Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Vladi válasza PeL (#983) üzenetére


Vladi
nagyúr

De szívesen mennék! :Y De sajnos nagyon kevés a szabadidőm. :(

Áááá a franc megeszi! Írok privátot. Egy kicsi munkát bevállalok rajta, ha hív a zóna, akkor hív a zóna. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1002) capulet75 válasza Dhampir (#1000) üzenetére


capulet75
addikt

RPG-t kockákkal?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1003) Vladi válasza Dhampir (#1000) üzenetére


Vladi
nagyúr

Talán. De inkább ilyen word of warcraft félét.
Igaz azt most csinálják survivorium vagy mi néven.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1004) Plazmacucci válasza Vladi (#1003) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Minek? Így miért nem jó? Szeretnél skillpontokat osztogatni? :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1005) Vladi válasza Plazmacucci (#1004) üzenetére


Vladi
nagyúr

Inkább együtt vadásznék kimérákra a topiklakókkal pl. :K
Meg klánokba szerveződni, meg egymással harcolni területekért stb.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1006) Plazmacucci válasza Vladi (#1005) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Fura lenne. Az is fura mikor a modokban 2-3 segítőd van. Szerintem ez alone jó.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1007) capulet75


capulet75
addikt

Problémás hogy egy egységnyi idő után már mindenki exoban mászkál, legűberebb fegyverekkel és maxraartifactolva. Ha meg szegínység van akkor pont az az egy paraszt a mindenkitlegyalázó akinél ott a fullos cucc.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1008) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Szerencsére nem lesz nagy különbség az így kiadott és az eredetileg tervezett verzió között. Azért nekem még mindig nem egyértelmű mi is van pontosan itt a háttérben. Vagy a GSC részéről borult a dolog a leak miatt, vagy a LA srácok nem bírnak annyi időt és energiát belenyomni a projektbe amit a GSC elvár. Ugyebár szabadidős a projekt mindenki lelkesedésből csinálja. Így is eszméletlen teljesítmény.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1009) batman91 válasza M@trixfan (#1008) üzenetére


batman91
őstag

Már le lett írva egy csomószor, hogy miért adják ki előbb, vissza kéne olvasni. Még dezowave is írt a fórumba erről.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1010) M@trixfan válasza batman91 (#1009) üzenetére


M@trixfan
addikt

Megnyitsz egy posztot, hogy ezt ideböffentsd, de egy linkre vagy egy egymondatos recap-re már nem futja. Azt hiszem neked hiába is magyaráznám el, hogy egy dolog a kommunikáció és másik dolog ami mögötte van. Tudod, nem mindenki egységsugarúan gondolkodik...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1011) batman91 válasza M@trixfan (#1010) üzenetére


batman91
őstag

Látom rohamod van, bocs hogy hozzád mertem szólni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1012) capulet75


capulet75
addikt

Mindenkit kérek hogy kulturáltan kommunikáljuk.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1013) kislaki92 válasza M@trixfan (#1010) üzenetére


kislaki92
senior tag

egyébként igazuk van .körülbelül 2 teljes görgetés felfele dezodor kommentjéig de tessék : :)

"Egy különálló játék, nem igazán hívnám modnak mivel minden szegmensében más mint az eredeti, a mod meg inkább az, ha 1 játék bizonyos részeit átvariálod, módosítod, és továbbra is szükséges az alapjáték a mod futtatásához.
Annyiban változott a helyzet, hogy nem hivatalos kiegészítő lesz, hanem ingyenes.
----------kicsit más----------
Sokan nem értik mi a probléma a kiszivárgással, és példákkal dobálóznak. kicsit rendet szeretnék tenni :) (nem ezen a fórumon olvastam, de ti is láthatjátok itt-ott). Többen említették a HL2-t, vagy DeusEx-et, vagy Risen2-t, de van még csomó. Ezen felsorolt játékok nem teljes verzióban szivárogtak ki (risen 2-ben az első fejezet, deus ex human revolutionban is csak pár pálya, a halflife 2 meg egy halom pálya, csomó kacattal, de semmi konkrét). Továbbá a kiszivárgott játékokhoz a rendes hivatalos megjelenés előtt még nem volt publikus sdk, modkit, vagy bármi, amivel lehetne a kiszivárgott dolgokat módosítani, szétszedni, új dolgokat belétenni, és esetleg teljes produktként árulni. A mi esetünkben a teljes játék került ki, fejlesztői kódokkal végigjátszható, minden benne van szinte, csak még nem befejezett állapotban és mivel nem megjelenésre szánt, így minőségileg sem olyan. Továbbá stalkerhez van már sdk, és csomó modkit lassan 7 éve, itt hetek, esetleg hónapok kérdése, és bizonyos modderek szénné lopják az egészet. Nem igazán szeretném modpackokban viszont látni több éves munkánkat, főleg nem hivatalos megjelenés előtt, egy kilopott verzióból trancsérozva. Ezt megelőzve döntöttünk úgy,hogy nem húzzuk az időt tovább, és megjelentetjük saját magunk a játékot. Így persze nem hivatalos, de nincs is annyi kötöttség benne, aki meg akar így is tud támogatni. Cserébe mi sem lépünk le a megjelenés után, hanem frissítgetjük majd szépen a játékot."

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1014) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1015) batman91


batman91
őstag

De azt túl is kell élni. :)

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1016) SzlobiG válasza batman91 (#1015) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csak sikerül. :D

(#1017) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1018) batman91 válasza capulet75 (#1017) üzenetére


batman91
őstag

Egy nappal közelebb a Zónához. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1019) rétisün válasza batman91 (#1018) üzenetére


rétisün
veterán

mér', addig nem is stalkerezel? :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1020) Dhampir válasza rétisün (#1019) üzenetére


Dhampir
félisten

Én az Ubuntu alatti OL 2010 és AKM modok futtatása óta nem sztalkereztem, de már jó lenne folytatni a játszmát. :D

(#1021) batman91


batman91
őstag

Az biztos, most böjtölök addig. :)

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1022) capulet75


capulet75
addikt

még két hét... :))

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1023) Plazmacucci válasza capulet75 (#1022) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:C

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1024) Alienhun79


Alienhun79
tag

Ha valami egyszerűbb okosságot tudtok, hogy miként lehetne szponzorálni Deziéket, kérlek tudassátok, mert ez a paypal mittoménmi ami az oldalukon van az kicsit bonyolult, tudom én vagyok a béna. :B

tesztoszteronstalkerista

(#1025) Vladi válasza capulet75 (#1022) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mán vágjátok a centiket? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1026) Dhampir válasza Vladi (#1025) üzenetére


Dhampir
félisten

Inkább mákos tekercset kellene vágni, minden napra egy jó szeletet. :D

(#1027) capulet75 válasza Vladi (#1025) üzenetére


capulet75
addikt

Muszáj. :D

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1028) Plazmacucci válasza capulet75 (#1027) üzenetére


Plazmacucci
félisten

ja aztán majd zero day kitalálják, hogy benne maradt egy bug, plusz két hónap ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1029) Vladi válasza capulet75 (#1027) üzenetére


Vladi
nagyúr

Áááá! 12.43 nap hátra. Vagyis 324010 másodperc. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1030) capulet75 válasza Plazmacucci (#1028) üzenetére


capulet75
addikt

Nem. Olvassatok. :) Elmondták hogy mindenképp kiadják, a javítások patch-ekben jönnek majd hozzá.

#1029 Vladi : :))

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1031) Plazmacucci válasza capulet75 (#1030) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Iróniadetektorba is kén elemet cserélni főnök :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1032) capulet75 válasza Plazmacucci (#1031) üzenetére


capulet75
addikt

Yó van, tettem. :U

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1033) Dhampir válasza capulet75 (#1030) üzenetére


Dhampir
félisten

Remélhetőleg novemberre mán minden bug ki lesz javítva. :D

(#1034) Vladi válasza Dhampir (#1033) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mármint 2017? ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1035) capulet75 válasza Dhampir (#1033) üzenetére


capulet75
addikt

Helyrerakják azokat szerintem hamar. Amik még izgalmasak lesznek később, azok a Lost Alpha modok. Azért nem szabad elfeledni azt hogy ez a "mod" inkább különálló játék. Teljesen különálló történettel, újragondolt helyszínekkel. Itt nem csak pár új fegyó meg extra textúra van, komplett pályák, teljesen átdolgozott helyszínek teszik önálló játékká az Alphát.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1036) Dhampir válasza capulet75 (#1035) üzenetére


Dhampir
félisten

Bízom benne.

(#1034) Vladi
:DDD

(#1037) capulet75


capulet75
addikt

A hátralevő napok száma:

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1038) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Csak nehogy olyan pusztulat nehéz legyen mint az előző mod, amivel kitoltam a SoC-t. Nem emlékszem a nevére, de rendesen izzadtam. Éjjel olyan sötét volt, hogy az orromig nem láttam, nagyon durva volt. :D

(#1039) Plazmacucci válasza Lomha 8V (#1038) üzenetére


Plazmacucci
félisten

az az éjszaka egy ratyi tn paneles monitoron milyen szép szürke már? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1040) Lomha 8V válasza Plazmacucci (#1039) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Lol :DDD Nem lehet annyira letekerni a fényerőt, hogy ne láss. :DDD

(#1041) capulet75 válasza Plazmacucci (#1039) üzenetére


capulet75
addikt

azért az Acer-nek van pár "ratyi TN panelos" monitora ami veri a mai ledes paletta felét

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1042) Plazmacucci válasza capulet75 (#1041) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A led csak világítást ad, attól még a panel lehet ergya :-)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1043) capulet75 válasza Plazmacucci (#1042) üzenetére


capulet75
addikt

Attól még jobb a mai monitorok tetemes részénél. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1044) capulet75


capulet75
addikt

Még

nap.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1045) ScomComputer válasza capulet75 (#1044) üzenetére


ScomComputer
veterán

Az még nagyon sok....... :O

(#1046) Balathruin válasza capulet75 (#1044) üzenetére


Balathruin
veterán

Számold bele azt is, hogy 3 napig nem lehet letölteni, mert egyszerre túl sokan akarják. :D

(#1047) capulet75


capulet75
addikt

Már csak

Addig is játszatok. Én felcsútra helyeztem el egy Topol-M nem egészen egy megatonnás robbanófejét, ha Viktor nem fizetne Putyinnak. Sajnos a fociakadémia is odalett. ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1048) Dhampir válasza Balathruin (#1046) üzenetére


Dhampir
félisten

Pont erre való a torrent. :)

(#1049) rétisün válasza Dhampir (#1048) üzenetére


rétisün
veterán

nem találtam, igaz nagyon nem is kerestem. 26-áig már kibírom, meg amúgy is ott az AMK félbehagyva.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1050) Balathruin válasza Dhampir (#1048) üzenetére


Balathruin
veterán

Igen, lesz 100 seed és 100000 letöltő. :D Akkor majd nézheted mikor jön le. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.