Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) Vakegérke válasza antikomcsi (#3400) üzenetére


Vakegérke
veterán

Biztos elhanyagoltad szegényt. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3402) Szada85 válasza flegga92 (#3399) üzenetére


Szada85
aktív tag

Én is azt gondolom/ úgy éreztem, hogy Bálint túlságosan "elbízta" magát a játék folyamán, értem, hogy nagyarányú gyözelmekkel ment vissza a legtöbb párbajról, de a játék utolsó szakaszán már nagyon átvette a "mindenkinek beszólva meg kell mondani a (szerinte) frankót" stílust, míg az elején szerintem sokkal óvatosabb, kimértebb stílusban beszélt.

(#3403) Geri Bátyó válasza lowzor (#3398) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem, ha nincs ez a 8 millás eset, akkor Merci - Vivi párbaj lett volna, ahonnan Vivi jött volna vissza és utána az utolsó párbaj Moh és valamelyik fiú, ahonnan akármelyik fiú jött volna vissza Moh ellenében.
Ebben az esetben Vivi kiesik harmadikként és szoros csatában fene tudja, hogy ki nyer.
A 8 millás balhé szerintem Robit és Bálintot is gyengítette, nem is kicsit. Robit azért, mert lelépett volna, Bálintot azért, ahogy reagált (ráadásul már nem először, de ezt most nem volt idő rendbehozni).

Amúgy Vivitől nem sajnálom, mert a megzuhanása után nagyon jól helyretette magát és ez szerintem sokaknak tetszett (nekem is).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3404) rushty


rushty
senior tag

Virág lesz még X-faktorban, de a többség megy a süllyesztőbe, amelyik nem az még egy törtető görcs, nem tudom kinek fognak hiányozni. Már az insta bekovetesekkel is jól jártak,megvan a mikrokozosseguk.

Szegény vb Fanni a halálhírével nem kopik ki a médiából.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#3405) Geri Bátyó válasza rushty (#3404) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bálint tud értelmesen, összeszedetten beszélni, normálisan fogalmazni. Neki akár valami színészkedés, vagy műsorvezetés összejöhet.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3406) rushty


rushty
senior tag

Trollolol [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#3407) csababarca válasza rushty (#3406) üzenetére


csababarca
őstag

Kábszi és a mentális zavar elég rossz kombó.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3408) antikomcsi válasza rushty (#3404) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Úgy hallottam, hogy Robi talán mehet a Survivor 5-be, ha akar. És szerintem fog akarni. Én szurkolnék is neki.

A Zsuzsus poszt alatt a hozzászólások közt is vannak gyöngyszemek, bárki is hozta létre ezt a kamuprofilt, megtalálta a célközönségét! ;]

(#3409) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vajon ez csak a kamerának szól, vagy tényleg dúl a lamúr?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3410) Zsadi válasza Vakegérke (#3409) üzenetére


Zsadi
őstag

Amiket itt ott látok belőlük közösségi médiában, az alapján igen.
De ez csak egy állapot, mennyi is a lila köd? ;]

(#3411) antikomcsi válasza Vakegérke (#3409) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez csak átmeneti. Még friss az "élmény"!
Térjünk erre vissza szeptember végén, addig jobban átérzi Virág, hogy milyen állandóan rövid pórázon lenni.

19 éves fiatal lány, aki élni akar, nyár, buli, haverok <---> Dani

Nem sok jót látok ebből kisülni.

(#3412) lowzor válasza antikomcsi (#3411) üzenetére


lowzor
veterán

Annyival jobb neki, hogy Dani mellett talán nem kell visszamennie prostinak. Lehet, hogy valami munkát is kap a vállalkozásukban.

(#3413) Zsadi


Zsadi
őstag

Egy utolsó poén még:
Én kérek elnézést :)

(#3414) Vakegérke válasza Zsadi (#3413) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vajon mit szól hozzá ez az alulművelt ripacs, ha ezt meglátja? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3415) antikomcsi válasza lowzor (#3412) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Amikor Virág sorolta a jövőjével kapcsolatos terveit, elképzeléseit, a munka nem igazán szerepelt köztük! ;] :DDD

Így a vége után érdekel még valakit a jöttem láttam buktam?

(#3416) Zsadi válasza Vakegérke (#3414) üzenetére


Zsadi
őstag

Szerintem lájkolná :)
Esetleg meglátja benne, merre változhat az élete.....csak hát Beja mit szólna hozzá. :)

(#3417) LamaCube válasza antikomcsi (#3415) üzenetére


LamaCube
addikt

Engem mindenképpen érdekel mindegyik :K :R :R :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3418) rushty válasza antikomcsi (#3415) üzenetére


rushty
senior tag

Persze, búcsúzóul. :R

Revolut meghívó pü-ben

(#3419) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Kedves topiklakók!
Íme az utolsó szög a vv10 koporsójába.

Jöttem láttam buktam, Dani

Szerintem most legalább 2 évig nem lesz VV, de ha eljön újra, remélem megint találkozunk!
Köszönöm mindenkinek, hogy itt volt!

(#3420) LamaCube válasza antikomcsi (#3419) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi neked is a feltöltéseket! :R Survivor-t nem szoktad nézni? Van topikja annak is :K Talán az idén már lesz :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3421) snecy20 válasza antikomcsi (#3419) üzenetére


snecy20
veterán

5 évig pihentetni kellene a szériát. :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3422) Vakegérke válasza antikomcsi (#3419) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönjük a videót. :)

Ha lesz VV11, majd megint megágyazok nektek, úgyhogy csak birtokba kell majd vennetek a topikot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3424) Zsadi válasza Vakegérke (#3423) üzenetére


Zsadi
őstag

Ez majdnem egy hónapos cikk, és nem a is arra a fiókra mutat a link. :)
Majdnem 32e a követője, és a jelek szerint a láv is dúl jelenleg. Bármennyire is felháborító nekem is. :D

[ Szerkesztve ]

(#3425) Vakegérke válasza Zsadi (#3424) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha kamu a hír, akkor az ifaktor átvert.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3426) antikomcsi válasza LamaCube (#3420) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Biztosan nézni fogom, már csak a pletykatopik miatt is! :DDD

Amikor elsőnek láttam, kicsit csalódás volt, mert ez csak amolyan suvivor light.
Nem annyira a klasszikus értelemben vett túlélésről szól egy lakatlan helyen, hanem ez is csak egy csapat játék egymás ellen. Olyasmi, mint anno nekünk az álltalános iskolák közt a Játszunk Együtt. Csak mi sportszeletet nyertünk, meg jutalmat az őrsnek! :DDD

(#3427) rushty


rushty
senior tag

Excsere [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#3428) Vakegérke válasza rushty (#3427) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én bizony nem tudom, hogy ki ez a manus.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3429) Zsadi válasza Vakegérke (#3428) üzenetére


Zsadi
őstag

Weisz Fanni exe.

(#3430) Vakegérke válasza Zsadi (#3429) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Rákerestem, mert őt sem tudom, hogy kicsoda. Mintha láttam volna már a tévében, aztán ennyi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3431) Zsadi válasza Vakegérke (#3430) üzenetére


Zsadi
őstag

Nincs mit :)
Szilveszterkor általában Áder papa mellett jeltolmácsként láthattad, ha még láttál. ;]
Emellett elcelebesedett rendesen.
Jé,az utolsó mondat eszperente lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#3432) Zsadi


Zsadi
őstag

[link]

Jó hosszú, de vannak benne jó meglátások több szemszögből.

(#3433) varszegimarc


varszegimarc
újonc

Ez a hulladék még létezik?

Nem unják? XD Nem baj, majd majd 70-80 IQ-s emberek nyakra főre b*szák egymást aztán lehet röhögni...

[ Szerkesztve ]

(#3434) snecy20 válasza varszegimarc (#3433) üzenetére


snecy20
veterán

Én ahogy emlékszem, a 7-8-9.-es szériák méginkább trash-minőség voltak.
Olyan hulladék proliskodás ment, hogy azt igazából csak a VV10 első 1 hónapjában lehetett tapasztalni a cigó bandától.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3435) UFO1


UFO1
senior tag

I'll be back!

Puskás ucsó napja! :R

ÉNB kutyás nap

É.. Bálint live!

Dani live 1

Dani live 2 :Y :C
Fontos infó hangzik el a videó közepe fele hogy tudniillik Moh jobban örült volna ha Robi mászik rá Mercy-ke helyett! Hogy van e valóság alapja … hááááát?

Dani live 3

Dani live 4

Dani live 5

Dani live 6

Mercyke cukiskodik ami le sem ment adásba! :R
Nem játssza le egybe itt a Big Brothernél nézhető végig

Merci (nem az) nagy tervek

aranda szint úgy!

Gábor?

recsi és Fru a nagy tervek!

recsi lájv rövid

recsi lájv hosszú ... akit érdekel!

[ Szerkesztve ]

(#3436) antikomcsi válasza UFO1 (#3435) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Örülök, hogy előkerültél, még ha csak most is! :K

(#3437) UFO1


UFO1
senior tag

A 3 döntősön a reggeliben 16:35-től!

Fókuszban is van valami nem néztem át!

VV10 online egyik, másik! Sajnos nem BVV a 2. hiába az a neve!
Akinek nincs Most+
Elkezdtem nézni a szóke csajszi aranyos valószínű ő lesz a kedvenc remélem ő nyeri ….... most! :K ;] :P
Waaw lejátszót érdemes használni egy adblock nem árt a böngészőbe!

BVV 10 csak pár rész van fent! Akinek nincs Most+

Jöttem láttam buktam online!

És lesz még mindenkiről (videó) a Viviről is csak ő nem bukott!
Amúgy sem rajta mullott ha nincs ott ÉNB ás Robi akik végig tolták a szekerét most meg azt hiszi ő nyert!

Össze vissza VV10 is!

Másik fórum volt sok live is csak nem hagyták fent. Fotók itt!

[ Szerkesztve ]

(#3438) antikomcsi válasza UFO1 (#3437) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha valaki egybe szeretné, akkor carpathians-on fent van mind a 106 rész egy darab 130 gigás torrentben.

Vivi nem csak azt hiszi, hogy ő nyert, lehet lemaradtál a végéről, de tényleg ő nyert! :DDD ;]

(#3439) UFO1 válasza antikomcsi (#3438) üzenetére


UFO1
senior tag

A BVV lenne a fontos mert a poénos, ill. ágy jelenetes akciók csak ott mentek le! A többi ott van online!

Tudom láttam de semmit nem tett hozzá a játékhoz. Ha nincs ÉNB és Boby sehol sincs. Ők tették vicces karakterré úgy hogy ő erről semmit sem tudott, mert nem vele röhögtek hanem rajta! (különben is alapból csak Mercy és Boby volt vicces) Vivi annyira bugyuta mint egy százszorosan lebutított Alekosz. Most meg úgy nyilatkozik, hogy mennyire összeszedte meg tudatosan építette magát aztán sehol semmi. :N
Ha nincs Boby ÉNB balhé a 8 milla miatt max. 3. lehetett volna csak miután lement a párbajuk ÉNB szavazótábora Vivi mellé állt csak ezt Boby nem gondolta át. :K Ha kicsit gondolkodik nem ÉNB-t hívja ki hanem bárki mást és a végső megmérettetést a döntőre hagyja. De egy ilyen összefüggést max. Attika látott volna át. Itt szinte mindenki érzelemből, dühből hívott ki mindenkit nem észből!

Megjegyzésként ÉNB-nek annyira nem volt szüksége a pénzre mert elitta eldrogozta volna úgy is ahogy olvastam. Aki igazán megérdemelte volna az Boby mert mindenben odatette magát mindent megnyert soha nem mondta, hogy ezt nem! Ja igen és sose volt paraszt! ÉNB meg egyre többször!

Különben érdekes egybeesés, hogy a játék vége felé az ÉNB-ben (a sorozat) szóba került Dávid neve (VV10 Bálint) hogy aznap volt a születésnapja. Lehet lesz egy visszatérése igaz vagy 30 millával lépett le, lopta meg Joe-t a sorozat beli szerepe szerinti. Igaz ha nagyon akarnák vissza bírnák hozni pl. stílszerűen megnyerte a VV-t és számon bánom, de visszaadom a pénzt kamatostul. Vagy brazil kávé ültetvénybe fektettem a lopott pénzt és ennyire jól ment és vissza hoztam csak hogy ne legyen harag stb. stb. :U

[ Szerkesztve ]

(#3440) UFO1


UFO1
senior tag

(#3441) lowzor válasza UFO1 (#3439) üzenetére


lowzor
veterán

Merci olyan távol állt a viccességtől, mint Makó Jeruzsálemtől.

(#3442) UFO1


UFO1
senior tag

(#3443) UFO1


UFO1
senior tag

Már az összes rész le van forgatva gondolom 1-2 naponként csepegtetik fel MOST-ra.

Jöttem, láttam, buktam! VV Merci csalódni fog VV Moh-ban?

Jöttem, láttam, buktam! VV Robi tudatosan ejtette ki VV Bálintot?

Jöttem, láttam, győztem! VV Vivi elárulta a titkát! :U :F

Amit Vivi mondott anyunak így az előzetesben az egy vicc, hogy ö tudatosan építette fel meg magát :Y :W :)) bla-bla-bla közben meg azt sem tudta melyik rendezvényen van. Úgy mondom, hogy szerettem mert van egy idióta stílusa ami vicces csak ne tegyen már úgy hogy ezt ő direkt meg ki volt találva, ha nincs a sötét oldal és ellenük táplált gyűlölet innen kívülről ment volna Mercedes után mint a sicc. És mint írtam ha nincs Bálint és Robi akik szinte alá toltak mindent (a fődíjat is) sehol se lett volna. Nem tud elmondani két összetett mondatot aminek valamiféle értelme is van. A legszebb mikor visszament a párbajáról megint mit mondott: hogy bejátszották amikor Moh és ÉNB beszéltek Mercyről csak azt megint elfelejtette hozzátenni, hogy semmi hasonló nem nem hangzott el amit ő állított és amivel aztán kirobbantotta a 3. villa világháborút! A valóság 22:48-tól (lát)halható utána meg hogy kamuzik Vivi Fru előtt!

Moh-t meg egyszerűen meg se értem. 14 éve (6 évesen!!!) kezdte a jégkorongot volt magyar válogatott csapatkapitány, elmondása szerint a csapattársai az NHL-ben játszanak erre ő mindent feldob kilép a sportból szakít a barátnőjével (állítólag) egy ilyen himi – humi VV miatt mikor sokkal feljebb juthatott volna. És miért mert ő a médiában szeretne elhelyezkedni műsorvezetőkén, ja ilyenkor jön elő a bili meg a kéz ismert története. Ez a médiaszereplés nem nagyon jön(tt) össze senkinek a régi VV-sek közül. Egy kezemen meg tudom számlálni ki van még ma is köztudatban a régi játékosok közül és akkor nem beszélve Balázs és Istenes mellett nagyon nem fog labdába rúgni ha az RTL lesz a csapásirány ahol valamit szeretne is csinálni. Ráadásul úgy hogy a pályatársak szinte mindegyike egyetemet, főiskolát végzett és jó esetben kommunikáció szerű szakokon (Anikó sem véletlenül van ott ahol) és még így is nagyon kevesen vannak képernyőn.
Ezt a Mercy-s sztorit sem fogom felfogni soha (Anikó sem értette): megvan a vonzalom a kémia, tetszenek egymásnak, tök egyformán gondolkodnak, összeillenek de baromira (mindenki ezt mondja még a nagyija is) a kislány egy elbűvölő cuki kis gyöngyszem de ő nem érez semmit pedig a szerelem pont ezeken alapul. El is mondja a videóban Anikónak hogy tudatosan tette! Hogy mivan?? :Y :W
Két összefoglaló videó az benti életükről kezdetektől a beteljesülésig!

Ja igen ez a BVV a 11. résztől valóban az csak az első 10 adás a normál VV. Kicsit elnézhette a feltöltője! :W

Még most is röhögök mikor Boby lábát műtik szakszerűen a visszaemlékező epizódban (6:25)! :R :C

[ Szerkesztve ]

(#3444) Vakegérke válasza UFO1 (#3443) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szorgalmasan szállítod a videókat. Remélem egyszer arról is hírt adsz, hogy lesz VV11. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3445) UFO1 válasza Vakegérke (#3444) üzenetére


UFO1
senior tag

Ezt se kellett volna ennyire elkapkodni április 17-én lehetett volna vége ha nem dobják ki Mercédest 3 nap után nincs a Gina felé 1 hetes párbaj és nincs ez az őrült rohanás a végén! :K

Sajnos nagyon nem volt átgondolva semmi. Már a válogatásnál nagyon elnézték az egészet. Ennyi unszimpatikus embert művészet volt egymásra hányni! Aztán nem volt semmilyen koncepció, hogy mi is történjen bent. Semmi tematikus hét amit már az elejére kellett volna tenni (iskola, katonai, X Faktor, stb.). Érdekes volt amit itt leirtunk minek kéne lennie pár hét múlva megvalósult. :U
Ami volt azt is nagyon későre tették és néha csak 2-3 naposak voltak nem 5 ahogy régen!
Sokkal több feladat kellett volna, hogy elfoglalják magukat a sok veszekedés helyett. :K

Lehetett volna hegymászó hét naponta másik mászó fallal egyre nehezebb feladatokkal automata csörlővel. Ennek az ellentéte is barlangász az udvaron felállított csőrendszerben jó sötét persze. Egy jó kis szabaduló szobás játékot is megnéztem volna, mint annak idején volt az a vár a tengeren és ott kellet időre mászkálni, ill. megkeresni a kulcsokat (Fort Boyard). A lehetőségek száma végtelen csak körül kéne nézni ha máshol nem a NET-en.

Ennek ellenére nekem nincs hiányérzetem ilyen résznek is kellett lenni. A legnagyobbat mondó és semmit be nem tartó csicskázó pajti csúfos legkisebb %-kal történő kiesése a vagyunk végig társaság úgy repült ki a párbajokon mint ha be se mentek volna. Azt hiszem erős vagyok aztán csak az ellenfél volt hihetetlenül gyenge szituációk még sosem történtek VV-ben. És ugye a „maradék” amit dijégo olyan klasszul megfogalmazott a végére is maradt! ;] ;)

Szerintem most egy időre nem lesz VV indul a Házasodna a gazda az X Faktor (remélhetőleg Virág felkészül rá és nem csak teng leng mint a villában :W a reggeli 15-20 perc beéneklés helyett hogy karbantartsa a hangját).
Valamikor indul a Survivor ide talán beteszik Mercy-t és Moh-t mert együtt egy nagyon jó és szórakoztató párost alkothatnak és talán Moh nem akarja ott is eljátszania a nagyik kedvence szűz kisfiút. :K
De Mercy nagyon elférne az É.N.Bp-ben is úgy is a fele brigád énekesnő felkavarhatná az ottani unalmas állóvizet a szereplők között! ;] Igaz ott kicsit kreatívabbak a szerkesztők mint itt voltak, persze volt pár fantasztikusan jóra sikerült VV epizód is! :R

Ez a Vivi férjet keres csak ezek után lehet ha lesz egyáltalán ha talál valaki fantáziát benne igaz előtte vagy 10-15 kilót le kéne faragcsálni Viviről hogy képernyő képes legyen igaz amennyire suta hogy futni, guggolni de még egy normális lábemelést nem tud végrehajtani nem sok jövőt látok benne. Természetesen Bálint és Robi, ill. Mercy és Moh lehetne a váltott műsorvezető páros ahogy azt kitalálták még bent.

Sajnos a VV az egyik leg- idő és talán pénz igényesebb műsor 0-24-ben ott kell lennie a stábnak minimum 3-as váltásban (tehát 3 stáb). Baromi gyorsan kell dolgozni mivel jó esetben az előző napi felvett műsort kell megvágni de lehet az az napit is. Ez baromi munkaigényes és fárasztó is úgy hogy egy álarcos énekes százszor nagyobb nézettséget generál lényegesen egyszerűbb munkafolyamat mellett.

(#3446) UFO1


UFO1
senior tag

Már fent is van a 2 Jöttem, láttam, buktam és a Jöttem, láttam, győztem! a MOST-on és végre nincs lakatolva. Alapból nem értetem miért kell lezárni bármelyik műsort is! :U :F

(#3447) rushty válasza UFO1 (#3446) üzenetére


rushty
senior tag

Legjobb a gdrive-os link volt.

Revolut meghívó pü-ben

(#3448) UFO1


UFO1
senior tag

(#3449) snecy20 válasza UFO1 (#3448) üzenetére


snecy20
veterán

Istenem, örülök ha nem látom ezeket a figurákat.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3450) UFO1


UFO1
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.