Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) galaktikus válasza Plazmacucci (#4550) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Szerintem csatlakozom. Töröltem is az eddigi 250 mentésem. Majd ha egyszer lesz újra lelki erőm akkor talán újra kezdem.. :(

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#4552) Dhampir válasza Plazmacucci (#4550) üzenetére


Dhampir
félisten

Pont ezért várok vele. Majd ősszel vagy inkább télen, addigra remélhetőleg már jobb lesz. :)

(#4551) galaktikus

Ne bánkódj.

Szerintem nézzetek rá a Spectrum Projectre, amíg a LA kikupálódik.

[ Szerkesztve ]

(#4553) galaktikus válasza Dhampir (#4552) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Az is valami jó kis Cop mod? Jóféle?

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#4554) rétisün válasza Dhampir (#4552) üzenetére


rétisün
veterán

tervben van a spectrum project, csak előbb el kéne érnem a metro végállomásáig :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4555) CJ4567 válasza rétisün (#4549) üzenetére


CJ4567
veterán

Valamit javított az optimalizáción?

No Sana No Life

(#4556) borovi válasza Dhampir (#4552) üzenetére


borovi
aktív tag

Engem is érdekelne, de azt a verziót, amiben együtt van a játék meg a mod és grafikailag is tuningolt valamint stabil (SeregA-Lus?), nem tudom honnan letölteni. A link, ami közkézen forog, egy orosz oldalra visz, de nem találom a letöltés lehetőségét. Ötlet esetleg?

(#4557) borovi válasza Plazmacucci (#4550) üzenetére


borovi
aktív tag

Igazad van. Én is rohadt nehezen kezdtem újra a 2. pecs megjelenése után a sok üresjárat, eseménytelen, unalmas gyaloglások, fölösleges össze-vissza mászkálások miatt. Harmadszor biztos nem kezdek neki.

(#4558) borovi válasza sklopp (#4541) üzenetére


borovi
aktív tag

Lehet, hogy nem nyírtál ki minden katonát. Nekem Szellem feltett kezekkel ácsorgott, aztán rájöttem, hogy 2 katona még van az őrtornyokban. Mikor azokat is kilőttem, minden rendben lett.

(#4559) sklopp válasza borovi (#4558) üzenetére


sklopp
őstag

Megvolt mindenki. Olvastam, ha az alagúton mész mikor kezdődik a pálya, előfordul hogy csak álldogál Szellem, ha viszont Szellem után mész, akkor simán megy ajtót nyitni. Egyébként csak a poén kedvéért visszamentem a szarkofágba, felszedtem a ruhát meg némi lőszert. Mire visszaértem, Szellem már a kinyitott ajtó előtt álldogált, így sikeresen ténykedhetek a laborban.

(#4560) borovi válasza sklopp (#4559) üzenetére


borovi
aktív tag

Nemááá! A szervocuccot amiről kérdeztem? :Y Hogy jutottál be oda? Mi a kód?

(#4561) Balathruin válasza borovi (#4556) üzenetére


Balathruin
veterán

(#4562) borovi válasza Balathruin (#4561) üzenetére


borovi
aktív tag

Köszönöm szépen :C , már töltöm is!
Kíváncsi vagyok erre a modra, sok szépet és jót olvastam róla a másik topicon.

(#4563) sklopp válasza borovi (#4560) üzenetére


sklopp
őstag

5947 a kód.

Szerk. Youtube

[ Szerkesztve ]

(#4564) borovi válasza sklopp (#4563) üzenetére


borovi
aktív tag

Köszönöm, már megyek is vissza az erőműbe! Egyébként hol lehetett megtalálni? (Az interneten? ;) )

(#4565) sklopp


sklopp
őstag

Na kezdődik. Az x2 laborban kóválygok, már csak a generátort kéne megtalálni, de teljesen random hol itt-hol ott minden előjel nélkül kilép a Win-be. Lehet, elölről kéne kezdeni az új patch-el, talán még az időjárás is megjavul.

(#4566) Kaszas1990


Kaszas1990
csendes tag

Valaki tudna nekem is segiteni?! A sztalker kereskedonek kene valami radioalkatreszeket szereznem a szemetdombon o meg cserebe el mondja a jelszavat amivel kesobb be tudok menni problema nelkul a zsoldosok bazisara! Na most nem talalom sehol sem az alkatreszeket. Valaki letudna irni nekm, h pontossan hol van vagy esetleg egy videot csatolni. A segitseget koszonom elore is.

(#4567) sklopp válasza Kaszas1990 (#4566) üzenetére


sklopp
őstag

A kereső neked is segít: [link]

(#4568) Grisam


Grisam
tag

Hali. Hol találom a vagon kulcsot ami Wolf-nak kell? És nem lehet valahol átírni a súlyt, hogy több cuccot tudjunk cipelni? :)

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#4569) Dhampir válasza galaktikus (#4553) üzenetére


Dhampir
félisten

Szerintem a WiP után a legjátszhatóbb mod, alig bírom abbahagyni. :D Kordonban kezdődik... :)

(#4570) shield válasza Dhampir (#4569) üzenetére


shield
őstag

Én Bárba érkezéstől újra kezdtem, mert elkúrtam a 'poloska' készítést. De már megkaptam az exo-t és fullra tuningoltam. Most már nem költök a felesleges fejlesztésekre.Még 3 fegyvert tuningolok, csak vissza kell járnom Kordonra katonákat kilőni a pénz miatt. Lehet hogy még egy Bulldogot is veszek, nem fogok tökölni. Visszatöltöttem a régi mentést, úgy néz ki, hogy ha lemész Bárban a laborba, akkor már nincs visszaút. Így most mindent fejlesztve, felszerelkezve kell neki vágni az útnak.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#4571) borovi válasza Dhampir (#4569) üzenetére


borovi
aktív tag

Basszus, ezt a Spectrum Projectet nem lehet abbahagyni! Este 8 óta tolom, most hajnali 4 van, már keresztbe állnak a szemeim, de úgy kellett kényszeríteni magamat, hogy kilépjek a játékból! Nekem sokkal jobban bejött, mint a Lost Alpha. Az LA-t nem hiszem, hogy mégegyszer végigjátszom, de ezt szerintem sokszor fogom.

(#4572) CJ4567 válasza Dhampir (#4552) üzenetére


CJ4567
veterán

Gépigénye mekkora az alapjátékhoz képest?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#4573) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Üdv Stalkerek !

2x telepítettem a Spectrum Project 1.07-et a Call of Pripyat-ra, de elindításnál leáll. Help?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4574) Dhampir válasza CJ4567 (#4572) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem tudom megítélni, mert fostosabb videókaresszel tolom, mint korábban, laggol is veszettül.

(#4573) ericdrawen74

C-betű csere

(#4571) borovi

:K

Emiatt vagyok dögfáradt, alig bírtam elhagyni a Zónát. :D

SaGa59-nek ezúton is köszönöm a magyarítást. :R

[ Szerkesztve ]

(#4575) ericdrawen74 válasza Dhampir (#4574) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Igen, ha feltettem volna a magyarosítást ez a hiba elő sem jön. Köszönöm a segítséget.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4576) galaktikus válasza Dhampir (#4569) üzenetére


galaktikus
aktív tag

És honnan lehet leszedni? Mert akkor én is nekilátnék ha már ennyire dícséri mindenki.. esetleg magyarítás?

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#4577) Kaszas1990 válasza sagajr78 (#3557) üzenetére


Kaszas1990
csendes tag

Koszi szepen a segitseget most mar meg kaptam de az volt a problema, h en telyesen mas helyt kerestem vagyis a szemetdombon es nem a Construction Yard-on! Na de a lenyeg az, h meg kerult illetve tudok tovabb haladni a jatekkal. Koszonom a segitseget meg egyszer mindenkinek es tovabbi kellemes napot :))

(#4578) borovi válasza Dhampir (#4574) üzenetére


borovi
aktív tag

Jaja! :DD Én is alig bírom nyitva tartani a szemem, de már megint a Zónában vagyok. Most értem át a földalatti alagútrendszeren a Szemétdombra. Eddig fantasztikusan jó volt a játék, az LA unalma után igazi felfrissülés. :C
És tényleg! A magyarítás egészen brilliáns! Hatalmas köszönet érte SaGának! :R :R :R

(#4579) galaktikus válasza galaktikus (#4576) üzenetére


galaktikus
aktív tag

a moddb.com-ról nem lehet leszedni valamiért.. :(

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#4580) Dhampir válasza galaktikus (#4576) üzenetére


Dhampir
félisten

Akit érdekel a Spectrum Project, a COP topicjába fáradjon át! :-)

Innen a sima (nem a hardcore) hunfiles 8.7z kell.

Gamedata verzió (létezik minden az egyben verzió is innen).

Spectrum Project: Путь во мгле

[ Szerkesztve ]

(#4581) galaktikus válasza Dhampir (#4580) üzenetére


galaktikus
aktív tag

:R

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#4582) borovi válasza Dhampir (#4580) üzenetére


borovi
aktív tag

Én az all in one verziót javaslom mindenkinek, nálam teljesen stabilan fut. Egyszer volt fagyásom, kisebb lassulás néhány, de teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#4583) BandiHUN válasza borovi (#4582) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ehhez van magyarítás? :Y

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4584) mexikopo


mexikopo
csendes tag

Az új patchel az niva irányítása szörnyű egy fékezés vagy éles kanyar és felborul ráadásul fel állítani se lehet... fent akad ott ahol előtte simán ment... :(

(#4585) Grisam


Grisam
tag

Itt a legújabb pach:STALKER_LostAlpha_Patch_v1.3003 [link]

Azt írja új játékmenetet igényel, a régi mentések nem mennek vele.

[ Szerkesztve ]

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#4586) CJ4567 válasza Grisam (#4585) üzenetére


CJ4567
veterán

Már volt.

No Sana No Life

(#4587) Grisam válasza CJ4567 (#4586) üzenetére


Grisam
tag

Akkor elkéstem kicsit, de jobb kétszer mint egyszer sem. :)

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#4588) mexikopo


mexikopo
csendes tag

Igen sajnos a legújabb patch-el ilyen az egy niva volt a játékban a jármű aminek jó volt az irányítása hát most már nem... szidorovics öld meg a zombikat az alagútban küldetése is megvan még

(#4589) borovi válasza BandiHUN (#4583) üzenetére


borovi
aktív tag

Van bizony, méghozzá remek!

(#4590) DEARevil válasza borovi (#4582) üzenetére


DEARevil
tag

Annyit megkérdeznék tőled, hogy milyen oprendszerrt használsz és esetleg tudod, h mi lehet az én verzióm baja, ha ezt írja ki a setup fájlra kattintáskor " a fájlnév, a könyvtárnév, vagy a kötetcímke szintaxisa nem megfelelő". Esetleg?

(#4591) SaGa59 válasza DEARevil (#4590) üzenetére


SaGa59
őstag

Nevezd át a könyvtárat valami nem cirill betűsre és utána indítsd a telepítést.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#4592) Dhampir válasza BandiHUN (#4583) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem olvastál két hozzászólással visszább. Innen leszedhető a magyarítás SaGa59 munkájának köszönhetően.

(#4593) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Kicsit késve, de megkérdezném, mert oroszul nem nagyon beszélek. Mit is akar akkor ez a spektrum project? Új fegyverek, új helyszínek a régiek mellett, új lények, grafikai upgrade vagy miféle jüvevény is ez?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#4594) DEARevil válasza SaGa59 (#4591) üzenetére


DEARevil
tag

köszönöm!

(#4595) Dhampir válasza egyedülülő (#4593) üzenetére


Dhampir
félisten

Teljesen új küldik. Kordonban is átalakítottak épületeket, nagyon baró.

Videó

A Way in Pripyathoz tudnám hasonlítani.

A new story, the events which occur some time after the events occurred in Call of Pripyat .
Changed location of GSC
Brand new location
New animations
New models

Spectrum Project iránt érdeklődők, gyertek át a Call of Pripyat topicjába. :)

[ Szerkesztve ]

(#4596) shield válasza egyedülülő (#4593) üzenetére


shield
őstag

Teljesen új történet. A többit meglátod. Jaa...és nagyon jó fordítás van hozzá.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#4597) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Fel szeretném telepíteni a Lost Alpha kiegészítőt, de valamiért folyton bedob egy hibaüzenetet amikor el akarom indítani a játékot. cannot find fsgame.ltx Más is találkozott ezzel a problémával?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#4598) Balathruin válasza egyedülülő (#4597) üzenetére


Balathruin
veterán

A Lost Alpha nem kiegészítő, külön játék. :)
Az utolsó patchet felraktad?

(#4599) egyedülülő válasza Balathruin (#4598) üzenetére


egyedülülő
őstag

CSak ezt töltöttem le, gondolván ez a teljes játék. Tévesen ítéletem volna meg a dolgot? Oké leesett közben. Magát a játékot nem húztam le.:P

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#4600) op.erik


op.erik
aktív tag

Kis pihenősarok:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.