Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) RetepNyaraB válasza ABal (#18950) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Húzd újra, az mindig segít (vagy az pelcsáját... :DDD ).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18952) ABal válasza RetepNyaraB (#18951) üzenetére


ABal
őstag

Vagy azt, igen. :D

Most már csak akkor lépnék ez ügyben, ha használhatatlanná válna, és rendbe kéne tenni. Jelenleg arra is lusta vagyok, hogy előkeressem a gépről a kellő fájlokat. Szerintem, most már megmarad ilyennek, amíg használom, aztán majd egyszer jön az utód.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18953) RetepNyaraB válasza ABal (#18952) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha eljön Joe Black... :P

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18954) leslieke válasza ABal (#18952) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van már kiszemelt?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18955) ABal válasza leslieke (#18954) üzenetére


ABal
őstag

Kiszemelt van, de alig hiszem, hogy kényszer nélkül most kiadjak új telefonra pénzt. Egyébként, ezek a jelöltek: Huawei Ascend P6 / LG Optimus F6 vagy most új belépőként esetleg a BB Z10. A mostani árán már elgondolkodtatott, és ha már úgyis van tapasztalatom halálraítélt rendszerekben, miért ne? :P

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18956) consono válasza ABal (#18955) üzenetére


consono
nagyúr

Jó kis telefon a Z10, ha most vennék telót, én biztosan azt vennék, mert hasonlóan perverz vagyok, mint te 😃 Az az egy óra, amit vele töltöttem egész kellemes volt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#18957) Aryes válasza consono (#18956) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mesélj róla. :) Viszket a tenyerem nagyon, hogy új telót vegyek. ;]
Üzemideje hogy néz ki? Ez is egynapos telefon, mint az androidok? :D

[ Szerkesztve ]

(#18958) leslieke válasza ABal (#18955) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Z10 ára nagyon leesett, én is elgondolkodtam rajta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18959) consono válasza Aryes (#18957) üzenetére


consono
nagyúr

#18545 körül már elmondtam, amit tudtam ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#18960) MrCsiT válasza gelbelex (#18929) üzenetére


MrCsiT
addikt

Végül, egy ilyesmi Galaxy S Advance lett, csak független és fehér..

A Wave 1 után a droid egy másik világ.. nem 27 app van egy feladatra, hanem 27000 :C

E mellett, a Galaxy S Adv -nak a kijelzője is sokkal nagyobb, öröm vele.
És, tapasztaltam, hogy a sokat szidott KIES milyen éteri magasságokba szárnyalt : rádugtam a PC-re a 2.3.6-os droiddal gyárilag telepített telót, KIES megnézte, majd szólt : "Vala új! Akarja ? " - és Igen-t mondtam neki, miközben reméltem, hogy nem lesz áramszünet, ha már nem a laptopon csinálom a frissítést .. aztán, vacsora, és a végére egy 4.1.2-es droid mosolygott a telómon.

Ügyes.. :)

Azóta is nézegetem , sőt ilyen akasztófa és szókereső alkalmazásokat még párom is elindít rajta, holott alapból eddig az érintős telók ellen volt. Jó lesz ez.

A Wave 1-et feltettem apróba 12-ért, aztán 10-ért se vitték el gyorsan, végül meguntam szórakozni vele, bedobtam 9k-ért egy használt telefon kereskedőnek. és +19k -ból lett meg a Galaxy S.
Elcserélném másodszor is , elégedett vagyok. ;)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18961) David3 válasza MrCsiT (#18960) üzenetére


David3
őstag

Képes voltál 9000-ért megválni a Wave-től?

(#18962) leslieke válasza MrCsiT (#18960) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Advance ideális választás volt Wave után. :K

nem 27 app van egy feladatra, hanem 27000
Aki 27-ből nem talál megfelelőt, az 27000-ből se fog. ;]

9k-ért elherdáltad a W1-et, vsz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18963) MrCsiT válasza leslieke (#18962) üzenetére


MrCsiT
addikt

S II már 45k körül lett volna, és nem annyival jobb, hogy (használt árban) +50%-ot kifizessek érte.

Tudom, hogy a 9k nem volt optimális ár, de ha 12k-ért nem ment el 3 nap alatt, mennyit ér, érted ?
Úgy gondoltam, legalább valami visszajön belőle, azonnal. Lehet, hogy elment volna 1-2 hónap alatt, de annyit nem ért nekem a dolog, hogy még egy csomó időt rááldozzak +3k-ra..

David3: hááát, a 64k-s vételi árral nem volt összhangban, az biztos ?! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18964) David3 válasza MrCsiT (#18963) üzenetére


David3
őstag

Végülis jogos, ha gyorsan kellett a pénz. Szerintem reális ára olyan 15.000 körül lehet... bár én a Wave 3-at 20-ért adtam el, pedig 2 hónapig hirdettem...

(#18965) leslieke válasza MrCsiT (#18963) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Talán érdemes lett volna megtartani tartalék telefonnak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18966) MrCsiT válasza leslieke (#18965) üzenetére


MrCsiT
addikt

nagyon off :erre a célra van egy Voda 858 smart, meg egy korábbi kedvencből félretett,egy Sony Ericsson W800 , szóval , ahhoz drága volt, hogy 3. teló legyen a szekrényben.
A smart-on gyakoroltam a root-olás és szotfver csere rejtelmeit, így felkészülten vártam az "új" telómat.

Ami egyébként iszonyúan zavart a Wave-ben, - bár két telet már átvészeltem így, de a harmadikat már nem szerettem volna - hogy én külső zsebben hordom a telót, és úgy áthűlt, hogy egyszerűen nem tudtam feloldani a billentyűzárat rajta.
OK, lehet, hogy a kezem is áthűlt, és ezért nem érzékelte jól az érintésem, de mint fentebb is írtam, egy ZTE kínai csoda megugrotta ezt a feladványt, miközben a Wave meg nem. Ha meg alapfunkció nem megy, minek hordjam..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18967) Assimilator válasza MrCsiT (#18966) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez a fém telefonok hátulütője. Biztos ezért nem raktak fémházat a SGS-ekre sem... ;]

(#18968) leslieke válasza Assimilator (#18967) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem is külső farmerzsebben van, mégse fagy le....bár rohadt hideg tud lenni télen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18969) Assimilator válasza leslieke (#18968) üzenetére


Assimilator
őstag

Hogy lehet farzsebben hordani egy telefont? Nem ülsz rá? :D

(#18970) leslieke válasza Assimilator (#18969) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Farmerzseb és nem farzseb. Elől van a telefon, így meg nem ülök rá.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18971) Assimilator válasza leslieke (#18970) üzenetére


Assimilator
őstag

Ezt benéztem. :DDD

(#18972) leslieke válasza Assimilator (#18971) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Előfordul, pár napja RetepNyaraB is benézte.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18973) kalolaci


kalolaci
senior tag

Én is benéztem, akkor is és most is. :))

(#18974) RetepNyaraB válasza leslieke (#18972) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

sírok :DDD :)) :C

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18975) leslieke válasza RetepNyaraB (#18974) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18976) ABal válasza MrCsiT (#18966) üzenetére


ABal
őstag

Látod, ha te is leslieke farmerzsebében tartottad volna, nem lettek volna gondjaid. :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18977) leslieke válasza ABal (#18976) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LOL. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18978) RetepNyaraB válasza ABal (#18976) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

mégis legalizálták a melegházasságot; lemarardtam valamiről :U :C

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18979) ABal válasza RetepNyaraB (#18978) üzenetére


ABal
őstag

Arról nem tudok, de hogy leslieke zsebe meleg, az tuti.

Ki is szállok a témából :)
Amúgy is frissítést jelez a Tab. Ennek utána kell járni

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18980) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Perverz banda! ;] :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18981) Aryes válasza leslieke (#18980) üzenetére


Aryes
nagyúr

A téma mehet a társalgóba. :DDD

(#18982) ABal válasza Aryes (#18981) üzenetére


ABal
őstag

Esetleg önálló fórumon élhetne tovább: "leslieke far(mer)zsebe" címmel

Ez történik, ha nincs már érdemi megtárgyalnivaló

Na, tényleg kiszálltam. Megyek hőzöngeni egy másik fórumba.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18983) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Azon ne múljék, itt lehet folytatni:

leslieke farmerzsebe

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18984) öKrös01


öKrös01
csendes tag

Hali mindenki! Nincs valakinek meg véletlenül a telefonhoz tartozó gyári füles? Az enyém tönkrement és érdekelne van-e olyan itt aki nem érzi szükségét. :)

(#18985) David3 válasza öKrös01 (#18984) üzenetére


David3
őstag

Nekem pont a napokban ment egy tönkre. Otthon viszont (Keszthelyen) még azt hiszem megvan, amit a Wave-hez kaptam...

(#18986) BadGe


BadGe
aktív tag

Helló Gyerkők,

kedvenc S8500-asomat mentesítettem központi telefonos feladatai alól, s így már bátrabban neki merek állni a különböző ROM-ok kipróbálásának.... de közben az összes általam ismert forrásról eltűntek az alapanyagok, stb. Megtenné valaki, hogy elirányít a megfelelő helyre? jöhet privátban is.

ezer kösz.

ge.

ui.: pl a 2.0-ás ROM-ban elszált a SamsungApps, nem akar menni a WiFi, szóval épp ideje lenne egy frissítésnek. Ezen kívül szivesen kísérletezgetnék egy-egy android-os ROM-mal is. stb.

[ Szerkesztve ]

(#18987) leslieke válasza BadGe (#18986) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt nézz körül: Firmware(Wave I)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18988) leslieke válasza öKrös01 (#18984) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Wave 3-hoz talán még nekem is megvan, ha gondolod megnézem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18989) BadGe válasza leslieke (#18987) üzenetére


BadGe
aktív tag

köszönöm szépen.

(#18990) öKrös01 válasza leslieke (#18988) üzenetére


öKrös01
csendes tag

Megköszönném! :)

(#18991) öKrös01 válasza David3 (#18985) üzenetére


öKrös01
csendes tag

Nekem is behalt a bal oldali :( imádtam azért érdekel van-e még vkinek, mert én zenebuzi vagyok és majd megőrülök, hogy nincs fülesem. Tudatlanul meg nem merek vásárolni többször benéztem és 6-12 e forintokat se vagyok érte hajlandó kiadni. Ha esetleg megnéznéd megköszönném.

(#18992) kochpisti


kochpisti
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek! Kerestem a fórumon esetleges megoldást, de én nem találtam, és ezért szeretnék segitséget kérni tőletek. Következő a gondom: Kb 2,5 éve van meg a 8500-om amit 2-3 hete frissitettem a hivatalos 2.0....-ás dlc1(xeh) badára 1.2-ről Kiesen keresztül. A telefon független. Lett 1 ikon az értesitési sávban, ahol az óra, memóriakártya, hang-rezgés és az aku stb. ikon van, ami a következő: fehér kockában egy 1-es. Én már végig néztem minden beállitást, de semmit nem találtam amivel eltünt volna vagy kilehetett volna kapcsolni. Ezek után letöltöttem a Samsung oldaláról a bada 2.0-ás kezelési útmutatót, de ott sem tesznek emlitést róla. Nem tudom még elképzelni sem, hogy mit jelez nekem az az ikon, vagy hogy lehet eltüntetni, kikapcsolni, van-e rá szükség. (A neten található 2.0 badával működő 8500-ás fényképeken nem látható ilyen ikon, sőt a feleségemnek is én frissitettem a 8500-át és neki sincs ilyen) A másik gondom, hogy nem tudom használni az STune programot. Minden instrukciót követtem amit a fórumon megtaláltam, de úgy sem megy. ( Kies elinditva, telefon rádugva, meg van a csatlakozás, utána inditva az STune 1.0.7, utána auto connect és semmi, ugyan igy az 1.0.6-al is és semmi). Nem látja a telefont. Mi lehet a gond, vagy mit csinálok rosszul? Segitségeteket előre is köszönöm! Üdv kochpisti

(#18993) leslieke válasza öKrös01 (#18990) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Doboz megvan, de nem találtam benne a fülest. Pedig meg kell legyen valahol, mert tuti nem használtam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18994) David3 válasza kochpisti (#18992) üzenetére


David3
őstag

Csinálnál egy képernyőmentést arról az egyesről?

STune-os probléma meg... próbáld meg másik verziós STune-nal. Mondjuk először töröld le a telefon driverét, majd csatlakoztasd újra a telefont a gépre, hogy telepítse fel ismét magának... hátha jó lesz.

(#18995) kochpisti válasza David3 (#18994) üzenetére


kochpisti
csendes tag

Köszi a gyors választ. Két képet raktam fel a fehér kockában az 1-ről. Most a szgépen 2 verzió van az STune programból. 1.0.7 és 1.0.6. ( nem látja egyik sem), esetleg te egy elöbbi verzióra gondoltál?

(#18996) leslieke válasza kochpisti (#18995) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tippek: elmulasztott esemény, riasztás vagy 1 Samsung Appsról letöltött frissítést jelez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18997) David3 válasza kochpisti (#18995) üzenetére


David3
őstag

Naptárban vagy a jegyzetekben nézz körül, szerintem ott lesz valami esemény, amit jelezni próbál. Mondjuk nem emlékszem, hogy badás pályafutásom alatt lett-e volna ilyen...

Az STune-os problémához pedig: először a telefon driverét töröld az eszközkezelőből, utána próbáld meg...

(#18998) kochpisti válasza David3 (#18997) üzenetére


kochpisti
csendes tag

A bada 2.0 frissités elött csináltam egy pre-configot még az 1.2 vel KOR-ról XEH-re, mert a Kies jelezte, hogy nem tud frissiteni. Ez meg volt, utána engedte a Kies a 2.0-ra a frissitést. Ahogy irtam, lement rendben minden, és gyakorlatilag úgymond a friss és szűz pre-configolt és 2.0-ás telónál rögtön jelentkezett az 1-es ikon, tehát nem volt semilyen naptár vagy jegyzet bejegyzés, a Samsung Apps-ra sem mentem fel a telóval. Én akkor még arra gondoltam, hogy valamilyen beállitással megszünik, de nem és ezért érdeklődtem tőletek. Mint ahogy irtam, én sem láttam más fotókon ilyen ikont
Az eszközkezelőben megjelenik a :

Portok: -samsung mobile usb serial port (com...)
Portable devices: -samsung wave 8500
Modem: -samsung mobile usb modem

Mind a 3 megjelenést töröljem a kezelőből, vagy csak valamelyiket?

(#18999) leslieke válasza kochpisti (#18998) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Multiloaderrel tedd újra az egész rendszert.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19000) leslieke válasza kochpisti (#18998) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 3 kézikönyvben sincs ilyen ikon. Érdekes jelenség.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.