Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) syler123 válasza rétisün (#6300) üzenetére


syler123
veterán

Azt nem, úgy rémlett, hogy gyárilag magyar (magyar az egyik készítő). Akkor ez a baj köszi. Rákeresek a fordításra.

[ Szerkesztve ]

(#6302) syler123 válasza rétisün (#6300) üzenetére


syler123
veterán

Ezt a fordítást használjátok?

(#6303) rétisün válasza syler123 (#6302) üzenetére


rétisün
veterán

igen. ha jól tudom ez készült csak a lost alphához.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6304) syler123 válasza rétisün (#6303) üzenetére


syler123
veterán

:R

(#6305) mvik


mvik
csendes tag

üdv. olyan kérdésem lenne h ellátogattam az építési területre és ott a kereskedő stalkertől olyan küldit kaptam h hozzak neki szerszámokat meg tranzisztort h meg tudja javítani a rádióját, mondott olyat h a szivattyútelepen találhatok ilyeneket, de nem tudom hol a szivattyútelep (mert nem jelzi), meg h a banditáknál is lehet ott, találtam egy tranzisztort, de szerszámot még nem pedig az épületes részeket már bejártam de nem találom. légyszi valaki segítsen. köszönöm.

(#6306) mvik


mvik
csendes tag

ja meg még olyan kérdésem lenne h ez a képződmény transzmutálás csak a receptek szerint lehet csinálni vagy magamtól is összekotyvaszthatok valamit (mert ezt eddig nekem nem engedte, csak azért kérdem h később hátha engedi már), ja meg h a félkész képződményekkel mit lehet csinálni mert találtam már ilyet is egy jó párat meg 2 transzmutációs kísérletem ilyet eredményezett.

(#6307) mgabesz87 válasza mvik (#6305) üzenetére


mgabesz87
csendes tag

Szia! Van egy rohadt nagy gödör, az alja tele anomáliákkal. Mellette van egy épület oda kell bemenned majd, feladatod is van ott, ha jól emlékszem. Valami laborba kell bemenni, de be van omolva a bejárat. Lesznek ott ilyen fa dobozok, azokat aprítsd szét késsel és ott fogsz találni vagy 3 féle szerszámkészletet, amit majd a tudós megvesz tőled. A relikviák egyesítése csak recept alapján működik, amit vagy tudsz venni a tudósoktól vagy nem...

[ Szerkesztve ]

(#6308) capulet75


capulet75
addikt

Két problémám lenne. Az egyik hogy az artifact merger amikor Rock-ot akarok csinálni, folyamat Bubble-t gyárt, :F a másik hogy petrenko után kinél lehet tuningoltatni a hardware-t?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6309) Habugi válasza capulet75 (#6308) üzenetére


Habugi
addikt

Yantarban flangál egy ürge exoskeletonban a map keleti részén, házak között/attól délre néha, hozzá járok upgradelni.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6310) capulet75 válasza Habugi (#6309) üzenetére


capulet75
addikt

Köszönöm. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6311) havenday


havenday
tag

Yantar-on kívül van még máshol is tudós?

(#6312) sklopp


sklopp
őstag

Hát emberek, most akadtam ki, de rendesen. Korábban vagy háromszor végigvittem a játékot. Most újra telepítettem, patch az utolsó, hajrá sztalker szinten. Már a kezdés után is fura dolgok történtek, na de később! Épp a Sötétvölgyben aprítom a monolitosokat, olyan bugok jönnek, hogy tátva maradt a szám. A fickók a nagy hallban a plafonból ereszkednek le és vissza, közben lépten nyomon kinyírnak, viszont közülük többen halhatatlanok. Az arcába lövök egyszer, kétszer, sokszor, meg sem rezdül, majd egyetlen lövéssel kivégez. Na itt ment el a kedvem az egésztől. Ez így nem játék, hanem garancia az agyvérzésre. Súlyosan csalódtam. A korábbi végigjátszások során valahogy nem jöttek elő ilyen durva hibák. Kár érte.

(#6313) Plazmacucci válasza sklopp (#6312) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Fel kellett volna venni és feltölteni yutubra :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6314) Aarpok válasza Plazmacucci (#6313) üzenetére


Aarpok
őstag

Ezért szeretjük :D A COP - ban (alap) is vannak függőleges mozgású zsoldosok a szennyvíztisztítónál.A CS - ben Kaleczky - től jött ki a rácson keresztül az őt őrző sztalker és még lehetne folytatni a furcsábbnál furcsább eseteket,de mint mondtam ezért is szeretjük.

Аарпок

(#6315) Dhampir válasza Aarpok (#6314) üzenetére


Dhampir
félisten

Ilyet az alap COP-ban csak a gyengélkedőben fekvő beteg sztalkernél láttam (elsüllyed, felemelkedik, lebegve beúszik a helyére variációkban), ellenben a különféle Stalker modokban irtózatosan sokszor fordul elő ez a hiba.

(#6316) tatararpad válasza sklopp (#6312) üzenetére


tatararpad
őstag

A két portás szokott hallhatatlan lenni egy ideig, ebben a modban nem hülyebiztos a történet, így ha valamit nem úgy csinálsz amikor és ahogy azt kigondolták, akkor tapasztalhatsz furcsaságokat.

[ Szerkesztve ]

(#6317) Aarpok válasza Dhampir (#6315) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen abban teljesen igazad van,hogy a módoktól nő a buglista,de az alapok sem hibátlanok csak kevesebb és ritkábban jönnek elő.Mondhatom nagy rajongója vagyok a szériának és az ilyen dolgok sem tántorítanak el tőle.

Аарпок

(#6318) sklopp válasza tatararpad (#6316) üzenetére


sklopp
őstag

Ezt igazolhatom. Sötétvölgybe érkezés után elküld a főnök bandita kabátot szerezni és a jelszóért a részeg banditához. Először a kabátért mentem, de úgy látszik, sok időt töltöttem, egyszer csak üzenet, elbuktam a jelszós feladatot, másképp kell intézni a többit. Meglett a kabát, de az őr nem enged be jelszó híján. Gondoltam, akkor jöjjön az erőszak. A fickó halhatatlan, a továbbiakat már írtam. Régebbi kijátszásoknál rendben sikerült minden, akkor meglett kabát, jelszó és minden szép volt.

(#6319) Lomha 8V válasza sklopp (#6318) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Igen, elég zavaróak azok a történések, amik végleg elvágják a folytatást. Többször jártam úgy, hogy az ember akivel beszélnem kellett, nemes egyszerűséggel meghalt, mire odaértem. :D De ez nem zavar, sokat mentek, hogy ne legyen gondom. A rengeteg bug annál inkább, de hát nincs még készen a játék, mit várjunk. Szurkolok, hogy most már hamar jöjjön a végső kiadás. :K

(#6320) sklopp válasza Lomha 8V (#6319) üzenetére


sklopp
őstag

Reméljük. Most épp az X18-ban szívok, már minden helyet körbejártam, csak egy vasajtó van hátra, ott lesz a számítógép az adatokkal, egy nyomorult patkány épp az ajtó előtt murdelt meg és nem nyílik tőle. Lehet, kénytelen leszek visszatölteni, csak az a gond, az utolsó mentésem még a laborhoz érkezés előtti, az összes maradék monolitost le kell hentelni, rengeteg meló.

(#6321) capulet75 válasza sklopp (#6320) üzenetére


capulet75
addikt

Ha nyitod és csukod folyamat az ajtót az ha lassan is, de odébb szokta tolni a tetemeket. Esetleg egy gránát...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6322) shield válasza capulet75 (#6321) üzenetére


shield
őstag

Esetleg egy sorozat a patkányra és lehet hogy odébb csúszik. Ahogy Te is kaphatsz lövést vasajtón és falon keresztül úgy az is kaphat. :)

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6323) sklopp válasza capulet75 (#6321) üzenetére


sklopp
őstag

Ez sajnos nem vált be, már próbáltam, de semmi eredmény.

(#6322) shield: Mindketten az ajtón kívül vagyunk, az ajtó kifelé nyílna, a lövöldözésekre csak rángatózik, de egy centit nem nyílik az ajtó. Gránátot meg sajnos nem vittem a súly miatt, így is folyton ennem kell vagy valamit eldobálni ha új cuccot vennék fel. Na mindegy, még keresek gránátot valahol, ha nem használ, akkor visszatöltöm az érkezési mentésemet, bár hosszú küzdelem lesz a monolitosokkal.

[ Szerkesztve ]

(#6324) capulet75 válasza sklopp (#6323) üzenetére


capulet75
addikt

A monolitosokat mindig jó gyilkolászni. ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6325) sklopp válasza capulet75 (#6324) üzenetére


sklopp
őstag

Igaz.

(#6326) sklopp


sklopp
őstag

Üdv stalkerek! Mondja meg valaki aki tudja, mi ez a rádió adó-vevő szerű doboz, és lesz-e valami feladat vele?

(#6327) dredbiro


dredbiro
senior tag

Üdv Urak !

Rászántam magam és elővettem , végigjátszanám megint a játékot, de mIt kell tennem hogy a játék megtartsa a kiválasztott grafikai beállításokat mert minden indításnál elfelejti ami előtte volt beállítva?

Good hunting,STALKER !

(#6328) SaGa59 válasza dredbiro (#6327) üzenetére


SaGa59
őstag

Ne a C: meghajtóra telepítsd. Már ha W7 vagy újabb windows alatt futtatod. A C:\Program Files-t és alkönyvtárait védi a oprendszer és nem tud visszaírni a konfig fájlba.
A másik lehetőség, hogy rendszergazdaként futtatod. Nem elég, hogy rendszergazda vagy a gépen, magán az ikonon kell beállítani a rendszergazdai módú indítást.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6329) dredbiro válasza SaGa59 (#6328) üzenetére


dredbiro
senior tag

Win 10-en játszok, feltettem az 1.03as javítást , kell neki a rendszergazdai jogosultság és működik amit hiányoltam , köszi a segítséget :R

Good hunting,STALKER !

(#6330) PeL válasza sklopp (#6312) üzenetére


PeL
addikt

Ez engine hiba valszeg mert a COP-ban is láttam hasonlót.

(#6331) capulet75 válasza PeL (#6330) üzenetére


capulet75
addikt

Vagy a W10 kreténsége.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6332) shield válasza SaGa59 (#6328) üzenetére


shield
őstag

De legjobb kikapcsolni az UAC-t. Nehogymá a W mondja meg, hogy mihez nyúlhatok.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6333) SaGa59 válasza shield (#6332) üzenetére


SaGa59
őstag

Az UAC kikapcsolása ehhez már W8 alatt is kevés volt, az csak a "figyelmeztetési szinteket" módosítja, az oprendszer által védett fájlok és könyvtárak hozzáférését nem. Ezekhez "Group/local policy"-t kellene módosítani, de nem biztos, hogy megérné, mert ez téged is megvéd sok esetben akár a saját mellényúlásaid ellen is.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6334) sklopp válasza PeL (#6330) üzenetére


sklopp
őstag

Mint közben valaki írta, ez akkor jön elő, ha túl soká totojázom, és elkésem a részeg banditával a jelszó miatti találkát, ilyenkor jelzi is a játék, bukta a küldetés, ha be akarsz jutni a monolitos bázisra, hiába a bandita kabát, jelszó nélkül nem enged be a kapus. Ilyenkor jön a jó öreg erőszak, de a kapus meg egy másik simán halhatatlan lesz, meg a többi érdekesség.

(#6335) dredbiro válasza sklopp (#6334) üzenetére


dredbiro
senior tag

arra a részre emlékszem, az nagyon ütős, pláne ha elbaltázza az ember :DDD

Good hunting,STALKER !

(#6336) sklopp válasza dredbiro (#6335) üzenetére


sklopp
őstag

Pontosan. Inkább visszatöltöttem jóval korábbi mentést.

(#6337) PeL válasza capulet75 (#6331) üzenetére


PeL
addikt

Nálam Win7 alatt is csinálta ugyanezt :D

(#6338) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Felraktam a játékot ismét de most nincs mentésem semmilyen. Van vmi megoldás? A súly problémát se tudom módosítani ha van tipp arra is

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#6339) dredbiro válasza zozimoto (#6338) üzenetére


dredbiro
senior tag

tedd fel a z 1.03 as javítást nekem az segített, meg a grafikai beállítások megtartásán is

egyébként ebben sem lehet egyetlen külddetést sem elbukni, mert nem kapjuk meg a rendes befejezést?

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#6340) dredbiro válasza zozimoto (#6338) üzenetére


dredbiro
senior tag

az a javítás 1.3003as és nem 1.03, bocs, most néztem :B

Good hunting,STALKER !

(#6341) mgabesz87


mgabesz87
csendes tag

Sziasztok! A pályák fájljait, hogy tudom átkonvertálni szerkeszthető formátumra? (.level és .part fájlok-ra kell) Ugye alapból nem így vannak. A sima SOC-ban megy a konvertálás, de LA-ban leáll a "converter.exe"

(-level default:la17_outskirts -out la17_outskirts_cnv -mode le -with_lods)

Most tudom, hogy ez kínai lesz számotokra, de hátha lesz olyan köztetek, aki érti miről van szó. Köszi.

(#6342) zozimoto válasza dredbiro (#6340) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Müxik köszi

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#6343) capulet75 válasza mgabesz87 (#6341) üzenetére


capulet75
addikt

Lelked a pokolra jut. ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6344) rétisün válasza zozimoto (#6338) üzenetére


rétisün
veterán

az utolsó patch után már nincs gamedata mappa (gamedata.db* fájlok vannak), Sensut hsz-ében van rá megoldás.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6345) zozimoto válasza rétisün (#6344) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Köszi

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#6346) shield válasza SaGa59 (#6333) üzenetére


shield
őstag

Hát én még a W7-nél tartok és abban teljesen okés az UAC kikapcsolása. Az újabbak közül még egy sem volt fent a gépemen, és még egy ideig nem is lesz. Amíg ezen minden fut, ami nekem kell, addig ez marad.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6347) havenday


havenday
tag

Srácok, a Yantar-on kívül van még pálya ahol vannak tudósok?

(#6348) capulet75 válasza havenday (#6347) üzenetére


capulet75
addikt

Van. ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6349) havenday


havenday
tag

köszi az infót! És merre találom őket?

(#6350) dredbiro válasza capulet75 (#6348) üzenetére


dredbiro
senior tag

nahát :DDD

Good hunting,STALKER !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.