenor árulja jelen pillanatban.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18931) Aryes válasza ABal (#18930) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem is nagyon tetszik, lehet lecserélem rá az s3 minit... Állítólag hivatalosan más nem fogja forgalmazni.

(#18932) consono válasza Aryes (#18931) üzenetére


consono
nagyúr

S4 miniben nem gondolkodsz? Most osztottunk ki párat a cégnél, kellemes telónak tűnik... Vagy elég a Samsungból? :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#18933) Aryes válasza consono (#18932) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát ha osztasz egyet nekem is, nem dobom ki. :) Pénzt nem adok érte, régóta gondolkodom az s4 minin, de nem ér annyit, mellesleg az lg f6 kb ugyanazt tudja féláron... A jollát vártam nagyon, de a topikjába leírtam a vele kapcsolatos problémáimat, ráadásul nagyon drága... Az s3 minimen van még 15 hó garancia, szóval semmi se sürget, hogy cseréljem. Amúgy valóban, Samsungot nem veszek, nagyon megutáltam. Már a 4.4 android is kint van, nekünk meg még a 4.2-t se képesek kiadni, a 4.1.2-höz csinálnak időnként vmi frissítést, amiről egyre sz.rabb lesz a telefon, romlik az üzemideje pl, és ahogy olvasom még a nagy s3 frissítése is tele van swhibával. Azt meg tudod, hogy mennyire átvertek a kamerával... Az lg-ről meg csak jót olvasok és szinte ingyen van.

(#18934) Sigiusz


Sigiusz
tag

Sziasztok!

Szeretnék a Wavemre Viber alkalmazást feltenni. Jelenleg 2.01es verzió van rajta. Megoldható valahogyan?

(#18935) consono válasza Aryes (#18933) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem sem jutott, sőt, a kollégáknak sem ;) Az összes Balckberry le lett cserélve Droidra (S4 Mini, S3 Mini, S Advance beosztástól, meg csókosságtól függően). A Pradás tapasztalataim alapján sok gondod nem lesz az LG-vel, pedig én a régi tapasztalataim alapján nagyon féltem tőle. Mondjuk a frissítésekkel itt is baj van, mint mindenhol. Senki nem támogat rendesen egy 1-2 éves készüléket... Marad a community, de nekem pl. a CM csalódás volt, igaz, hogy szépen futott minden, de épp telefonálni nem tudtam, mert a túloldalon nem hallottak... A WP-nél legalább ilyen gond nincs, nincs "főzött ROM" :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#18936) laden válasza Sigiusz (#18934) üzenetére


laden
tag

(1)Csatlakoztasd a telód a gépre az Stune segítségével.
(2)Menj az >OSP>APPLICATION>8d7uw8z551>data könyvtárba és töltsd le a konaconfig.ini-t a gépre.
(3)Nyisd meg a konaconfig.ini-t egy szövegszerkesztővel és írd be a GT-S8600-át a KONAC12 után.
(4)Mentsd el a file-t és töltsd fel az Stune-nal a következő helyre: OSP>APPLICATION>8d7uw8z5 51>data.
(5)Csatlakoztasd le a gépről a telefont és máris telepítheted a Viber-t (ja és minden mást ami a Wave 3-ra telepíthető.

Lehet a felmásolás után egy újraindítás nem árt, de lehet anélkül is működik.

[ Szerkesztve ]

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#18937) leslieke válasza Sigiusz (#18934) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Használható Viber nincs, csak olyan, amivel szöveges üzenetet lehet küldeni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18938) kalolaci


kalolaci
senior tag

Úgy látom, páran elpártoltak a Samsungtól. Én meg most készülök Note 2-t venni, lehet hogy megbánom?

[ Szerkesztve ]

(#18939) s4tch válasza kalolaci (#18938) üzenetére


s4tch
veterán

Annak semmi köze a Wave-hez.

(#18940) RetepNyaraB válasza kalolaci (#18938) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az zaszloshajo es droid, foglalkoznak vele (egy darabig). Nincs összefügges a wave es a note között. Ettöl meg en rühellem a Samsung környeket is, de ez sincs összefüggesben a Note-tal. :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18941) kalolaci


kalolaci
senior tag

Az az igazság, a használatától tartok kicsit. Wave 3 nálam jól teljesít. Note 2-ben a mérete fogott meg, és hogy "értsek" valamit az androidhoz is.

(#18942) leslieke válasza kalolaci (#18941) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó is a Wave., Hibátlan. :DDD :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18943) kalolaci


kalolaci
senior tag

Igen, de meg szeretném nézni, jobb-e egy ilyen "lapát".

(#18944) FémKuka


FémKuka
tag

Sziasztok!
Jó ideje droidozok wave I-en és bármelyik verzió is volt fent, egy probléma mindig fenn állt. 15-20 perc használat után elkezd az érintőpanel veszíteni az érzékenységéből, majd ez addig fajul míg teljesen érzéketlen nem lesz, miközben maga a droid fut rendesen. Pl. gombnyomásokra laggmentesen reagál.
Azt szeretném megkérdezni, hogy egyedi esetről van-e szó vagy másnál is fenn áll-e a probléma, és ha igen, megoldható-e?
(Jelenleg CM11 - KitKat van fenn)
Előre is köszi! :)

Galaxy S6 32GB

(#18945) ABal válasza FémKuka (#18944) üzenetére


ABal
őstag

A válaszok sokaságából ítélve, valószínűleg másnál még nem fordult elő. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18946) Assimilator válasza ABal (#18945) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem nem is sokan használnak Droidot Wave-n, főleg úgy, hogy Wave sem sok embernek van már. :)

Nekem pl. Turko 10.1 tökéletesen bevált. Inkább már nem kísérletezgetek. Van egy jól működő kis telefonom. :)

(#18947) ABal válasza Assimilator (#18946) üzenetére


ABal
őstag

Igaz.
Én Nami-féle LC1-en vagyok. Ezzel a Wave jó telefonnak, bár néha lefagy.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18948) Assimilator válasza ABal (#18947) üzenetére


Assimilator
őstag

Úgy fagy le, hogy pl. kioldás után az alapképernyőn nyomnál valamire és nem történik semmi, 5 másodperc után meg bejön a menü/ikonrendezés?

(#18949) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Gyári rendszer nem fagy, ellenben csinál más hülyeséget. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18950) ABal válasza Assimilator (#18948) üzenetére


ABal
őstag

Nem hosszan beakad, hanem lefagy. Mehet az újraindítás.
De néha az is megtörténik, amiről írsz.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.