Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Plazmacucci válasza cheatergs (#4500) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tervben van :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4502) cheatergs válasza Plazmacucci (#4501) üzenetére


cheatergs
senior tag

Na, legalább nincs előrehaladott állapotban, így nyugodtan felrakhatom a mostanit. :)

Mindig minden mindegy

(#4503) Kaszas1990


Kaszas1990
csendes tag

Ket szefkod! A youtubon talatam rajuk az egyik a Duty szef a 100 Rad barban 1,2,3
A masodik pedig ahol el volt gazositva az epulet a Blood Suckersek miat ott a 2 emeleten talalhoato illetve csak a tetorol lehet bejutni a szefhez! Ott a kombinacio 4,3,7. Minda ket szefben ugyanazt katam kenyer es medipack.

(#4504) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A patch óta nem tudok észrevétlenül gyilkolni, ez rohadt idegesítő. Előtte mikor ki kellett szabadítanom a Duty-s gyereket, szépen óvatosan lekéseltem az egész bázist és rejtegettem el a hullákat. Sokáig tartott, de nagyon élveztem. A patch óta, ha egy teljesen eldugott helyen elvágom a torkát az egyik köcsögnek, rögtön pirosodik minden bandita és ha meglátnak, lőnek. Az, hogy a patch-ben belepiszkáltak a frakciók érzékenységébe, eddig csak és kizárólag bosszúságot okozott nekem.

(#4505) Plazmacucci válasza Lomha 8V (#4504) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És ezer méterről meglátnak/meghallanak. Úgy lőnek belém, hogy nem is látom, olyan messze van. Meg random mögéd termelődnek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4506) Lomha 8V válasza Plazmacucci (#4505) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Úgy van. Pont tegnap balhéztam a zsoldosokkal a parton. Úgy kilőtt a gyerek 800 méterről egy sima puskával, mint a sz*rt.

(#4507) Plazmacucci válasza Lomha 8V (#4506) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig én könnyű fokozaton játszok. Azt hiszem a második nehézségi fok. Én nem szeretem, ha én két lövés vagyok, az ellenség meg tízet kibír a fejébe. :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4508) Lomha 8V válasza Plazmacucci (#4507) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Tökmindegy a nehézségi fokozat, hát ne legyen már minden köcsög mesterlövész a Zónában. :D

(#4509) Plazmacucci válasza Lomha 8V (#4508) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Majd jön egy mod... Lost Alpha Compete 2015 :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4510) Lomha 8V válasza Plazmacucci (#4509) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Amúgy biztos ez lesz, igen. :DDD

(#4511) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok a mentés visszatöltésnél, vagy más területre lépésnél a fagyásokra kilépésekre van, valami megoldás....már megöl az ideg, hogy 5* kell inditani mire tudom tolni egy kicsit...
:W

4341: Köszi,megnézem ezzel...
:R

[ Szerkesztve ]

(#4512) Plazmacucci válasza ScomComputer (#4511) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A legutolsó javítás.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4513) Dhampir


Dhampir
félisten

OFF:

A Call of Pripyatra van egy érdekes mod, a Spectrum Project, amelyhez SaGa59 készített magyarítást. Érdemes ránézni. A COP fórumában most ez tartja lázban a "hardcore gamereket". :)

(#4514) Lomha 8V válasza Dhampir (#4513) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszi! :K

(#4515) ScomComputer válasza Plazmacucci (#4512) üzenetére


ScomComputer
veterán

Az 1.3002-es gondolsz, mert az fenn van, de sz@rabb lett mint az alap.... :B

(#4516) sklopp


sklopp
őstag

Hali stalkerek! Mi a fene az a hibajelenség, hogy más pályára lépéskor látszólag betöltődik rendben minden, a végén Kliens Szinkronizálás, majd fekete kép és annyi, csak feladatkezelővel lehet lelőni? Már másodszor járok így (az első alkalommal abbahagytam a játékot pár próbálkozás után, másnap próbáltam, elsőre ment), most Radarból mennék Pripyat alsóra, megint ugyanaz. Más is tapasztal ilyet?

(#4517) Lomha 8V válasza sklopp (#4516) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nekem egyszer volt ilyen, de az autosave-t még a fekete képernyő előtt megcsinálta és simán be tudtam tölteni.

(#4518) sklopp válasza Lomha 8V (#4517) üzenetére


sklopp
őstag

Azt nekem is megcsinálta, de hiába töltöm, ott is fagyás a vége. No mindegy, ma újra próbálom, hátha jó lesz.

(#4519) Lomha 8V válasza sklopp (#4518) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Próbálj esetleg teleport-al átmenni a másik pályára. Kimész a menübe Esc-el, nyomsz egy F2-t és ott a Teleport menüpont. Az átjárókhoz lehet vele teleportálni, próbáld ki. Csak vigyázz, hogy rögtön rá fog kérdezni betöltés után, hogy át akarsz e lépni a másik pályára, erre a válasz "nem". Ja és ne használd össze-vissza, mert csúnyán bekavarhat a játékmenetnek.

(#4520) bunfi válasza Lomha 8V (#4508) üzenetére


bunfi
őstag

Én távcsöves Abakan, alacsony guggolás, kettes kötött sorozat, rövid szünettekkel lövöm a kicsit "agyatlan" stalkert a Bárból az Építkezésre vezető uton, nem nagyon távolról, de távolról és majdnem ő ölt meg luparával. Mondom ja. Egyébként én csinálok valamit rosszul vagy tényleg nem lehet eljutni autóval minden területre (pl. Kordon a Szeméttelepen keresztül).

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4521) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Vettem egy kocsit, de nem tudok beszállni miért?

:O

Ja a másik amit szerettem volna kérdezni, nem lehet azt beállítani, hogy csak nappal legyen??
:R

sklopp: az általad linkelt verzióval eddig jól müködik minden, köszi még egyszer, csak ez az éjszaka...áááá
:B

[ Szerkesztve ]

(#4522) Balathruin válasza ScomComputer (#4521) üzenetére


Balathruin
veterán

Mi értelme lenne a csak nappalnak?
Amúgy beszálláshoz szerintem ki kell nyitni az ajtót, de még nem kocsikáztam.

(#4523) ScomComputer válasza Balathruin (#4522) üzenetére


ScomComputer
veterán

Me, félek a sötétben bammeg...... :DDD

(#4524) CJ4567 válasza ScomComputer (#4523) üzenetére


CJ4567
veterán

Vedd fő a fényerőt és le a kontrasztot :DDD

No Sana No Life

(#4525) sklopp válasza Lomha 8V (#4519) üzenetére


sklopp
őstag

Kösz, egyelőre sikerült az autosave-et betölteni, haladok tovább. Most épp Pripyat alvilágában kóválygok, ez az általam leginkább utált játékstílus, minden támpont nélkül menni össze-vissza mint egy hülye. Most végre elértem egy kódos ajtóhoz, erre a támpont: keress kódot, figyelj a hullákra és a papírokra! Nagyszerű ez sokat segített, merre keressem. Meg kell mondjam, ez az eddigi legrosszabb Stalker epizód számomra.

(#4526) Balathruin válasza ScomComputer (#4523) üzenetére


Balathruin
veterán

Az a jó. ;]

(#4527) Aarpok válasza ScomComputer (#4523) üzenetére


Aarpok
őstag

Van még egy megoldás éjjel alszol és ekkor csak nappal kell mászkálnod. :D

(#4525) sklopp És egy csomó helyen akkora sugárzás van pillanatok alatt ledarálja az életcsíkodat.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4528) cheatergs válasza Plazmacucci (#4505) üzenetére


cheatergs
senior tag

Ezzel most jól elvettétek a kedvemet, mivel eddig, amikor csak tudtam, kempeltem. Tök jó volt zsinórban lövöldözni a bejáraton egyesével kikószáló monolithosokat, dobálva a sok faja lootot.
De hát megint meg kell várni a kövi patchet...

Mindig minden mindegy

(#4529) Cheesus


Cheesus
senior tag

Nemtom ki szokott bohóckodnina PDA-ban, de ha a bar-ban chatelek Garikkal, akkor mondja, hogy 100rubelért ad vmi infot, de amikor odamegyek hozzá, nem lehet vele beszélni... Más is találkozott ezzel a problémával?

https://www.twitch.tv/csehla

(#4530) Lomha 8V válasza cheatergs (#4528) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Annyira nem vészes azért, ha csinálod a gyors mentéseket, akkor nem para. Azt meg úgyis csinálnod kell, mert a zónában könnyű eldobni a kanalat. :DDD

(#4531) #16939776 válasza sklopp (#4525) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szerintem is ez a legszop@tós@bb rész. Lehet hogy én voltam a naiv három sugárzás elleni kapszulával és 4 zseblámpaelemmel nekivágni. A hullához a főterem közelében, a beszakadt alagútban ami tele van csövekkel, lehet rálelni. Érdemes felfelé nézni :)

[ Szerkesztve ]

(#4532) sklopp válasza Aarpok (#4527) üzenetére


sklopp
őstag

A sugárzás a kedvencem. Kicsit segít, hogy felszerelkeztem artifaktokkal.

(#4531) Duracellm... : Elhasználtam vagy 15 elemet, még jó hogy több mint 30 volt nálam, meg egy rakat sugárzás elleni gyógyszert + medkitet. Egy hullát már találtam de annál nem volt kód. Viszont csaltam, megnéztem itt a fórumon, aztán annyi. Nem volt már idegem újra visszamenni keresgélni.

[ Szerkesztve ]

(#4533) Kaszas1990


Kaszas1990
csendes tag

Az egyik Szabadsagos mukitol kaptam a kulvarosi reszbol egy missziot mi szerint meg kell szerezek valami jelszot a zsoldosok bazisahoz. Namost elmegyek a szemettelepre es meg kell szerezem a sztalker kereskedotol a jelszot de neki elobb valim radio alkatreszeket kell vigyek! Azokat honnan tudom megszerezni? Pontossan valaki le tudja irni nekem, h konkretan hol tudom ossze szedni ezeket vagy egy videot linkelni.
A valaszt elore is koszonom.

(#4534) borovi


borovi
aktív tag

Sziasztok!
Segítsetek! Bent vagyok az erőműben, valami labornak az áramellátását kell helyreállítani. Már megvan a reaktorból a kis kék dobozkából az akku, amit be kéne raknom, de nem jövök rá, hogy hova és hogyan. Visszamentem a laborba, ott a szerkezet, amit a kis térkép is jelöl, de hiába tapogatom végig, sehol sem jelez.
Mit kell csinálni? :F

(#4535) sklopp válasza borovi (#4534) üzenetére


sklopp
őstag

Itten van.

[ Szerkesztve ]

(#4536) Aarpok válasza borovi (#4534) üzenetére


Aarpok
őstag

Kicsit gugolva járkálsz előtte és ahol megjelenik a felirat ott nyomsz egy ,,F" - et.

(#4532) sklopp Azt hiszem SEVA volt rajtam,de még is megevett a sugárzás nyomkodhattam a sugázás csökkentőt rendesen.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4537) sklopp válasza Aarpok (#4536) üzenetére


sklopp
őstag

Rajtam meg az SSP-99M, a zöld ruha, szuper védelem, + artifaktok. Azóta már kicsit tovább haladtam, javíttatni kéne, már nulla felé jár az állapota. Az erőműben a mutánsok irtása erősen leamortizálta, a lőszerem meg szinte totál nulla lett. Kénytelen vagyok így elindulni a generátorokhoz.

(#4538) #16939776 válasza sklopp (#4537) üzenetére


#16939776
törölt tag

Erőmű körül tele van RPG-vel, harminc gránátot össze lehet szedni simán, bent 4-5 darabbal ki lehet takarítani az egészet.
A falról lemászó bloodsucker előtt levettem a narancssárga védő ruhát, hogy ne amortizálódjon, most is 100%-on van.

Generátorhoz nem tudok tovább menni mert nem enged :(( :D

[ Szerkesztve ]

(#4539) borovi


borovi
aktív tag

sklopp; Aarpok: Köszönöm a segítségeteket, így sikerült megoldani a feladványt! :R

(#4540) borovi


borovi
aktív tag

Még egy kérdésem lenne. Tudja valaki, hogy annak a számzáras ajtónak, ami az erőműben az irányító terem felé menve az egyik folyosón van, mi a kódja, vagy hol lehet ahhoz hozzájutni? Demo_record 1 konzolparanccsal bekukkantottam az ajtó mögé: exoskeleton ruci, meg más nyalánkságok vannak odabenn, de fölszedni nem tudtam. Kár lenne veszni hagyni őket... :N

(#4541) sklopp válasza #16939776 (#4538) üzenetére


sklopp
őstag

A számítógépből kimásoltad a generátor felülbíráló kódot? Mert addig nem tudsz tovább menni, amíg nincs meg. Az RPG-ket nem tudom cipelni, már súlyhatáron vagyok így is, 5.56x45 kéne a G36.hoz. Meg nincs szívem eldobni a Gauss-t sem, bár a lőszer hozzá már elfogyott.
Én meg ott szívok, már a generátoroknál vagyok, kinyuvasztottam a katonákat, Szellemnek most kéne kinyitni a lejáratot az X2 laborba, de csak kint kuporog a kerítésen kívül. Itt megállt a tudomány.

(#4540) borovi: az a kód nekem is jól jönne, a ruhám már totál roncs.

(#4542) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Gyerekek! Azt ugye mindenki vágja, hogy ma jött ki a 03-as patch?? :DD

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#4543) hubai1979 válasza galaktikus (#4542) üzenetére


hubai1979
őstag

Akkor ez az eddigi összes hibára jó lesz?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#4544) rétisün válasza galaktikus (#4542) üzenetére


rétisün
veterán

tényleg :Y má' töltöm is lefele, mire elérek odáig, hogy lost-alpházzak, talán egész játszhatóan gatyába rázzák :))

meg tán a magyarítás is elkészül teljesen....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4545) galaktikus válasza hubai1979 (#4543) üzenetére


galaktikus
aktív tag

ez költői kérdés volt? amúgy k..ra remélem.. legalább az idegesítő, legrosszabbkor bekövetkező crashek szűnjenek meg és akkor boldog leszek..

süni: jaja kb. meg is unom mire normális lesz az egész game.. na jó azért nem... :))

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#4546) #16939776 válasza sklopp (#4541) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nem veszi észre ha felveszem a reaktorban a cellát. Túl sok olyan hibába játékhibába futottam bele, ami amúgy "nagyon ritka" Hétvégén újrarakom a teljes gépet és meglátjuk...
Ott áll a ladám a NPP bejáratnál. A gassus-gunhoz bent az egyik hullánál 108 lőszer van, kint olyan 30-at lehet összeszedni.

Őőőő... fel kell ébreszteni, vagy adni kell neki egy med-kit-et ;]

[ Szerkesztve ]

(#4547) rétisün


rétisün
veterán

"Your previous saves made with 1.3002 will not work"

azaz új játékot kell kezdeni, a régi mentések nem mennek vele.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4548) Plazmacucci válasza galaktikus (#4542) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ugye nem kell újrakezdeni? ^__^

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4549) rétisün válasza Plazmacucci (#4548) üzenetére


rétisün
veterán

eggyel följebb...

"Your previous saves made with 1.3002 will not work"

mod: szarkazmus? :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4550) Plazmacucci válasza rétisün (#4549) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Oké én befejeztem. Nem fogok három hetente újat kezdeni. Találkozunk jövő ilyenkor. Im out.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.