Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) Emppu85 válasza Plazmacucci (#5699) üzenetére


Emppu85
tag

veszélyes lesz :)

(#5702) Zsolt!! válasza Emppu85 (#5700) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Lattam videot szep nagyon.Csak kisebb modra gondoltam amu nem nyul bele nagyon a jatekba max jobb lesz pl fegyverek szorasa.

(#5703) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Elkezdtem a Lost alphat hat kegyetlenul eszi a gépet de a fû arnyekolast kikapcsolva megduplazodik az fps.Erdekes h eleg keves az fps de nem terheli le 100%- ban a videokartyat igaz csak 1280-ban jatszok lehet keves neki az egy mag. Jol atdolgoztak a palyakat nehez kiszurni az embereket a bokrokban :) de mutansokat konnyebb megolni mint az eredetiben. Katonakkal viszont meggyulik a bajom foleg h allando kotszer hiany van. Viszont tenyleg kihaltabb ami realisabb de game szempontjabol nem olyan jo. Grafika lemeno napfenyeben nagyon szep szinte fotorealisztikus de teljes napfenyben valahogy nem olyan szep.Valaki vett mar jarmuvet?

[ Szerkesztve ]

(#5704) Aarpok válasza Zsolt!! (#5703) üzenetére


Aarpok
őstag

Felesleges venni majd ad a játék (igaz nem a legjobb élmény vezetni hála a 3. patch módosításának).Borongóson ha jók az emlékeim 2 db autó is van. :U

Аарпок

(#5705) Dhampir válasza Zsolt!! (#5703) üzenetére


Dhampir
félisten

Egy kihalt X8 laborba is elég rémisztő lemenni, bár ezt nem a LA-ból ismerem.

(#5706) Zsolt!! válasza Aarpok (#5704) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Koszi! Akkor nem gyüjtögetek rá. :)

(#5707) Zsolt!! válasza Dhampir (#5705) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Igen eleg komor a hangulat!

(#5708) tatararpad válasza Zsolt!! (#5707) üzenetére


tatararpad
őstag

Szerintem hangulatban messze alulmarad egy Misery vagy AA mod mellett komorságban, meg számomra már a szószerint x-edik mutánsokkal és patkányokkal tömött titkos labor is unalmas lett egy idő után, egy jó kis beltéri tűzharc nem volt a játék során, így gyakorlatilag egy nagy rate of fire fegyvernek értelmét nem láttam a játék során. Mert kültéren úgyis távolról lehet ölni, mutáns ellen meg sörétes.

(#5709) Zsolt!! válasza tatararpad (#5708) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Még az elején járok tetszik egyenlőre majd a végén meg mondom mennyire jött be.

(#5710) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Ez az autovezetes katasztrofa.Ilyen formavan kar volt beletenni.Inkabb kiszalltam es gyalog tettem meg az utat.:)

(#5711) PeL válasza Zsolt!! (#5710) üzenetére


PeL
addikt

Csak a Lada Niva lett elszúrva benne, próbáld ki a moskvich-ot, azzal faján lehet csapatni, nem borulékony

(#5712) tatararpad válasza PeL (#5711) üzenetére


tatararpad
őstag

Dark valleyban mindig lada van. És ott a legidegesítőbb mert csak járművel enged tovább, azon kívül egy pályán volt értelme járműnek. Osztom, hogy okkal vették ki őket, ezekhez far cry szintű pálya kellene.

(#5713) Mans20 válasza tatararpad (#5712) üzenetére


Mans20
addikt

Én kocsi nélkül is továbbjutottam a borongásba.

(#5714) tatararpad válasza Mans20 (#5713) üzenetére


tatararpad
őstag

Jó neked, egyrészt nálam az event sem indul ha nem szállok kocsiba, másrészt a kapu se nyílt ki. De egyszer még halhatatlan monolith katonák is voltak.

(#5715) DEARevil válasza tatararpad (#5708) üzenetére


DEARevil
tag

A misery modhoz van magyarosítás?Köszi!

(#5716) Dhampir válasza tatararpad (#5712) üzenetére


Dhampir
félisten

Néhol nem lehet gyalogolni ebben a játékban? :F :(

(#5717) tatararpad válasza Dhampir (#5716) üzenetére


tatararpad
őstag

Még az elején kötelező egyszer a helikopteres üldözésnél, ott akkor jön a heli és kapod a következő feladatot ha beszálltál a kocsiba. Itt elvileg kocsival kell eljutni egyik pályáról a másikba miközben lő a helikopter, szal nincs 1 perc az egész, de általában keserves 1 perc az. Előző írta hogy nem kell kocsi, de nekem a kapu sose nyílt ki a másik pályára gyalog csak ha kocsival törtem át. A másik pályán már simán le lehet szedni a helit nem kell kocsival menekülni ha nem akarsz.

(#5718) Lomha 8V válasza Dhampir (#5716) üzenetére


Lomha 8V
addikt

De lehet, legalábbis én gyalog menekültem a helikopter elől, de kínszenvedés volt. A fentebb említett hibák nálam nem jöttek elő.

(#5719) tatararpad válasza DEARevil (#5715) üzenetére


tatararpad
őstag

Nem tudom sajnos, lehetőség szerint mindent angolul játszok.

(#5720) Dhampir válasza tatararpad (#5717) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez akkor jó nagy hülyeség, de biztos van olyan játékos, akit az ilyen üldözéssel járó izgalom hoz lázba. :)

(#5718) Lomha 8V

Gyalog érdekesebb. :D

(#5721) tatararpad válasza Dhampir (#5720) üzenetére


tatararpad
őstag

Szerintem ez a leggyengébb pontja a játék történek, mert arra mennek ki hogy egy alagútba menekülj a helikopter elől, ahol találkozol azokkal akik továbbviszik a sztorit, de pl. mi a franc elől meneküljek egy alagútba, ha az első 2 percben leszedtem az üldözőmet? Már pedig miután leszedtem a helit, akkor is ugyanaz a feladat, hogy menjek az alagútba, miközben logikailag mehetnék Isten hírével akárhova, csakhogy ekkor megállna a történet. Gondolom ezt majd megoldják úgy hogy halhatatlan lesz a heli, de maga az üldözés sem egy codos adrenalinos üldözés aminek lennie kellene, ugyanaz az ambient háttérzene megy, ha bemegyek a disznóólba fedezékbe a többi stalker ott gitározik miközben lő a heli, a következő pályán kapásból megtörik a lendület azzal leállított motorral állsz, és egy bazi nagy sziklát kell kikerülni az út közepén gyökkettővel.

(#5722) Zsolt!! válasza tatararpad (#5721) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Mindenbe a hibat keresed :) van egy par ilyen pl nalam a Dutysoktol kaptam azt a feladatot h szabaditsam ki a tarsukat a banditaktol De elotte voltam ott kitakaritottam az egesz bazist es ures volt a cella. Aztan a feladat megkapasa utan mar ott van a Dutys a.cellaba de a bazis tok ures. Na mindegy azert jo jatek nehez lehet mindenre gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#5723) Dhampir válasza tatararpad (#5721) üzenetére


Dhampir
félisten

A Half Life 2-ben ez még jól volt megcsinálva. :D

(#5724) shield válasza DEARevil (#5715) üzenetére


shield
őstag

Nincs.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5725) Awacs111


Awacs111
csendes tag

Sziasztok!!

Leírná valaki hol találom azt hogy max. weight?Szeretném én is megnövelni a súlyhatárt.Előre is köszönöm.Segítsetek légyszi!! :) :) :)

(#5726) Dhampir válasza Awacs111 (#5725) üzenetére


Dhampir
félisten

A korábbi Stalker-játékokban ez működött:

A gamedata/configs/creatures/ actor.ltx-ben kell átírni a max_walk_weight értékét tetszőlegesre (alapból 60 kg-on van). Azután a gamedata/configs/ system.ltx-ben a max_weight sort, ami alapból 50 kg.
Például: 5060 kg és 5050 kg.
Ne felejtsd el az fsgame.ltx-ben a $game_data$ sort true| true| -ra állítani!

-Köszönet borovi fórumtársnak az eredeti leírásért!-

[ Szerkesztve ]

(#5727) Awacs111 válasza Dhampir (#5726) üzenetére


Awacs111
csendes tag

Nagyon köszönöm!!

(#5728) shield válasza Awacs111 (#5727) üzenetére


shield
őstag

Így a pontosabb.

"gamedata\config\system.ltx:

max_weight = xx <-- Ide azt a számot írd amit átlépve gyorsabban fog fáradni a karakter.

gamedata\config\creatures\actor.ltx:

max_item_mass = xx <-- Ide ugyanazt az értéket írd amit a fentebbihez írtál.
max_walk_weight = xx <-- Ide azt az értéket írd ami fölött mozgásképtelenné válik a karakter
(Mindenképp több legyen mint az előző kettő, +10 vagy +20-at dobj rá) "

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5729) Awacs111 válasza shield (#5728) üzenetére


Awacs111
csendes tag

Köszönöm szépen!Egyébként sikerült. :) Még egy kérdés.Hogy tudok bejutni abba az x 18-as(azt hiszem)laborba?Sajnos kinyírtam mindenkit.Most meg sehol az iratok.Köszönöm ha segítetek!

(#5730) shield válasza Awacs111 (#5729) üzenetére


shield
őstag

Ebben nem tudok segíteni, mert még nem játszottam a LA-val. Most már kivárom a javítást.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5731) Awacs111 válasza shield (#5730) üzenetére


Awacs111
csendes tag

Boltban veszed meg?(semmi gond :) )

(#5732) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Na végigvittem öszeségében jó volt, de hiányoltam valami csúcspontot a végéről. Meg ennyit keresni mint ebben a játékban egész végig csak kerestem :D

(#5733) borovi válasza Dhampir (#5726) üzenetére


borovi
aktív tag

Meghatott, hogy megemlékeztél rólam a problémamegoldásban... :B Bele is pirultam... :K
Dehát az úttörő ahol tud, segít! :DDD
Egyébként én is csak terjesztettem a tudást. Nem árt az. Én például el se indulok 900 kg alatt. (Tudom. Kövezzetek meg. :DD )

[ Szerkesztve ]

(#5734) Dhampir válasza borovi (#5733) üzenetére


Dhampir
félisten

Valószínűleg rénszarvasok húzzák a szánodat, amelyen a Zónában siklasz, a sztalkerek kirakott, viseltes bakancsait keresgélve. :D

(#5735) capulet75


capulet75
addikt

A hétvégen végre meglátom amilyen a LA a maga valójában és nem csak lebutítva. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5736) rétisün válasza capulet75 (#5735) üzenetére


rétisün
veterán

nocsak, csernobil/prijatyi kirándulás? :Y :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5737) capulet75 válasza rétisün (#5736) üzenetére


capulet75
addikt

Még nem, (szervezés alatt van, de legalább 1,5-2 év) új noti. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5738) capulet75


capulet75
addikt

Eddig csak képeken láttam milyen csodaszép az Alpha maxon. Már csak órák kérdése. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5739) dodopek


dodopek
addikt

Szevasztok!
Elkezdeném a LA-t az új konfiggal, de moddb-ről a szokásos hiba üzenet, és pillanatnyilag Dezo oldalán sem elérhető az 1.0003 patch. Van valakinek felhőben, ahonnan letölthetném? Megindult....
A mostani telepítésem 1.0002-vel van patch-elve. Simán rátolhatom az újabbat, vagy telepítsem újra az egészet? Mentések nem számítanak.

[ Szerkesztve ]

(#5740) PeL válasza dodopek (#5739) üzenetére


PeL
addikt

Tedd rá nyugodtan. A mentések jó h nem számítanak mert újat kéne kezdened amúgy is :) De am nem tudom még mennyire messze van a Director's Cut megjelenése, lehet jobb lenne megvárnod, mert azzal is tuti új játékot kell majd kezdeni...

(#5741) dodopek válasza PeL (#5740) üzenetére


dodopek
addikt

Rátettem.
Amit viszont nem gondoltam, hogy az új konfigom is kevés lesz hozzá... :Y :Y
Elég lesz nekem ezt végig játszani, legfeljebb majd egyszer valamikor újra kezdem a rendezői változattal. :)

[ Szerkesztve ]

(#5742) capulet75 válasza dodopek (#5741) üzenetére


capulet75
addikt

Már mint a maxhoz kevés... :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5743) dodopek válasza capulet75 (#5742) üzenetére


dodopek
addikt

Ja, igen, úgy-úgy. :D

kb25-30 FPS van FHD-ban, ha kikapcsolom a fűárnyékot... :Y :Y

(#5744) capulet75 válasza dodopek (#5743) üzenetére


capulet75
addikt

Hát no... :U

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5745) shield válasza dodopek (#5743) üzenetére


shield
őstag

Pedig most gondolkodtam rajta, hogy neki állok, mert már féléve várok az újabb kiadásra.
Akkor az én konfigommal, ne is álljak neki!?
Már egy éve tipródok az új konfigon, de a proci is 100 rugó és a többi sem olcsó, ráadásul a 27% áfa is vissza tart. Ez a rohadt forint nem akar javulni.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5746) PeL válasza shield (#5745) üzenetére


PeL
addikt

miért ne állhatnál neki? nekem is hasonló konfigom van, még DX10-ben is elég jól vitte némi kompromisszummal 1920x1080-ban, és baromi szép is volt, anno tettem is be pár képet ide asszem

(#5747) dodopek válasza shield (#5745) üzenetére


dodopek
addikt

Én egy hónapot vártam, és azon buktam majdnem 5%-ot. Szóval szerintem ne nagyon várj....

A 27% áfa meg csak megoldható valahogy nem?
És igaza van PeLnek. Állj neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#5748) capulet75


capulet75
addikt

Vettem új notit, most szedem az alphát megint, kíváncsi vagyok elviszi-e maxon.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5749) dodopek válasza capulet75 (#5748) üzenetére


dodopek
addikt

Milyen vas, ha meg szabad kérdezni?

(#5750) capulet75 válasza dodopek (#5749) üzenetére


capulet75
addikt

i7 4gen, 16gb ram, ssd és egy gtx780m

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.