Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6249) Habugi válasza roby71 (#6247) üzenetére


Habugi
addikt

Igazán nincs mit, mondanám hogy szerencséd volt amiért pont volt az ominózus missön előtti mentésem csak ez nem lenne igaz.. :N

A sztory dióhéjban annyi, hogy az első Stalkereket, SoC, CS.., egy gyári beállításokon (bios) üzemelő Phenommal játszottam, ami a funfactort/hozzánemértést fokozandó gyári hűtővel ment majd két évig egy elég rosszul szellőző házban, három vinyóból kettő badsectoros volt.. ;]

Más játékokkal nem volt annyi gond sem mint azt a fenti leírásból gondolná az ember de bizony ha mellé veszed az akkori állapotokat és az Xray engine gyönyöreit, Margitkát a virágboltból, nos.., szóval úgy tudtam végigtolni a stalkereket komolyabb hajhullás nélkül (és nem a Geiger-Müller számláló ritmusérzéke okán..) hogy rászoktam a küldetésenkénti mentésre, közben pedig gyakran QS.. :DDD :K

Szóval bumm így lett a chocapic, mentek ha kell ha nem, nálam ez akkor összeforrt a Stalkerrel, zsigerből jön.

Btw, mivel látom hogy bűnbe vittelek ezzel a súlylimit kitolással, előzetes passzív hozzállásomat félretéve küldtem egy privit..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.