Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) pupi37 válasza Sensut (#5854) üzenetére


pupi37
újonc

sziasztok elakatam a banditák nál álcázom magam széfkód megvan de nemtudom elveni az iratokat mért? tudnátok segiteni?
:Y

(#6402) dredbiro válasza capulet75 (#6400) üzenetére


dredbiro
senior tag

:R

Good hunting,STALKER !

(#6403) syberia


syberia
veterán

Srácok ezt nem fogjátok elhinni, beépített ügynök lettem! :Y

Na jó csak vicceltem, valójában napozni parkoltam le itten. :W

https://howbad.info/

(#6404) Antonius1978 válasza syberia (#6403) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ugy tunik ertesz hozza :DDD

(#6405) Dhampir válasza syberia (#6403) üzenetére


Dhampir
félisten

Te vagy Marcel Aymé faljárója. :)

(#6406) pupi37


pupi37
újonc

Kösz mindenkinek a nagy semit rendesek vagytok.... :W :W

(#6407) rétisün válasza pupi37 (#6406) üzenetére


rétisün
veterán

"Nem bonyolult egyáltalán, jobbra kattok amíg a szám ki nem jön, balra kattok amíg a szám ki nem jön és végül megint jobbra kattok amíg a szám ki nem jön. Valóságban is így kell kinyitni egy széfet."

idézet innen. amúgy próbáltál valami megoldást keresni a problémádra?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6408) Antonius1978 válasza pupi37 (#6406) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nyugodj meg, mifele iratokat nem tudsz elvenni ?
Ahogy emlekszem, van egy szef aminek kell csavargatni a zarjat, es be kell allitani a kodot a banditak bazisan.
2014 aprilisaban amikor vegigjatszodtam, akkor valami gond volt ezzel a felbontas miatt, egy foltozas megoldotta, de nem tudom errol van-e szo ?
A szefet kinyitottad, es a papirokat nem tudod elvenni ? Vagy a szefet sem tudod kinyitani ?

(#6409) pupi37 válasza Antonius1978 (#6408) üzenetére


pupi37
újonc

De kitudom nyitni csak a papirokat nemtudom elveni sehogy ha kinyirok mindenkit akorse....

(#6410) Kaszas1990


Kaszas1990
csendes tag

Skacok nagyon nagy csend van Stalker ugyben! Valami fejlemeny esetleg? :)

(#6411) capulet75 válasza Kaszas1990 (#6410) üzenetére


capulet75
addikt

Igen, másodszor is végigjátszottam. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6412) Kaszas1990 válasza capulet75 (#6411) üzenetére


Kaszas1990
csendes tag

Jo neked! Gondolkodok rajta, h vissza kellene, tegyem de viszont meg varnek vele, h hatha ki adjak a masik verziot! :)

(#6413) dredbiro válasza Kaszas1990 (#6412) üzenetére


dredbiro
senior tag

Milyen másik verziót?

Good hunting,STALKER !

(#6414) PeL válasza dredbiro (#6413) üzenetére


PeL
addikt

Directors Cut

(#6415) Dhampir válasza PeL (#6414) üzenetére


Dhampir
félisten

Az jó lesz?

Még az alapjátékot sem játszottam, csak belekóstoltam az első helyszínbe.

(#6416) roby71


roby71
tag

Helo
Az miért van hogy a procinak csak egy magja dolgozik játék alatt?
i7 2600k

köszi

[ Szerkesztve ]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6417) Plazmacucci válasza roby71 (#6416) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert hazudtak, mikor azt mondták, hogy javítanak a motoron ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6418) PeL válasza Dhampir (#6415) üzenetére


PeL
addikt

Lényegében ez is egy nagy javítócsomag lesz.

Legutóbbi állás szerint ezek változnak benne:

http://www.dezowave.com/lost_alpha_patch_changelog_dc.txt

(#6419) roby71


roby71
tag

Köszönöm
Mikorra várhato a javito csomag?

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6420) Plazmacucci válasza roby71 (#6419) üzenetére


Plazmacucci
félisten

When it's done.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6421) Dhampir válasza PeL (#6418) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm. :R

incorrect sunshadows on dx10 render with older ATI-AMD cards (if we can fix)

Hűha, ez pár AMD-s embert érintő dolog, habár régi kártyákról van szó. Az újabbakkal nincsen ilyen probléma?

A LA jobban támogatott az Nvidia által? :F

[ Szerkesztve ]

(#6422) Sensut válasza Dhampir (#6421) üzenetére


Sensut
őstag

Minden játéknak jobb az nVidia támogatottsága. Ez ősidők óta így van, fene se tudja, hogy miért.

(#6423) wjbhbdux válasza Sensut (#6422) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mert 2004 előtt és után is az Nvidiának volt nagyobb a piaci részesedése, egyedül akkor a radeon 9600/9800 kártyákkal szemben kerültek hártányba.

/s

(#6424) PeL válasza roby71 (#6419) üzenetére


PeL
addikt

Sajna csak saját szabadidejükben tudnak rá időt fordítani, meg úgy olvastam valahol hogy kéne nekik programozó is mert kevesen vannak, ezért vannak ekkora csúszásban.

(#6425) Dhampir válasza PeL (#6424) üzenetére


Dhampir
félisten

Milyen szinten kell érteni a programozáshoz és melyik mesterséges nyelvet kell tudni ehhez?

(#6426) shield válasza PeL (#6424) üzenetére


shield
őstag

Kitalálni könnyebb dolgokat, mint átültetni programba.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6427) PeL válasza Dhampir (#6425) üzenetére


PeL
addikt

passzolom, dezo-t kérdezd ez ügyben :)

szerk.: meglett a PH! addikt rangom végre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6428) Dhampir válasza Sensut (#6422) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagy baj nem történhet, ha még egy Intel Graphics HD 4000-en is elevickélt (legalábbis még a játék elején). :D

(#6427) PeL

Odáig nem merészkedem, csipetnyi Turbo Pascal volt rövid bevezetésjelleggel sok évvel ezelőtt, melynek során egy egyszerű lottószám-generátorig eljutottunk, amúgy sosem foglalkoztam ilyesmivel, csak érdeklődésből kérdeztem az itteni tudoroktól. :DD

Gratulálok a ranglépéshez! :C

(#6429) rétisün válasza PeL (#6427) üzenetére


rétisün
veterán

kevesebbet kujtorognál a Zónában, és többet itt, előbb megle(hete)tt volna ;]

grat! :C

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6430) PeL válasza rétisün (#6429) üzenetére


PeL
addikt

Az a baj hogy a zónában sem jártam már jóideje :) Teljesen másfelé vettem az irányt, a zónába szerintem már csak akkor fogok visszatérni még egyszer, ha megjelent a Director's Cut.

(#6431) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Teszteltem a játékot az első pályán, egy notebookon, amiben AMD Radeon R9 M385X volt, de egyre gyakrabban beszaggatott DX9 alatt is, mindemellett az ég is végig beégett látványt nyújtott. Igaz, hogy csak 4GB memóriával futott és FullHD felbontáson.

Ilyen szaggatásokat - amitől élvezhetetlenné vált a játék - viszont korábban nem tapasztaltam Intel Graphics HD 4000 alatt, persze alacsonyabb (1366*768) felbontáson és 2*4 GB memória mellett.

Nálatok jelentkeztek hasonló problémák erősebb konfiguráció mellett is?

(#6432) Dhampir válasza Dhampir (#6431) üzenetére


Dhampir
félisten

A beszaggatás némelyike olyan volt, hogy pár másodpercre leállt a játék, mintha lefagyott volna a program.
A játék indításánál a textúrák betöltése is hosszú perceket vett igénybe.

(#6433) Lomha 8V válasza Dhampir (#6432) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Beállításokban van valami olyasmi, hogy Grass Density vagy Grass Shadows stb. Azt kapcsold ki, úgy próbáld meg, hátha.

(#6434) Dhampir válasza Lomha 8V (#6433) üzenetére


Dhampir
félisten

A fűárnyékot egyáltalán nem is kapcsoltam be.

(#6435) capulet75

Igen, de a nagy teljesítményű videokártya lett kiválasztva.

[ Szerkesztve ]

(#6435) capulet75 válasza Dhampir (#6432) üzenetére


capulet75
addikt

Hibrid VGA-s a gép?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6436) Lomha 8V válasza Dhampir (#6434) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Végső esetben én azt szoktam csinálni, hogy végigzongorázok minden beállítást. Lassú folyamat, de az esetek 90%-ban meglelem a baj forrását. Persze amennyiben biztos vagyok benne, hogy nem hardveres a probléma.

(#6437) Dhampir válasza Lomha 8V (#6436) üzenetére


Dhampir
félisten

Sajnos nem lesz rá időm, hogy mindent végignézzek, de ha kapok rá lehetőséget, akkor valamikor még kipróbáljuk.

Köszönöm a segítő szándékot! :R

Ilyen csodagép volt

A Lenovo fórumán írják, hogy a proci órajelekkel kell játszadozni, lejjebb vinni, lehet, hogy az volt a gond.

Okay, try my settings. I found the lowest voltage possible to run my FX 8800P at stably, 1.2v at 3.4Ghz. After removing the black filter and using these voltage settings i find 1 hour of Prime Small FFT results in a maximum ocpu temperature of 60c. Listen to my instructions carefully, and i will show you how to try my settings. Don't worry if they are not stable on your system, once the system is restarted the settings are forgotten. I can show you how to auto apply them on startup if needed.

1. Download the tool. https://www.sendspace.com/file/kiwjic

2. Extract the tool to this exact location: This PC > C:\ > AmdMsrTweaker example http://i.imgur.com/8jQepWV.jpg

3. Download my script which automatically applies the lower voltages (https://www.sendspace.com/file/jgfsk3 )

4. Double click the script. You will know it works correctly if you see a command prompt pop up briefly.

5. Use HWINFO64 or CPU-Z to veryify the changes in CPU voltage and watch in amazement as the throttling disappears.

Here is a screenshot of 30 minutes of Prime 95 with my settings applied. http://i.imgur.com/kxZifl9.jpg

Credit to the Assembler for discovereing this tool. These voltage settings are my own however.

If you have any questions, please let me know.

(#6438) Korosztil


Korosztil
csendes tag

Sziasztok, valami jó és működő weapon modot tudnátok mondani? Megköszönném:)

(#6439) Dhampir válasza Dhampir (#6437) üzenetére


Dhampir
félisten

Meg valami porszűrő filtert kellene eltávolítani (persze garvesztéssel), akkor nemcsoda, ha visszafojtotta a játékot.

(#6440) Dhampir


Dhampir
félisten

Mint kiderült, az Anti-aliasing alapból csutkára volt tolva, és maximumról lett lefokozva magasra, így már ritkult a beszaggatás (az úton járva szaggatott be legtöbbször) és a több másodperces leállás, az eszement ventilátorpörgés. Az égbolt "beégése" megmaradt.

(#6441) capulet75 válasza Dhampir (#6440) üzenetére


capulet75
addikt

Tiltsd le az APU-t.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6442) Dhampir válasza capulet75 (#6441) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi a tippet, ilyet csináltam még anno egy Z50-75 tesztelésekor, jelenleg még nem esedékes a megvalósítása, talán majd egyszer. :)

Volt még egy olyan probléma, hogy Rosztok (?) felé tartva (ahol az alapjátékban is be kellett segíteni a vaddisznócsorda támadásánál) a kapun való átlépés után, az új helyszín betöltése közben egyszerűen leállt a játék, a Feladatkezelővel kellett bezárni.

(#6443) capulet75 válasza Dhampir (#6442) üzenetére


capulet75
addikt

Nem tudom, nekem még ilyen nem volt. Megmondom őszintén vagy én voltam nagy mázlista, vagy nem tudom, de nekem már az első verzió is szint teljesen rendesen működött. Simán végigmentem mikor mindenki itt panaszkodott hogy itt áll le, meg ott fagy meg, nálam semmi végzetes gond nem volt. Olyan persze igen hogy leállt h bug, de visszatöltöttem és kb ment tovább.

Most akkor y700ad van? Mert a 960nak simán bírnia kellene kb max közeli szinten.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6444) Dhampir válasza capulet75 (#6443) üzenetére


Dhampir
félisten

Lényegében semmilyen gépem nincsen, egy haverét tesztelgettem.

Sajnos a 960M verziós túl drága (nekem).

(#6445) Plazmacucci válasza Dhampir (#6444) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nehogy AMD-set vegyél, csak magadat szopatnád :) Előre szóltam!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6446) Dhampir válasza Plazmacucci (#6445) üzenetére


Dhampir
félisten

:DDD

(#6447) feherfal


feherfal
újonc

Sziasztok!Az a gondom, hogy a földrengés gépet kell kikapcsolnom, de ahogy bemegyek a pályára, rám áll a hologram.Ez még nem gond, viszont akármerre megyek, mind zsákutca.Tud valaki segíteni?

(#6448) capulet75 válasza feherfal (#6447) üzenetére


capulet75
addikt

Youtube.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6449) Dhampir válasza Dhampir (#6440) üzenetére


Dhampir
félisten

Mégsem csupán az AMD volt a ludas, Intel + Nvidia konfiguráción is volt gebasz, egy fórumtárs tesztelte, lásd:

1

2

[ Szerkesztve ]

(#6450) capulet75 válasza Dhampir (#6449) üzenetére


capulet75
addikt

Tícsátok le az APU-t! ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.