Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) megtorlo222


megtorlo222
csendes tag

Amúgy ez a GSC serius azt hogy találom meg tudsz adnu valami linket.
Vusszamentem x10 laborba ahol a kapcsolot már lenyomtam, ujra elmentem chernobilba voroninhoz de még mindig nuncs semmi küldileadáshoz hasonlo valami.
Az a küldi hogy beszéljek voroninnal mikor kiértam az x10 laborbol, de mikor ott állok előtte már minden menupontjára rákattintottam de semmi...
Most itt mit kell csni vagy kéne egy 3. pontnak is lennie amiben leadom a küldit?

(#3652) sagajr78 válasza megtorlo222 (#3649) üzenetére


sagajr78
tag

Ja hogy az a skill... Ahhoz elég volt annyi, hogy vettél egy skill USB-t (a patch előtt volt kapható ez az a kék színű) és használd. Csinálni amúgy nem csinált és csinál semmit mivel ez a funkció meg amit hozzá terveztek jelenleg még nem aktív. Majd a következő patch után talán lesz szerepe.

Mi a szar a X10-ben? Ugyanolyan gyorsan és problémamentesen megcsinálható mint a X18. Max 10 perc és ebben benne van a 2 Burer meg a poltergeist kinyírása is és akkor még csak nem is siettél. Bemész, lecsapod a poltergeist komát a teremben ahol majd megjelenik (enélkül kénytelen leszel gázálarcot használni ha lenn akarsz csinálni bármit is), lekapcsolod ezen a szinten a biztonsági kapcsolót azt mész egy szinttel lejjebb, felszedve közben szépen a halott kutató mellől a pda-t amin a kód van az ajtóhoz, odalenn kinyírod a két burer-t meg lekapcsolod a második biztonsági kapcsolót aztán begépeled a kódot az egyetlen kódos ajtónál, bemész és lekapcsolsz 4 kart azt ennyi. Kis bejátszás meg KO és aztán jöhetsz is kifelé. Zombikra még a lőszert is felesleges pazarolni, patkányoknak meg egy puskagránát elég azt fekszenek csapatosan lefelé. :)

A kérdéses modot meg a SLAM pack nevű topikban keresd a Lost Alpha topikok között.

De itt van a közvetlen link az egész gyűjteményhez (innen neked a bugfix kell):
[link]

Mivel egyes dolgok eleve mentésre kerülnek a save során, így bizony könnyedén megeshet, hogy új játék kezdése nélkül nem tudja orvosolni a problémát ez a csomag sem, de egy próbát mindenképp megér a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#3653) Wenzel válasza horrolife (#3613) üzenetére


Wenzel
csendes tag

Szia! én egyszerűen megvettem a bárban :DD am Dark Valley ben jobb felső sarkánál van egy bejárat a föld alá, és ott lehet megtalálni, egy rakat mutáns mutatja az utat :D

(#3654) megtorlo222 válasza sagajr78 (#3652) üzenetére


megtorlo222
csendes tag

jaj ne én megbuggyanok ha ujra kell kezdenem, nincs valami megoldás? pl h a mentésaum átrakom vagy ilyesmi

(#3655) megtorlo222 válasza megtorlo222 (#3654) üzenetére


megtorlo222
csendes tag

ezaz a txt fajl volna ez a bugfix?

(#3656) sagajr78 válasza megtorlo222 (#3655) üzenetére


sagajr78
tag

Milyen txt fájl? Felülről az ötödik link a *S3r1ous Bug Fixes v2.51. Ez egy 55 megás csomag. Egy komplett gamedata mappa és még sok minden más. Csak felülírod vele a sajátodat azt hajrá.

A save-ek átrakosgatása nem megoldás semmilyen problémára.
Nem a save helye a gond, hanem a save során abban lementett alap adatok amik miatt a hiba már a mentésben magában van eltárolva. Számtalan dolog elmentésre kerül a mentés során, alap dolgok is és azok ha menet közben változnak (mert kicserélsz pár fájlt mondjuk vagy változtatsz a tartalmukon) az problémát okozhat. Ezért is kell majd új játékot kezdeni a friss patch után is, mert bár betöltheted a régi mentésedet is, a változások nagyon nagy része akkor lép életbe mikor elejétől indítod a játékot és később nem jelentkezik, míg mások a változás miatt esetleg betölthetetlenné teszik a játékodat.

Csinálj egy biztonsági mentést a gamedata mappádról (másold ki valahová) azt írd felül a rar-ban lévővel és próbáld ki. Ha minden jól megy akkor nem alapvető hiba miatt nem tudsz továbblépni és így a javítás segít rajtad. Ha a hiba mélyebben leledzik, akkor a javítás nem oldja meg csak egy new game.

[ Szerkesztve ]

(#3657) lsc


lsc
nagyúr

Magyarításról lehet tudni valamit?

Az élet kegyetlen .

(#3658) Dhampir válasza lsc (#3657) üzenetére


Dhampir
félisten

52% a ·f·i· csoportnál.

(#3659) SaGa59


SaGa59
őstag

Urakok! Megtalálta valaki Kolovrat puskáját? Már 3x végigtúrtam az elhagyott falut pincétől padlásig, közben elintéztem 3 bloodsuckert (illetve egyet egy anomália, én csak segítettem kicsit) de csak egy sörétest találtam, ami nem az. Beszélni meg nem akar róla, csak nyomja a süketelést...
Nem kizárt, hogy hibás a quest...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#3660) lsc válasza Dhampir (#3658) üzenetére


lsc
nagyúr

Köszi, akkor még várok, oldal mentve.

Az élet kegyetlen .

(#3661) remington2 válasza sinick (#3615) üzenetére


remington2
senior tag

Ah, így már értem.

BTW a google mapsen maga Csernobil már utcanézetben bejárható, és frissültek az erőműről készült műholdfotók is. Nekem újdonságként hatott, hogy az évek óta húzódó és folyton emlegetett új szarkofág már nem csak papíron, de a valóságban is létezik, egy eleme teljesen elkészült, a másodikat meg építik . . .

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3662) mexikopo


mexikopo
csendes tag

ati radeon hd6770 vgam van tudja valaki miért produkálja ezt a játék dx10be?

[ Szerkesztve ]

(#3663) Wenzel válasza mexikopo (#3662) üzenetére


Wenzel
csendes tag

Üdv! nem vagyok benne biztos szal csak egy elmélet.(kompatibilitás esetleg az atival, vagy a grafika van felhúzva nagyon és szerintem a videó kártyának nem tetszik, hiába HD és megfelelő szerintem).
Másik mapon nem ilyen csak azon a helyen?

(#3664) mickemoto válasza mexikopo (#3662) üzenetére


mickemoto
őstag

Kitörés van a zónában.

(#3665) Wenzel


Wenzel
csendes tag

az nem ilyen :D és a térképen jelzi, ha van.

[ Szerkesztve ]

(#3666) mexikopo


mexikopo
csendes tag

Sajnos minden mapon ez van.. olyan mint egy lézershow alig lehet lefényképezni van ahol más színekben is pompázik..

(#3667) mickemoto válasza Wenzel (#3665) üzenetére


mickemoto
őstag

Pedig annak nem nézne ki rosszul.

(#3668) Wenzel


Wenzel
csendes tag

Sajnos nem tudom mi lehet, nekem is volt hasonló probléma csak nem ennyire durva, addig míg nem volt meg a pach. (amd radeon hd 6450 )

(#3669) mexikopo


mexikopo
csendes tag

itt egy másik ez is ahogy mozgok úgy változik a formája

[ Szerkesztve ]

(#3670) mexikopo


mexikopo
csendes tag

(#3671) mexikopo


mexikopo
csendes tag

A szarkofágnál ha közel megyek itt látom az eget is

[ Szerkesztve ]

(#3672) Lomha 8V válasza mexikopo (#3662) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nekem is voltak ilyen beégett részek, össze-vissza állítgattam mindent, hátha eltűnik, de nem akart.

(#3673) cheatergs


cheatergs
senior tag

Agropromban, a földalatti laborhoz vezető kicsi lejárat közelében (a két bázis között a földúton) kaptam egy jelölést (még jó régen), miszerint le kéne vadászni vmi lényt. Először a csáposra gondoltam, de azt lelőve, meg az egész kócerájt kiirtva nem változott semmi.
Mostanában visszamentem, és azon a környéken járva valamiféle zombihangok mormognak, de sehol nincs senki, és nem támad meg semmi. Milyen lényről van szó?

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#3674) kutga válasza cheatergs (#3673) üzenetére


kutga
nagyúr

Hagyd a fenébe.

Let the Zone take me if I am.

(#3675) cheatergs válasza kutga (#3674) üzenetére


cheatergs
senior tag

Csak ha bugról van szó.

Most is kaptam egy bandita-kiirtós küldit a bárostól, elvégeztem, mégis ott van a jel, h végezzek a banditákkal. Illetve elvileg csippan egyet a térkép-távcső körbeforgáskor, mintha vki még lenne a környéken, de persze kihalt minden. Mellesleg ez is Agropromnak ugyanezen szeglete.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#3676) Plazmacucci válasza cheatergs (#3675) üzenetére


Plazmacucci
félisten

patch patch patch patch ...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3677) bluyoo válasza cheatergs (#3675) üzenetére


bluyoo
nagyúr

A föld alatt .....? :)

Bazinga!

(#3678) cheatergs válasza Plazmacucci (#3676) üzenetére


cheatergs
senior tag

A 00013-ról mire? :)

bluyoo: A távcső belát a föld alá? ;]

asound: Oké, csakhogy ezt szörnyvadászosat egy hulla kifosztásakor kaptam.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#3679) kutga válasza cheatergs (#3675) üzenetére


kutga
nagyúr

Többnyire ilyenek miatt nem vállalok el irtós küldetéseket.

Főleg az elején esett meg többször hogy kiirtottam egy területen az összes zombit, amit a küldetés írt, de nem kaptam meg a teljesítést. Ezen a patch sem segített. Maradok inkább a keresd meg típusú mellékküldetéseknél. :P

Let the Zone take me if I am.

(#3680) bluyoo válasza cheatergs (#3678) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Mert láttad vele az ellent? :P Nálam ott bújt meg ....

Bazinga!

(#3681) Plazmacucci válasza cheatergs (#3678) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ami most kell, hogy kijöjjön. Várni az újra. Ebben a formában a játék még khm...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3682) PeL válasza Plazmacucci (#3681) üzenetére


PeL
addikt

Ebben a formában is végig tudtam vinni a játékot, a játék végi CTD-ken kívül komolyabb buggal nem találkoztam. És senki sem mondta hogy tökéletes lesz :U

(#3683) cheatergs válasza Plazmacucci (#3681) üzenetére


cheatergs
senior tag

Azt tudom, hogy mostanára lett beígérve, de jelenleg még nincs kinn, tehát nincs mire váltani.

bluyoo: remélem nem úgy érted, hogy a föld alatti rendszerben, mert a Stalkernek pont azok a fajta rossz közérzetet okozó, klausztrofóbiás katakombái vannak, a fülnyomasztó csönddel, amiknél jót tenne nekem némi társaság (akár ellenséges emberkék is). Minél kevesebbszer kelljen lemenni az X-ekbe.

Amúgy a Sin leader mikor kegyeskedik visszaadni a cuccaimat? Csak mert a szerkó-fegyó megfosztása miatt nem tudtam leszedni a monolithosokat és újra kellett lootolnom a cuccokat, ami jópár órámat vitte fölösen.
Na, majd a patch után elölről kezdve pólóban megyek oda hozzá...

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#3684) cs1rk3


cs1rk3
tag

Aki már végig vitte a játékot ezt a helyet hol találom mármint küldetés :P ?

Más
találtam egy új fegyvert is :)

Meg merre találok FN FT-2000 et? :(

[ Szerkesztve ]

(#3685) kutga válasza cheatergs (#3683) üzenetére


kutga
nagyúr

Miután visszavitted neki a titkos dokumentumokat X14-ből.

Let the Zone take me if I am.

(#3686) Lomha 8V válasza cheatergs (#3683) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Odasétálsz a közeli polchoz és kiveszed a ládából, már akár a legelső alkalommal, mikor ott vagy.

(#3687) bluyoo válasza cheatergs (#3683) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Pedig úgy értem! :K
"Amúgy a Sin leader mikor kegyeskedik visszaadni a cuccaimat?" Kb. fél perc alatt visszaszereztem! :DDD Szerencsére mindent átnézek egy kis potya ellátmányért .... :)

Bazinga!

(#3688) kutga válasza Lomha 8V (#3686) üzenetére


kutga
nagyúr

Rám akkor lőttek. :P Igaz ez még a 13-as patch előtt volt. Nameg izgalmasabb volt nulla felszereléssel nekimenni a katonáknak. :)

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#3689) Lomha 8V válasza kutga (#3688) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az izgalmas volt, az biztos. De az igazi izgalmat nem a katonák jelentették, hanem a zsoldosok a parton. Na, az olyan izgalmas volt azzal a sz*r felszereléssel, hogy egy idő után inkább hagytam a francba. :DDD

(#3690) kutga válasza Lomha 8V (#3689) üzenetére


kutga
nagyúr

Azokra nem emlékszem. :P Mondjuk a katonáktól zsákmányolt kis AK-val már lehetett haladni, és úgy emlékszem valahol útközben egy Monolith gúnyát is találtam.

Let the Zone take me if I am.

(#3691) Lomha 8V válasza kutga (#3690) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ha az utat követve mentél és nem vágtál át az erdőn, akkor volt egy ilyen gyorsétterem-szerű épület a vízparton. Mögötte meg egy sínes daru talán és nem messze hajóroncsok. Na, ott (az épületben és körülötte) kempingeztek ezek a köcsögök. Sokan. Sok fegyverrel. :DDD

(#3692) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Magyarítás állapot frissítve:

Alapszöveg magyarítása: 70%

Kiegészítő feliratozás: 15%

[link itt] :))

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#3693) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Jut eszembe: nem tudja valaki mikor érkezik új patch?

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#3694) Dhampir válasza miklos3391 (#3692) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez csak az "Alapszöveg magyarítása". Jól sejtem, hogy még ezenkívül is le kell fordítani ezt-azt?

(#3695) kutga válasza Lomha 8V (#3691) üzenetére


kutga
nagyúr

Ahham.

Oda nem mentem el, a Forest mapon volt egy csomó kocsi, azokkal kerültem.

Let the Zone take me if I am.

(#3696) rétisün válasza Dhampir (#3694) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól emlékszem, szó volt még a videók feliratozásáról, meg lehet, hogy a cuccok ismertetőit is a kiegészítő feliratokhoz sorolják, márpedig abból is van bőven.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3697) miklos3391 válasza Dhampir (#3694) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Ha jól értelmeztem, a 70% magára a szövegfordításra vonatkozik, a 15% pedig a programozásra, paraméterezésre, egyszóval ilyen technikai jellegű dolgokra.

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#3698) miklos3391 válasza rétisün (#3696) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Igen, a videók is feliratozva lesznek.

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#3699) shield válasza rétisün (#3696) üzenetére


shield
őstag

Most olvastam náluk, hogy a munka féltávján bejön egy másik is ami több hetes csúszást fog okozni. Végül is amire itt is rendeződik a patch kérdés, arra talán kész lesz. Addig úgy is van más elfoglaltságunk. :DDD

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#3700) Dhampir válasza shield (#3699) üzenetére


Dhampir
félisten

Engem addig is a Gray Matter (Szürkeállomány) Oxfordban játszódó világa szippantott be. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.