Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2005) mephi666 válasza Ramoskaa (#2004) üzenetére


mephi666
nagyúr

csípős videók nagy részét már megnéztem :DDD pár hónapja bukkantam csak rájuk... én is szeretem a csípőset, de én csak addig a határig szeretek menni, ami még élvezetet nyújt... annyira nem vagyok mazochista, hogy szétgyilkoljam kapszaicinnal az arcom :D birds eye chili-t, jalapeno-t, különféle habanero-kat (kedvencem volt belőle a chocolate) és "poénnak" chocolate trinidad scorpion-t már termesztettem... a chocolate volt nekem az a határ, amiből 1-1-et megeszegettem kajához: csípett azért, de nem volt überbrutál... a scorpionról ez nem mondható már el: abból egy fél centis darab is zsibbasztott... kóstoltam késhegyről valami szószt is, ami scorpion-ból, színezéknek meg chocolate habanero-ból állt... az olyan volt 10 percig, mint a lidocain :DDD ...ennek már nem látom értelmét, de Tibi haverjuk egy állat azok után, hogy miből mekkora mennyiséget eszik... anyósom ilyen, hogy vettünk lidliben bring the pain szószokat, amit ésszel kell adagolni... mi pár hónap alatt pusztítottunk el egy üveggel, anyós meg 1 hét alatt :DDD neki nem tudtunk még olyan paprikát vinni, amire azt mondta volna, hogy "nem bírja megenni" (főztem 1 éve nyáron pizzára szószt, amit feldobtam 2-3db scorpion-nal... megkóstoltam, mondtam asszonynak, hogy "ezt benéztem, nem fogjuk tudni megenni" ...ő azért megkóstolta, mert nem hitt nekem :D ...aztán a békesség kedvéért inkább kiöntöttük... anyós utána mérges volt, hogy megfeledkeztünk róla... nem tudom ahhoz mit szólt volna, mert az tényleg nem szimplán erős volt, hanem vaslapáttal vágott fejbe azonnal: égetett, mart mindenhol, amihez hozzáért)

...ja, forrólevegős sütésre vissza: tegnap csirkemellet és cukkinit rántottunk... szokásos módon tepsiben, légkeveréssel :K kb 30 perc 1 tepsinyi cucc

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.