Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Maci2013


Maci2013
csendes tag

Így látszik...

(#4302) Balathruin válasza Maci2013 (#4300) üzenetére


Balathruin
veterán

Akkor az valami nagyon hardcore billentyűzet lehet... Nincs rövidítve a felirat? Prt Scr?

(#4303) Maci2013


Maci2013
csendes tag

Ez van még hozzá...

(#4304) wjbhbdux válasza Maci2013 (#4300) üzenetére


wjbhbdux
veterán

akkor ajánlom figyelmedbe a Windows egyik alap programját, a Snipping Tool-t (képmetsző vagy mi a fene ha magyar a windowsod).

/s

(#4305) borovi


borovi
aktív tag

Sziasztok, segítsetek!
a dokinál vagyok a mocsárban, elkezdődik a jelenet, aztán tölteni kezd valami textúrákat, és az alábbi hibával kidob:

Expression : fatal error
Function : CTexture::Load
File : ..\xrRender\SH_Texture.cpp
Line : 216
Description : <no expression>
Arguments : Can't open video stream

mivel korábban itt másnál is olvastam erről a hibáról, újratelepítettem a játék által is felrakott xvid lejátszót. de így se jó. mi a bánat van már megint?! attól külön röhögőgörcsöt kapok, hogy ezzel az állítólagos tuti peccsel addig se jutok el, mint az előző javítással. directx-et is visszavettem 9-re, ekkor legalább nem fagyott ki, mint a dx10.1-nél, és hibaüzit is kaptam, lásd fentebb. dx 10.1-nél totál fekete képernyős fagyás van.
szóval valami ötlet? jó lenne már ezt a nyomorult modot végig vinni, de úgy látom, karácsonyig nem lesz belőle semmi. jah, karácsonyi ajándék, meg minden. hehe.

[ Szerkesztve ]

(#4306) B.Á.L.!.N.T válasza borovi (#4305) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Anno ezért hagytam abba,szóval még mindig él ez a bug. Ok,jó tudni... :(((

(#4307) Shogo_84 válasza borovi (#4305) üzenetére


Shogo_84
csendes tag

Hali.
Érdekes.
Első patchben nem volt gondom, itt se.
Sajnos 2s patchet még nem toltam addig, hétvégére van betervezve.

Ha el tudod küldeni a mentésed, és az user itx-ed akkor megnézem mi a nyűg.
No meg a konfig típust: cpu - ram mennyiség - vga
A parancsikon nem volt babrálva?
Max túllépek neked videón vele, és visszaadom :D

Amúgy én nem raktam fel a codecet.
KLC codec packom van fent, azóta semmi mást nem teszek, nem engedek feltelepülni.
Egy deka gondom sem volt videókkal még sehol, semmilyen játékba, programban.
(i7 2600 + 8Gb + gf gts450 / ati 7850 + ssd / SAS drive, csak a gamnak)

[ Szerkesztve ]

(#4308) Balathruin válasza borovi (#4305) üzenetére


Balathruin
veterán

Próbáld meg azt, hogy ezt letöltöd és berakod a gamedata\textures\prop-ba

(#4309) Aarpok válasza borovi (#4305) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem sokat kellett volna visszaolvasni: [link]

Аарпок

(#4310) borovi válasza Shogo_84 (#4307) üzenetére


borovi
aktív tag

első peccsel nekem se volt itt és ilyen gondom. írtad ezt a KLC codec pakkot. leszedtem az xvidet, felraktam a klc-t, de ugyanaz a helyzet. elindul a jelenet, jön az ordítás, elkezd tölteni, de a textúráknál kirak.
a konfig: i5-2400 CPU, 4 Gb RAM, ATI Radeon HD 6850 videokari, Seagate Barracuda 6 Gbps vinyó Win 7 x64 op. rendszer. a parancsikont nem babráltam. a konzolban állítottam a r2_sun_lumscale_amb, meg a r2_sun_lumscale_hemi értékén, mert nekem valamiért nagyon sötét volt a játék.
a mentéseket hova küldjem?

(#4311) borovi válasza Aarpok (#4309) üzenetére


borovi
aktív tag

köszi, megnézem ezt a megoldást is. elkerülte a figyelmemet... :)

(#4312) borovi válasza Balathruin (#4308) üzenetére


borovi
aktív tag

köszi, csak sajnos nem engedi letölteni. azt írja, hogy túl sokan érdeklődtek eziránt az elmúlt napokban, ezért jelenleg nem tölthető, várjak türelemmel.

(#4313) Balathruin válasza borovi (#4312) üzenetére


Balathruin
veterán

Akkor elküldöm e-mailben, ha megadod. :)

(#4314) Shogo_84 válasza borovi (#4310) üzenetére


Shogo_84
csendes tag

Aha.
Próbáld ki Balathruin megoldását, ha akkor sem megy, akkor bökj rám priviben.

(#4315) Aarpok válasza borovi (#4311) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem működik nekem legalább is segített átjutni ezen a ponton illetve bacika - nak is.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4316) lsc


lsc
nagyúr

Sötétvölgyben a helikoptert hogy lehet kinyírni? Megvan az okmány, a bázis már újra tele van monolithal.

Az élet kegyetlen .

(#4317) borovi válasza Balathruin (#4313) üzenetére


borovi
aktív tag

ok. küldöm priviben!

(#4318) borovi válasza Aarpok (#4315) üzenetére


borovi
aktív tag

nekem sajnos nem segített. texturák töltésénél továbbra is kidob

(#4319) Balathruin válasza borovi (#4318) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem működik?

(#4320) lsc válasza lsc (#4316) üzenetére


lsc
nagyúr

Nos átértem borongásba, ott bementem az alagútba, megtaláltam a bejáratát, majd menjek mélyebbre és egyből sikertelen feladat. Ez így egyre szarabb, nagyon úgy néz ki valaki nagyot akart alkotni de csak a pályákon szaladgálás lett meg.

Az élet kegyetlen .

(#4321) Balathruin válasza lsc (#4320) üzenetére


Balathruin
veterán

Rossz irányba mentél, moddb-n mások már leírták, hogy nem arra kell menni.

(#4322) borovi válasza lsc (#4320) üzenetére


borovi
aktív tag

csak várjál! mikor majd 3-4 pályát kell átgyalogolni valami apróság miatt :D

(#4323) borovi válasza Balathruin (#4319) üzenetére


borovi
aktív tag

még nem jött meg a cucc...

(#4324) Aarpok válasza borovi (#4318) üzenetére


Aarpok
őstag

Az avi - t nem nevezted át mp4 - re?Próbáltam így és akkor engem is kidobott viszont avi - val tökéletesen betöltött.

(#4316) lsc Miért akarod bántani?Simán elmenekülsz az autóval előle majd a következő pályán is.Amint bementél a barlangba és beszéltél Sin csókával onnantól nem fog bolygatni a helikopter.Röpködni fog,de bántani már nem.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4325) borovi válasza Aarpok (#4324) üzenetére


borovi
aktív tag

nem, maradt avi, de úgyanúgy kidob amikor a textúrákat tölti.

(#4326) Aarpok válasza borovi (#4325) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor lehet magában csak az avi nem elég.Megnéztem abban a mappában még van ha jól emlékszem 2 dds fájl lehet azok is kellenek.Én úgy csináltam,hogy a gamedata.dbc - t kibontottam a kicsomagoló progival majd megkerestem a prop mappát és az egészet bemásoltam a fökönyvtár gamedata mappájába (ezt ill. a textures mappát létrehoztam).

Аарпок

(#4327) borovi válasza Aarpok (#4326) üzenetére


borovi
aktív tag

köszi, megpróbálom. aztán ha ez se segít, hagyom a faszba az egészet. egyszer talán pöpec lesz a játék. valamikor a következő nyóc évben? :F :W

(#4328) Aarpok válasza borovi (#4327) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen és az a fura,hogy az előző patchel itt nem volt gond és vége felé az erőműnél és a generátoros pályákon crashelt elég sokat a játék,de végig lehetett vinni.

Аарпок

(#4329) Balathruin


Balathruin
veterán

(#4330) lsc válasza Balathruin (#4321) üzenetére


lsc
nagyúr

Egy linknek jobban örülnék de nem angolnak, eddig a magyarításra vártam.

Akkor ez nem nagy segítség de köszi.

Mod (#4324) Aarpok: A barlangban senkivel sem találkoztam, e bejáratnál úgymond mélyebbre mentem, valaki "leütött" és game over.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#4331) Balathruin válasza lsc (#4330) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem tudom merre kell menni, de ott azt írták, hogy máshol mentek be és ott jó volt...

(#4332) lsc válasza Balathruin (#4331) üzenetére


lsc
nagyúr

Egy alagút van egy leszakadt híddal, ha balra megyek az alagútba akkor az be van omolva, ha jobbra megyek akkor ott meg csak egy bejárat van "lefelé", tovább nem lehet menni mert be van omolva. Egy rádióüzenet jön hogy valakiket nagyon felbosszantottam, lépjek be a szolgálathoz. Ebbe meg az a szép hogy megint 3 pálya vissza.

Az élet kegyetlen .

(#4333) Balathruin válasza lsc (#4332) üzenetére


Balathruin
veterán

Oké, de nem kell spoiler. :D

(#4334) Aarpok válasza lsc (#4330) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor az szívás.A legelső alkalommal engem is fejbe csaptak és mire magamhoz tértem egy kövér nagyon ellenszenves kinézetű csávót láttam (sárga színnel nem piroslottak mint az előző patchnél).Azután beszélgetésbe elegyettünk és adott is munkát.

Аарпок

(#4335) borovi válasza Balathruin (#4329) üzenetére


borovi
aktív tag

nah, végre volt időm a játékkal foglalkozni. újrapakoltam az egészet, játékot, pecset, magyarítást, aztán föltettem rá ezt, amit itt küldtél, és láss csodát: MŰKÖDIK!!! :C
ezer hála és köszönet mindenkinek, aki segített! :R
azért annyit megjegyeznék csendesen, hogy más modokat ennél sokkal kevesebbért letakarítottam már a gépemről. dezoéknak valahogy mindig adok még egy esélyt. ;)

(#4336) borovi válasza Aarpok (#4328) üzenetére


borovi
aktív tag

igen, simán vitte ezt a részt nálam is. én az erőműnél hagytam abba az előző javításnál, mert nem volt türelmem az állandó kresshez. ezért bíztam nagyon a mostani javításban, erre máshol szivatott meg...

(#4337) Aarpok válasza borovi (#4336) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen az a 2 utolsó pálya elégé crashelösre sikeredett és most talán ezzel a patchel ott nem lesz vele gond (remélem).

(#4335) borovi Örülök,hogy sikerült átlendülnöd azon a részen és szerencsénkre vannak olyan játékosok akik nem adják fel könnyen ha ki is akad a játék illetve tudnak megoldásokat is rá.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4338) hubai1979


hubai1979
őstag

Azt a feladatot kaptam a tudóstól hogy keresem fel az öreget a láposba,bemegyek rögtön bejátszás beszélgetnek, az öreg majd kiugrik a bőréből majd fejfájás homályosodik minden, térdre esik, aztán vége töltés és onnan sehová.Vége a játéknak vagy valami hiba.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#4339) Balathruin válasza hubai1979 (#4338) üzenetére


Balathruin
veterán

Gondolom a videós fagyás... Ezeket hiányolja a játék: [link]
gamedata\textures\prop a helyük.

(#4340) hubai1979 válasza Balathruin (#4339) üzenetére


hubai1979
őstag

Ezt az egészet töltsem le és másoljam belel.?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#4341) sklopp


sklopp
őstag

Üdv stalkerek! Akik fagyásokkal és egyéb nyavalyákkal küzdenek, ajánlanám innen letölteni. Nem kell küzdeni kiegészítésekkel, benne van az utolsó patch, alapból választható angol vagy orosz felirat, csak a magyar feliratot kell hozzá tenni. Eddig a Rosztov gyárba jutottam el, ezalatt egyetlen egyszer akadt ki a játék, de újra indítva gond nélkül ment azóta is. Hátha megment pár hajcsomót.

(#4342) wjbhbdux válasza sklopp (#4341) üzenetére


wjbhbdux
veterán

isohunt ha nem a vírusos kamu feltöltések melegágya lenne elgondolkoznék rajta. majd ha a moddb oldalra linkelik, vagy piratebayen fent lesz egy kiemelt feltöltőtől.

/s

(#4343) sklopp válasza wjbhbdux (#4342) üzenetére


sklopp
őstag

Nálam nem panaszkodott az Eset 7. Azóta sincs semmi gond. Egyébként szinte naponta torrentezem.

[ Szerkesztve ]

(#4344) hubai1979


hubai1979
őstag

Érdemes a dagadt banditának segíteni a bányában, vagy nyírjam ki az egész pere pulyával együtt.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#4345) sklopp válasza hubai1979 (#4344) üzenetére


sklopp
őstag

Veszítenél pár érdekes küldit.

(#4346) hubai1979 válasza sklopp (#4345) üzenetére


hubai1979
őstag

Akkor nem fog mészárlásba torkolni a történet.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#4347) op.erik


op.erik
aktív tag

Ha kinyírom a "vétek" bagázst a Kordonban, akkor a Bányába lemenet ellenségesek lesznek? Mert a Szolgálatos tag írt, hogy nem fogadnak szívesen a sötét csuklyások a kordoni tettem miatt. :F Ez ugye a Sötétvölgyből autóval való menekülés után történik.

(#4348) Balathruin válasza hubai1979 (#4340) üzenetére


Balathruin
veterán

Igen, mindegyik kell, csak a videót berakva nem ment mindenkinek.

(#4349) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Fú, látom kijött végre a pöccs. Optimalizáltak a cuccon? (leginkább a Full Dynamic Lighting érdekelne)

(#4350) lsc válasza op.erik (#4347) üzenetére


lsc
nagyúr

Ott tartok én is, hasonló szituban. Azt sem tudom hol nyírtam ki őket.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.