Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) pampalini987 válasza Execute (#2364) üzenetére


pampalini987
újonc

leírnád kérlek pontosan.hogyan kell ezeket a fájlokat megkeresni?és mivel írom át?köszi

(#3052) ' Tzs , válasza ' Tzs , (#3047) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Én itt valami nagyon elnéztem...ott én 5 robbantható hordót látok falakkal körülvéve :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#3053) Lomha 8V válasza ' Tzs , (#3043) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Remélem viccnek szántad, hogy gyanús az a stalker. Az Te vagy ember. :DDD

(#3054) ' Tzs , válasza Lomha 8V (#3053) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

;) Igen. Viszont ez az elgázosított terület nincs meg.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#3055) Plazmacucci válasza batman91 (#3050) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Találtam az erdő szélén egy zsiguli! O_O
(am nem tudja valaki merre van a kulcs ami a duty fogoly ajtaját nyitja?)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3056) Habugi válasza ' Tzs , (#3054) üzenetére


Habugi
addikt

Menj fel egy háztetőre és hamar meg fogod találni, egy egész épület elvan gázosítva, zöld színű füst terjeng körülötte és az ablakokon, bentvan, az első emeleten cirka középen de a minimap jelzi is majd a hullát.

(#3045) pervajakróv:

:K :R

(#3049) op.erik:

Ezer hála!!

(#3055) Plazmacucci:

A földszinten a főbejárat mellett van egy porta szerű szoba, ott van bent az asztalon. Ugyan a fogoly szerint az egyik őr hordja magánál, leírtottam őket és egyiknél sem volt, végül az említett asztalon találtam meg.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3057) Antonius1978 válasza Plazmacucci (#3055) üzenetére


Antonius1978
addikt

A gyartelep bal kezre eso elso epuleteben lesz, bemesz az ajton, majd jobbra, es ott jon egy terem, amelynek a jobb feleben van egy irodaszeruseg, ott lesz, vele szemben meg egy teglafalon keresztuli bejarat a raktarba, es mellette elmenve, es sokat kacskaringozva megtalalod a pincet is a fogollyal.

(#3058) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3059) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Hát...
Eljutottam a mocsárig, jön az animáció a dokival és töltődne egy földalatti pálya. Erre kidob,textúra hibára hivatkozva.

(#3060) ' Tzs , válasza Habugi (#3056) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi, keresem! :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#3061) Cheesus válasza B.Á.L.!.N.T (#3059) üzenetére


Cheesus
senior tag

Vagyunk igy egy páran...:/

https://www.twitch.tv/csehla

(#3062) B.Á.L.!.N.T válasza Cheesus (#3061) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Se gáz, majd a 28. patch kijavítja :D

(#3063) Zolee888


Zolee888
tag

Van olyan akinek sikerült végigjátszania? A vége felé amikor Ghosttal elindulok az X2-be kb fél percenként dobál ki a játék.

(#3064) Habugi válasza B.Á.L.!.N.T (#3059) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam pont 10percre ment le az a rész és nem volt vele semmi hiba.

Btw, a swampban ill. deadcityben más se talált egy fia artifactot se? :F

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3065) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Amikor le kell menjunk a lyukon a huzalert a tudosnak, egy sztalker ad egy kuldetest egyuttal hogy hozzuk vissza a kedvenc fegyveret, mikor visszajottem a lyukon, az urge el volt halalozva...a szkript elvette tolem a fegyert amint atkutattam a hullajat, de a kuldetes meg aktiv.
Van valami jelentosege a dolognak ?
Mert ha nincs, akkor megyek Dokihoz a mocsarba, ha meg van,akkor ujratoltom, es ujra vegigjatszom az adott reszt...

(#3066) H@lede válasza Antonius1978 (#3065) üzenetére


H@lede
tag

Van mert kapsz 1 jó cuccot tőle megéri!

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#3067) Habugi válasza H@lede (#3066) üzenetére


Habugi
addikt

Bezony jó cucc, gyak. a játék elkezdése óta azt kerestem!! :K :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3068) Antonius1978 válasza H@lede (#3066) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonom nektek a valaszt, gondolom kitores volt vagy valami, az urge belehullott a lyukba...
Mivel ugyis holnap lesz idom megint jatszani, megkerdem hogy mit kapunk tole ? Gondolom valami allati jo kepzodmenyt, en erre gondolok...Ha meg valami fegyvert ad, akkor mit ? Aruljatok el, mert lehet nem eri meg nekem ujrajatszani...

(#3069) rétisün válasza pampalini987 (#3051) üzenetére


rétisün
veterán

S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\system.ltx

max_weight
max_ruck

S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\creatures\actor.ltx

max_item_mass
max_walk_weight

elvileg sima jegyzettömb (notepad) is jó hozzá szerkeszteni, vagy az ingyenes notepad++

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3070) torma1981


torma1981
veterán

Netán lehet a játékhoz új fegyverek betenni? Mert ahogy nézem csak az alap fegyok vannak bent. Viszont néztem hogy a COP-oz van sok. M16, új mesterlövész puskák. Nagyon jó textúrákkal,moddellel. Nekem soha nem tetszettek az alap játékok fegyverei. Csunya texturák, formák. A távcső fél monitort elfoglalja. COD,BF4 ott sokkal jobbak a fegyvermodellek.

(#3071) Cheesus válasza Antonius1978 (#3068) üzenetére


Cheesus
senior tag

SEVA ruha :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#3072) Balathruin válasza torma1981 (#3070) üzenetére


Balathruin
veterán

Majd ha készítenek LA-hoz fegyvermodot, akkor lesznek. Clear Sky, Call of Pripyat cuccokat nem lehet berakni, mert itt a fegyverek kezekkel együtt vannak.

(#3073) torma1981 válasza Balathruin (#3072) üzenetére


torma1981
veterán

Ohh köszi. Akkor azért nem lehet kesztyű textúrát másikat betenni? Marhára lehangoló hogy a katonai ruhámhoz szakadt kesztyűben, zöld pulcsiban fogja a fegyvert. :( Most komolyan?? COP ott lehetett ruhákhoz kesztyűt betenni. Mindjárt megdobta az összképet.

(#3074) rétisün válasza Balathruin (#3072) üzenetére


rétisün
veterán

esetleg ha van az alap ShoC-hoz fegyvermod, az jó lehet....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3075) Antonius1978 válasza torma1981 (#3070) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat en is remelem, hogy az osszes fellelheto fegyvert amit talalnak a SOC modokban atemelik ide.
Mondjuk en nem izgatom magam, ezekkel a fegyverekkel is vegig lehet vinni, de kicsit kiabrandito, hogy csak alap fegyverek vannak benne (mondjuk ez nem teljesen igaz, mert van 2 uj forgopisztoly, amit idaig egyetlen modban sem lattam).

Cheesus kosz a valaszt, akkor nem torom magam, azaz, attol fugg, hogy mennyi penzt er ?
En talaltam egy katonai cuccot :P , csak kb 20-30%-al lehet rosszabb mint a tudos SEVA, mivel lehet venni tudos SEVA-t, ami gondolom jobb mint az alap SEVA es csak 30 ezer.Szoval lehet nem eri meg ujracsinaljam, kiveve, ha nyerek az eladasaval 10-20 ezret.

(#3076) Balathruin válasza rétisün (#3074) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem hinném. Max. arra lenne jó, hogy ne működjön utána a játék. Ha működne akkor meg teljesen szétbarmolná a boltosokat és az NPC-k cuccait.

(#3077) Habugi válasza Antonius1978 (#3075) üzenetére


Habugi
addikt

Azért a SEVA lényegesen jobb mint a tudós cucc, faszább artifactekkel hozza egy komolyabb katonai pácél statjait és mellette kiváló resisteket ad mindenre amibe véletlen belesétálhatsz! :K

Az enyém most ilyen, kicsit megcincált pár Pseudo kutya szóval vesztett a statokból, durván 2-3%ot rászámolhatsz mindenre.

Az eddigi stalker játékokban is imádtam, kötelező darab, ha kellene akár 10x is megpróbálnám újracsinálni a helyedben csak hogy megszerezzem..! :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3078) golyani


golyani
addikt

Elmentem Dark valley-ba a monolith doksikér. Megszöktem, elértem a hidat, visszajutottam a Barkeep-hez. De nincsen aktív küldetésem azon kívül, hogy találjam meg Strelokot :F hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#3079) M@trixfan válasza Habugi (#3077) üzenetére


M@trixfan
addikt

Tényleg, nálam is nagy kedvenc volt, főleg a legegelsőben ha jól emlékszem.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3080) Habugi


Habugi
addikt

Valaki esetleg tudja mi az a Doughboy, artifact vagy egyéb? :U

A Compass transzmutációjához kellene de azt sem tudom mit keressek, nem hogy hol? :F

(#3079) M@trixfan:

Jaja, legjobb, én soha nem veszem le onnantól hogy megvan, most se lesz ez másképp, kapott 2nd genes nightvisiont upgradet is. Maximum exoskeletonra fogom lecserélni nagy ritkán, feltéve hogy van a játékban és találok is, nagyobb ereszd el a hajamokhoz jól jön. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3081) M@trixfan válasza Habugi (#3080) üzenetére


M@trixfan
addikt

Az upgrade itt ugyanúgy megy mint a COP-ban, hogy van elágazás, vagy csak megveszi hozzá az ember?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3082) Habugi válasza M@trixfan (#3081) üzenetére


Habugi
addikt

Elágazás van itt is, de elég szigorú, csak egyetlen "úton" mehetsz el a végére. Adott oszlopban egy upgrade lockol minden mást.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3083) Barin_Duty válasza Zolee888 (#3063) üzenetére


Barin_Duty
tag

Nekem már sikerült. Igen, ott nem árt a kötélidegzet meg a sűrű mentés, de előbb-utóbb elmúlik. Megéri, mert a játék vége iszonyat jó. :)

(#3084) ' Tzs , válasza Habugi (#3077) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Hogy lehet, hogy weight érték 500? :D

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#3085) #18193920 válasza ' Tzs , (#3084) üzenetére


#18193920
törölt tag

Néhász hsz-el ezelőtt taglalták a dolgot.
[link]

rétisün:
"S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\system.ltx
max_weight
max_ruck
S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\creatures\actor.ltx
max_item_mass
max_walk_weight
elvileg sima jegyzettömb (notepad) is jó hozzá szerkeszteni, vagy az ingyenes notepad++"

(#3086) SaGa59 válasza torma1981 (#3073) üzenetére


SaGa59
őstag

Ha csak ez a vágyad, tedd fel innen a 890 megás darabot. Lecseréli a texturákat és a hangokat. Meg érdemes még a bugfixes-t is, elég jól sikeredett, folyamatosan frissül.

VIGYÁZAT! Mellékhatásként nagyon valószínű, hogy a következős hivatalos patchez újra kell telepítened az egészet és dobhatod a mentéseidet is.

PS: a sweetfx és egyéb dx9 mókoló részei viszont nekem nagyon nem jöttek be. Szerintem nem javított, hanem erősen rontott a kinézeten, de ízlésről nem vitázunk, visszaálltam a "sima" kissé "átfényerőzött" DX10.1-re.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#3087) Antonius1978 válasza Habugi (#3077) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, nem sokkal jobb mint a katonai cucc az az igazsag.De azert ujracsinalom a kuldetest.

(#3088) #18193920 válasza Habugi (#3035) üzenetére


#18193920
törölt tag

Szerintem a - noprefetch okozhatta a galibát, amióta kivettem egyszer sem omlott össze.
:R

(#3089) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Én elképesztően ritkán találok artifactokat, pedig olyan fajta vagyok aki körbejár minden, benézek a fűszálak mögé is. Komolyat még nem is találtam, csak ilyen alap dolgokat. Ebben egyébként nem jelzi semmi hivatalosan? Mert nekem eddig még sosem jelezte.

(#3090) Plazmacucci válasza Lomha 8V (#3089) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak úgy vannak elszórva a pályán. Csak némelyik világít, sok nehezen vehető észre. Katonáknál ritkán van, de nem lehetetlen náluk találni. Pl monolith bossoknál volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3091) Lomha 8V válasza Plazmacucci (#3090) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Értem, köszi. Akkor nem nálam van a hiba, hanem ez ilyen. :)

(#3092) marked one94


marked one94
őstag

Hány fajta befejezése van? Van annyi mint a SoC-nak? :D

You'll Never Walk Alone

(#3093) BorgBoss válasza Lomha 8V (#3089) üzenetére


BorgBoss
tag

Forest pályán van jó pár a hozzájuk tartozó telekinézises mutánsokkal és egy halom anomáliával. Vigyél magaddal egy tonna sugárzás elleni szert is.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3094) Telda válasza Plazmacucci (#3055) üzenetére


Telda
addikt

Hol találtad pontosan? :)
De működik is amúgy?

(#3095) vhw válasza golyani (#3078) üzenetére


vhw
addikt

Bementél a bányába?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3096) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Na már nekem is játszhatatlan. A végén járok, és amióta bementem az erőműbe, onnantól kezdve kb 3-5 percenként crash, dll hibával. Felváltva xrender_r1.dll meg xparticles.dll vagy mi. Azóta már kijöttem az erőműből, de a generátoroknál a laborig nem jutok el, mert folyton crash.
Próbáltam már úgy hogy kimásolva a program files-ból, meg egy teljesen másik meghajtón is, ugyanaz. Azt hiszem itt van vége a játéknak átmenetileg?! :(

(#3097) dzsudzsu7


dzsudzsu7
csendes tag

Az X10-es laborban hol találom a kódot az ajtóhoz?Már vagy egy órája bóklászom, de semmi.

(#3098) batman91 válasza T.Peterka (#3096) üzenetére


batman91
őstag

Elvileg vannak olyanok akik átszenvedték magukat, de én is föladtam itt.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3099) Plazmacucci válasza Telda (#3094) üzenetére


Plazmacucci
félisten

térképet linkelsz berajzolom rá :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3100) PeL válasza T.Peterka (#3096) üzenetére


PeL
addikt

És ha esetleg feljebb tolnád a rendert mondjuk DX9-re vagy DX10-re?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.