Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) rushty válasza UFO1 (#3450) üzenetére


rushty
senior tag

Ok is szerelmesek? ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#3452) UFO1


UFO1
senior tag

Keresztkérdés!
Ki van a képen??? :U

(#3453) Con Troll válasza UFO1 (#3452) üzenetére


Con Troll
senior tag

Vivcsó :DDD

(#3454) rushty válasza Con Troll (#3453) üzenetére


rushty
senior tag

Yorkival, na az egy okos fajta. :U

Revolut meghívó pü-ben

(#3455) UFO1 válasza Con Troll (#3453) üzenetére


UFO1
senior tag

Kíváncsi lettem volna ilyen külső mellet ha így megy be Bálint ugyan úgy nemet mondott volna vagy megalakult volna a 4. „szerelmespár”? :U :F

(#3456) Vakegérke válasza UFO1 (#3455) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attól függ, milyen a zsánere.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3457) lowzor válasza UFO1 (#3455) üzenetére


lowzor
veterán

Rommá effektezett instagram képeken bárki nézhet ki így. Nézd már meg a bőrét, mennyire természetellenesen néz ki. Én is ijedtem meg már párszor, mikor élőben megláttam egy addig csak instagramon látott csajt. Azok kb nem is ők, akik azokon a képeken vannak, mert a valóság teljesen más.

(#3458) snecy20 válasza UFO1 (#3455) üzenetére


snecy20
veterán

Smink+grafikai program / effekt... a valóságot meg láttuk pár hónapig.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3459) UFO1 válasza lowzor (#3457) üzenetére


UFO1
senior tag

+ #3458snecy20

Nem insta nem effekt csak valamikor „réges régen egy messzi messzi galaxisban” még így nézett ki minimum 10 kilóval könnyebben! :K
Aranda is hasonlóan nézett ki valamikor olyan 20-30-40? kiló mínusszal! ;]

Mercynek is van olyan videója amin szinte fel sem lehet ismerni! Igaz ő nem sokat változott vagy inkább jó irányba!

[ Szerkesztve ]

(#3460) rushty válasza lowzor (#3457) üzenetére


rushty
senior tag

Az a szép mikor a fej dimitva, de a dekoltázs pattanásos.

Revolut meghívó pü-ben

(#3461) rushty


rushty
senior tag

Vivcsónak szeretettel: [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#3462) rushty


rushty
senior tag

PP [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#3463) UFO1 válasza rushty (#3462) üzenetére


UFO1
senior tag

Vót má! ;) #3435

Ez viszont friss!
Egy Ágyban Mercédesz, Moh és Robi! | Való Világ 10
Nem az a Mercy sajna! :((( :( :O

[ Szerkesztve ]

(#3464) UFO1


UFO1
senior tag

Valaki feltörte Moh insta fiókját, hogy minek arra még nem jöttem rá!? :U Az új!

Végre van RTL MOST+ a Telekomnál is akit érint! :P

[ Szerkesztve ]

(#3465) UFO1


UFO1
senior tag

(#3466) Vakegérke válasza UFO1 (#3465) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes, hogy ez az a VV, ahol a szereplők eltűntek a balfenéken, szinte semmi hír nincs róluk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3467) Zsadi válasza Vakegérke (#3466) üzenetére


Zsadi
őstag

Közösségi médiában dübörögnek. Lelkesen posztolgatnak, reklámoznak, próbálnak celebeskedni. Tiltani a hozzászólásokat :D
Meg a követőik is posztolgatják a híreket. Most épp Moh identitásával vannak elfoglalva, ahogy pózol magával, meg a Lakatos Márkkal. Most már értik, miért is volt ez a hercehurca Mercivel. :)

[ Szerkesztve ]

(#3468) Vakegérke válasza Zsadi (#3467) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem mindenki pörgeti az instát, faxbúkot, tikitakit. Valamelyik újságíró közhírré tehetné a NET-en viselt dolgaikat. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3469) Zsadi válasza Vakegérke (#3468) üzenetére


Zsadi
őstag

Tudom, csak Neked írtam, mert ha jól tudom Te sem követed.
De ezek amúgy nem hírértékű dolgok, csak napi vergődéseik.
Szerintem ha Renátó lezúzza majd Frút, arra ugrani fognak. :)
A többit meg UFO1 fórumtárs lelkesen prezentálja itt. :)

[ Szerkesztve ]

(#3470) Vakegérke válasza Zsadi (#3469) üzenetére


Vakegérke
veterán

Renátótól kitelik és remélem, hogy a törvény teljes szigora lesújt majd rá.

Igen, UFO1 kiváló tartalomszállítónk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3471) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egyébként engem a műsor után már így külön-külön a világban nem is érdekelnek!
Én sem követem őket sehol, mert mindegyikük csak egy a sokmillióból, nem érdekel a vergődésük a fészbúkon, vagy instagrammon, vagy egyéb helyen.

Ha szembe jön majd a hír, vagy itt lesz linkelve, hogy Retardó kisminkelte Fruzsinát kézrátételes módszerrel azt azért majd elolvasom. Viszont amúgy említésre sem méltó karakterek, az érdekességüket csak a műsor adta. Eltelik még egy kis idő és nem is fogunk emlékezni rájuk, maximum 1-2 játékosra.

(#3472) Vakegérke válasza antikomcsi (#3471) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Eltelik még egy kis idő és nem is fogunk emlékezni rájuk, maximum 1-2 játékosra."

A 9-es sorozatból nem tudnék 3 nevet felsorolni. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3473) rushty válasza Vakegérke (#3472) üzenetére


rushty
senior tag

A 3-at néztem vissza, és olyan mintha ma lett volna, pedig 2004-es. De még a BB1-ből is mind aha.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#3474) Vakegérke válasza rushty (#3473) üzenetére


Vakegérke
veterán

Milora és Katkára emlékszem, a többiek homályba vesztek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3475) rushty válasza Vakegérke (#3474) üzenetére


rushty
senior tag

A Katka nemrég előjött nekem valahol, talán Tinderen. :F
De volt a Splash klipben meg a Fix.tv-n anno.
Milo meg győztes aztán többet volt említve emiatt. :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#3476) Vakegérke válasza rushty (#3475) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem Attila a nyerő mind közül. Ma is idézni tudom Cristofelhez intézett kérdését: Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3477) UFO1


UFO1
senior tag

Vakegérke + Zsadi + antikomcsi

Pedig ha néha (mondjuk naponta) felnézel pl. az insta oldalukra szinte minden nap van kis videó (armandszlepka VV10Merci) itt 5-en is vannak! Lehetett volna előbb is hasonló találkozás csak Mercy elmenekült németbe :W aztán pár napja visszavonatozott és jól kimaradt a picurka felhajtásból ami várt rájuk. :K
Elvileg ma 5-kor lájv interjú ha igaz mert nem igazán értem én ezt az insta idővonalat! És igen hamar el lesznek felejtve ha nem tesznek semmit érte hogy ne így legyen. :U
A legnagyobb hátrányuk a vírus mert így nincs semmilyen közönségtalálkozó nincs felkérés szórakozóhelyekre így aztán nincs hír se mert úgy önmagukban nem valami szórakoztató figurák. :N
Talán csak Robi és Mercy akik úgy önmagukban is viccesek Bálint beszél a legjobban de visszament futárkodni, viszont reklámozás tekintetében a Frunáto „házaspár” van a toppon! :Y

Szerk.: most nézetem Moh nővérének megnyílt a cukrászdája!
Ajaj Mercy oda is fog költözni!!! :Y :C ;]

Most ebben a helyzetben a helyükben jelentkeznék minden létező RTL-es műsorba (konyhafőnök, É.N.Bp. esetleg B.K., akinek van hangja X Faktor) hátha lát valaki fantáziát bennük, vagy aki érez elég erőt magában egy házasodna a gazdába oda persze csak a lányok. Talán lesz nyerő páros oda is lehet meghívnának valakit pláne ha Armand gyerek ráeszmél milyen is lenne Mercy-vel igaz a volt (és volt) barátnője aki így első látásra az „azt a kurva” :Y kategória fújd ki a levegőt, ;] mekkora cicik :C :R stb. és direkt nem linkelem akit érdekel rákeres face-n!

Én még Mercy-t tudnám elképzelni a Farmban ha lesz még valaha (már jó régen volt). Sose felejtetem el azokat a fejeket amiket a disznóvágás alatt vágott!

Különben most hogy már tudom nézni az elejétől mert van most+ meglepő és mulatságos és hihetetlenül tanulságos ki hol ejtette ki magát. Pl. a legszembeötlőbb mikor dijégo ráírta a szerencsétlen Virágra az aljas szót na ott neki reszeltek aztán húzott is haza „trónostól a maradunk végig dumájával együtt az első párbaján! Így újranézve sok olyan dolgot lehet észrevenni ami elsőre fel sem tűnt és az ok okozati hatások sokkal jobban érezhetők! :K

Nem is volt olyan rossz széria csak ez a sok veszekedés nem lett volna de ahogy halom mert nem láttam a 8-9 sokkal durvább volt! :U

[ Szerkesztve ]

(#3478) Zsadi válasza Vakegérke (#3466) üzenetére


Zsadi
őstag

Azt hiszem, kaptál híreket az előző hsz-ben. :D

UFO1: igen, reklámokkal a Renátó Fru páros el van eresztve.
Mégis látnak bennük fantáziát egyesek. Gondolom meglovagolják a negatív hírüket, mert arra is kíváncsi a nép.

[ Szerkesztve ]

(#3479) Vakegérke válasza UFO1 (#3477) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ami Virágot illeti, mikor még az elején bebaszcsizva beszélt, mindenkit lehordott mindennek, nagy szerencséje volt, hogy nem volt kiszavazás. Kipottyant volna, mint egy darab sz*r.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3480) rushty válasza UFO1 (#3477) üzenetére


rushty
senior tag

A legnagyobb hátrányuk a vírus mert így nincs semmilyen közönségtalálkozó nincs felkérés szórakozóhelyekre

Nem tudnak HAKNIzni.

Revolut meghívó pü-ben

(#3481) Zsadi válasza rushty (#3480) üzenetére


Zsadi
őstag

Bezzeg Alekosz a nemzetközi sztár haknizik minden felületen... :D

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#3482) UFO1 válasza Zsadi (#3478) üzenetére


UFO1
senior tag

Lehet bár a komment le van tiltva általában recsinél mert még mindig csak a savat kapja. Fru meg egy bomba csaj és jól csinálja és tudja mit hogy kell. :K

Mercy-nek is hasonlóan kéne elindulni csak szegénykének nincs annyi esze, hogy ezt átlássa pedig annyira különleges arca van, hogy egy fotós azt varázsol belőle akit csak akar. És most tekintsünk el a néha béna saját sminktől mert a „sztárokat” profik szépítették! :K

Remélem mindenkinek megvan ki kicsoda! :U
És ami már volt! ;)
#3479Vakegérke
Igen Virág mondott ezt – azt de azt sem tudta merre van arccal csoda, hogy nem kúszva közlekedett annyira szétcsapta magát másnap nem is emlékezett semmire ráadásul mindenkitől bocsánatot is kért. A nézők is erre szavaztak hibázott belátta bocsi bocsi elfelejtve, aki meg ezt nem látta át és megalázta ment a levesbe! ;]

[ Szerkesztve ]

(#3483) UFO1


UFO1
senior tag

(#3484) Vakegérke válasza Zsadi (#3481) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kicsit se nagyképű. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3485) rushty válasza Zsadi (#3481) üzenetére


rushty
senior tag

Az komoly, hogy menyasszonya ( :F ) van, hisz idén is hetente mutogatta fb hírfolyamában a rosszlanyokat.

Revolut meghívó pü-ben

(#3486) Zsadi válasza rushty (#3485) üzenetére


Zsadi
őstag

Szerintem a villa óta nősülés előtt áll. :D

Amúgy nem tudom, nem követem, annyit látok belőle amit az FB bedob a hírfolyamba, valamelyik csoport kapcsán, több időt nem szánok rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#3487) rushty válasza Zsadi (#3486) üzenetére


rushty
senior tag

* facebook story

Revolut meghívó pü-ben

(#3488) rushty


rushty
senior tag

Revolut meghívó pü-ben

(#3489) Vakegérke válasza rushty (#3488) üzenetére


Vakegérke
veterán

:D :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3490) Zsadi válasza rushty (#3488) üzenetére


Zsadi
őstag

70 ezer dollárért (kb. 21 millió forint) lehet megvásárolni a Burdzs Kalifa háromperces kivilágítását hétköznap, hétvégén pedig 100 ezer dollárt (30 millió forint) kell fizetni ezért.

Állítólag ez most nem került pénzbe, gesztus volt. - Ha már annyi bébiszittert exportálunk tényleg oda.. :D

Jók a kommentek:
Sok szép magyar lány hatalmas munkája van ebben 🤣🤣🤣🤣
Vajon Brüsszelben is volt hasonló?
Magyarország jól teljesít,ott is😃🤣 sok a magyar bébiszitter,ez azért van 😂🤣
végre +érte lányokat kiküldeni oda éljen DUBAI!!!!
Amennyi csajt exportáltunk oda, már korábban illő lett volna! ☝️🙃

[ Szerkesztve ]

(#3491) UFO1


UFO1
senior tag

(#3492) antikomcsi válasza UFO1 (#3491) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Most akkor ki, kibe? :DDD

(#3493) F34R válasza UFO1 (#3491) üzenetére


F34R
nagyúr

Nincs insta... most mi lenne ez szavakba ontve
?

(#3494) antikomcsi válasza F34R (#3493) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Be szerettem volna szúrni neked ide, de már leszedték.
Ha jól láttam egy üzenetváltás volt volt Robi és Merci közt, hogy szeretik egymást. De, hogy komoly volt e, és, hogy ki, kit, és mennyire, meg hogyan azt csak találgatni lehetne.

(#3495) F34R válasza antikomcsi (#3494) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat Robi szeretne a kis babapinit ;] szerintem nem komoly.

[ Szerkesztve ]

(#3496) UFO1 válasza F34R (#3493) üzenetére


UFO1
senior tag

Ez volt + még ez! ;] ;)

(#3497) rushty válasza UFO1 (#3496) üzenetére


rushty
senior tag

Ez csak ilyen mondás, amúgy Mercikének jó lenne Robi, ezt már bent is mondta, csak ott volt, akkor még Moh.

vv10fruZSI (csak a Renátó fruzsizta :U )

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#3498) Vakegérke válasza UFO1 (#3496) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szokásos. A tüskehajú csávó ígérget, lehúz Merciről sok lóvét, annyi pénzt, amennyit csak tud, aztán lelép, Merci meg szemétdombra kerül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3499) Zsadi válasza Vakegérke (#3498) üzenetére


Zsadi
őstag

Némely csoportban, ahol meg van osztva képe, savazzák is rendesen. De 18+ tartalom , ide ilyen nem való. :)

(#3500) UFO1 válasza Vakegérke (#3498) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem tudom lehúzás lesz e manapság nagyon nincs is mit mert nincs hakni, nincs fellépés a YouTube-ból meg nem lehet megélni. :(
Aki otthon van benne (már mint a RAP témában) valami GWM kiadónál van. Emilio-val is van egy pár napos videó fent face-en! :U

#3499Zsadi
Kit osztanak és miért? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.