Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) Vakegérke válasza lowzor (#3198) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még a végén Vivi lesz a győztes. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3202) csababarca válasza Vakegérke (#3201) üzenetére


csababarca
őstag

egy hónapja erről beszélek, vagy több.
engem nem lepne meg, és ahogy telnek a napok, hetek, egyre inkább erre is számítok.

Viki beolvasása a Moh-Merci párosnak tetszett, egyetértek vele.

Bálint-Robi vitában meg mindkettőben igazat adok részben, de Bálint megint minősíthetetlenül, Renátósan reagált.
Igaza van, 36ért jöttek, ne futamodjon meg senki 8 millióval.
De Robi nézőpontja is teljesen érthető és védhető.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3203) lowzor válasza csababarca (#3202) üzenetére


lowzor
veterán

Renátósan reagált, mert megijedt, hogy Robi kihúzza a zsebéből azt a 8 milliót.

(#3204) Vakegérke válasza lowzor (#3203) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tedd a szívedre a kezed. Te nem háborodnál fel egy ilyen húzáson, mikor három havi sz*páson vagy túl, egy héttel a játék vége előtt?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3205) csababarca válasza lowzor (#3203) üzenetére


csababarca
őstag

persze, egyértelmű, hogy ezen rágott be.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3206) lowzor válasza Vakegérke (#3204) üzenetére


lowzor
veterán

Így itthonról könnyű mondani, de azt mondom, hogy nem. Tudnám, hogy ez egy egyéni játék, és mindenki a legtöbbet akarja nyerni vele.
A többiek sem háborodtak fel Bálinton kívül.

(#3207) Szada85 válasza Vakegérke (#3204) üzenetére


Szada85
aktív tag

Én is azt gondolom, hogy ez nettó feszültségkeltés volt, semmi több, valamivel megpróbáltak kavicsot dobni az egyébként g3ciunalmas utolsó hétbe, és mákjuk volt bejött.

Szerintem sokkal izgalmasabb lett volna, ha egy átlátszó kofferben beraknak az udvar közepére mondjuk 5 milliót, és úgy kapják meg a levelet, hogy "ha valaki úgy dönt, felveheti a böröndöt, viszont akkor azonnal ki is kell jönnie."

Érdekes lett volna nézni, hogy adott összeg fizikai jelenléte mennyire másképp hatott volna rájuk.

(#3208) Szada85 válasza lowzor (#3206) üzenetére


Szada85
aktív tag

Én alapvetöen meg tudom érteni Robi döntését, adott egy "verseny", ahova beküldenek a játékosok közé egy ismertsége révén "elönyben" lévö játékost, teljesen jogosan érezheti úgy, hogy relatíve kis esélye/ esélyük van elvinni a födíjat.

Kíváncsi lennék a fórumtagok közül ilyen helyzetben ki miként döntött volna, ismerve az "eröviszonyokat"?

Ugye eltorzítja a többiek "ítélöképességét" némileg, hogy a legtöbbjük elég komoly szavazatkülönbséggel ment vissza a párbajukról (és nem vagyok benne biztos, hogy végigzongorázták azt az opciót, hogy az ellenfelükre irányuló gyülölet miatt kaptak ekkora mennyiségü szavazatot), így Moh, de még Merci és Vivi is joggal gondolhatja, hogy az Ö párbajuk alapján van esélyük megnyerni, elvégre "rekord mennyiségü szavazat" volt egyik-másik alkalommal.

Én szerintem innen még benne van, hogy sutyiban megint megnyeretik a "nép egyszerü gyermekével", és Vivi mint viháncoló, kis vidéki lányka beelöz mindenkit surranópályán.

(#3209) LamaCube


LamaCube
addikt

Megnéztem a tegnapi adást.
Vegyesek az érzéseim ezzel a 8 milliós dologgal kapcsolatosan, hogy kinek van igaza vagy ki álszent.
Nézzünk egy példát az életből. Vegyünk öt futót, aki kijutott az olimpiára mind az öten esélyesnek érzik magukat az aranyra, de csak egy arany van és az 36 milliót ér. Erre felajánlják, hogy a főnyeremény rovására vagyis az első helyezett zsebéből kivehet valaki y millót és még le se kell futnia a döntőt. Hangsúlyozom mindenki esélyesnek érzi magát, mert ott vannak az olimpián a döntő előtt. Hát rohadtul kiakadnék én is ezen. Én úgy gondolom nem álszentség vagy a nézők miatt írtak nullát, hanem azért mert a főnyereményből vették volna el és nem érezték korrektnek.
Tehát nálam Robi ment a levesbe, főleg úgy, hogy mindig hangoztatta azokat a dolgokat, amit Bálint is említett.
Bálint reagálása viszont nekem sem tetszett bár őt is megértem, mert ha nem színészkedik / én úgy gondolom 3 hónap alatt a legprofibb színészről is le kell hulljon az álarc/, akkor nagy csalódás érhette Robival kapcsolatosan, még ha egyéni a játékról is beszélünk.
Hihetetlen, de egy részt sem láttam a ÉNB-ből és azt se tudtam, hogy létezik Bálint, de mint utóbb kiderült Robi is szerepelt benne és az egész VV10 egy belterjes évad, tehát nálam nem érv, hogy szerepelt bárki is bárhol.
Robinak egy választása van és az Bálint lesz, ha következetes akar maradni. Hogy ki megy vissza azt nehéz megjósolni. Moh és Dani között kb. 3800 szavazat volt a különbség, ami azt erősíti, hogy az a tábor erősebb, viszont most akik Robira szavaztak azoknak a tábora is ellene fog szavazni. Gondolom nem Robi mellé állnak, ha már rá szavaztak...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3210) lowzor válasza LamaCube (#3209) üzenetére


lowzor
veterán

A nézők miatt írtak nullát, mert tudták, hogy úgysincs realitása a dolognak.
Szerinted ha odarakták volna készpénzben az udvarra a 8 millát, hogy 1 napig bárki elveheti (de levonják a főnyereményből, és aki elveszi, annak távoznia kell), akkor ottmaradt volna?

(#3211) csababarca válasza LamaCube (#3209) üzenetére


csababarca
őstag

Egy olimpián futásban (de bármelyik teljesítménysportban) azért a kezedben van a sorsod, persze futhatnak nálad gyorsabban, de ha te hozod a szinted esélyesként akkor minimum szoros lesz.
Itt baromira nem kontrollálsz semmit, lásd a rossz oldal pofáraesését a párbajoknál.

Szerintem nem lehet egy sportversennyel semmilyen párhuzamot vonni.
Ezek tizedannyit nem tesznek meg a 36 millióért, mint egy olimpiára kijutott, és még esélyes is sportoló.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3212) LamaCube válasza lowzor (#3210) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem maradt volna ott, mert Robi elvitte volna ugyan úgy, mint poénból a kendőt ;)
Gondolom láttad az adást, ha megszavazta volna a többség, akkor Robi vihette volna a 8 millát és mehetett volna haza. Tehát nem elvi kérdés volt az egész.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3213) LamaCube válasza csababarca (#3211) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem vontam párhuzamot csak szemléltettem a dolgot, de akkor nem ment át vagy szarul fogalmaztam meg.
Van 5 versenyző az olimpián, akik tudják egymás idejét és a legrosszabb idejű úgy dönt lecsípi a 8 misit, teljesen joggal vannak felháborodva.Pedig lehet a top idővel futónak begörcsöl a lába vagy egyszerűen nem jön ki a lépés, ha már valaki eljut idáig, akkor küzdje végig ez így korrekt szerintem a sportban és az életben is.
A villában az idő: a párbajok és szavazatok! Ez alapján tudják a játékosok levonni tévesen vagy sem ez most lényegtelen, hogy mennyire lehetnek "erősek". Robinak nincs ilyen "eredménye" a villában. Ő is bizonytalan magában, hogy mennyire lehet erős és inkább a könnyebb utat választotta. Hangsúlyozom, hogy ha a többiek megszavazták volna /jogosan nem/, akkor vihette volna a 8 misit.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3214) csababarca válasza LamaCube (#3213) üzenetére


csababarca
őstag

Értem a párhuzamot, de sántít.
Mert itt ezek a szavazatok nem nekik szóltak a legtöbb esetben, hanem a másik ellen.
És ezt valamennyire tudják is, mert maguk is utaltak rá többször.

Egy sportoló nem fog megfutamodni amúgy, ezért se jó a hasonlat, ők azért dolgoznak 4 évig, hogy aranyat szerezzenek, illetve futhassanak egy olimpiai döntőben.
Ez meg egy nyamvadt trash műsor, ahova semmilyen skill, tudás nem kellett bejutni, se bentmaradni.
De ott volt az áll az alku (azt hiszem ez volt a műsor neve), azzal kellene párhuzamot vonni, mert ott hasonló a szitu.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3215) lowzor válasza LamaCube (#3212) üzenetére


lowzor
veterán

Nem csak Robi vitte volna el, ő vállalta fel egyedül, hogy elvinné. :K

(#3211) csababarca:

Nem hogy tized, ezredannyit sem tesznek érte.

(#3216) LamaCube válasza lowzor (#3215) üzenetére


LamaCube
addikt

Nézőpont kérdése te így látod én pedig máshogy :) Nincs ezzel baj :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3217) Zsadi válasza csababarca (#3214) üzenetére


Zsadi
őstag

Dehogynem, :) :)

[ Szerkesztve ]

(#3218) LamaCube válasza csababarca (#3214) üzenetére


LamaCube
addikt

Lehet rossz a hasonlat, de lényegen számomra nem változtat, hogy sunyi módon inkább menekülne 8 misivel. És leírom utoljára nem egy sportolóhoz hasonlítottam őket csak egy szituációhoz.
Az áll az alku rossz példa. Ott az "Igazgató úr"-al alkudoztak nem a játékostársak vették el egymástól a pénzt. Rossz táska nyitással persze rossz volt az alku pozíciójuk, de nem egymással szúrtak ki.
Mindegy is. Ez a széria volt a leggyengébb felhozatal minden szempontból. Ha választanom kellene az 5 közül, akkor Vivi-Bálint lenne az akinek odaadnám, de azt se teljes szívből.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3219) LamaCube válasza lowzor (#3215) üzenetére


LamaCube
addikt

Ezzel még kiegészíteném:
Lehet nem egy adást néztünk. A feladat nem elméleti volt, hanem komoly. Idézem: Mindenki döntse el, hogy az egyik társatok 8 millóval távozzon-e a mai napon.
Ezt leszavazták. Így nem távozhatott Robi.
Gondolom az 5 emberből nem csak Robi gondolta komolyan a "feladatot", hanem a többiek is értelmezték, hogy ez nem elméleti kérdés...
Be lehet ezt állítani, hogy hú de őszinte a Robi, de én gyávának látom. Lehet én látom rosszul :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3220) htc07 válasza Zsadi (#3217) üzenetére


htc07
addikt

beindult a propaganda úgy látom ;]

(#3221) Zsadi válasza htc07 (#3220) üzenetére


Zsadi
őstag

Be :) [kép]

(#3222) Vakegérke válasza Zsadi (#3221) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez qrvajó. :D :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3223) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3224) Vakegérke válasza Vakegérke (#3223) üzenetére


Vakegérke
veterán

Robi a telefonnak magyarázza a bizonyítványát, ezzel szeretné biztosítani a szavazótáborát.

Vivi rázendített egy dalra, amit Bálint megkritizált. Ez annyira rosszul esett neki, hogy elpityeredett.
Ezzel kapcsolatban tudnék mesélni, de egyrészt nincs most rá idő, másrészt nem akarlak vele fárasztani titeket. :)

Szerk: Moh nyugis, mert úgy gondolja, hogy ebből a párbajból kimarad. Lehet, hogy téved. Ha Robi betojik a háromszoros párbajgyőztes Bálinttól, akkor rá kerül a kék kendő.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3225) LamaCube válasza Vakegérke (#3224) üzenetére


LamaCube
addikt

Ha Robi nem Bálintot választja, akkor tényleg teljesen oda a szavahihetősége és a kételkedőket is talán meggyőzi, hogy beszari ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3226) lowzor


lowzor
veterán

Ez a Soma ilyen kis mitugrász volt eddig is?

(#3227) Berreh válasza lowzor (#3226) üzenetére


Berreh
tag

Hallod, mindenkit meglepett, hogy mennyire megkomolyodott :)

[ Szerkesztve ]

(#3228) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Amiket Soma elmondott, nélküle is tudható. Jó, az ember megrészegül a jó sok pénztől, de józanul kell gondolkodni, különben volt pénz, nincs pénz. Az az egésznek az átka, hogy a "barátok", rokonok megsértődnek, ha nem kapnak "kölcsön" egy ezresnél többet, ráadásul azt is visszakéri az ember.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3229) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bálint Robitól kék kendőt kapott, tőlem meg kap egy szavazatot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3230) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#3229) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tőlem is. Eredetileg azt gondoltam, hogy Robi lesz az egyik döntős, de most nagyon leírta magát.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3231) antikomcsi válasza Vakegérke (#3229) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Értem Bálint álláspontját, de úgy gondolom túl tolja az egészet. Amiket Robi mond, azt is megértem. Egyelőre nem szavazok, megvárom még mik fognak történni holnap az összefoglalóban, és maximum akkor szavazok. Bálint viselkedése az utóbbi hetekben nekem csalódás.

(#3232) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kíváncsi leszek, hogy Robit ki/kik fogja/fogják támogatni.

Sűrű este lesz. Párbajjal kezdődik. Még fel se ocsúdnak a párbaj izgalmaiból, máris jön a kiszavazás. Ha ez nem lenne elég sokk, kihívás is lesz.

Na de kit szavaznak ki? Kétesélyes, Merci, vagy Moh. Úgy érzem, Merci lesz az.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3233) antikomcsi válasza Vakegérke (#3232) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Akár Bálint, akár Robi megy vissza, Vivire nem fognak rakni. Mohra sem nagyon, mert mindkét fiú jóban van vele, Robi azt mondta, benne bízik a legjobban, jobban, mint Bálintban, Bálint pedig elő veheti a Merci nem állt mindig mögé kártyát, pont úgy, mint Vivi. Ez két szavazat Mercire. Moh és Merci pedig Vivire fog rakni. A döntés a villamesteré.

(#3234) Vakegérke válasza antikomcsi (#3233) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A döntés a villamesteré."

Aki ugye Vivi. Mercit küldi párbajozni, de ő se ússza meg, mert ő lesz a kihívott. Kettejük párbajából Vivi kerül ki győztesen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3235) Zsadi válasza Vakegérke (#3232) üzenetére


Zsadi
őstag

Szerintem is Merci lesz.

(#3236) rushty válasza Vakegérke (#3234) üzenetére


rushty
senior tag

Olyan párbaj is lehetne, ami azok között, akik már sokat megnyertek. Bálint (ha Bálint visszajön) - Merci. :P

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#3237) Vakegérke válasza rushty (#3236) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sokkal nagyobb poén lenne egy Merci-Moh párbaj. :K
Elméletileg létrejöhet, ha Merci lesz a kiválasztott. Sértett önérzet, elutasítás lehetne az ok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3238) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Merci nagyon együgyű, és nem ő a legélesebb kés a fiókban, de bosszúszomjasnak nem mondanám. Nem vinné rá a lélek, hogy Moh-val párbajozzon.

(#3239) Vakegérke válasza antikomcsi (#3238) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig egy ilyen párbaj szerintem bejuttatná a döntőbe. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3240) Danex


Danex
addikt

Őszintén szerintem álszent az aki azt mondja hogy egy nem stabil anyagi helyzetben, hogy nem kell a fix 8 misi inkább megkockaztatom 1/5hoz a 36 misit vagy semmit.

Mai világban az már nagyon jónak számít ha 1 misit félre tud rakni az ember 8evet nyerhet ha elfogadja a biztost...

Szerintem aki ebbe nem gondol bele az vagy buta vagy olyan anyagi helyzetben van, hogy számára nem okozna jelentősebb változást az életében 8 Misi.

Bálinton meg lehet látni hogy akit erősnek gondol azt mindig elkezdi lehordani a nézők szemében, lásd Danit mikor Vivit segítette, pedig nagy haverok vagy mi.

Az meg ultra gáz volt hogy Bálint egyesével ment oda mindenkihez sírni hogy mekkora szar, gyáva alak ez a Robi és kereste hogy ki az aki esetleg beszallna mellé a fikazasba.

(#3241) LamaCube válasza Danex (#3240) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor én buta vagyok :D ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3242) Zsadi válasza LamaCube (#3241) üzenetére


Zsadi
őstag

:) :)

[ Szerkesztve ]

(#3243) Vakegérke válasza Danex (#3240) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én olyan buta vagyok, hogy megvetem azt, aki más rovására jut pénzhez, mást megkárosít.
Ugyanis Robi nem extrán felajánlott pénzre ácsingózott, hanem képes lett volna a nyertest megrövidíteni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3244) LamaCube válasza Zsadi (#3242) üzenetére


LamaCube
addikt

:C
Vakegérke
Tökéletes megfogalmazás! Nem mondom azt, hogy buta aki ezt nem érti, hanem más az értékrendje, amivel semmi probléma nincs. Az aláírásomba örök érvényű mondat az elvről :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3245) antikomcsi válasza Vakegérke (#3243) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Megszavazhatták, hogy mi legyen. De ez az egész csak kamu.

Ha mindenki beír 20 milliót, és megszavazzák a fő díjnak a maradék nullát, akkor mindenki megkapja a 20 misit, és vége a játéknak? Szerintem nem volt egyértelműen leírva, hogyan működne a dolog. Amit Moh felolvasott az világos, de az egy alap eset, ezen kívül kismillió variáció állhatott volna elő. Robi csak azt mondja, hogy ő tutifix 8 millióért kiszállt volna. Nem biztos, hogy teljesen tisztában volt azzal, hogy mik a feltételek.

De tegyük fel, csak 3 játékos írja be, hogy 8 millióért rögtön hazamegy. Akkor mi van? Az a 3 megszavazza magának a pénzt. Akkor a maradék 2 játékos megküzd a 12 millióért?

Szerintem benne volt a szerződésben, a nyeremény is. Nem hiszem, hogy úgy volt leírva, hogy a győztes nyereménye 36 millió Forint, de a játék folyamán azt az RTL bármikor kedvére lecsökkentheti.

(#3246) lowzor válasza Danex (#3240) üzenetére


lowzor
veterán

Bálint személyes sérelmet érez Robi iránt, mert meg akarta rövidíteni 8 millióval (abból a pénzből, amit már teljesen magáénak érez). Nagyon nem bírja elengedni a dolgot, mint egy ovis úgy szidja Robit már napok óta. A többieket egy percig nem érdekelte az egész.
Az vesse Robira az első követ, akinek nem fordult volna meg ugyanez a fejében, pláne úgy, hogy a vírus miatt meg van szorulva anyagilag, albérletet fizet és hiteltartozása is van az anyjának.
Ő legalább nem azt írta a papírra, amit a nézők és Bálint hallani akartak, hanem amit tényleg gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#3247) antikomcsi válasza lowzor (#3246) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Bálint szerintem is tudatosan csinálja a hisztit. Azért megy oda mindenkihez külön, mert tisztában van vele, hogy az mind egy külön szituáció, és szeretné, hogy ez minél többször bekerüljön az összefoglalókba. Még nem szavaztam, megnézem mi lesz ma, de egyelőre inkább hajlok arra, hogy Robira adom a voksom. Ez azért nagy szó, mert az elején még biztos voltam benne, hogy Bálintra fogok szavazni, "Mindííííííg, minden körülmények közt"!

(#3248) Vakegérke válasza antikomcsi (#3247) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, a nagy Alkeszosz aranyköpése. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3249) Zsadi válasza Vakegérke (#3248) üzenetére


Zsadi
őstag

Ha már említetted [kép] ez egy....

(#3250) Vakegérke válasza Zsadi (#3249) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerénysége lerontja az összképet, talán ezért állt be nála a córesz. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.