Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Vakegérke válasza LamaCube (#3350) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig kéne oda egy PH!-s, hogy legyen kinek drukkolni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3352) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#3351) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Poén volna csapatostul bemenni! Az az évad legalább garantáltan szórakoztató lenne! :K

Kicsit meglep, hogy ennyire szoros a 2.-3. hely.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3353) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Merci elvérzett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3354) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#3352) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem semmi esélyem rá, túlkoros vagyok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3355) LamaCube válasza Geri Bátyó (#3352) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekünk biztosan ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3356) LamaCube válasza Vakegérke (#3354) üzenetére


LamaCube
addikt

Van korhatár? Majd hamisítunk személyi adatokat :DDD valahogy beviszünk :K Mennyi a korhatár, mert lehet nekem is kakukk lenne? ;]

Nálam lefagyott az applikáció :D

Tudtok szavazni?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3357) Zsadi válasza LamaCube (#3356) üzenetére


Zsadi
őstag

Én sem tudok szavazni.

(#3358) Geri Bátyó válasza LamaCube (#3356) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az app megy, csak azt írja, hogy a szerver nem elérhető.

(#3354) Vakegérke: Majd szerveztetünk egy szenior évadot, abba még beleférünk! :D

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3359) Vakegérke válasza LamaCube (#3356) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom, hogy mennyi a korhatár, de nem hiszem, hogy örülnének egy 70 éves hosszú hajú bohócnak. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3360) LamaCube válasza Vakegérke (#3359) üzenetére


LamaCube
addikt

Miért is ne? Rendhagyó lenne :K Én 46 éves kopasz, 20cm-es szakállal tele tetkóval. Nekem lehet van esélyem :DDD Bár, az asszony tőből vágna le mindenemet, ha jelentkeznék és a szakállamat nem engedem levágni... ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3361) Zsadi válasza LamaCube (#3360) üzenetére


Zsadi
őstag

Még azt is levághatja? :Y Csak a szakál maradjon? :D

Már megy a szavazás.

[ Szerkesztve ]

(#3362) LamaCube válasza Zsadi (#3361) üzenetére


LamaCube
addikt

Először azzal kezdené úgyis...legalább a szakáll maradjon ;)

Én még mindig nem tudok szavazni :(

Már bírtam szavazni :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3363) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#3358) üzenetére


Vakegérke
veterán

A vizesblokkot takarítanám, mást nem. Kuktáskodnék neked, esetleg főznék, de mosogasson valaki más.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3364) Zsadi válasza LamaCube (#3362) üzenetére


Zsadi
őstag

Végül is...az is lóg egy bizonyos méret felett... :D

(#3365) Vakegérke válasza LamaCube (#3360) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó banda lennénk. Te tetkós, én tetkó-szűz vagyok. Neked az állad alatt hosszú, nekem a fejemen hosszú a szőrzet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3366) LamaCube válasza Vakegérke (#3363) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem gondolod, hogy mosogatunk. Kiharcolunk egy mosogatógépet ;]
A nick neveink lennének a VV-s neveink VVVakegérke :D PH-s banda

Zsadi
:K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3367) Zsadi


Zsadi
őstag

ValóVének 11 :) (csak poén persze, nem komolyan venni!) :)

(#3368) LamaCube válasza Zsadi (#3367) üzenetére


LamaCube
addikt

:C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3369) Geri Bátyó válasza Zsadi (#3367) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tökéletes! :DDD

LamaCube: Én 45 vagyok, kopasz, 20 centis szakállal. :DDD A tetkóimat viszont takarja a póló és fejkendőt hordok.

Vakegérke: Olyan konyhát vinnénk, hogy utána mehetnénk valami menő étterembe, de nem főzni, hanem tanítani! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3370) LamaCube válasza Geri Bátyó (#3369) üzenetére


LamaCube
addikt

:C Akkor nekünk érik egy párbaj már az első héten ;) ;]

Mivel szegedi vagyok olyan bográcsos halászlevet főznék, hogy ha ki is esnék mehetnék a Konyhafőnökbe :U :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3371) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#3369) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lenne lekváros csirke, parmezános rakott kel, mákos pisztráng... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3372) Zsadi


Zsadi
őstag

Én meg 47, és van hajam! (Még) :)

(#3373) LamaCube


LamaCube
addikt

Basszus ez hihetetlen :W
Vivin nem látszik a nagy meglepetés...
Végül a lényeg, hogy a férgese kiesett időben :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3374) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivi nyerte a kazal pénzt. Mi más van hátra? Gratulálok neki. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3375) btf


btf
aktív tag

Vivi nyert... :Y

Amúgy azt hiszem ennél a szériánál 30 év volt a max életkor. (Bálint ebbe pont belefért)

@LamaCube: Amúgy az elején még én is nézegettem, hátha tudok jelentkezni ;] (35 vagyok)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3376) LamaCube válasza btf (#3375) üzenetére


LamaCube
addikt

30? :Y Na menjenek a picsába ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3377) LamaCube


LamaCube
addikt

Srácok azért azt elmondhatjuk, hogy 3376 hozzászólás alatt egy kulturált még vitának se mondható eszmecsere zajlott ezen a fórumon! Köszönöm Vakegérkének a topik nyitását kezelését! Még, ha virtuálisan azért még találkozunk a Survivor-nál is! :R :R :R
A jöttem láttam buktam részekre még kíváncsi leszek, ha innen le lehet tölteni :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3378) Zsadi válasza LamaCube (#3377) üzenetére


Zsadi
őstag

Csatlakozom! :R :R

(#3379) Vakegérke válasza LamaCube (#3377) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megtisztelsz, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3380) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Amikor Vivi annyira nagy különbséggel jött vissza Moh ellen, akkor kezdtem sejteni, hogy szoros lesz, de még akkor sem gondoltam, hogy ő fog nyerni. Ami ennél meglepőbb volt, hogy Merci éppen hogy kiesett és ezek szerint Robival volt csatában.

Én is köszönöm Egérkének a lehetőséget és nektek mindannyiótoknak is, hogy ilyen jó hangulatban tudtunk minden este "kidumálni".

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3381) lowzor válasza Geri Bátyó (#3380) üzenetére


lowzor
veterán

Én ma délutántól már majdnem biztos voltam, hogy Vivi nyeri (mikor megláttam hogy állnak a szavazások) tegnap még azt gondoltam, hogy Robi fogja.
Sajnálom Robit.

(#3382) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én egy kicsit csalódott vagyok, mégpedig azért, mert ebben az évadban, mindig az nyert akire szavaztam! És ez most az utolsó pillanatban elúszott, oda a hibátlan státuszom! :DDD

Nem sajnálom Vivitől sem, mert ez a győzelem köszönő viszonyban sincs a bolond Zsuzsuéval, de szerintem Robi egy kicsit jobban megérdemelte volna az első helyet.

Egyébként jól láttam, hogy amikor a villalakók mondták be egymás után a tanulságaikat, akkor Retardó nem volt köztük?

(#3383) Geri Bátyó válasza antikomcsi (#3382) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem sem volt Retardó. Nyilván vállalhatatlan volt, amit mondott! ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3384) rushty válasza Geri Bátyó (#3383) üzenetére


rushty
senior tag

Még a családját se láttuk a buktamban.

Revolut meghívó pü-ben

(#3385) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

A linken látható videón 1:06-tól megszólaló zenének tudja valaki a címét?
Hálás leszek annak aki megírja! :R

Amúgy Robi sokkal jobban megérdemelte volna. Vivike egyszerűen egy közömbös 0 karakter, aki ráadásul küzdeni sem akart, hiszen felakarta adni. Semmiképp sem érdemes erre az összegre.

Azért figyeljétek ezt az ellentétet:

Exatlon: izzadás, testi fáradtság, sérülés, feszültség hónapokon át nem tudom hány millióért.
VV: Eszem iszom dínom-dánom + némi marháskodás 36 millióért.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3386) btf válasza Carasc0 (#3385) üzenetére


btf
aktív tag

Thirty Seconds To Mars - Walk On Water

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3387) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Akinek van ideje az olvassa el, akinek kicsit kevesebb ideje van, az csak olvasson bele pár helyre.
Én pedig azt kérdezném, hogy egyet értetek e a szerzővel, és, hogy nem ül e egy kicsit túl magas lovon a sorok írója?

(#3388) Zsadi válasza antikomcsi (#3387) üzenetére


Zsadi
őstag

De mit olvassunk el?

(#3389) antikomcsi válasza Zsadi (#3388) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igaz, elrontottam a linkelést. :B

[Ezt]

(#3390) Zsadi válasza antikomcsi (#3387) üzenetére


Zsadi
őstag

Alapvetően vannak benne igazságok, de mellette a magas ló is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#3391) Carasc0 válasza btf (#3386) üzenetére


Carasc0
őstag

Isten vagy! Nagyon szépen köszönöm. Küldöm a láda sört. :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3392) Con Troll válasza antikomcsi (#3389) üzenetére


Con Troll
senior tag

Szerintem abszolút van létjogosultsága a formátumnak 2021-ben is. De a castingosoknak kicsit komolyabban kellene venni a dolgot, a korábbi szériákban annyi emlékezetes karakter volt, a legutóbbi 3-4 évadban (számomra legalábbis) kb. senki. Tegnap a finálé apropóján megpróbáltam emlékezetből felidézni az ebből évadból kiesett játékosokat, hármójukra már nem is emlékeztem, pedig minden nap néztem az összefoglalókat.

Összességében nekem kicsit összecsapottnak tűnt ez az évad. Mondjuk ettől függeltenül élveztem. Remélem, lesz 11. évad és ha lesz, akkor ütősebb figurákat szednek össze rá.

(#3393) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Erről jut eszembe.
Ha valaki megtudja, hogy lesz VV11, kérem, linkelje be a forrást, azonnal csinálok neki topikot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3394) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

No, csak Vivi nyert, akire már hetek óta azt mondtam, hogy neki kellene.
Mi az, hogy nulla karakter volt? Azért ne vicceljünk már! A Belevalókat nagyjából szinte mindig ő vitte a hátán, és nem azért, mert valaki alatt nyögött, hanem mert vicces dolgokat csinált/csináltak. Én nagyon jókat mulattam rajta mindig. A 3. kieséséig izgultam csak, drukkoltam, hogy Merci legyen az, aztán hogy utána ki nyeri, már édes mindegy volt számomra. Robit sajnálom, de talpraesett srác, meglesz a milliók nélkül is.

Szerintem ez volt az első olyan finálé, ahol 2 "kedvencem" között dőlt el a dolog. :U
Viszont szégyen, hogy Bálint helyett Merci lett finalista... de hát be kell látni, nagyon elrontotta az utolsó héten. :(

(#3395) lowzor válasza ¤Envy¤ (#3394) üzenetére


lowzor
veterán

Robinál azért jobb helyen lett volna a pénz. Vivi beleszületett egy családi vállalkozásba, nem hiszem hogy voltak anyagi gondjai. Robi sokkal többet hozzátett a feladatokhoz, a takarításhoz és a főzéshez is. Ettől függetlenül nem bánom, hogy Vivi nyert, mert őt is bírtam.

[ Szerkesztve ]

(#3396) Motion_Blur válasza Vakegérke (#3393) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Van egy tippem hogy most évekig nem lesz.

Az RTL Klub óriási támadási felületet ad magának ezzel, és jogos a kritika. Verbális erőszak és társai - szépen teret adtak ennek az alpári legalja viselkedésnek. Mindig azt gondoljuk hogy nincs lejjebb és mégis.

Az egyetlen pozitivum, hogy a döntőben a két leginkább értelemes ember került be. De a műsor 80%-a romboló hatású volt, semmi szórakoztató nem volt abban amit láttunk. Végtelenül buta, egybites leányzók és agresszív őstulok "alfahímek". Ennek nem szabadna teret adni. Még akkor se, ha ma ez Magyarország.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3397) Danex


Danex
addikt

Számomra ez az évad komplette csalódás volt. A tematikus hetek gyengék lettek, a párbajok 80%-a gyakorlatilag már a 0. másodpercben eldőlt, úgy egyéni karakterek se voltak.

Legvégén jó volt, hogy Robi megnyerte a párbajt Bálinttal szemben, nagyon meglepő volt, hogy Vivi ennyire elverte Moh-t. Moh után gyanúsan erős volt Merci %-ban.

És legvégül szánalmasnak tartom, hogy Vivi megnyerte, ha a játékot kéne értékelnem akkor 100x többet tett le Robi, igazából mondhatni tökéletes játékot vitt végig. Sose adott fel semmit, minden játékban magasan a legjobbat hozta, emberileg sose volt megkérdőjelezhető megmozdulása, kiborulása, házias is volt.

Ha meg azt is figyelembe vesszük, hogy Robi azért a játék elejétől stabilan ott volt mindvégig.
Ezzel szemben pedig olyan nyert aki visít 0/24, műszempilla nélkül nem ér semmit (ő mondta), keverte a szart nem egyszer, játékokat se nyert sose és még fel is akarta adni.

Ahogy írták is már Vivi beleszületett jóeséllyel egy családi bizniszbe, addig Robi állítása szerint anyjának még hitelmentes lakása sincs, neki meg eléggé instabil munkahelyzete a covid miatt.

Valahol az értékrend nagyon el van tolódva szerintem. :(((

(#3398) lowzor válasza Danex (#3397) üzenetére


lowzor
veterán

Ha nem lett volna a 8 millió miatti sírás, akkor szerintem nagyobb eséllyel nyert volna Robi.

(#3399) flegga92 válasza lowzor (#3398) üzenetére


flegga92
senior tag

Szerintem akkor a párbajról nem ment volna vissza Robi. Bár, lehet hogy akkor kiválasztott sem lett volna, ezt sosem tudjuk meg.
FB csoportokban mindig ÉNB volt a "nyerő", ha nem lett volna a balhé, simán ő viszi haza a pénzt.

A játék elején, ha Vivi kimegy párbajozni, ki is esett volna. Csak senkit nem érdekelt, mert gyengének tartották, úgy voltak vele, hogy később ráér.

(#3400) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Furcsa, hogy vége, és ma nem lesz összefoglaló, de van aki örül neki, a feleségem már alig várta, hogy vége legyen, pedig nem is nézte. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.