Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Aarpok válasza #16939776 (#4949) üzenetére


Aarpok
őstag

Első feladatom az imbolygást megszüntetni.Az irányító kinyírása után már csak a zombinak álcázott emberkéket vártam fent.(ha kimész a vezérlőből a hátsó ajtón abba marad a számlálás,amint visszamész kezdi újra).Amint elfogytak a fegyveresek simán lekapcsolgattam a kapcsolókat.

Аарпок

(#4952) Aarpok válasza Időjós (#4950) üzenetére


Aarpok
őstag

Ilyeneket keress:

Аарпок

(#4953) Időjós válasza Aarpok (#4952) üzenetére


Időjós
csendes tag

Hát igen, ilyeneket kapcsoltam be is. Hogyan szünteted meg az imbolygást ?
Amúgy a kettes, és hármas, valamint természetesen a fő reaktor ki van kapcsolva. azt megcsináltam így is. De most valahogy nem találom az egyes tartalék reaktort. Az az alján van, vagy a tetején ?
kép.: http://www.kephost.com/image/KfE

(#4954) Aarpok válasza Időjós (#4953) üzenetére


Aarpok
őstag

Hidegre tettem az okozóját (irányító) :DDD

3 szinten ez van amit képpel mutattam a vezérlőben már látod a kapcsolót,tehát össz-vissz 4 - et kell lekapcsolni.Ha megfelelő szinten vagy egy szép zöld karikával mutatja a minitérképen.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4955) Időjós válasza Aarpok (#4954) üzenetére


Időjós
csendes tag

Hol található ez az irányító, az egész okozója ?

(#4956) Időjós


Időjós
csendes tag

Megcsináltam végre. Kész van. Újra szabad ég alatt vagyok. Tiszta szerencse hogy a közelben a betonbunkerben ott volt a tudós akinél tudtam anomáliát cserélni lőszerre, meg elsősegély csomagra, mert abból mind kifogytam odalent. remélem több ilyen borzalmas küldetés nem lesz, mert ez iszonyúan nehéz volt. Rendesen elment az életkedvem odalent, és annyira király érzés volt újra szabad ég alá feljönni.

(#4957) Dhampir válasza Aarpok (#4954) üzenetére


Dhampir
félisten

Frizsiderbe? :D

(#4958) Aarpok válasza Dhampir (#4957) üzenetére


Aarpok
őstag

Ha lett volna ott biztos becsomagolom a frigoba, de sajnos épp nem volt a közelben ezért a hagyományos módszert alkalmaztam tele pumpáltam ólommal :DDD

(#4955) Időjós Mikor véget ér a videó (nagy fehér fény) és magadhoz térsz az emeleti szobában már akkor érezhető a jelenléte és csak várni kell míg a vezérlőhöz odaér.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4959) Időjós


Időjós
csendes tag

Épp vidéken jártam (járok még most is) amikor a PDA-mra kaptam egy érdekes üzenetet, melynek tartalmát alant idézem, és kép formájában is csatolom. Kellene hozzá némi segítség, hogy mit kezdjek vele.

http://www.kephost.com/images/2014/08/31/ss_adam_08-31-14_21-11-51_la19_country.jpg

Gratulálunk ! A zóna leggazdagabb sztalkerje haldoklik, és úgy döntött, elajándékozza a teljes vagyoát, és a te PDA-d számát választotta !! Ez nem vicc! ne hagyd ki ezt az egyszer az életedben adódó alkalmat a meggazdagodásra ! Küld el a bankszámlád adatait erre a címre: vinner@ja@dur.ak

(#4960) Aarpok válasza Időjós (#4959) üzenetére


Aarpok
őstag

Rémlik mintha nekem is megjelent volna ez az üzenet,de nem foglalkoztam vele.

Аарпок

(#4961) sinick válasza Időjós (#4959) üzenetére


sinick
senior tag

Ezek csak viccek (szerintem).

(#4962) ZetorGumi válasza Időjós (#4959) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Ezek csak poénok. :)

Szerintem azokat a reklámokat akarják majmolni, amik némely weblap szélén jelennek meg. :) Pl: "Kattints ide, és nyerj egy iPhone 98150000-et"

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#4963) MPowerPH válasza Időjós (#4959) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sok ilyen uzi jelenik meg oldalt, mindenfele dolog kapcsan. De szerintem ez nem tartozik bele az aktiv dolgokba, csak poen. :)

Don't Tread On Me

(#4964) shield válasza Időjós (#4959) üzenetére


shield
őstag

Szerintem mindent elárul a mail cím vége, vinner@ja@dur.ak. A durak :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#4965) Getoutofhere


Getoutofhere
csendes tag

Én akkor röhögtem, mikor a banditák bázisán felcsendült a cheeki, breeki.. :D

(#4966) Időjós


Időjós
csendes tag

Rendben, köszönöm a válaszokat. Akkor ezen nem izgatom magam :-D

(#4967) Időjós


Időjós
csendes tag

jelenleg az X10 -es labor fog meg. Két lekapcsolni valóm van, de nem találom a másodikat. A végigjátszás meg amit nézek, az pont olyan, hogy a csávónak nincs zseblámpája. Nem látok semmit. odalent van egy számzáras ajtó is amihez elvileg 5271 a kód vidi szerint, de vagy elnéztem valamit, vagy nálam van másképp, mert ne nyílik, és azt sem tudom hogy volna-e ott nekem dolgom vagy sem.

Link a képhez.: http://www.kephost.com/image/PNG

(#4968) Aarpok válasza Időjós (#4967) üzenetére


Aarpok
őstag

Az a kód tutira nem jó,mert az az x18 - hoz van.Kellene találnod egy holtestet (mutatja a minitérképen fehér pöttyel) ott két zsonglőr is mászkál vagy a holtestnél vagy mellette kell lenni egy PDA - nak abban van a kód az ajtóhoz.Nem tudom,hogy mindig mást generál e a játék,de nálam 3823 volt a kód.

(#4969) Időjós Oda csak a kódos ajtón keresztül tudsz bemenni.


[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4969) Időjós


Időjós
csendes tag

Most ide kéne valahogy bejutnom
http://www.kephost.com/image/Pl8
De nem tudok rájönni, hogy hogyan.
lehet hogy a 3823 amit írtál az pont oda vezet be, de amúgy amit találtam PDA-t, meg amiket általában találok azokban van egy pici kis történet, és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#4970) Aarpok válasza Időjós (#4969) üzenetére


Aarpok
őstag

PDA - ban benne van a kód

Аарпок

(#4971) Időjós válasza Aarpok (#4970) üzenetére


Időjós
csendes tag

Köszönöm. és most hogyan jutok ki x10 ből ? , mert ahol bejöttem, az az ajtó zárva. kívülről ez volt számkódos 3823 . de be van zárva. nem tudok kimenni.

(#4972) Aarpok válasza Időjós (#4971) üzenetére


Aarpok
őstag

Meg kell ölnöd egy tűz szellemet ő zárt be,amint meghalt kb 1,5 perced lesz elhagyni a labort.

Аарпок

(#4973) Időjós válasza Aarpok (#4972) üzenetére


Időjós
csendes tag

jaj. csak legyen lőszerem még hozzá.

(#4974) Aarpok válasza Időjós (#4971) üzenetére


Aarpok
őstag

így néz ki tűzcsóvákat generál.Ne aggódj könnyen pusztul sörétessel főleg. :D

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4975) Időjós válasza Aarpok (#4974) üzenetére


Időjós
csendes tag

Hát megpróbálom kinyírni de sörétesem nincs. van 10 darab lőszerem Ak47-be , és még egy másik fegyóhoz vagy 40 darab. max. nagyon max. plusz talán még van gránátom. ha ez kevés lesz akkor újra kell kezdenem az elejétől, de a vidiben nincs tűzszellem. https://www.facebook.com/groups/473481676073398/

(#4976) ufodani válasza Időjós (#4975) üzenetére


ufodani
csendes tag

Persze, hiszen szellem. Nem látod, ki kell sakkozni, h merre van :D

(#4977) Aarpok válasza ufodani (#4976) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem kell sakkozni elég jól látható :D

Аарпок

(#4978) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Mikor be kell mennem az X18-ba a monolit bazisa alatt, baj lenne, ha kilonem az ottani egysegeket? Csak mert sok a jo cumo naluk.... Mert ha ez befolyasolna a jatek kesobbi kimenetelet, akkor hagyom.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4979) Aarpok válasza MPowerPH (#4978) üzenetére


Aarpok
őstag

Nyugodtan aprithatód őket nem lesz semmi következménye.

Аарпок

(#4980) MPowerPH válasza Aarpok (#4979) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na, kozben megjott a hadsereg is. Megtettek helyettem... :DDD

Don't Tread On Me

(#4981) Aarpok válasza MPowerPH (#4980) üzenetére


Aarpok
őstag

Nálam mindig kikaptak a monolithtól.😊

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#4982) MPowerPH válasza Aarpok (#4981) üzenetére


MPowerPH
félisten

Eloszor en is azt hittem, hogy kiirtottak oket, mert par perc utan jottek a katonak az emeletre, en meg lelodoztem oket... De nem, utana nekialltam a monolitnak. Aztan szivtam a nivaval, de azt hiszem majd visszatoltom, mert elfelejtettem kiirtani a banditakat.

Don't Tread On Me

(#4983) Aarpok válasza MPowerPH (#4982) üzenetére


Aarpok
őstag

Legutóbb úgy csináltam,hogy egyiket se irtottam ki mind a banditák,mind a monolitosok életben maradtak.Igen kicsit megnehezítették a menekülést a Niva - val kb olyan mint ha papírból lenne és nagyon könnyen felborul.

Аарпок

(#4984) #16939776


#16939776
törölt tag

Most jutottam el a dokihoz, annyi érdekes történt, hogy amint lement a helikopteres video, egyből le is zuhant a heli, pedig rá is készültem RPG-vel a találkozásra. ;]
Ami fura hogy yanatar-tól idáig egyre többször beesik framerate 16-23 FPS-re, újra kell indítani a játékot és megint megvan a min.:90.

A buldog-6-ot -dead city-ben lévő széfben- milyen küldetés után lehet megtalálni?

(#4985) Plazmacucci válasza #16939776 (#4984) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egyszer már én is írtam ilyet, hogy fél óra után a motor gyököt vona teljesítményből, de senkit sem izgatott. Akkor megnyugodtam, nem csak nálam ilyen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4986) op.erik válasza #16939776 (#4984) üzenetére


op.erik
aktív tag

az után, hogy a cellából kiszabadít a katonaság és lerohanják a zsoldosokat... már csak egy kis jó zsebkutató munka vár rád és meglesz az infó! ;)

(#4987) #16939776 válasza op.erik (#4986) üzenetére


#16939776
törölt tag

Köszi! :R

(#4988) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ettol tartottam... Mar megint a leutos resz, megint rendes fegyo, es eleg tolteny nelkul lehet haladni. Legalabb most a penzemet meghagytak. Visszaadjak a cumot, amit elvettek?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4989) bunfi válasza MPowerPH (#4988) üzenetére


bunfi
őstag

SIN a barlangokban? Vissza.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4990) MPowerPH válasza bunfi (#4989) üzenetére


MPowerPH
félisten

Megoldottam. Beraktam a fegyoimat a nivaba, aztan mikor elengedtek, visszementem ertuk... De ha ott helybe a foldre dobsz mindent, az is muxik.

Don't Tread On Me

(#4991) robogo81 válasza MPowerPH (#4988) üzenetére


robogo81
aktív tag

Esetleg ha hozzá kedved/időd(és bőven pénzed) ne állj meg a vasúti felüljárónál,hanem menj tovább a kordonba,lepakolni a cumót ott ahol az elején magadhoz tértél(esetleg bevásárlás),szinte semmivel vissza menni a sinhez,utána úgyis a kordonhoz közeli kijárathoz mész,és vissza a cucchoz és voala.
JA lekéstem a válasszal.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4992) #16939776 válasza MPowerPH (#4990) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ott a sin vezér mellett van egy ládika, abba benne van amit "elvesznek".
Nem bántottam őket FOX kiszabadításakor egyből hozzájutottam a cuccaimhoz a leütés után.

(#4993) bunfi válasza #16939776 (#4992) üzenetére


bunfi
őstag

Én nem próbáltam meg elvenni, ameddig nem teljesítettem a küldetést. De akkor úgy tűnik felesleges volt az óvatoskodás.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4994) Időjós


Időjós
csendes tag

törölnöm kéne ezt innen, de hogyan ?

[ Szerkesztve ]

(#4995) Időjós


Időjós
csendes tag

A csaposnál elvállaltam, hogy kikapcsolom a földrengéseket okozó gépet. Viszont nem találom az utat az X7 laborhoz. Körülveszi egy hegység, máshol pedig kerítés akadályoz. Mégis hogyan lehetne azt megközelíteni ?

A kép elérhetősége
/dl/upc/2014-09/510552_ss_adam_09-04-14_14-55-26_la17_outskirts.j

(#4996) robogo81 válasza Időjós (#4995) üzenetére


robogo81
aktív tag

Azt hiszem követni kell a utat a célpontig,az egy monolit bázis,szóval lőnek,és ott le le kell menni egy nagy hangár szerűségen a bejárattól talán jobbra,kövesd az új bártól az utat a map bal oldalán,egy ideig autóval is mehetsz.
Az út látszik ha egy kicsit fentebb viszed a térképet attól ahol most áll.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4997) Időjós


Időjós
csendes tag

[L:/dl/upc/2014-09/04/510552_ttrjxzv9d7o8t8rr_ss_adam_09-04-14_20-24-36_la07_military.jpg](IMG:/dl/upc/2014-09/04/510552_ttrjxzv9d7o8t8rr_ss_adam_09-04-14_20-24-36_la07_military.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Nem tudom mi a teendő. találkoznom kéne valakivel ahogyan ezt a küldim is írja, viszont a térképem egy drótkerítéshez vezet. Esetleg itt is egy föld alatti alagutat kell keresnem ?

(#4998) galaktikus válasza Időjós (#4997) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Ott van lejjebb a domb alján a bejárat. Kicsit nehéz észrevenni, nekem sem ment elsőre, de aztán rájöttem..

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#4999) #16939776 válasza Időjós (#4997) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ott van a bokrok között a bejárat a házak/romok felől, pont mellette van valami zöld anomália. :)

Nahát, az előbb még nem listázta az előzó HSZ-t :U

[ Szerkesztve ]

(#5000) Időjós


Időjós
csendes tag

Rendben, köszönöm a segítséget meg is találtam. Most a Pripjaty alatti alagútban vagyok, de úton-útfélen ellenanyagot kell hogy magamba szúrjak, mert tele van az egész radioaktív sugárzással. Ennyi ellenanyag viszont nincs nálam. Hogyan lehet ezt megoldani másképp ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.