Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#798) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

az én telóm már 2x volt szervízben. az igaz, ha harmadszorra viszem vissza, kötelesek új telefont adni?

1.-re visszavittem, a szokásos elnemérhetőség... a westendben ehlyben megcsinálták 1,5 óra volt, megvártam,

aztán telik az idő, otthon (nem pesten) hív anyám, aztán egyszer csak ahogy beszélünk nem hallom, olyan furcsa volt az egész, mintha elment volna a térerő, mintha alagútba mentem volna, és szakadozva hallottam a hangját, aztán megszakatt a kapcsolat, próbáltam visszahívni nem reagált a telefon csak visszaállt alap helyzetbe, (még ki se csengett) aztán kikapcsoltam majd vissza, és ugyen ez. kb 10 percig szenvedtem vele, ki be kapcsolással, mikor végre kezdeményezett a hívást, és ugyan olyan szar térerő nélküli hívás volt. aztán kiszedtem az aksit meg vissza és megint ugyan ez... ezután pihentettem a telefont aksi nélkül és kb 10 perc múla már tudtam telefonálni... kicsit kiborultam, mert azt hittem ha lecserélik a softvert akkor jó lesz, oszt a nagy fszt :(
bár hozzáteszem hogy 1 hónap alatt 2x fordult elő, a másik alkalom már itt pesten volt, csak itt dúrvább, mert hiába szedtem ki az aksit és pihentettem kb fél óra volt mire tudtam hívást kezdeményezni. természetesen eddig én elérhetetlen voltam...

úgyhogy elvittem megint,
állítólag újra kalibrálták, és kapott még egy új szoftvert...

most hogy nézelődtem az interneten nem nagyon találtam fekete előlapot a telóra, egyáltalán lehet venni?

és milyen átalakítóról volt szó? sima füleseket is lehetne így használni? mert én szeretnék valami nagyon mélyen szóló fülest venni, és nem mindegy hogy most csak a telefonomhoz használhatom vagy a mp3 lejáccóhoz is :) :DD

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.