Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) batman91 válasza PeL (#4099) üzenetére


batman91
őstag

Végre, ezt is megéltük. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4102) PeL válasza Plazmacucci (#4100) üzenetére


PeL
addikt

Tőlem meg még egy végigjátszást :))

(#4103) emre válasza Plazmacucci (#4100) üzenetére


emre
veterán

Még egy? :U
Annyit kap amennyi csak kell hogy jó legyen. A CS-vel is volt ennyi gond, a 05-ös peccsig játszhatatlan volt, pedig az hivatalos kiadás volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4104) Plazmacucci válasza emre (#4103) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen tőlem még egyet. Úgy gondolom sokak inkább szemet hunytak sok minden felett, és szenvedtek vele. Szerintem játszhatatlan volt. Ismerem a körülményeket, de attól még az ami. Remélem most már tudok egy jót játszani anélkül, hogy az első fél órában fel ne idegesítene valami bug. :R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4105) PeL válasza Plazmacucci (#4104) üzenetére


PeL
addikt

Még jó hogy nem egyforma az ingerküszöbe az embereknek. Számomra nem volt épp játszhatatlan, az utolsó két pályáig (Sarcofag és Generators) nem találkoztam komolyabb, gameplay breaking buggal ami megakadályozta volna a végigjátszást, de itt is csak a random crashek okoztak némi fejfájást. A Fő sztori ettől függetlenül majdnem hibátlanul végigjátszható volt.

[ Szerkesztve ]

(#4106) mickemoto válasza PeL (#4102) üzenetére


mickemoto
őstag

Ezt a pechet(peccset) :) .Épp a mai napig bírtam ki, délelőtt feltelepítettem és kipróbáltam.Most kezdhetem előről :W
Magyarítás mikor várható?

(#4107) Lomha 8V válasza PeL (#4099) üzenetére


Lomha 8V
addikt

ÚÚÚÚÚ, de király, köszi! :D

(#4108) Balathruin válasza PeL (#4099) üzenetére


Balathruin
veterán

Végre. :R
Majd valahogy szorítok helyet, újra leszedem és mehet. :)

(#4109) roby71 válasza mickemoto (#4106) üzenetére


roby71
tag

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#4110) proci985 válasza PeL (#4105) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

patch utan most mennyire bugos? SoC 1.00, 1.04, 1.05 / CS 1.00, 1.02, 1.06 szintbol melyikhez lehetne hasonlitani?

nagyon sokat vartam a Lost Alphara, idom mar tobb vegigjatszasra nem nagyon van, viszont meg tudok varni par honapot, ha meg nem kiforrott.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4111) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Tud valaki más letöltési forrást az 1.3002-es patchhez, ami nem a moddb? :)

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#4112) Lomha 8V válasza =WiNTeR= (#4111) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ha gondolod, adj egy mail címet és megpróbálom átdobni óriás mellékletként.

(#4113) =WiNTeR= válasza Lomha 8V (#4112) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Ha feldobod onedrive vagy valami hasonló helyre, nekem az is jó :))

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#4114) =WiNTeR= válasza =WiNTeR= (#4113) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Kérésem tárgytalan, közben lejött a moddb-ről. De azért köszi! :)

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#4115) bacika válasza =WiNTeR= (#4111) üzenetére


bacika
csendes tag

Akinek lassan, vagy egyáltalán nem akar elindulni, ezt találtam:)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4116) CJ4567 válasza PeL (#4099) üzenetére


CJ4567
veterán

Ne már, nemrég töröltem le a játékot :O Hétvégén kap egy esélyt :))

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#4117) rétisün válasza bacika (#4115) üzenetére


rétisün
veterán

köszönöm! :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4118) Lomha 8V válasza =WiNTeR= (#4114) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nincs mit. A Stalkerek segítsék egymást. :D

(#4119) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4120) CJ4567 válasza capulet75 (#4119) üzenetére


CJ4567
veterán

Jó lenne a játék borítójának :R

No Sana No Life

(#4121) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Az új patchben szépen optimalizáltak: fullra húzott grafikával FHD-ban (R9 280X) konstants 60FPS Sidorovich putrijából kijövet.

Egyébként csak nekem nincs gamedata mappám? :F

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#4122) PeL válasza proci985 (#4110) üzenetére


PeL
addikt

Addig még biztos jönni fog 1-2 patch, szóval veszíteni nem fogsz vele ha most nem állsz neki, a játék megvár, addig meg még tökéletesebb lesz.

(#4123) proci985 válasza PeL (#4122) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

köszi:R

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4124) mexikopo válasza =WiNTeR= (#4121) üzenetére


mexikopo
csendes tag

nekem sincs gamedata mappa... ami azért így szívás mert átírtam ott pár dolgot hogy könnyebb legyen pl a max cipelhető súly

[ Szerkesztve ]

(#4125) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Na milyen a patch, kidobál még random?
Mert ha igen, akkor várok még vele.

(#4126) mickemoto


mickemoto
őstag

Lényegében most kezdtem a játékot, egy dolog van ami nem tettszik benne, hogy a detektort nem lehet használni,vagy csak nekem nem sikerül artifaxokat találni. :W

(#4127) Shogo_84 válasza mickemoto (#4126) üzenetére


Shogo_84
csendes tag

Csak neked nem sikerül :D
Rosszul csinálod.
Ebben nincs olyan, mint a későbbi részekben.
Itt a való világ van, a saját szemedre/lábadra kell hagyatkozni. :C

(#4128) PeL válasza mickemoto (#4126) üzenetére


PeL
addikt

Articsóka detektor nincs, viszont sokkal nehezebb észlelni őket mint az alap SHoC-ban, mert csökkentették a fényaurájukat drasztikus módon, vagy inkább eltüntették, így szinte csak akkor veszed észre ha már tényleg a közelében vagy, és jó a szemed. Én első végigjátszásom során talán 5-6 db-ot találtam :DDD

(#4129) Balathruin


Balathruin
veterán

Innen nem hiányzik a fű? :F Tegnap raktam fel a játékot és a foltot (csak a másodikat)

(#4130) mickemoto válasza PeL (#4128) üzenetére


mickemoto
őstag

Akkor ez még jó is.Ha találok egyet akkor büszke leszek magamra. :D Az első küldetésben is ahol el kellett vinni egyet a Sid papának, ott is csak úgy szedtem föl hogy menet közben sűrűn nyomkodtam az F billentyűt. :DDD Megtaláltam ugyan de nem is láttam. :O

Valamint még azt sajnálom hogy nincs valami lötty a kitörés átvészelésére.A legrosszabb időpontokban szokott jönni az áldás, vagy amikor közelben sincs fedezék vagy tűzharc közben vagy amikor mindkettő együtt adódik.

[ Szerkesztve ]

(#4131) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szerintem ezzel a patch-el nagyon jól belőtték a dolgokat. Kb. 2 órát játszottam vele és korrektül haladok, nincs az a rengeteg apró, idegesítő hiba ami volt. Jobban optimalizálták a futást, a fáradást és a teherbírást is. Az előzőben átírtam pár adatot, pedig nem szeretek ilyet csinálni, de egyszerűen nem lehetett benne haladni. Most ez eszembe se jutott, jól belőtték. Egyvalami maradt meg, ami nem nagy dolog, de fura. Az a repedezett fehér beton még mindig szembántóan világít.

(#4132) capulet75


capulet75
addikt

Ez azért nem tűnik rossznak.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4133) bacika


bacika
csendes tag

Üdv!
Lesz , vagy van rá mód, hogy a súlyhatárt, mint a patch előtt módosítsam?
Mert jó jó az az 50 kg, de szeretek gyűjtögetni, azaz minden ami mozog mozgásképtelenné tenni és elvenni amije volt:)
Illetve a magyarításról tud valaki valamit, kb. mikorra készülhet el?

(#4134) Aarpok válasza Lomha 8V (#4131) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen szerintem is elég jól összekalapálták a játékot.Sötétvölgyben vagyok és eddig 1 - szer akadt ki agroprom területen.Érezhetően jobban fut bár én csak statikussal futtatom.Az előző patch - el is már végig tudtam vinni mondjuk a generátoros pályán téptem a hajam az 5 lépésenkénti crasheknél és bár elmenetem újra az erőműig a freeplay - ben,de nem adott senki sem küldetést egy volt de az meg bugra futott.Szóval egyre jobb a játék és bízom benne a magyarítás is hamar elkészül.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4135) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Üdv. Cordonba van egy katonai bázis benne computer és széf. A hozzájuk tartozó kódokat tudja vki, vagy hol találom?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#4136) Plazmacucci válasza bacika (#4133) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Játsz a játék szabályai szerint, meglátod élvezetes lesz :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4137) mickemoto


mickemoto
őstag

Nos, azt kell hogy mondjam nagyon rendben van a játék.Eddig az AMK meg Way in Pripyat modokkal vesződtem a patch-re várva, de azok nem tettszettek.

(#4138) bacika válasza Plazmacucci (#4136) üzenetére


bacika
csendes tag

Az oké hogy élvezetes, de nem akarok minden csata után 30p gyalogolni, vagy 5-6szor fordulni, max súly az 1000 kg volt eddig, örültem is mikor bejött az ára:)

(#4139) virkir válasza Plazmacucci (#4136) üzenetére


virkir
veterán

Semmi baj nem lenne ha lennének vezetők, vagy mifenék voltak akik átvisznek egyik pályáról ahová szeretnéd de k... nem vicces azzal elbaccni a játékidőmet, hogy nyolcszor fordulok a bárba vagy sido-hoz mire lepakolom a cuccaimat.
Arról nem is beszélve amikor már van egy rakat olyan dolog ami "jó lesz még valamire" aztán lásd mint fent caplathatsz fél órákat mire mondjuk ruhát vagy fegyvert cserélsz esetleg feltöltenéd a lőszerkészleted.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4140) bacika válasza virkir (#4139) üzenetére


bacika
csendes tag

Már csak arra kell rájöjjek mivel tudnám szerkeszteni a gamedata-t mert amint látom az értékek ott vannak mind, csak most még túl nagy ahoz hogy szerkeszteni is tudjam:)
De amugy is a magyarítást megvárom, addig meg csak kitalálok valamit:)

(#4141) #16939776 válasza bacika (#4138) üzenetére


#16939776
törölt tag

25Kg-ba belefér a rohamcucc, ellátmánnyal. A többit viszi Lada.
Ésszel taposva a gázpedált mire kifogy a benyó, lehet találni másikat.

[ Szerkesztve ]

(#4142) virkir válasza #16939776 (#4141) üzenetére


virkir
veterán

Ja csak a helikopteres menekülés előtt találj már nekem egy működőképes járművet.
Nameg mire 30-40 kilójával telepakolod az is megvan egy fél óra.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4143) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Mondjuk utólag létrehozva a gamedata mappát és a szükséges ltx fájlokat bemásolva elvileg mennek a módosítások, bár most nincs lehetőségem kipróbálni, szal nem biztos.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#4144) rétisün


rétisün
veterán

az lesz a legszebb a gamedata mappa eltűnésében, hogy az kell(ene) a magyarításhoz is, legalábbis az eddigi stalkerokban mindig a gamedata mappában volt a magyarítás.
persze az is lehet, hogy egy gamedata mappa, amiben csak a magyarítás van, az is működni fog.

(#4143) =WiNTeR=: pont ezt mondtam írtam én, is csak lassan :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4145) ericdrawen74 válasza =WiNTeR= (#4143) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Tegnap este én is gondoltam erre. Csak a súlykorrekcióhoz szükséges fájlokat tartottam meg + a lámpáét és működik.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4146) bacika


bacika
csendes tag

valaki fel tudná rakni a fájlokat, módosítás nélkül, átírom és kipróbálom:)

(#4147) megtorlo222 válasza ericdrawen74 (#4145) üzenetére


megtorlo222
csendes tag

Hali!
Kicsit elakadtam tudnál vagy tudnátok segíteni.

Újra felrakom a játékot.
Ezt követően ugye felrakom az 1.3001 patchet.
Ezután ki kell törölni a gamedata mappát és úgy felrakni a 1.3002 patchet?

Mikor én símán az 1.3001 ugyán patcheltem az 1.3002-őt akkor összeomlott a gamem de a gamedata az benne maradt.
Másodjára felraktam a gamet, 1.3001 patch majd 1.3002 patch és ez után kitöröltem a gamedata mapát és így elvileg futogat.

Segítenétek hogy hogy kell feltenni normálosan mer mindenki azt írja h eltűnik neki a gamedata mappa, de nekem meg ki kell törölnöm hogy fusson a játék.

Valaki leírná a telepítések, patchelések menetét. Előre is köszi.

(#4148) ericdrawen74 válasza bacika (#4146) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Nálam az új patch kitörli a gamedata mappát. Telepítsd a 1.30013 patch-et az telepít egy gamedata mappát a játékba, majd másold ki egy másik helyre (később még jól jöhet) aztán tedd fel a 1.3002 patchet. Csinálj egy gamedata mappát és másold be a szerkeszteni kívánt fájlokat. A teljes gamedata mappával nem indul.

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4149) PeL válasza megtorlo222 (#4147) üzenetére


PeL
addikt

Töröld le és tedd fel újra az alap Lost Alpha-t, majd rá csak az 1.3002-es patchet. Ez tartalmazza az előző patchet is, szóval az 1.30013-ast el is távolíthatod a gépedről teljesen. A telepítőket futtasd rendszergazda módban, meg magát a játékot is majd.

(#4148) ericdrawen74: Nem kell az 1.30013-at feltenni, írtam hogy miért. Csak kavarodást okoz.

[ Szerkesztve ]

(#4150) #16939776 válasza virkir (#4142) üzenetére


#16939776
törölt tag

Addig nem kellett nagyon messzire menni, simán lehet a bárba gyűjtögetni. Elég gyorsan és sokáig lehet futni ha nincs tele a málha. (max.: 40 kg)
Abból a sok-sok pénzből amit kapsz az összegyűjtött dologért, max. autót van értelme venni. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.