Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) torma1981 válasza Plazmacucci (#3298) üzenetére


torma1981
veterán

Ez nem csalás. Annyi hogy messzebbről látszanak a tárgyak, de a falon túl lévők nem látszanak. Csak ami tátótávolságon belül van.

(#3302) capulet75 válasza Habugi (#3300) üzenetére


capulet75
addikt

:R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3303) Dhampir válasza Plazmacucci (#3298) üzenetére


Dhampir
félisten

God módot esetleg?

Goth-mod. :D

(#3304) capulet75


capulet75
addikt

Tök jó az a sötét jedi stalker a BAR-nál... ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3305) Habugi válasza capulet75 (#3304) üzenetére


Habugi
addikt

Mond neki, hogy nem akar halálpálcát eladni..! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3306) PeL


PeL
addikt

Na, engem is elért a végzet... Állandóan CTD-t kapok a Radar mapon, mindig ugyanazon a ponton. Követem a Monolith-os csávót, segítettem nekik kilőni a helit, majd követni kell tovább fel az úton amikor is valami mutáns támadás vagy valaminek történnie kéne és kivág mindig ezzel a hibával:

Expression : fatal error
Function : CScriptEngine::lua_error
File : script_engine.cpp
Line : 75
Description : <no expression>
Arguments : LUA error: ...t.a.l.k.e.r. - lost alpha\gamedata\scripts\_g.script:264: attempt to index a nil value

Próbáltam korábbi mentéssel is, ugyanez az eredmény mindig. Valaki nem járt hasonlóképpen?

(#3307) rétisün válasza PeL (#3306) üzenetére


rétisün
veterán

ezért is várok meg még egy patch-et legalább, meg a magyarítást is....a fi csoport 31%-on áll vele, nem tudom a 'mieink' :D hol tartanak, remélem a következő patchig valaki végez vele.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3308) PeL válasza rétisün (#3307) üzenetére


PeL
addikt

(#3309) mexikopo válasza Plazmacucci (#3298) üzenetére


mexikopo
csendes tag

g_god 1 végtelen élet
g_unlimitedammo 1 végtelen lőszer

[ Szerkesztve ]

(#3310) mexikopo válasza westcoastog (#3297) üzenetére


mexikopo
csendes tag

ne az autók árait írd át hanem itt stalker/gamedata/misc/items/food.ltx ezt a sort
;-- ***************** Tourist's Delight ***************** --
cost = 300000

ebből a kajafelésegekből elég sok van ezt eladod a barosnak azt mindjárt tudol autót venni :DD
am a niva a legjobb szerintem bár alapból kevés benn a lóerő át kellet írnom mert sok helyen nem ment fel :))

[ Szerkesztve ]

(#3311) capulet75 válasza Habugi (#3305) üzenetére


capulet75
addikt

Na, Sidorovicsnál SINCS pen drive. :( :F Most mi a f@s.t csináljak? :W

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3312) lsc válasza capulet75 (#3311) üzenetére


lsc
nagyúr

Többször vissza kellett mennem nekem is, egyszer csak lett.

Az élet kegyetlen .

(#3313) Antonius1978 válasza capulet75 (#3299) üzenetére


Antonius1978
addikt

Mivel keves az idod jatszani, azt ajanlom, hogy tedd fel az 1es es 13as patcheket, es kezdd elolrol, feleslegesen kinlodsz, es epp ezzel a maszkalassal eltoltod az idot...
Szerintem ha kinyirod a Sinest, akkor vege az egesz jateknak, mert nem jon a kovetkezo kuldetes - habar azt irod hogy megy tovabb minden tovabbi nelkul, ezen csodalkozom...
A ket patchet mindenkepp tedd fel, azokkal mar kellene legyen pendrive...ha pedig mar feltetted, es megsincs...es Szidorovicsnal sem kapsz, mint utolso lehetoseg, akkor tenyleg kezdd elolrol.

(#3314) Antonius1978 válasza PeL (#3306) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, kb 2 oraja jartam ott es nekem nem volt semmi gond...igaz nekem fel van teve az 1es es 13as patch, ugy tunik, neked a 13as hianyzott ?

Epp meg akartam kerdezni, hogy ti mit csinaltatok, hogy csinaltatok a Monolith bazison, azaz hogy jartatok el ?

[ Szerkesztve ]

(#3315) Plazmacucci válasza Antonius1978 (#3313) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem azt írta valaki, hogy patch után nem a zöld pendrive kell, hanem ami fehért kapsz arra lehet menteni?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3316) Telda


Telda
addikt

Hali!
Yantarban a gáztelepen megöltem a banditákat, mikor átmentem erre a területre.
Most viszont kaptam rá küldetést és mivel már mindenki halott nem tudom megcsinálni.
Töltsem vissza?

(#3317) Antonius1978 válasza Plazmacucci (#3315) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hmh, ilyenre nem emlekszem, viszont epp en mondtam egy ilyent, hogy amikor elkezdtem a jatekot, akkor a Csaposnal en feher pendrive-ot vettem (legalabbis ugy emlekszem - de ez meg a patchek elott volt).
Hat ha van feher is meg zold is, akkor vegyen mindenki mindkettot, habar az elejen 8+8 ezer zse nem keves...

Telda : en nem emlekszem ilyenre...ez mifele kuldetes ? Lehet hogy mellekkuldetes csak ? Mert ha igen, akkor hagyhatod a fenebe...

[ Szerkesztve ]

(#3318) westcoastog válasza mexikopo (#3310) üzenetére


westcoastog
veterán

XDD
Jól van, kipróbálom. :D

(#3319) Telda válasza Antonius1978 (#3317) üzenetére


Telda
addikt

Greben adja a küldetést.
Iktassam ki a banditákat és vigyem vissza a gitárját meg még valamit.

(#3320) Antonius1978 válasza Telda (#3319) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor nem tudom mit tegyel, gozom nincs ki az a Greben, meg nem talalkoztam vele, most kellene menjek az X10-be.Lehet epp azon a palyan lesz az urge ? Vagy kesobb mas palyan ? Nem tudom.

(#3321) Plazmacucci válasza Antonius1978 (#3317) üzenetére


Plazmacucci
félisten

fehéret kapok. Kettőt is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3322) Telda válasza Antonius1978 (#3320) üzenetére


Telda
addikt

Ha a bártól nem messze lévő Duty fickónál csatlakoztál hozzájuk (kapsz egy jó páncélt 10k-ért), akkor Ő adja ezt a küldetést.

(#3323) Antonius1978 válasza Plazmacucci (#3321) üzenetére


Antonius1978
addikt

Es neked fel van teve mar a 2 patch ? Mert en a jatekra tettem oket, nem kezdtem elolrol.Igaz az elso patchet epp akkor adtak ki, amikor visszamentem a barba, es akkor en ott a helyes ?! zold szinu-t tudtam megvasarolni ha jol emlekszem. A feheret mar elore megvettem, de azt elvette a sin vezer Veles, es amikor visszatertem hozza, az elhappolt cuccom a ladaban volt, es abban is mar zold lett a feher pendrive.

Telda nos en nem beszeltem azzal a faszival, szoval nem lettem Duty-s, igy ez a kuldetessorozat nekem kimaradt.Kerdes, hogy mit adna jutalmul - valaki arulja mar el Teldanak - mert ha valami nagyon jot ad, akkor megeri visszatolteni, maskepp meg nem, mert nem tartozik a fo szalhoz...

(#3324) capulet75


capulet75
addikt

Gondolom sokan megtalálták de ha nem: Darkscape-ben a Cordon felé vezető úton van egy full feltankolt tökéletes állapotú kabrió UAZ.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3325) Telda válasza Antonius1978 (#3323) üzenetére


Telda
addikt

Én már visszatöltöttem, majd megmondom mit ad, de szerintem semmit :)

(#3326) Antonius1978 válasza capulet75 (#3324) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, en nem talaltam meg, van nem vizsgaltam meg, most kapasbol azt sem tudom melyik a Darkscape, en idaig csak egy Moszkvicsot talaltam, de nincs benne uzemanyag...Benzint merre lehet talalni ?

Telda megvarom, hogy leird, addig tovabb netezek. :C

(#3327) Telda válasza Antonius1978 (#3326) üzenetére


Telda
addikt

Kitakarítottam minkét bandita helyet, most azt irja a küldetés hogy menjek vissza Greben-hez, de hiába megyek nem lehet leadni a küldetést...

(#3328) SaGa59 válasza Antonius1978 (#3314) üzenetére


SaGa59
őstag

Az 1-es nem kell, csak a 13-as. Az 1-es hibás.

A pendrive-ot meg inkább a bárban kell megvenni, ott biztosan van, Szidnél életlen, hogy találtál.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#3329) SaGa59 válasza capulet75 (#3324) üzenetére


SaGa59
őstag

Meg egy Niva és még egy Uaz...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#3330) SaGa59 válasza SaGa59 (#3329) üzenetére


SaGa59
őstag

Bocs, nem Niva, Moszkvics.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#3331) Antonius1978 válasza Telda (#3327) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor folosleges volt a hajciho...

SaGa59 az egyes utan feltettem a 13at is, most azzal megy...
Az UAZ az mifele kocsi ?

(#3332) rétisün válasza Antonius1978 (#3331) üzenetére


rétisün
veterán

orosz katonai jeep :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3333) westcoastog


westcoastog
veterán

Na ez hogy van, szerezzek bandita ruhát, leszúrom a részeg banditát és nem lehet elvenni a ruháját. :F

(#3334) Antonius1978 válasza rétisün (#3332) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha, igy mar ertem.

westcoastog mar tobbszor irtak, en is, hogy nem tole kell elvenni a ruhat, vele beszelni kell banditaruhat viselve.Ha meg a palyan vagy, akkor menj fol a palya eszakkeleti reszebe, ahol jarkal egy helyen 2 villamgomb, ott lesz egy kicsi lejarat a fold ala, ott talalsz 3 halott banditat az egyiknel talalsz.Ha nezed a kis terkepet, latsz majd egy helyen 3 szurke pottyot, akkor mar jo helyen jarsz, csak a bejaratot kell felfedezd.
Ha pedig kozelebb vagy a Barhoz, akkor a csapostol is tudsz venni ha minden igaz.

(#3335) westcoastog válasza Antonius1978 (#3334) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem olvasom a topikot folyamatosan. köszi.
Azért nem semmi, rá nem jönnék hogy így kell megszerezni.

(#3336) Antonius1978 válasza westcoastog (#3335) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aki adja a kuldetest az elmondja, hogy sok bandita meghalt egy robbanasban, csak eppen a helyet nem mondja...majd ha megtalalod a helyet latni fogod, hogy valami gazcso korul hevernek a banditak, az robbant bol :DD

(#3337) westcoastog válasza Antonius1978 (#3336) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja már megvan. :))

(#3338) Shogo_84


Shogo_84
csendes tag

Nah egy kérdés:
A BARnál van a Sines fickó: video megvolt hogy Jedi nagyúrként mészárol.
Viszont ahogy vége, ott áll egy helybe.
Pirosnak jelöli, de semmi.
Viszont ha belerúgok, vagy ilyesmi, akkor tüzel, aztán elspurizik.
De csak az előző épületig, mert ott a barma a zárt ajtón keresztül akarna rohanni (valaki becsukta előtte :D).

Mit kezdjek vele?
Nyakon csaphatom (:D nagyon szeretném), vagy töltsek újra?
Valami további küldetéshez kell-e, stb?

(#3339) westcoastog


westcoastog
veterán

Rohadt szerencsétlen fajtámat már, dark valleyban monolithokat leöltem, összeszedtem egy rakás lootot, erre felborultam a ladával és nyomtam egy last savet, míg a hullában voltak a cuccok. :W :W
Rohadt életbe, most kezdhetem elölről az egészet, annyira hülye vagyok hogy leírhatatlan. :(((

(#3340) Shogo_84 válasza westcoastog (#3339) üzenetére


Shogo_84
csendes tag

ááá : :DD ez ismerős...
Ja, és még egy jó tanács ehhez/mindenkinek/: a pseudogiantokkal vigyázni, mert eltolják/felborítják/ugratsz rajtuk / a kocsit... (komolyan érdekes..)
Darkból nagy nehezen átszenvedtem a kocsit a garbage-ra, hogy menjek a BARba a doksikkal (lusta voltam gyalogolni na), erre a BAR pályához a bejáratnál ott volt egy marék, gondoltam ezeken is simát átmegyek mint a normál kutyákon (isteni hallgatni a kimúló hangot a kocsi alól :) ) azt ott borultam, és összevissza fociztak velem + a kocsival.. még az ajtómat is letépték.... :O

(#3341) westcoastog válasza Shogo_84 (#3340) üzenetére


westcoastog
veterán

És már másodszorra. Na most pihenjek és hagyjam az egészet. Vagy essek neki megint a monolitnak és gyűjtsek mindent újra?
Na mondom majd kényelmesen odaállok a ladával a bejárat elé és bepakolom a hullából a cuccot, jól elfelejtettem hogy jönni fog a helikopter, lelőtt és felborultam...

Így érzem magam:

[ Szerkesztve ]

(#3342) Balathruin válasza westcoastog (#3341) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam is volt már, hogy valamit rosszul csináltam, tudtam hogyan kéne, de azért még elismételtem legalább 3x a rosszat. :DDD

(#3343) westcoastog válasza Balathruin (#3342) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor nem vagyok egyedül. :DDD

(#3344) Balathruin válasza westcoastog (#3343) üzenetére


Balathruin
veterán

Sőt, a legjobb az az, amikor a bandita ruhánál bemész a kis lyukba, majd csinálsz gyors mentést, úgy, hogy az előző sima mentés már legalább 1 órával ezelőtti. :D Szerencsére ki tudtam jönni, sikerült megakadni a csövön és kiugrottam. :D

(#3345) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Azt hiszem nem tudok tovább játszani. Az X7 felé tartok de ha jobbról megyek, ha balról kilép a játék ezzel:

Expression : !((E->get_killer_id() != ALife::_OBJECT_ID(-1)) && g_Alive())
Function : CEntity::net_Spawn
File : Entity.cpp
Line : 173
Description : server entity [out_pool_room_sniper][29331] has an killer [29331] and not dead

Valakinek valami ötlet?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#3346) Shogo_84 válasza Balathruin (#3344) üzenetére


Shogo_84
csendes tag

Uh.. waze.. nem is mond.... azt hittem ott robbanok fel én is.
Azt nagy nehezen ki lehet kecmeregni...
Az a hülye ösztön; csak még ide benézek, csak még ezt megcsinálom azt mentek.. aha.. persze...

(#3347) =WiNTeR= válasza Balathruin (#3344) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Gyakran kell menteni gyerekek! A legvégén vagyok a játéknak és 211db mentésem van eddig. :D

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#3348) cheatergs válasza torma1981 (#3296) üzenetére


cheatergs
senior tag

Milyen fájlokat érdemes buherálni? Nézegettem, de sok ugyanazokat a cuccokat tartalmazza más értékekkel. Néha arra is nehéz rájönni, hogy mi mire vonatkozik.

Mindig minden mindegy

(#3349) westcoastog


westcoastog
veterán

Na jól van, szépen kikapcsolom és felgyújtom a gépem.
Megint leöltem mindenkit, összeszedtem a dolgokat, mentettem, bepakoltam a ladába, erre a helikopter felrobbant, mára végeztem a játszással. :O :W

(#3350) Habugi


Habugi
addikt

Srácok, tudnátok mondani nekem egy "listát", hogy mely karakterek tudnak javítani/upgradelni?

X7 után járok, most lett Exoskeletonom, nyomatnék rá upgradet de a pasmag aki Yantar délkeleti csücskében találtam (neut stalker aki exoskeletonban sétálgat pár ház körül..) eltünt, visszamentem a Bar Rostokba Petrenkohoz (ő ugye pár dutyssal egyetemben ottmaradt a költözés után is..), de kib@sz a játék ha beszélni próbálok vele. Rémlik, mintha Fox is tudott volna javítani/upgradelni viszont már elfelejtettem őt hol találom..! :DDD

Shegítshég! :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.