Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) Vakegérke válasza antikomcsi (#3149) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönjük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3152) LamaCube válasza antikomcsi (#3149) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y :C :R
Hálásan köszönöm! :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3153) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3154) Berreh


Berreh
tag

Most képzeljétek el, mi lett volna, ha abból a gyümölcsből, amit Robi megevett, nem lekvár, hanem pálinka lett volna :)

(#3155) Vakegérke válasza Berreh (#3154) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát rendesen beseggelt. :)

De akkor mi lett volna, ha a lekvárban ajzószer lett volna? :D

Valaki fektesse meg már szegény Vivit!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3156) lowzor


lowzor
veterán

Moh nagyon biztos magában, remélem pofára esik.

(#3157) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az az érzésem, hogy ebben a kérdés-felelet játékban Moh lejáratta magát, jónéhány szavazót elvesztett.

lowzor: Ezek szerint nem csak én látom így.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3158) Vakegérke válasza Vakegérke (#3157) üzenetére


Vakegérke
veterán

Moh hoppon maradt, nem randizhatott online. Magára vessen, nem választott partnert. Bezzeg amikor Merci élvezkedett és hallotta, megette a sárga irigység.

Vivi a többiek beleegyezését kérte, majd magáévá tette a villamesteri kitűzőt. A két kendőt senki nem vette fel.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3159) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Robit szavazták ki. Nagyon remélem, hogy Moh lesz a kihívottja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3160) lowzor válasza Vakegérke (#3159) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem Bálint lesz.

(#3161) antikomcsi válasza lowzor (#3160) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha Bálinttal megy, akkor ez már tulajdonképpen a döntő. Szerintem aki megnyeri az nyer a végén is.

(#3162) Motion_Blur válasza antikomcsi (#3161) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez így is fog történni.

Utolsó párbaj Merci vs. Vivi és utóbbi megy vissza.
Besztelében lesz a 3., Vivi 2. és ÉNB megnyeri.

Ez egy teljes mértékben kiszámítható, unalmas játékot hozó évad volt. Sokat elmond hogy még a bedobott taktikai elemekkel se élt senki.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3163) lowzor válasza antikomcsi (#3161) üzenetére


lowzor
veterán

Kérdés, hogy Bálint a mai adásban miért veszik össze Robival. Ha megint valami hülyeségen akadt fenn, az dönthet a párbajról.

(#3164) Berreh válasza lowzor (#3163) üzenetére


Berreh
tag

Az előzetesből nekem úgy tűnt, bedobták a kérdést, ki mennyiért adná fel a játékot most, Robi mondott egy összeget (8 millió forintot) és ezen akadt ki Bálint, hogy farigcsálnák a nyereményt.

(#3165) lowzor válasza Berreh (#3164) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor megint olyan dologba köt bele, amihez semmi köze. Ezek az elvei csak a nézőknek szólnak szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3166) csababarca válasza antikomcsi (#3149) üzenetére


csababarca
őstag

gondoltam meg nézek egy ilyen adást.
Anikó miatt nézhetetlen, rettentő módon fennhordja az orrát, kb úgy tekint magára, mint aki a tv-zés csúcsán vezet főműsoridőben egy főműsort, bár még ezek a műsorvezetők se ennyire lekezelők, nagyképűek mint Anikó.

Szánalmas.
Elfelejtette, hogy egy közülük.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3167) lowzor válasza csababarca (#3166) üzenetére


lowzor
veterán

Tényleg az, süt a beszédéről a nagyképűség. Akkor ezt nem csak én vettem észre.

(#3168) LamaCube


LamaCube
addikt

Visszanéztem a tegnapi adást...
Moh rájött, hogy amikor visszautasította a randizókat, akár szavazatokat veszít. Megint letagadta, hogy mondott valamit-"Még nem ittam eleget" simán letagadta. Volt már erre több példa.
Jópofák voltak a "randik" :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3169) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3170) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

A legelejéről lemaradtam sajnos. Már az elején megmondták nekik, hogy ez a pénzes dolog komoly, vagy csak a levélből tudták meg?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3171) Vakegérke válasza Vakegérke (#3169) üzenetére


Vakegérke
veterán

Robi leírta magát nálam. Ahogy Bálint is mondta, pont az szállna ki némi lóvéért a játékból, aki váltig állította, hogy nem adunk fel semmit.
Neki vége, nem lesz döntős.

Moh lehazudja a csillagokat az égről. Bent kotlott a klotyón, de azt mondta, hogy kezet mosni ment ki.

Geri Bátyó Kaptak egy levelet, abban volt leírva a lehetőség, mindenki leírhatta az összeget, borítékolták. Mindenki 0-át írt, kivéve Robit. Arra ment ki a szavazás, hogy Robi szakít a fődíjból, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3172) lowzor


lowzor
veterán

Moh megint hazudott.

(#3171) Vakegérke:

Én megértem Robi álláspontját, nekem Bálint reakciója nem tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#3173) Vakegérke válasza lowzor (#3172) üzenetére


Vakegérke
veterán

De még mekkorát. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3174) antikomcsi válasza Geri Bátyó (#3170) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én úgy értettem, hogy csak a levélből. És előtte is csak annyi volt a kérdés, hogy ki mennyi pénzért szállna most ki a játékból. Arról nem volt szó, hogy azt a 36 millióból vonják le.
Ha valaki beírta volna, hogy most a döntő előtt ő csak 50 millióért szállna ki, mert neki annyira fontos ez a ját, akkor a nyertessel befizettettek volna 14 milliót?

Egyébként ezt a most látható Vikit nagyon nem bírom. El kezdtem nézni azt az évadot, amiben szerepelt, de 1-2 hét után abbahagytam, mert annyira idegesített, annyira gyomorideget hozott belém hogy abbahagytam, mert nem bírtam.

Ahogy látom, most a döntő előtt lejáratják Robit, Moh-t és vele együtt Mercit is.
Nem tetszik a műsor az utóbbi napokban.

(#3175) Vakegérke válasza antikomcsi (#3174) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Arról nem volt szó, hogy azt a 36 millióból vonják le."

De bizony. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3176) antikomcsi válasza Vakegérke (#3171) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem így volt.
Max Te láttad így, mert így volt vágva.
Mikor bejött ez a lény (Viki) akkor Moh mosogatott. És Viki nem fogott vele kezet, mert Moh-nak ki volt ázva és mosogatós volt a keze. Ekkor ment ki Moh a mosdóba. Kezet mosni akart, de mivel nagyon kellett neki beült tojni is. Eredendően kezet mosni ment ki, de mivel Viki már felbaszta az agyát úgy volt vele, hogy akkor beül a wc-re is had várjon Vikike. Aztán meg elkezdte kiforgatni Moh szavait.

(#3177) antikomcsi válasza Vakegérke (#3175) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az első 2 percről lemaradtam, amikor olvasták fel a levelet abban az volt ha jól emlékszem, hogy ki mennyiért szállna ki.

(#3178) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Azt hiszem, holnap vissza kell néznem az elejét, mert így nem tudom eldönteni, hogy kinek van igaza.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3179) Vakegérke válasza antikomcsi (#3176) üzenetére


Vakegérke
veterán

Moh azt hangsúlyozta, hogy kezet mosott, még akkor is, mikor Viki kereken rákérdezett, hogy sz*rt-e. Mi ez, ha nem hazudozás?

Ami meg a levél felolvasását illeti, bizony elhangzott, hogy a fődíj összegéből vonják le a "lelépési díjat."
Holnap visszanézem, belinkelem, aztán ha nem nyert, készségesen elismerem, hogy tévedtem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3180) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egyébként Vikit beküldeni az utolsó héten hülyeség volt. Akármilyen jó tanácsot ad, nincs már idő aszerint viselkedni. Mondjuk egy hónappal korábban kellett volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3181) lowzor válasza Vakegérke (#3179) üzenetére


lowzor
veterán

Elhangzott, hogy levonnák belőle.
Ettől függetlenül szerintem tényleg álszent az, aki nullát írt rá.

[ Szerkesztve ]

(#3182) rushty


rushty
senior tag

Volt egy ilyen műsor, hogy Áll az alku.
A 0-sok járatták le magukat. :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#3183) antikomcsi válasza Vakegérke (#3175) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az első levélben tényleg benne volt, amit Moh olvasott fel, erről pont lemaradtam, nekem azzal a levéllel kezdődött a műsor, amit Robi olvasott fel. Az az előtti eseményeket csak szórványosan hallottam kintről. Robi levelében is úgy volt már fogalmazva, hogy akkor a 8 milliót a 36-ból vonják le. Azt hittem, ezt itt említették elsőnek, de nem, valóban elhangzott a Moh által felolvasott levélből is.

De ez az egész egy baromság volt, csak a feszültségkeltés volt a célja. Persze Robi kisétálhatott volna 8 millkóval! És ha mindenki beír 20 misit?

Viki gusztustalanságait, még reggelre sem hevertem ki. (Nem a testalkata a probléma) Ha ez a lény a mostani évadban szerepelt volna, szerintem Retardó egy ittas pillanatában leütötte volna, mint a legyet!

(#3184) Vakegérke válasza antikomcsi (#3183) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor már nem kell linkelnem. :)

Viki a saját szériájában is provokatív volt, Auréliót is feldühítette.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3185) Geri Bátyó válasza antikomcsi (#3183) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Így viszont egyértelműen megértem Bálint felháborodását. Finoman szólva is sportszerűtlen, hogy a tényleges győztest rövidítené meg. Ráadásul tényleg szembeköpte a saját elveit.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3186) lowzor válasza Geri Bátyó (#3185) üzenetére


lowzor
veterán

Elvekből a hitelt nem lehet kifizetni.
Odavinnének mindenkinek 8 milliót, hogy azt választanák-e vagy az erősen kérdéses 36 milliót, akkor szerintem Bálint egyedül maradna az elveivel. Robi legalább le merte írni, mert a nullát hazudta oda.

(#3187) antikomcsi válasza lowzor (#3186) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha az volt a kérdés, hogy ki mennyért hagyná most abba és menne haza, akkor mekkora lett volna, hogy Robinak odaadják a 8 milliót, a többieknek meg a nullát, és mehet szépen mindenki haza! ;] :DDD

(#3188) Villa7


Villa7
tag

Tegnapi közönség szavazást Robi nyerte, úgy hogy ha Bálintot viszi visszamegy és valszeg a játékot is megnyeri.

(#3189) Vakegérke válasza Villa7 (#3188) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, ezt kétlem, ráadásul az utolsó húzása miatt meg se érdemelné.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3190) rushty válasza Vakegérke (#3189) üzenetére


rushty
senior tag

:Y
Mercike érdemli meg? ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#3191) Zsadi válasza Vakegérke (#3189) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát, Bálint megítélése is romlott sokaknál a mostani dolgaival.
Ezt csak szigorúan csak onnan merítem, amiket máshol olvasok.

(#3192) Vakegérke válasza Zsadi (#3191) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bálint még mindig vastagon vezet az Easypolls szavazáson.
Egyébként én most inkább ellendrukker vagyok, Moh és Merci "vesztét" kívánom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3193) lowzor válasza Vakegérke (#3189) üzenetére


lowzor
veterán

Bálintnak a "pakolj össze és húzzál innen" stílusa miatt most sok szavazója ugrott, pláne hogy nem először viselkedett így.
Mintha ő olyan pozícióba lenne ott, hogy bárkinek ezt megparancsolhatja. Ugyanez volt, mikor Vivit küldte ki a szobából.

[ Szerkesztve ]

(#3194) Vakegérke válasza lowzor (#3193) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vivi esetében valóban gorombaság volt. De ha nincs a megszavazás, akkor Robi a játék győztesét károsította volna meg, ez pedig vérmérséklettől függő indulatot kavar.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3195) snecy20 válasza Vakegérke (#3192) üzenetére


snecy20
veterán

Bálintnak már volt elég sok olyan megnyilvánulása, hogy már rég elfordulhattak volna tőle a szavazói. Nem tudom mi a csábereje az ürgének. Több visszataszító tulajdonságot tudnék róla sorolni, mint pozitívat.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3196) lowzor válasza Vakegérke (#3194) üzenetére


lowzor
veterán

Ez egy egyéni játék, engem rohadtul nem érdekelne, hogy a győztes mennyi pénzt visz haza, ha a szabályok megengednék, hogy szakítsak a főnyereményből.

(#3197) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Én is inkább Robi mellett állok. Mindenki azt válaszol, amit akar, ő így válaszolt erre a kérdésre és pont. Ez nem gyávaság, csak egyszerűen az ember jobban szereti a biztosat, mint a bizonytalant. Neki megérné ez a 3 hónap magamutogatás a hitel visszafizetését, semmi több. Egy percig se gondoltam gyávának.

Bálint már érzi rég, hogy ő fogja megnyerni, így tényleg azt hiszi, hogy az ő zsebéből venné ki ezt a pénzt.
Papírforma kb. az egész műsor. De ha Robi kihívja Bálintot és kint is hagyja, nagyon meg fogok lepődni.

Vikit meg még mindig imádom! Anno is ő volt a kedvencem. ;]

(#3198) lowzor válasza ¤Envy¤ (#3197) üzenetére


lowzor
veterán

Remélem most már, hogy nem Bálint nyer.
Kezdem megérteni, hogy Gábor miért fordult ellene, ha akkor is így viselkedhetett ott bent, csak mi nem láttuk, mert nem vágták bele az adásba.

(#3199) rushty


rushty
senior tag

Ki örül, hogy vége ? :B

Revolut meghívó pü-ben

(#3200) Vakegérke válasza rushty (#3199) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem örülök, de nem is bánom. Annyira ellaposodott, hogy elég is belőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.