Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) Balathruin válasza cheatergs (#7000) üzenetére


Balathruin
veterán

Több ezer mentésed van? :F

(#7002) Dhampir válasza capulet75 (#6999) üzenetére


Dhampir
félisten

Persze, mert a Google-fordító műve. :)

Remélhetőleg izgi lesz a játék új kiadása. :D

(#7003) PeL válasza Dhampir (#7002) üzenetére


PeL
addikt

Azért gyökeres, a játékot alapjaiban megváltoztató dolgokra nem kell számítani. Úgy értem ha már egyszer végigjátszottad eget verő különbséget nem fogsz látni, pár dolog lesz csak más pl. a skill systemre kíváncsi leszek és a CoP-ból átemelt item fejlesztési rendszerre. Meg arra mennyire sikerült megtölteni a kietlen pályákat élettel. Ne legyenek túl nagy elvárások mert csalódhat pár ember aki azt gondolja hogy teljesen új játékot kapunk :N

(#7004) Dhampir válasza PeL (#7003) üzenetére


Dhampir
félisten

Sokszor játszottuk újra az alapjátékokat is. A lényeg az, hogy közben sok ismert hiba javítása megtörtént. Egy-két új küldivel azért fel lehetne dobni, hogy meghozza a játékosok és talán a további támogatók kedvét is.

(#7005) PeL válasza Dhampir (#7004) üzenetére


PeL
addikt

Új küldik sztem max a dinamikus küldikben lesznek amik a random "hozz nekem ezt-azt", "öld meg ezt meg azt" kategóriába tartoznak. Ez mondjuk nem hülyeség ha jó sok random helyre fog küldözgetni a játék, ez tetszett a CoC-ban is hogy mindenkitől lehetett ilyen random küldiket felvenni.

(#7006) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Én direkt kivárok már a végleges verzióra, anno csak kíváncsiságból megnéztem elindul-e az elavult gépemen, úgyhogy nagy játékmenet tapasztalatom nincs. Azt remélem, hogy ezek a dinamikus dolgok nem veszik el azt az élményt, hogy csak úgy lehessen kicsit létezni a zónában. Ha jó az egyensúly akkor persze nem így lesz, minden esetre nagyon kiváncsi vagyok már a DC-re!

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#7007) SaGa59 válasza Sensut (#6997) üzenetére


SaGa59
őstag

A Sin ott van elrontva, hogy egyik modból sem derül ki igazán, hogy kik is ők valójában és miért rühellik őket a sztalkerek. Meg ők a sztalkereket. Érdemes lesz majd megvenni a Katasztrófa sújtotta övezet című kötetet, a jövő héten megy tördelésre, aztán nyomdába, elvileg már március végére a boltokban lesz. Ebből kiderül kik a Vétkesek (Sin), a Kárhozottak (modokban Sötétekként kerültek szóba, mert oroszul így hívják őket, de az nem adja vissza a tényleges jelentést, csak a modokból nem derül ki, kik ők és miért "sötétek"), ki/mi Strangelove, akiről szintén esik szó valamelyik modban, a Vadvidék leírásánál. Meg végre megtudjuk, ki az a táncoló Hemul, akit szintén emlegetnek néhány modban. Azt, hogy mitért táncoló, vagy táncos, majd a következő könyvből fogjuk megtudni. Vagy a harmadikból.
Vigyázat, a Katasztrófa sújtotta övezet hosszú könyv, több mint másfélszerese az Agyarnak

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#7008) cheatergs válasza Balathruin (#7001) üzenetére


cheatergs
senior tag

A játékstílusomból kifutja.

Mindig minden mindegy

(#7009) Balathruin válasza cheatergs (#7008) üzenetére


Balathruin
veterán

Akkor a Bethesda játékait nem szeretnéd, ott többször ekkorák a mentések.
Amúgy nem hinném hogy a LA van olyan hosszú hogy túllépd az 1GB-t mentésekkel. Amit még nem értek, hogy ha nagyon sokat mentesz akkor miért probléma ha helyet foglal? Szerintem még mindig kicsi a mérete darabonként

(#7010) Dhampir válasza SaGa59 (#7007) üzenetére


Dhampir
félisten

Táncoló Hemul. :C

(#7011) shield válasza capulet75 (#6999) üzenetére


shield
őstag

"És ( bebebebebeeeeeeeeeeeeeeeeee ) tesztelhetem a final alphát nem sokára. :P"

Akkor már hozzá is igazíthatod a magyarítást. ;] :P

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#7012) Kaszas1990


Kaszas1990
csendes tag

Sziasztok mostansag mit lehet hallani, h kabe mikora dobjak ki a direc cutot? Egyaltalan van valami biztato jel arra vonatkozoan, h esetleg tavaszra vagy nyara? :DD

(#7013) cheatergs válasza Balathruin (#7009) üzenetére


cheatergs
senior tag

"Akkor a Bethesda játékait nem szeretnéd..."
Szted nem ismerem a Bethesda játékait? :)
TES-ekben semmi szükség a sarkonkénti mentésre, egészen más a játékmechanika.

Mindig minden mindegy

(#7014) PeL válasza cheatergs (#7013) üzenetére


PeL
addikt

Ó dehogynem :DDD

Mondjuk ez nem TES, de 3 szót mondok: Fallout 4, Survival fokozat, War of the Commonwealth mod :DDD Na jó ez több volt mint 3 de a lényeg benne van.

[ Szerkesztve ]

(#7015) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7016) cheatergs válasza PeL (#7014) üzenetére


cheatergs
senior tag

Nono! Modokról szó nem volt!

Mindig minden mindegy

(#7017) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A pc guruba most van benne.

(#7018) Dhampir válasza Heroes fan (#7017) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi, hogy szóltál.

2017-ben egy rakás nagy sorozat lesz 10 éves, gondolok itt a Witcherre, a Crysisra vagy a BioShockra. Az első szülinapos a sorban azonban a S.T.A.L.K.E.R., amelynek első, Shadow of Chernobyl című epizódja sok csúszás és nehézség után végül 2007. március 23-án jelent meg, kizárólag PC-re. A program igazi kultjáték lett, máig vannak rajongói, a két mellékágat azonban nem követte számozott folytatás, mi több, a fejlesztőkre is alaposan rájárt a rúd. A PC Guru csapata azonban úgy gondolta, ideje kideríteni, mi lett a S.T.A.L.K.E.R. 2-vel, így felvettük a kapcsolatot a GSC egyik volt munkatársával, és elbeszélgettünk vele a széria múltjáról, jelenéről és jövőjéről – az eredmény egy 8 oldalas anyag, amit elsősorban a Stalker-széria szerelmeseinek ajánlok.

De rovataink és extráink között találhattok egy gondolatébresztő cikket az Early Access üzletmodell állapotáról, megjelenése előtt próbálhattuk ki a Stalker: Lost Alpha Developer’s Cut változatát,...

Forrás

(#7019) rétisün válasza Dhampir (#7018) üzenetére


rétisün
veterán

régen vettem már játékmagazint (de szépen írtam :D ) de ezt most megveszem, kiváncsi vagyok erre az interjúra.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7020) M@trixfan válasza rétisün (#7019) üzenetére


M@trixfan
addikt

Pont ez jár nekem is a fejemben! De jó is volt régen az újságos időszak: PCGuru, Chip és 576 Kbyte! :O ennyit megér, legalább meglátom milyen most. Ha viszont kijön akkor rohanok gépet venni, nem érdekel már a Ryzen vs Kaby Lake huza-vona játék szempontból. Tököm tele van a várakozással.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#7021) Mans20 válasza Dhampir (#7018) üzenetére


Mans20
addikt

Remélem nem kell mikulásig várni, lehet megnézem hogy megy majd a G4560+1050-el.

(#7022) Dhampir válasza M@trixfan (#7020) üzenetére


Dhampir
félisten

Asztali gépben gondolkodsz?

(#7021) Mans20

Ennél lényegesebb gyengébb konfiguráció is elviszi, kérdés persze, hogy mekkora felbontás és milyen beállítások határozzák meg a célt.

[ Szerkesztve ]

(#7023) PeL válasza M@trixfan (#7020) üzenetére


PeL
addikt

Persze hogy Kaby Lake :DDD

(#7021) Mans20: Nekem régi Dual-Core E6700-on, HD7770-es kártyával és 4GB RAM-al majdnem full grafikán ment 1920x1080-ban DX10-ben kellett 1-2 effektet kikapcsolni.

(#7026) awacs


awacs
tag

Tudom,nem ide tartozik.De nem tudja valaki hogy lehet illegálisan pénzt szerezni a stalker lost zone armageddon 3-ban?

[ Szerkesztve ]

(#7027) MATEO6600 válasza M@trixfan (#7020) üzenetére


MATEO6600
őstag

"nem érdekel már a Ryzen vs Kaby Lake huza-vona játék szempontból. Tököm tele van a várakozással."

Tökéletesen egyet értek :)
Kb 1 éven keresztül húztam a gépvásárlást, majd idén januárban beújítottam végre, mert elegem lett a várakozásból, és most boldogan játszok mindennel maxon :)

Az élet túl rövid, hogy Ryzen vs Intel párviadal eredményre várjunk :D

(#7028) Heroes fan válasza MATEO6600 (#7027) üzenetére


Heroes fan
őstag

Aki a project cars 2-vel akar játszani az gyűjtögessen még pár százezret.
Minimumnak egy gtx 1080 kell hozzá.

(#7029) MATEO6600 válasza Heroes fan (#7028) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nem akarok :)

(#7030) PeL válasza Heroes fan (#7028) üzenetére


PeL
addikt

Nem tudom hol nézted ezt, de ilyen kártyája nem sok embernek van. 4K-hoz lehet ez a minimum, amúgy sokkal barátibb a gépigénye ennél:

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=23302&game=Project%20CARS%202

[ Szerkesztve ]

(#7031) Mans20 válasza Dhampir (#7022) üzenetére


Mans20
addikt

1280x1024 max grafika, 750Ti-vel jól ment, csak a dinamikus árnyékoktól már szaggatott. Anélkül meg ronda volt.

(#7032) MATEO6600 válasza PeL (#7030) üzenetére


MATEO6600
őstag

Van az a réteg, akik szerint 6900K és 1080Ti SLI nélkül nem lehet maxon játszani, én meg az vagyok aki játszik és nem állandóan az fps-t nézegeti :)

[ Szerkesztve ]

(#7033) Heroes fan válasza PeL (#7030) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ez baromság direct x 9-be már nem is adnak ki játékot. Az első része is már 11-es volt.
Pc guruba írják ezt a hatalmas gépigényt, és a gépigényen is fent van. Ez meg egy nagy kamu, hely igénye is 50 giga lesz minimum.

(#7034) Plazmacucci válasza Heroes fan (#7033) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Máshol offoljatok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7035) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A játék egyébként milyen így a jövőheti premierhez közeledve?

(#7036) kekeeci válasza Heroes fan (#7035) üzenetére


kekeeci
senior tag

Lost Alpha premier??? Valamiről lemaradtam?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#7037) Heroes fan válasza kekeeci (#7036) üzenetére


Heroes fan
őstag

Igen az 1.0-ás verziója.

(#7038) kekeeci válasza Heroes fan (#7037) üzenetére


kekeeci
senior tag

Nem értem, úgy tudom, az 1.3003-nál tartanak...

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#7039) Sensut válasza kekeeci (#7038) üzenetére


Sensut
őstag

Nem maradtál le semmiről, még nincsen semmi nyilvános új verzió. Csak hamarosan.

(#7040) Heroes fan válasza kekeeci (#7038) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja azt nem figyeltem csak ahogy szokás lenni, hogy a teljes verzió az mindig 1.0-án van bár lehetnek kivételek.

(#7041) Dhampir válasza Mans20 (#7031) üzenetére


Dhampir
félisten

A fűárnyékot, vagy mi a csudát kikapcsoltam, és a Radeon R9 M385 simán vitte fullHD-ban, viszont néha az égbolt beégésével volt problémám.

(#7042) capulet75


capulet75
addikt

Nekem mobil vasam van de maxon ment minden vmelyik patch után.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7043) Dhampir válasza capulet75 (#7042) üzenetére


Dhampir
félisten

A Lost Alpha Intel HD 4000 alatt HD-felbontáson egész szépen ment 2x4 GB memóriával, de csak próbaképpen tettem fel arra a gépre.

A Call of Pripyat játékot egy NVS 3100M is élvezhetően végigvitte HD+ felbontáson, 4 GB memóriával, i5-520M proci mellett.

[ Szerkesztve ]

(#7044) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Sziasztok. Olyan gondom van hogy a késem egyszerűen eltűnt, egy másik pályára lépéskor. Meg próbáltam egy korábbi mentést visszatölteni de ott sincs kés... :(
Ez mitől lehet :F

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#7045) Dhampir válasza Psychopeti (#7044) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy csupán egyszerűen eltetted és ott bujkál a cuccaid között? Netán eldobtad? Ámbátor arra már nem emlékszem, hogy eldobható lenne, de elképzelhető. Abban az esetben viszont biztosan lehet vásárolni, vagy netán egy elesett harcosnál találni.

(#7046) Psychopeti válasza Dhampir (#7045) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Nem dobtam el csak el tettem. És azóta se híre se hamva... :((
Érdekes mindenesetre. :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#7047) M@trixfan válasza Dhampir (#7022) üzenetére


M@trixfan
addikt

(#7022) Dhampir
(#7023) PeL
(#7027) MATEO6600

Igen, asztali gép :) Sokat gondolkodtam mostanában, hogy vajon megér-e ekkora beruházást a PC gaming? Számomra valahogy nem annyira tetsző irányba halad az ipar már pár éve, persze én öregnek vagyok mondható már gaming szempontból. Viszont van sok Steam, Origin vásárlás és multiplayer fps is kizárólag PC-re való "komoly embereknek". Lost Alpha DC mondjuk nálam már önmagában majdnem elég érv, de még a Metro 2034 is várat magára. Annyiban nehezebb nekem, hogy zenélni, multimédiázni, informatikai és hétköznapi dolgokat csinálni sokkal jobban szeretem a Mac platformot. Nem ide tartozik, de amióta iPhone van, egyre romlik "pro user focus". Most pedig itt a leghetőség építeni egy bika gamer PC-t, vagy kicsit másra is befogni a platformot. Ryzen nagyon jó videóban és lényegében mindenben, csak pont játékokban nem csúcs egyelőre. Próbáltam mindenkinek válaszolni így egyben :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#7048) PeL válasza M@trixfan (#7047) üzenetére


PeL
addikt

Én novemberben lecseréltem az ősrégi 2 magos configomat egy korszerű 4 magosra. Most adódott rá lehetőség, éltem vele. Így pár évig megint le lesz a gond róla. 220.000 forintból sikerült összehozni egy elég jó configot amivel amit eddig próbáltam nem nagyon kellett egy játékban sem visszavenni a grafikából. Habár a CPU nem egy erős darab mert sok régebbi generációs társa erősebb pár százalékkal egy szálon, régebbi platformot nem akartam venni már. Majd később még veszek bele egy SSD-t és +8 GB RAM-ot. Szerintem pár évente megéri a befektetést ha sokat használja a gépet az ember, főleg ha játszik is.

[ Szerkesztve ]

(#7049) Plazmacucci válasza PeL (#7048) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mire megjelenik az új verzió ez a gép is kukázható lesz :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7050) PeL válasza Plazmacucci (#7049) üzenetére


PeL
addikt

PC Guru-ban elvileg a mai nap volt kiírva megjelenési dátumnak, szóval ma vagy holnap jönnie kell :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.