Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) tatararpad válasza capulet75 (#6550) üzenetére


tatararpad
őstag

Mert emlékeim szerint a mozgásképtelenségre külön kapcsoló van, azt is át kell írni.

(#6552) Kaszas1990 válasza capulet75 (#6550) üzenetére


Kaszas1990
csendes tag

...\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\System.ltx
max_weight = 50 (ezt pl. 500ra)
...\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\creatures\Actor.ltx:
max_walk_weight = 60 (ezt 600ra)
Igy mar biztossan jo lesz :)

(#6553) Kaszas1990 válasza hubai1979 (#6548) üzenetére


Kaszas1990
csendes tag

Hello mindenkinek itt vanak a sulylimit modositott fajlok ami 500 kg. A leirasban mellekeltem a bemasolasi reszt is!
A linkek a kovetkezoek es sok sikert mindenkinek :))

http://www.filedropper.com/actor

http://www.filedropper.com/system_4

...\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\System.ltx
max_weight = 500
...\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\creatures\Actor.ltx:
max_walk_weight = 500

(#6554) Dhampir válasza capulet75 (#6549) üzenetére


Dhampir
félisten

Kérdés, hogy kihasználja-e a játék mind a négy magot. A többi okés.

(#6555) hubai1979 válasza Kaszas1990 (#6553) üzenetére


hubai1979
őstag

Bocs hogy most szólok de nem működik.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#6556) Kaszas1990 válasza hubai1979 (#6555) üzenetére


Kaszas1990
csendes tag

A serega fele verzio van hasznalatban?

(#6557) hubai1979 válasza Kaszas1990 (#6556) üzenetére


hubai1979
őstag

Nincs it semmi gomd,véletlenűl a Legendary 2.0 gamedata mapályát írtam át.Tökéletesen működik köszi szépen.Egyszerüen össze kevertem öket nem náztem hogy nem is a Lost alpha cucaiba turkálok.

Igen a serega verziót használom.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#6558) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Mikorra várható újabb Lost Alpha javítás?

(#6559) tatararpad válasza Dhampir (#6558) üzenetére


tatararpad
őstag

Szerintem ne várd. Csak egy roma jósnő tudná megmondani mikor lesz.

(#6560) Dhampir válasza tatararpad (#6559) üzenetére


Dhampir
félisten

:D

Oké, köszi.

(#6561) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Amikor pár héttel ezelőtt kipróbáltam a Lost Alphát, még voltak benne rejtekhelyek.

Most teljesen új telepítés történt, és nem mutat semmilyen rejtekhelyet sem, amit fel lehetne kutatni, max. hullarablási lehetőség adódik, illetve itt-ott kaját, vizet stb. lehet összeszedni.

Mindkét esetben ugyanaz a SeregA-féle verzió futott.

Vajon miért nincsen már benne a rejtekhelyek lehetősége? :F

(#6562) Dhampir válasza Dhampir (#6561) üzenetére


Dhampir
félisten

Tehát arra gondolok, hogy a minitérkép most egyáltalán semmiféle rejtekhelyet nem mutat meg. Ez a RePack by SeregA-Lus.

Most olvastam az SG fórumon, amit Dezowave írt:

A repackokat pedig nagyon nem ajánljuk. Ha ott bármi hiba adódik, abban nem tudunk segíteni, mert erősen át van írva az egész, és több kisebb mod bele is van rakva.

Eszerint jobb lenne, ha az eredetit használnám, ezt nem is tudtam, hogy át van dolgozva, akkor nem kezdek bele immáron másodjára. :W

Az eredetit torrentről is lehet tölteni? :F

[ Szerkesztve ]

(#6563) capulet75 válasza Dhampir (#6562) üzenetére


capulet75
addikt

igen

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6564) cheatergs válasza Dhampir (#6561) üzenetére


cheatergs
senior tag

Ha nem egy repack okozza a gondot, akk nem kell elszonytolodni, mivel véletlenszerűen dobja be fosztogatásnál a rejtetkhelyeket. Én volt, h több órányi játék (azaz a való életben napokig, mert nem sok időm van játszani) után kegyeskedett bedobni végre egy-egy általam várt (korábbi játékból ismert) rejteket.

Mindig minden mindegy

(#6565) Mans20 válasza Dhampir (#6562) üzenetére


Mans20
addikt

Nincsen semmi gond a Seregával,ahogy haladsz meg fosztogatsz úgy jelennek meg a rejtekhelyek.Javításnak sok értelme nincs már,mindenki végigvitte ötször.

(#6566) Dhampir válasza cheatergs (#6564) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak amiatt találtam furcsának, mert a múltkor már kegyetlen sok rejtekhelyet mutatott ehhez képest. Például a Szeméttelepen az alagútban lévő hátizsákot is, most pedig eddig semmit.

Sajnálom, hogy nincs sok időd játszani, de az jó dolog is lehet (például sok munka, jó fizuval), én több hónapig nem játszottam, mert saját számítógépem nem volt, körülbelül november közepe óta. A múltkor járt nálam egy belépő szintű játékra is fogható gépecske, no akkor azon próbálhattam ki a Lost Alphát úgy, hogy a Szeméttelep és Agroprom küldetésekig eljutottam. Ezért tűnt fel, hogy az akkori rövid játékidő során még adott ki rejtekhelyeket.

Vajon a rejtekhely infóknak bekavarhatott, hogy a Soopytwist patchből Kaszas1990 fórumtárs módszere alapján ezeket a módosításokat hajtottam végre a pár állomány átmásolásával? :F

(#6565) Mans20

Értem, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#6567) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Az eredeti Lost Alpha alapjátékra elegendő az utolsó, v1.3003-as foltot feltenni, vagy az előzőek is kellenek? :F

[ Szerkesztve ]

(#6568) Aarpok válasza Dhampir (#6567) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen elég a többi nem kell.

Аарпок

(#6569) Dhampir válasza Aarpok (#6568) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen! :R

A patch-et már megtaláltam a moddb-n.

Az alapjáték hány részletből áll, miket kell letölteni? :F

A http://www.pub.dezowave.com/, ahonnan le lehetne tölteni, 403 Forbidden-t mutat. :U

Esetleg torrentlinket tud valaki, ahonnan az egész eredeti alapjáték letölthető?

[ Szerkesztve ]

(#6570) Balathruin válasza Dhampir (#6569) üzenetére


Balathruin
veterán

(#6571) Dhampir válasza Balathruin (#6570) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi, de ezt írja ki a link importálásakor:

(#6572) kekeeci válasza Dhampir (#6571) üzenetére


kekeeci
senior tag

Próbáld ITT, ha torrent kell.

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6573) Dhampir válasza kekeeci (#6572) üzenetére


Dhampir
félisten

Upsz, köszönöm, megmentettél, ez már működik. :R

Ezenfelül mindenkinek köszönöm szépen az eddigi segítséget! :)

(#6574) Dhampir


Dhampir
félisten

Nah, az eredeti játék a legelején máris elszállt (megjegyzés: a SeregA-val ilyen nem történt), csak a magyarítás gamedata mappája van benne, semmilyen módosítást nem eszközöltem, nem turkáltam bele.

Ami érdekes, a második indulásra a főmenühöz érvén, el is felejtette az összes beállítást, visszaállt az alapértékekre.

[ Szerkesztve ]

(#6575) cheatergs válasza Dhampir (#6566) üzenetére


cheatergs
senior tag

"Sajnálom, hogy nincs sok időd játszani, de az jó dolog is lehet (például sok munka, jó fizuval)..."

Akk nem ez lenne az aláírásom, hanem mondjuk "Itt Hawaii-on jó az élet." :D

Mindig minden mindegy

(#6576) Dhampir


Dhampir
félisten

Helyzetjelentés:
Dezowave eredeti játékában a Szeméttelepen, a Hangár elfoglalása után kerülnek ki az elesett banditáktól a korábban hiányolt rejtekhelyek információi.

Hiányzik a játék hangulatába jobban illeszkedő orosz beszéd.

Amiben többek között SeregeA "gyurmánya" más volt, a többféle hanghatás, például a Szeméttelepen a nyikorgó, rozsdás lemezek hangja. Azonkívül abban Kitörés is volt Kordonban, szerencsére Dezowave eredetijében nem történt még.

Az eredeti Dezowave játékhoz esetleg fel lehet rakni orosz szinkront is? :F

(#6577) SaGa59 válasza Dhampir (#6574) üzenetére


SaGa59
őstag

Ez akkor szokott előfordulni, ha win7-en, 8-on vagy 10-en a C: meghajtóra telepíted. Ezek védik a c:\Program Files mappát és nem engednek usereket beleírogatni, így az ott lévő appdatába sem.
Vagy átteszed máshová, vagy rendszergazda módban indítod.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6578) Dhampir válasza SaGa59 (#6577) üzenetére


Dhampir
félisten

A többi indításnál már nem omlott össze, érdekes.

A C: meghajtón van, de nem a Program Files mappákba telepítettem, hanem létrehoztam egy új mappát a játék számára. Csak rendszergazdai módban indul el.

Az orosz hangok miatt lehet, hogy visszatérek a SeregA verzióhoz, mert nem találtam orosz szinkronos megoldást.

(#6579) shield válasza Dhampir (#6578) üzenetére


shield
őstag

Lost Alpha "Русификатор звука" szerint keresd!
Elvileg letöltöttem, de most nem találom.
Talán INNÉT még letudod tölteni a torrentet, sajnos a yandex-en már nincs.

Közben EZT találtam, meg EZT.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6580) Dhampir válasza shield (#6579) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen, az első torrent-linkről elindult a vaskos csomag. :R

(#6581) Sensut


Sensut
őstag

(#6582) shield válasza Sensut (#6581) üzenetére


shield
őstag

Csak én nem látom a kiadás dátumát!? :F

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6583) genndy válasza shield (#6582) üzenetére


genndy
addikt

Igen. Ott van az 5. sorban: "Updated on: 18th of April 2016"

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6584) shield válasza genndy (#6583) üzenetére


shield
őstag

Igen azt látom, de nem találom a letöltéseknél.
Úgy látszik kicsit vakon vagyok, mint Stivi. :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6585) genndy válasza shield (#6584) üzenetére


genndy
addikt

Gondolom még nem adták ki. "Work in progress version!"

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6586) cheatergs válasza Sensut (#6581) üzenetére


cheatergs
senior tag

Jó sokat dolgoztak a srácok-lányok, elismerésem nekik!

Jól tudom, hogy ez a Director's Cut lesz az utolsó frissítés tőlük?

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#6587) PeL válasza cheatergs (#6586) üzenetére


PeL
addikt

Ilyen nagyobb méretű valószínűsíthetően. Szerintem teljesen leállni a javítással nem fognak akkor sem.

(#6588) Dhampir


Dhampir
félisten

A SeregA-Lus-t próbálgatva, teljesen véletlenül adja ki a rejtekhelyeket, amelyek már Kordon területén is előfordulnak.

Viszont előfordult gyorsmentést visszatöltve, hogy ugyanaz a karakter (például egy katona a leszakadt híd alatt) már nem adott rejtekhely információt.

(#6589) PeL válasza Dhampir (#6588) üzenetére


PeL
addikt

Mert az is totál random, hogy egy holttest ad e infót vagy sem. Valamelyik SHoC modban el lehetett játszani azt hogy egy hulla mellett állva mentés majd visszatöltés után ki lehetett szedni egy rakat rejtekhely infót, mert nem jegyezte meg a mod hogy abból a testből már kinyertél egyszer egy rejtekhely infót.

(#6590) hubai1979 válasza PeL (#6589) üzenetére


hubai1979
őstag

Ez nagyon jó ti :C p köszike :R :R :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#6591) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A Sötétvölgyi Szolgálatos kiszabadításánál az történt, hogy kifelé menet tárcsere közben lelőttek a banditák.

Volt egy mentésem az ajtó kinyitása és a Szolgálatossal való párbeszéd után, de ezt a mentést visszatöltve a Szolgálatos már nem hajlandó megszökni a fogságból, csak ácsorog a börtönében, kommunikálni többé nem lehet vele.

Így viszont lehetetlen végrehajtani az elvállalt feladatot.

Más:

Amikor Sötétvölgyben elindultam a Lada Nivával és közben lődözött rám a helikopter, akkor felborultam a kocsival, így gyalog vágtam át Borongáson a hídnál lévő vasúti alagútba. Az alagút mélyén leereszkedtem a tárnába, de valamitől meghaltam, és véget ért a játék. Nem tudom, hogy mi okozhatta.

(#6592) SaGa59 válasza Dhampir (#6591) üzenetére


SaGa59
őstag

Ez olyankor van, ha a Kordonon kinyírtad a Sin-eket, akik Foxot őrizték, ahelyett, hogy megalkudtál volna velük, ahogy Szidorovics kérte. A barlangban ők lapulnak. Ha nem bántottad őket eddig, csak leütnek, elszedik a cuccaid és elküldenek megszerezni valamit (a cuccaid ott vannak a melletted lévő ládában, simán fel tudod szedni). Ha kinyírtad a bandát, akkor marad a Szolgálatos út, rajtuk keresztül tudsz tovább jutni, a barlang lakói egyelőre ellenségesek.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6593) Dhampir válasza SaGa59 (#6592) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a segítséget! :R

Pedig nem vagyok az esztelen lövöldözés híve. Emlékeim szerint a "Vétkek" főnöke nem akart tárgyalni, de eszerint újra kérdezgetni kellett volna? :F

Valamikor majd újrakezdem az eredeti Dezowave játékkal, tegnap még a SeregA-Lust próbálgattam (ami tele van mutánsokkal, főleg Sötétvölgyben).

(#6594) Kaszas1990


Kaszas1990
csendes tag

Sziasztok most a napokban nyomtam ki a Lost Alphat es a jatek vege utan kaptam egy olyan kuldetest, h talaloskerdesben van megadva a feladat vagyis Rokaval illetve Farkassal kapcsolatos. Az egyik felet sikerult megtalalnom de viszont a masik felet nem! Valakinek sikerult megoldani? A valaszt elore is koszonom! :))

(#6595) Dhampir


Dhampir
félisten

Az alapjátékban (az érintetlen Dezowave, nem a SeregA-Lus) is oly sok Izlom és más mutáns mászkál Sötétvölgyben, vagy ez csak a SeregA-Lus túlzása volt?

(#6596) cheatergs válasza Dhampir (#6595) üzenetére


cheatergs
senior tag

Az alap LA-ban sztem olyan 4-5 lehet a pályán, a többi mutánsból vmivel több.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#6597) Dhampir válasza cheatergs (#6596) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor a SeregA-Lust Sötétvölgyben jól megpakolták. Egyébként az ilyen jellegű túlzásokat személy szerint nem szívlelem a különféle modokban, bár lehet, hogy másnak éppen ettől válik izgalmasabbá a játék.

(#6598) Mans20 válasza Dhampir (#6597) üzenetére


Mans20
addikt

Szerintem ugyan az a Serega mint az eredeti csak a javítás van belerakva.A felszínen mászkálás még nem is olyan idegtépő,majd ha lemész a föld alá.

(#6599) Dhampir válasza Mans20 (#6598) üzenetére


Dhampir
félisten

Agropromnál a létrán felfelé mászva a föld alól egyszerűen hibaüzenet nélkül kidobott a játék.
SeregA-Lus-ban nem csinált ilyet.

Egyébként egy korábbi hozzászólásomat módosítanám annyiban, hogy az eredeti játékban is benne vannak a Szeméttelepen hallható nyikorgó hangok, de amikor először jártam arra (egy előző telepítés során), ez valamiért nem volt hallható.

Helyiségekben mozogva megjelenik előttem a saját alakom fénylő formában, amely zavaró. Ezt a hibát hogyan lehet orvosolni?

Így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#6600) Sensut válasza Dhampir (#6597) üzenetére


Sensut
őstag

Egyetértek. Az oroszoknál divat ez a határtalan Doom mánia, jellegzetesen a SeregaLus féle buherálásokban, de legtöbbször ez csak árt a játéknak, mert eltereli az ember figyelmét a tulajdonképpeni játékmenetről. Az esztelen gyilkolászás hamar unalmassá válik, és a Stalker egyáltalán nem is erről szól. Ha már annyira bele szeretnek matatni a modokba, akkor inkább a feladatokat kellene szaporítani bennük, mintsem a mutánsokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.