Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Zsadi válasza LamaCube (#3299) üzenetére


Zsadi
őstag

:D

(#3302) Vakegérke válasza Zsadi (#3301) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megtörtént. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3303) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

72-28%

Vivi nyeri a 36 misit (?) :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3304) Vakegérke válasza Motion_Blur (#3303) üzenetére


Vakegérke
veterán

Honnan az infó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3305) csababarca válasza Motion_Blur (#3303) üzenetére


csababarca
őstag

Szerintem egyértelmű. Január óta építi az rtl a karakterét felfelè.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3306) LamaCube válasza csababarca (#3305) üzenetére


LamaCube
addikt

Még mindig azt mondom, hogy Moh nyeri ezt a párbajt. Itt a végére azért tényleg jó kis párbajok alakultak ki. Ha Bálint-Robi párbajt vesszük alapul és azon a logikából indulok ki, hogy Vivi Robi mellé állása miatt tudott fordulni, akkor Vivinek nem hinném, hogy erős tábora lenne. Persze itt már közrejátszik, hogy pl. egy Merci szavazó, direkt nem Moh-t erősíti, mert úgy gyengíti Merci esélyét.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3307) csababarca válasza LamaCube (#3306) üzenetére


csababarca
őstag

kombinálni lehet, de akkor bejátszik, hogy Robi szavazótábora meg a tegnapi után megy Vivire.
Nem tudom, nekem gyanús Vivi.
Hetekig meg sem szólalt, majd utána kitalálták neki ezt a viccesen buta/ostoba karaktert.
Meglátjuk.

Én Robinak drukkolok, eleje óta ő szimpatikus, Mercitől kiver a víz, Vivitől dettó, Moh meg amennyit én tapasztaltam vele kapcsolatban sunyi, a szeme sem áll jól gyerek.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3308) LamaCube válasza csababarca (#3307) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is Robinak szurkolok, hogy Bálint kiesett.
Lehet durván elszállt néha az agya, de tényleg csak azokkal, akiket kedvelt. Renátós balhénál tök nyugodt maradt. Én úgy gondolom Vivi támogatása miatt fordult meg a helyzet nem az utóbbi "balhéi" miatt, mert mint mondta a Bvv-ben is, csak akkor borult ki, amikor csalódott egy olyan emberben, akit barátjának tekintett. Persze nem is haragudott Vivire, hogy Robi mellé állt, hiszen kezdetektől együtt aludtak Robival és így még érthetőbb volt, hogy őt támogatja.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3309) lowzor válasza LamaCube (#3308) üzenetére


lowzor
veterán

Én akit kedvelek azzal nem beszélek úgy mint a kutyával, de mások vagyunk.
A Renátós eset még a játék elején volt, akkor még vissza tudta fogni magát. Később jött elő a valódi mentalitása.
Plusz a 3 megnyert párbajtól is nagyobb lett az arca a Renátós eset után.

[ Szerkesztve ]

(#3310) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3311) LamaCube válasza lowzor (#3309) üzenetére


LamaCube
addikt

Mint írtam tegnapelőtt, nekem se voltak szimpatikusak ezek a megnyilvánulásai, de mindenképpen őszintébbek, mint az, hogy nem mondják meg a szemébe, ha valami problémája van vele, úgy hogy leültek négyszemközt.
Ha nem bántotta volna Vivinek a "kiszállása", akkor biztosan nem reagált volna úgy rá ahogyan reagált. Itt minden ember kiesése eggyel több esély. Visszatérve az elejére, ha ahogyan írod ez a mentalitása hidd el az elején se úgy reagált volna Renátóra. Lásd az ösztönlényeket: Gina, Renátó stb. A második héten már megmutatták mekkora parasztok. Akiknek ez a mentalitása, biztosan nem bírnák eddig, de ezt tegnap kifejtettem már. Hirtelen durva haragú ezt el is ismerte, viszont ha a fiatalok előtt ez a VV10 a példa /nagyon remélem, hogy nem/, akkor Robi és Bálint legyen, mint a többi.

csababarca-val egyet értek Vivi építésében. Pont akkor vallotta be, hogy megerőszakolták, amikor ennek a napja volt. Ezzel természetesen nem vonom kétségbe, hogy megtörtént, mert az áldozat hibáztatásánál nincs rosszabb ezt láthattuk a többi nőnemű egyedeknek a megnyilvánulásából. De biztosan említette a castingon és valószínűleg ezzel élt is az RTL.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3312) Vakegérke


Vakegérke
veterán

28,09-71,91% a pillanatnyi állás. Tetemes a különbség, szerintem Moh nem lehet annyira népszerű, hogy ő vezessen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3313) LamaCube válasza Vakegérke (#3312) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem tudom, már teljesen bizonytalan vagyok :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3314) Motion_Blur válasza LamaCube (#3313) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Semmi nem szól Moh mellett.

Annyi volt a szerepe hogy a két legnagyobb gyökeret kirakta. Ezt leszámítva teljesen jelentéktelen karakter.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3315) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy icipicit szorosabb lett a szavazás állása. Ilyen aránynál nem fog megfordulni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3316) Vakegérke válasza Motion_Blur (#3314) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az se az ő érdeme volt, hanem az aktuális ellenfele iránti ellenszenv döntött.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3317) csababarca válasza LamaCube (#3311) üzenetére


csababarca
őstag

Pl. erre is gondoltam, mindemellett egy percig sem vonom kétségbe amit mondott, de tudatos volt hogy akkor mondta el.
De a szerkesztés is arra mutatott legkésőbb január közepe óta, hogy a szürke karakterét felhozzák picit, ne csak biodíszletként funkcionáljon Robi mellett.
Hasonló utat jár be mint Zsuzsu vagy ki, aki az előzőt nyerte.

Szerintem is Vivi megy ma vissza, ha szoros lenne akkor elbizonytalanodnék, de îgy egyértelmű.

Kérdés a döntő, hogy az ostobaság Zsuzsu után megint ennyire kell a népnek, vagy józanabb döntés születik.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3318) Vakegérke


Vakegérke
veterán

28,61-71,39%, Vivi győzött.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3319) LamaCube válasza csababarca (#3317) üzenetére


LamaCube
addikt

Remélem Robi nyeri!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3320) Vakegérke válasza LamaCube (#3319) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem már secko jedno, nem szavazok senkire, hátradőlve nézem majd a finálét. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3321) lowzor


lowzor
veterán

Ment Robira a szavazatom.

Szégyen, hogy Merci a döntőben lesz... :(

(#3317) csababarca:

Lehet, hogy egyedül gondolom így, de szerintem Vivi nem ostoba, csak az affektálása miatt tűnik úgy.
Zsu viszont tényleg ostoba volt.

(#3322) LamaCube válasza lowzor (#3321) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem se ostoba! VVZsu-tól olyan távol van, pozitív értelemben, mint Makó Jeruzsálemtől...
Én Bálint-Robi-Vivi döntőt szerettem volna az jó izgalmas lett volna.
Eddig ritkán jött be a jóslatom, de tényleg látok rá esélyt ezek után Vivi győzelmére.
Ennek ellenére Robira teszem a voksom. Eddig minden párbajon szavaztam és a döntőt se hagyom ki.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3323) lowzor válasza LamaCube (#3322) üzenetére


lowzor
veterán

Akármennyire nem bírtam már a végén, Bálintot azért én is szívesebben látnám Merci helyett a döntőben.
Abszolút van esély Vivi győzelmére, bár Robi azért esélyesebb.

(#3324) antikomcsi válasza lowzor (#3323) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ezzel én is így vagyok. Ha visszagondolok, Mercinek tulajdonképpen semelyik sportág, semelyik feladat, semelyik munka pont nem volt az asztala. De még szerintem a szakmája sem. Elég volt néznem, ahogy a szerszámot tartja, és ahogy használni próbálta. Ezeken túl a tudása is hagy némi kivetni valót maga után. Szomorú azt látni, hogy ezekkel a képességekkel egy ilyen játék döntőjébe kerülhet.

De nem az ő hibája. Ez azért történt, mert a fele brigádnak egy olyan gusztustalan társaságot válogattak be, akiktől minden néző mihamarabb szabadulni akart. Egyszerűen ki volt kövezve az út neki is, mint a többieknek. Ha a párbajaira nem ilyen emberekkel ment volna, lehet már rég kiesett volna.

(#3325) Zsadi válasza antikomcsi (#3324) üzenetére


Zsadi
őstag

Még szomorúbb lesz, ha valami rtl-s fejes lát benne fantáziát, és nyomatni fogják.

(#3326) lowzor válasza antikomcsi (#3324) üzenetére


lowzor
veterán

Vagy ha Bálinton nem uralkodott volna el ennyire a kapzsiság, akkor sem lenne már ott Merci valószínűleg.

Ha Vivi nyer, akkor Aranda meg Gádzsina szerintem felkötik magukat, mert szarba sem nézték.

(#3327) csababarca válasza lowzor (#3326) üzenetére


csababarca
őstag

Mondjuk amikor ők bent voltak, akkor Vivi be volt támasztva valamelyik sarokba, és kettőt nem szólt. :D
Biodíszlet volt sokáig, 20-30 másodperces képernyőidővel, még a műsor első hónapjában, másfélben.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3328) rushty


rushty
senior tag

1 nap Moh nélkül, edesistenem :U ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#3329) lowzor válasza csababarca (#3327) üzenetére


lowzor
veterán

Vannak ilyen személyiségek, akik egy közösségben nem tudnak azonnal kiteljesülni. Pl a VV4-ben Jerzy a játék nagy részében tuja volt, aztán a végére úgy megerősödött, hogy egészen a második helyik ment, még Baukó Évát is beelőzte.

(#3330) lowzor


lowzor
veterán

Forrás: [link]

(#3331) LamaCube válasza lowzor (#3330) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3332) lowzor válasza LamaCube (#3331) üzenetére


lowzor
veterán

Remélem Robi azért behúzza.

(#3333) Zsadi


Zsadi
őstag

Szavazo.hu már szorossab:
De ezek változnak oldalanként, olvasó közönségként.

[ Szerkesztve ]

(#3334) csababarca válasza lowzor (#3329) üzenetére


csababarca
őstag

Jah, igaz, mindig vannak tuják akik odaérnek.
Én csak mint laikus néző észrevettem, hogy ahogy telt az idő egyre többet vágtak be róla.
Elejèn a belevalóban nyomatták inkább, aztán az ottani megjelenéseit áttették a rendes műsorba.
Tehát ugyanolyan volt az elejétől, csak nem szerkesztették be a rendes műsorba.

De talán január végèn, február elején írtam, hogy megnyeretik vele, nem lep meg ez a szavazatállás.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3335) lowzor válasza Zsadi (#3333) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor elég rosszul áll Robi. :(
Pedig biztos voltam benne, hogy ő nyeri.

(#3336) Zsadi válasza lowzor (#3335) üzenetére


Zsadi
őstag

Majd kiderül, messze még az este. :)

(#3337) lowzor válasza csababarca (#3334) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem azért vágtak többet be róla, mert szórakoztató volt. Amíg tuja volt, addig miért vágtak volna?

(#3338) csababarca válasza lowzor (#3337) üzenetére


csababarca
őstag

Nem érted:)
Már decemberben is ugyanazokat csinálta, de nem tették képernyőre, csak a bvv-ben nyomatták, majd utána elkezdték a főműsorban is.

Szórakoztató szubjektív. Nekem pl semmi szórakoztató nincs az ostoba, affektáló emberekben. Ezért se tudok minimális szimpátiát sem mutatni Vivi vagy Merci iránt a műsor kezdete óta, de ezeket a karaktereket (Zsuzsu pl) mindig is utáltam a vv-kben.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3339) Zsadi válasza csababarca (#3338) üzenetére


Zsadi
őstag

Lehet tudatosan jutott el idáig? Manipulált?
Végül is benne van a kisfilmben. Valamennyire már elérte a célját.

(#3340) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3341) rushty válasza Motion_Blur (#3340) üzenetére


rushty
senior tag

Ez durva, hogy Mercikenek mennyi van.

Revolut meghívó pü-ben

(#3342) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A játéknak vége, már csak a finálé van hátra.

Köszönöm, hogy itt voltatok, remélem, hogy ha lesz VV11, azt is jól kidumáljuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3343) LamaCube válasza Vakegérke (#3342) üzenetére


LamaCube
addikt

Mi köszönjük a lehetőséget :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3344) antikomcsi válasza Vakegérke (#3342) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én ilyenkor mindig szomorú vagyok, mert megkedveltem a topik lakóit, és hiányozni fognak a jó kis eszmecserék!

UFO1-ről megtudtatok valamit? Azóta sem lépett be a fórumra. Remélem nincs semmi baja.

(#3345) Vakegérke válasza antikomcsi (#3344) üzenetére


Vakegérke
veterán

Folytathatjuk az eszmecserét a Survivor 5 kapcsán a topikjában, na meg hátha lesz VV11. :)

Fórumtársunk szőrén-szálán eltűnt. Reméljük a legjobbakat.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3346) Zsadi válasza Vakegérke (#3342) üzenetére


Zsadi
őstag

:R

(#3347) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Utolsó felvonás. No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3348) Zsadi


Zsadi
őstag

Eddig szoros :)

(#3349) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem mondom a %-okat, tuti változnak. Merci a vártál többet gyűjtött be, de hogy miért...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3350) LamaCube


LamaCube
addikt

Ha lesz VV11-en nem jelentkezünk :F

;] ;] ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.