Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) Vakegérke válasza rushty (#3750) üzenetére


Vakegérke
veterán

A középső nem rossz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3752) F34R válasza rushty (#3750) üzenetére


F34R
nagyúr

nem nehez ha mind be volt kokozva :DDD

(#3753) Zsadi


Zsadi
őstag

Nem VV, de sajna ez is a való világ...
[kép]
A jobb oldali a Bishbharbi alias Kiss Viktor ..
Nincs ám PS.. a hullámok hercege... :D

[ Szerkesztve ]

(#3754) rushty válasza Zsadi (#3753) üzenetére


rushty
senior tag

Zsebibaba2 nagyon egyre pingaltak

Revolut meghívó pü-ben

(#3755) Zsadi válasza rushty (#3754) üzenetére


Zsadi
őstag

Ilyenek ezek a mai srácok... :D

(#3756) F34R válasza Zsadi (#3755) üzenetére


F34R
nagyúr

LOL.... ez valami cosplay? :DDD

(#3757) Zsadi válasza F34R (#3756) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem, ez a való világ! :D
Na, itt leírta valaki:
Kiss Viktor, Bishbharbie vagy Lili néven futó transznemű, aki prostituáltként dolgozik és azzal lett híres, hogy youtube csatornáján állandóan balhézott mindenkivel, influenszerekkel meg a többi transzneművel! Ilyen trash celeb és büszke is rá

[ Szerkesztve ]

(#3758) rushty válasza Zsadi (#3757) üzenetére


rushty
senior tag

Ez a prosti pesti rácok cikk szovegezése. :K [link]

A 2m-es Fannikah Csinibaba elkezdett vonzódnak a pasikhoz is, néhány hónap prostitúció után :F [link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#3759) F34R válasza rushty (#3758) üzenetére


F34R
nagyúr

whaaoo.

(#3760) Zsadi válasza rushty (#3758) üzenetére


Zsadi
őstag

Kemény dolgok ezek... :)

Én meg azt bírom, amikor ilyen celebek kérik, meg amolyan tiktokkerek:
Ha tetszik a munkásságom, kövess be!
Ha meg comment vita van:
Ő már letett valamit az asztalra, neked nincs követőd, neked kuss..stb..stb..
Ez a munkásság, meg a munka. Komolyan aggódom a srácaimért, hogy ebben nőnek fel. :(

[ Szerkesztve ]

(#3761) rushty válasza Zsadi (#3760) üzenetére


rushty
senior tag

Cyla-t (elvileg parodizal) tisztelik sokan, pedig ő terjesztette el a követő-rajongó kifejezést, és ezek a gyerekek át is vették, hogy nekik rajongóik vannak. :))

Revolut meghívó pü-ben

(#3762) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha érdekel valakit, ősszel indul a Celebtanya 2. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3763) rushty válasza Vakegérke (#3762) üzenetére


rushty
senior tag

Kellemes lehet ilyen melegben dolgozni.

A korai VV producer [link] meglovagolta az elobujas napját.

Revolut meghívó pü-ben

(#3764) rushty


rushty
senior tag

Éváról megtudunk dolgokat [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#3765) Vakegérke válasza rushty (#3764) üzenetére


Vakegérke
veterán

Per lett a dologból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3766) Zsadi válasza Vakegérke (#3765) üzenetére


Zsadi
őstag

Jaja, erre hivatkozva, illetve, amit az Éva ügyvédje mondott neki, állítólag ma robbantja a bombát! :)

(#3767) antikomcsi válasza Vakegérke (#3765) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szégyenteljes, hogy ha megromlik valakiknél a viszony, akkor ez lesz belőle! Ez az embert minősíti. Oké, már nem barátok, de akkor felejtsék el egymást szépen, csendben méltósággal.

Viszont ha más szemszögből nézem a dolgot, mi van ha nem is vesztek össze? Mi van ha az egészet előre megtervezték? Igazából mindkettő egy semmire kellő, a kétkezi munka nem megy nekik, és valahogy el kell érni, hogy beszéljenek róluk, hogy bekerüljenek a blikkbe, storyba, best magazinba, hogy befolyjon pár forint a kasszába. Ha nem lenne most ez az ügy, vagy az ehhez hasonlók, már soha senki nem beszélne róluk, azt sem tudnánk, hogy a világon vannak. Márpedig biztos, hogy valahogy igyekeznek a felszínen maradni.

(#3768) Vakegérke válasza antikomcsi (#3767) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha ez a balhé Traktoros Pista és Alvégi Juliska közt zajlana, a kutya se törődne velük. A nevük hallatán viszont az ember felkapja a fejét, így a köztudatban, felszínen maradnak. Ezen kívül mi hasznuk van az egészből? A pereskedés csak viszi a pénzüket, szóval (szerintem) semmi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3769) Zsadi


Zsadi
őstag

Szerencsére más is öregszik :)
[kép]

(#3770) F34R válasza Zsadi (#3769) üzenetére


F34R
nagyúr

LEL... Ez gyurte Sziszit?

(#3771) Zsadi válasza F34R (#3770) üzenetére


Zsadi
őstag

Szó szerint. :D Hol így, hol úgy... :D

(#3772) rushty válasza Vakegérke (#3768) üzenetére


rushty
senior tag

Alekosz visszavonja.

Revolut meghívó pü-ben

(#3773) Vakegérke válasza rushty (#3772) üzenetére


Vakegérke
veterán

Minek kezdett bele, ha gyáván megfutamodik?
Vajon Éva pénzét visszaadta már? Ha nem, akkor lesz még folytatása az ügynek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3774) rushty válasza Vakegérke (#3773) üzenetére


rushty
senior tag

Alekosz 100-rol írt, Éva 150. De leeht nem egy összegben került sor a visszaadására. Az utolsó napon ígérte, hogy még van ideje visszaadni és fogja.

Nyári műsor [link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#3775) Vakegérke válasza rushty (#3774) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért kész vicc, hogy a nagy arcú Alekosz az ő mércéjével mérve egy piti összegért elkótyavetyélte a becsületét. Már persze, ha volt még neki egyáltalán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3776) Zsadi válasza Vakegérke (#3775) üzenetére


Zsadi
őstag

Vicc volt már ahogy elindult az egész.
Nagyon szólt, felkavarták az állóvizet a közösségi médiában... Semmi több. Nem lennék meglepve, ha ezt nem tudatosan csináljak, a figyelem miatt. Kell a követés, a lájk stb.. :(

(#3777) Vakegérke válasza Zsadi (#3776) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aztán mit kezdenek a követéssel, a lájkokkal? Nem lehet jóllakni velük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3778) Zsadi válasza Vakegérke (#3777) üzenetére


Zsadi
őstag

Attól függ. Még Renátó is talált magának szponzorokat.
Azok meg azt nézik, kinek mekkora a tábora.
Jó, megélni nem lehet belőle. De ha már pár hónapig csurran csöppen ez az, mert kezébe vesz pl egy üdítőt, az nem rossz nekik.

(#3779) csababarca válasza Vakegérke (#3777) üzenetére


csababarca
őstag

Azzal nem, de ezek egyből megjelennek ilyen blikk, bors féle szennyekben, esetleg még megszólaltatják őket, és máris csurran cseppen egy kis ebédre való.
Ezek ebből élnek, plusz Éva még abból hogy prostituált, de az mellékes:D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3780) Zsadi válasza csababarca (#3779) üzenetére


Zsadi
őstag

:K

(#3781) Vakegérke válasza Zsadi (#3780) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erre nem gondoltam, hogy az ismertségből is meg lehet élni. Jelenleg. De mi lesz velük, ha kiöregednek és már a kutyát se érdeklik? Mivel nem dolgoznak, nyugdíj nuku. Mondjuk eladják a lakást, kocsit, de egyszer az a pénz is elfogy, mert az albérletet fizetni kell. Kiülnek egy forgalmas sarokra koldulni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3782) Zsadi válasza Vakegérke (#3781) üzenetére


Zsadi
őstag

Akkor is benne lesznek a Blikkben, mert éppen kilakoltatás van ellenük, abból is jön a pénz :)
De viccet félre téve, jó a kérdésed, de majd az idő megmutatja. Van pár egykori ilyen "sztár" akiről már semmit sem hallani, szerintem Ők már az igazi való világban élnek.

(#3783) csababarca válasza Vakegérke (#3781) üzenetére


csababarca
őstag

Persze hogy meg lehet, az összes celeb az ismertségből él, nem abból, hogy valamit csinálnak is.
Kiöregednek? akkor is felszínen tarthatják magukat, 1-1 interjú, botrány, feltűnés (ld. Kiszel Tünde).
Meghívás valami idióta műsorba, "sztárvendégként", stb.
Aztán szépen lecsengenek.
Azt se felejtsük el, hogy idősebb korban már más lesz egy Baukó Éva igényszintje is, nem biztos, hogy Dunára néző lakás kell neki, meg még nagyobb műcici.

De megmondom őszinten, baromira nem érdekel, hogy ezekkel az életképtelenekkel mi lesz :DDD
magyar celebek közül senkit sem követek semmilyen felületen, röhejesek.
valaki szerepel ebben a szenny való világban és már celeb, lásd Céda. szegény bolond.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3784) rushty


rushty
senior tag

Vivsó lesz? [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#3785) antikomcsi válasza rushty (#3784) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Túlságosan előítéletes vagyok, ezért nem tartom valódinak annak az udvarlónak az érzelmeit. Úgy gondolom, ha nem szerepelt volna a VV-ben, akkor a szóban forgó srác (remélhetőleg az) észre sem vette volna.

Sokan vannak akiket vonz a húsos fazék, én meg inkább ennék zsíros kenyeret, mint olyan után fussak, akinek csak a tárcája tetszik.

(#3786) Zsadi válasza antikomcsi (#3785) üzenetére


Zsadi
őstag

De ott nemcsak a fazék húsos! ;] :))

(#3787) Vakegérke válasza Zsadi (#3786) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van, aki a husikat szereti, és is ilyen vagyok. Nálam ő az etalon. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3788) Zsadi válasza Vakegérke (#3787) üzenetére


Zsadi
őstag

:R :)

(#3789) rushty


rushty
senior tag

Vivi Robinak autót [link] ad.
& mellműtét

Revolut meghívó pü-ben

(#3790) Zsadi válasza Vakegérke (#3781) üzenetére


Zsadi
őstag

Visszatérve a megélésre:torta átadása, taps, felöltözik , kb ennyi :D
Bővebben:
"Kiszel Tünde elárulta, miből él: legénybúcsúk, lánybúcsúk és születésnapi bulik fellépője, vendége. „Legutóbb Kárpáti Rebeka párjának születésnapján voltam, én adtam át a tortát. Ilyenkor megtapsolnak, mindenki odajön, készül közös szelfi, koccintunk. Nagyon jó érzés. Van egy határ, de nem tolakodóak, hanem kedvesek, tisztelettudóak. Dedikálom a napáramat, koktélruhát, elegáns ruhát veszek. Lánybúcsúba is szoktak hívni hölgyek is, volt, hogy limuzinnal jöttek értem, körbeutaztuk a várost" – mesélte."

(#3791) antikomcsi válasza Zsadi (#3790) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ki az az ember, aki Kiszel Tündét hívja, hogy átadja mondjuk a párjának a tortát a szülinapján? Pláne ki az, akinek van otthon egy Kiszel Tündés naptárja, amit dedikáltatni akar? Vagy ha nincs, de Tündi visz magával, akkor ki az aki igényt tart rá???

(#3792) Zsadi válasza antikomcsi (#3791) üzenetére


Zsadi
őstag

Pl. Ő. :D

(#3793) antikomcsi válasza Zsadi (#3792) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Norbi azóta se zuhanyoz! :DDD

(#3794) Vakegérke válasza rushty (#3789) üzenetére


Vakegérke
veterán

VV Zsuzsu is megígérte, hogy ad a pénzből Gregnek. Nem adott, ennyit ért a becsülete.
Vivi valószínűleg megveszi az autót Robinak. Ha nem tenné, pokollá válna a közös albérletük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3795) rushty


rushty
senior tag

Gagastar még él [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#3796) Vakegérke válasza rushty (#3795) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ki ez a repedtsarkú?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3797) antikomcsi válasza rushty (#3795) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Kik ezek? És van élő ember, aki végig bírja nézni? Csak 1 percet néztem összesen, de 20-25 pontot eshetett az IQ-m.

(#3798) F34R válasza rushty (#3795) üzenetére


F34R
nagyúr

Ilyen ronda szerzetet, meg kalendariumba sem lehet latni :DDD

(#3799) zolikaDB válasza rushty (#3784) üzenetére


zolikaDB
veterán

RIP murdR????
(#3787) Vakegérke: ki ez a hölgy?
Szerintetek lesz VV11?

(#3800) Vakegérke válasza zolikaDB (#3799) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom, hogy kicsoda. A NET-en találtam a képet, azóta is őrizgetem. :)

Szerintem lesz NyalóVilág 11, az eddigi összes sorozatnak nagy nézettsége volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.