Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) awacs válasza Balathruin (#6900) üzenetére


awacs
tag

Köszönöm,de nincsenek a játékban ezek a fájlok..

(#6902) Balathruin válasza awacs (#6901) üzenetére


Balathruin
veterán

Mert ki kell csomagolni, de ezt is írtam. Pl. ennek működnie kellene.

(#6903) awacs válasza Balathruin (#6902) üzenetére


awacs
tag

Az a baj hogy nincs mit kicsomagolni.A másik 3 Stalkerben pl.simán ment.De tényleg köszönöm!

(#6904) awacs válasza Balathruin (#6902) üzenetére


awacs
tag

Egyébként mi az az extractor,amit belinkeltél?

(#6905) Balathruin válasza awacs (#6903) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha nem lenne mit kicsomagolni el se indulna a játék...

(#6906) awacs válasza Balathruin (#6905) üzenetére


awacs
tag

Béndzsó vagyok,segíts kérlek!Hová tegyem ezt a fájlTVagy mit kezdjek vele?

(#6907) Psychopeti válasza Dhampir (#6897) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Nem kell oda napsütés :))
Elég a radioaktív zöld trutyiban megfürdeni és a barnulás garantált lesz :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6908) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Dezowave kirakta az új update changelogot

http://www.dezowave.com/lost_alpha_patch_changelog_dc.txt

(#6909) PeL válasza D4M13N (#6908) üzenetére


PeL
addikt

Na csak sikerült berakniuk az upgrade-t a Call of Pripyat-ból. Remélem pár napon belül érkezik mostmár :) Lesznek detektorok is ha jól látom :C

[ Szerkesztve ]

(#6910) M@trixfan válasza D4M13N (#6908) üzenetére


M@trixfan
addikt

"- doubled the battery duration" ;)

Nagyon előrehaladottnak tűnik, nem lehet messze a végleges. Lényegében az a két dolog ami maradt a WIP részben már nem "core" probléma. Annyira várom már, hogy kijöjjön a Developers Cut, kiváló "gépszentelő" lenne! Mondjuk lehet, hogy a Metro Last Light lesz az, a Ryzen érkezését még megvárom, de tovább nem.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#6911) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Akkor már majd a DX11-et is lehet majd használni?
Ám a detektort hogy lehet elővenni mert eddig nekem nem sikerült :D

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6912) PeL válasza Psychopeti (#6911) üzenetére


PeL
addikt

Mert még nincs detektor :) Majd a patch után lesz csak bent.

(#6913) Psychopeti válasza PeL (#6912) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Remélem a mentések jól fognak működni a kiadott újabb "javítás" után is :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6914) Balathruin válasza Psychopeti (#6913) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez nem javítás lesz hanem a valós kiadás. Eredetileg ez lett volna a végleges ami most jön. (lehetséges hogy még idén nyáron vagy ősszel)

(#6915) Plazmacucci válasza Psychopeti (#6913) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kizárt

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6916) shield válasza Plazmacucci (#6915) üzenetére


shield
őstag

Ennyire nem hiszel már benne? :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6917) Habugi válasza shield (#6916) üzenetére


Habugi
addikt

Eléggé átdolgozott végleges verzió lesz, miért kéne kompatibilisnek lennie egy korábbi verzió mentéseivel?

Btw.., üdv újra Stalkerek.., vérszagra gyűl az éji vad.., akarom mondani végleges LA-ra. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6918) Plazmacucci válasza shield (#6916) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az apróbb javítások után is javasolt volt előröl kezdeni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6919) PeL válasza Psychopeti (#6913) üzenetére


PeL
addikt

Ennyi és ilyen jellegű módosítás után 100% kizártnak tartom hogy működjenek a régi mentések. Ha egyáltalán be is fog tölteni, biztos hogy lesznek olyan hibák a régi mentéstől amiért új játékot kell majd kezdeni így is úgy is.

(#6920) emre válasza D4M13N (#6908) üzenetére


emre
veterán

Nagyszerű, lassan érdemes lesz újra nekiesni. :C

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6921) Dhampir válasza Psychopeti (#6913) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdemesebb újra játszani. Tapasztalt sztalkerként nagyobb a túlélési esély a Zónában, kevesebb mentésre lesz szükség. :-D

(#6920) emre

Csak vigyázz, hogy meg ne üsd magad. :-DD

[ Szerkesztve ]

(#6922) Psychopeti válasza Dhampir (#6921) üzenetére


Psychopeti
senior tag

No se baj. Akkor végig viszem még majd mostanában és mire ki jön a másik akkor majd újra neki kezdek. :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6923) Dhampir válasza Psychopeti (#6922) üzenetére


Dhampir
félisten

Addig még előfordulhat, hogy lesz egy kis "bug-dácsolás", de ez ne vegye el a kedvedet. Remélhetőleg a javítás visszahozza mindenki játékoskedvét. :)

(#6924) Psychopeti válasza Dhampir (#6923) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Nem fogja elvenni ez biztos. Eleve szeretem az ilyen játékokat. Plusz a való életben is sok elhagyatott helyen jártam Miskolc körül. Amiatt is lehet hogy ez a játék megfogott engem a hangulatával :B
Katonai létesítmények, laktanyák, elhagyott épületek. Szóval a kedvemet ezek a kis bukdácsolások se vehetik el :))

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6925) hubai1979


hubai1979
őstag

Ja igen, a környéken Veres Bandi embereivel :C :C :C

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#6926) DEARevil


DEARevil
tag

Sziasztok, ezt a jatekot jatsza vagy probalta valaki core i5 mobil proceszoron, intel hd video vezerlon? Ha igen, hogy futott? Koszonom.

(#6927) Plazmacucci válasza DEARevil (#6926) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha még támogatott a DX7 mód akkor van esély.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6928) Fred23 válasza DEARevil (#6926) üzenetére


Fred23
nagyúr

Emlékeim szerint olyan 20 és 30 fps között ment alacsony felbontásban DX9-cel, de elég régen próbáltam ki. Számomra ez már olyan elfogadható szint volt egyébként.

Mondjuk nagyon nem mindegy, melyik Intel HD-ről beszélsz! :D Szerintem tedd fel, aztán majd kiderül, elég jól fut -e, vagy sem!

[ Szerkesztve ]

(#6929) Dhampir válasza DEARevil (#6926) üzenetére


Dhampir
félisten

Intel HD 4000 alatt HD-felbontáson ment (nem tudom hány FPS-el).
Csak az első helyszínt futtattam egy darabig (HP ProBook 6570b, i5-3230M proci, 2*4 Gb memóriával).

Írd be a keresőbe a HD 4000-et, az összes ezzel kapcsolatos szösszenetemet ki fogja dobálni. :)

(#6927) Plazmacucci

Lost Alphát nem tudom, de NVS 3100M VGA-val végigjátszottam gond nélkül a Call of Pripyat-ot 1600*900 HD+ felbontáson 4 Gb memóriával egy használt ThinkPad T510-en.

[ Szerkesztve ]

(#6930) DEARevil válasza Fred23 (#6928) üzenetére


DEARevil
tag

Intel hd620, core i5 7200u :)

(#6931) DEARevil válasza Dhampir (#6929) üzenetére


DEARevil
tag

Beirom :) koszonom :)

(#6932) Fred23 válasza DEARevil (#6930) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nagyon beállításokon fog múlni a végeredmény, de biztosan be tudsz állítani egy élvezhető szintet, szóval nyugodtan szedd le, tedd fel! Érdekelne egyébként a végeredmény, mire jutottál -AIDA + MSI Afterburner ha jellemző Nálad, rakhatnál be pár képet majd a játékból!

(#6933) DEARevil válasza Fred23 (#6932) üzenetére


DEARevil
tag

Egyenlore nem tudok szolgalni ilyesmivel. Most vennek egy uj laptopot, leginkabb munkara kellene. Csak a stalker engem megnyugtat, igy jo lenne ha azon is futna.hp pavilion x360rol lenne szo. 8gb ram, 256 ssd, a mar emlitett core i5 7200u. Az alacsonyabb felbontas sem izgatna s beallitasoknal, mivel egy 13.3 colos kijelzorol beszelunk.

(#6934) PeL válasza DEARevil (#6933) üzenetére


PeL
addikt

El fog futni olyan közepes beállításokkal simán szerintem. A Skylake meg Kaby Lake integrált VGA-i már nem olyan használhatatlanok mint az elődei

[ Szerkesztve ]

(#6935) rétisün válasza DEARevil (#6933) üzenetére


rétisün
veterán

én dell laposon játszottam vele régebben, intel i5 2.5 GHz, 4 giga ram, Nvidia GT 630M 1 giga memóriával, 1600x900 felbontáson.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6936) qgevic válasza DEARevil (#6926) üzenetére


qgevic
csendes tag

Acer notin játszottam vele még tavaly. AMD Athlon II Dual-Core M300 2.0Ghz proci, 4 giga ram és a vga Mobility Radeon HD 4570 512mb. Felbontásra már nem emlékszem, de átlag 30 fps meg volt.
Tehát közepes beállításokon simán el kell hogy fusson nálad.

[ Szerkesztve ]

(#6937) Dhampir válasza qgevic (#6936) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, akik asztali gépen játszanak, sokan el sem tudják képzelni, hogy gyenge notik is képesek elfuttatni a Stalkert.

(#6938) Plazmacucci válasza Dhampir (#6937) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Sokan a 25-30-60 fps között sem látnak különbséget, és van akinek a konzol minőség is megfelel ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6939) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Tiszteletem!

Kérdezném, hogy hogy áll most a játék?
Sajna megfelelő konfig hiánya miatt eddig nélkülöznöm kellett, most próbálnám ki.
Várható valami nagyobb update amit érdemes megvárnom és majd úgy végigtolnom? Hallottam valami DX11 patch-ről is.
Ha már ennyit vártam, maximálisan szeretném kitolni :)

(#6940) Dhampir válasza MATEO6600 (#6939) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor az "nagy kitolás" lesz. :D

Érkezőben a javítás, érdemes kivárni. :K

D4M13N írta meg a hírt.

lost_alpha_patch_changelog_dc.txt

[ Szerkesztve ]

(#6941) shield válasza Dhampir (#6940) üzenetére


shield
őstag

Remélem a hangok terén is lesz javulás. Gondolok itt az 5.1 hangra és hasonlókra. Jó lenne már ha egy hangot nem hallanánk az egész pályán és minden irányból.
Már csak azért is, mert ma érkezett meg a vibromotoros virtuális 7.1 fejhallgatóm.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6942) PeL válasza shield (#6941) üzenetére


PeL
addikt

Hát sztem nem ez lesz az a játék amivel ki fogod használni :DDD

(#6943) shield válasza PeL (#6942) üzenetére


shield
őstag

Én már annak is örülnék ha a hangokból meglehetne állapítani az ellenség irányát, távolságát.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6944) Dhampir válasza shield (#6941) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagy élmény lesz ilyen fejhallgatóval játszani.
Amikor a Vérszopó váratlanul előugrik és utánad ered a Vörös Erdőben, majd a szétrúgott avar fölött egyre közelebbről beleliheg a füledbe, miközben kétségbeesetten próbálod előcibálni a puskádat, de tisztában vagy vele, hogyha még jobban lelassulsz, akkor a kíméletlen ösztönei vezette szörnyeteg zsákmányává válsz. :D

(#6945) MATEO6600 válasza Dhampir (#6940) üzenetére


MATEO6600
őstag

Ez most egy changelog hogy mi változott, vagy ez jövőidőben értelmezendő, mert még nincs kint ez a patch? :D

(#6946) Dhampir válasza MATEO6600 (#6945) üzenetére


Dhampir
félisten

Szerintem azokat a friss változásokat tartalmazza, amit a nagyon várt, soron következő új kiadás fog tartalmazni, ha nem tévedek.

(#6947) shield válasza Dhampir (#6944) üzenetére


shield
őstag

Ha normálisan meg lenne csinálva hozzá a hang. Majd meglátjuk mit mutat a Stalkernél.
Állítólag ha eltalálnak, akkor a vibramotor szenzációs hatást gyakorol a használójára. Még nem próbáltam ki, mert csak ma kapom meg a szülinapomra. Élvezkedés csak ezután lesz.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6948) Dhampir válasza shield (#6947) üzenetére


Dhampir
félisten

Sok boldog szülinapot! :C

Számolj be majd erről az érdekes fejhallgatóról, ha már kipróbáltad Stalker alatt.

(#6949) awacs


awacs
tag

Nagyon gyorsan lemerülnek az elemek a zseblámpámban.Mit tehetnék ellene?Köszönöm !

(#6950) ericdrawen74 válasza awacs (#6949) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

gamedata\config\models\objects, ebben találsz egy light_night.ltx fájlt a battery_duration sorban módosíthatod.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.