Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) hajbel válasza coolrob (#688) üzenetére


hajbel
addikt

Kb. ugyanaz az akksi idő a 6-nál, mint a pronál, ami nem 4-5 óra MKBHD-nél, hanem 3.5-4 óra. A Pixel 6 esetében gyenge, a pro esetében már gáz, mivel ez egy új telefon. Nálam az arcfelismerés, a garancia, a gyenge ujjlenyomatolvasó és a power gomb elhelyezése mellett az egyik fő szempont volt, amiért inkább várok jövő év végéig a telefonvásárlással.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#702) Squirrel


Squirrel
őstag

Mi a francért nincs rajta gyári fólia? 2 napja nézegetem Amazonon, vagy nincs raktáron vagy minden hozzászóló azon panaszkodik, hogy felhelyezés után nem érzékeli az ujjlenyomatot. Van jelenleg megvásárolhato fólia, amivel megy az ujjlenyomatolvasó is?

(#703) Dare2Live válasza Squirrel (#702) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem az a véleményem, hogy alapnak kéne lennie minden telón elöla gyári fóliának... de mégis a nagyján nincs. Sött igazából hátul is alapnak kéne lennie.

Én ezt rendeltem.
[link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#704) *RLaci* válasza Squirrel (#702) üzenetére


*RLaci*
addikt

Sosem volt egy Pixelen sem. Pedig jó dolog, hogy nem a fólia/üveg felrakásával kell kezdeni a belakást. Persze aki amúgy sem rakna annak mindegy, de nálam alap a kijelző védelem.

(#705) coolrob válasza hajbel (#701) üzenetére


coolrob
aktív tag

Mivel Android alatt már nincs konkrét adat SoT-ra, így ő sem pontosan mondta, csak tippelte. Teljesen megértelek, én is ezek miatt húztam el a rendelést, ezt a power/volume gomb cserét nem is értem hogy gondolták.. arcfelismerés/ujjlenyomat olvasó viszont engem nem hat meg, mert semmi ilyesmit nem használok.
Viszont az aksiidőben nincs igazad. A konkrét tesztekben már látható, hogy a kijelző miatt sokkal jobban bírja a sima Pixel 6.
Pl ez a teszt korrektül bemutatja: [link]
Az az 0.3 col különbség, az 1440p, 120 Hz szemmel láthatóan jobban zabálja az aksit...

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#706) Squirrel


Squirrel
őstag

Köszönöm a linkeket. Szerintem is alapnak kéne lennie egy fóliának. Gyárban, pormentesen ráhelyezik. Itthon már nekem is csak nyűg. Jó-e rá, sikerül-e por és levegőmentesen rátenni, megy-e az ujjlenyomatszenzor. Apróság ez a probléma, de mégis bosszantó. Minden telefon kap valamit a kepernyőre csomagolás előtt, ez a valami miért nem tud akkor egy nyamvadt 2 dolláros fólia lenni?

(#707) Dare2Live válasza coolrob (#705) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kb ami látszik, hogy a HZ+felbontás nagyon masszívan beleharap aksiba. Feleségemnek aszem nemhogy 90 de a 60hz is jó lesz.

A másik amit írtam, hogy mivel az 5Gnek nincs érdemi előnye nekünk az is ki lesz lőve. Samsung modemeknél az is zabbantja aksit.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#708) hajbel válasza coolrob (#705) üzenetére


hajbel
addikt

Ebben a tesztben konkrétan semmi sem látszik. Az, hogy 100%-ról 0-ra mennyi idő alatt merül ha folyamatosan youtubeot nézek, játszom semmi köze a valós felhasználáshoz. Látom, hogy a másik videóban sikerült 6 óra 20 perc sot-ot kihozni a telefonból. A lassan 4 éves OP 6T-m is ennyit tudott újkorában, annyi különbséggel, hogy az sokkal gyorsabban tölt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#709) Tewe013 válasza hajbel (#708) üzenetére


Tewe013
őstag

"annyi különbséggel, hogy az sokkal gyorsabban tölt."
:DDD igen, biztosan gyorsabban tölt 20W-tal. Ne írjunk már ilyen baromságokat, ennyi erővel egy 2000mAh-s akksis telefon tölt a leggyorsabban egy 15W-os töltővel, mert százalékban az van a leghamarabb 100-on. :N

(#710) hajbel válasza Tewe013 (#709) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem aki baromságokat beszél az nem én vagyok. Leírtam, hogy ugyananolyan üzemidő mellett gyorsabban tölt. Melyik része nem érthető? A töltési sebesség és az akkuidő releváns szempontok minden egyes telefontesztben. Az én k.anyámat, hogy a technológia fejlődésétől ilyen dolgokat elvárok :D

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#711) ezoltán


ezoltán
tag

Megérkezett végre a Ssturn-ba a P6P. Lassan tényleg kézbe vehetem.

Én azt hittem amúgy, hogy igazi Flagship lesz a telo, de látni kell, hogy valószínűleg tévedtem. Mindenkinek más a fontos. Nekem az egyik a nyers Android a másik az akksi. Azt akarom, hogy ha reggel leveszem a töltőről, akkor estig ne kelljen és ne is kelljen változtatni a használaton azért, hogy kibírja. Most egy 13pro-t nyúzok de ez csak ideiglenes. Nem szeretnék átállni az androidról. Valahogy úgy vagyok, hogy ha már a Google tud rólam mindent, akkor nem adom oda az adataimat másnak is. :D

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#712) Tewe013 válasza hajbel (#710) üzenetére


Tewe013
őstag

Tök jó egyébként, h a saját telefonodat úgy hasonlítgatod egy másikhoz üzemidő és töltés szempontjából, h azt csak monitoron keresztül láttad. :DDD De úgy látom eltérően értelmezzük azt, h gyorsabban tölt, szóval hagyjuk inkább.

(#713) hajbel válasza Tewe013 (#712) üzenetére


hajbel
addikt

Bocs, de én mérnök vagyok. Nem tudom, hogy az időt hogyan lehet eltérően értelmezni :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#714) coolrob válasza hajbel (#708) üzenetére


coolrob
aktív tag

Kicsit olyan, mintha csak kötekedni akarnál mostmár, ami eleve fura egy Pixel topicban, tekintve hogy neked nem jön be, és megvárod a következő szériát. 3 különböző módon tesztelik a mobilokat, méghozzá netezés, multimédia és játék. Ha neked ebből semmi nem látszik, akkor el nem tudom képzelni, hogy mi a fenére használod a mobilodat...

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#715) Tewe013 válasza hajbel (#713) üzenetére


Tewe013
őstag

Én is, de a helyedben ezt nem hirdetném, amikor olyanokat allítasz, h a 20W-os töltő az gyorsabban tölt, mint a 30W-os. :DDD

(#716) Rotate


Rotate
veterán

zseniális, ahogy itt a nagyja ember képes úgy veszekedni az üzemidőröl, hogy nincs is ilyen telefonja :D lassan előrántok egy kis pop corn-t :D

(#717) Dare2Live válasza ezoltán (#711) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Nekem az egyik a nyers Android a másik az akksi. Azt akarom, hogy ha reggel leveszem a töltőről, akkor estig ne kelljen és ne is kelljen változtatni a használaton azért, hogy kibírja."

ld pl ezt a tesztet [link]

Aki telefonál napi 2ht meg napi 2ht meetingel (webex, teams...) meg webböngészik, játszik napi 4-5ht meg navigál+ youtubézik, fotózik, videózik... napi 1-2ht annak nem lesz gondja az aksival.
Ez sztem lefedi a userek 99%át de tippre a 99% 99%a kevesebbet nyomogatja.

Aki viszont hardcore power 3D gamer és genshin impact és tsait tol és kell a 120hz annak meg viszont egyértelműen egy készülék a leg a 13 pro max. Hány százalék tartozik ide? De ha te igen ne habozz a te készüléked a 13 pro max.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#718) Dare2Live válasza Rotate (#716) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

A probléma ahogy én látom, hogy fikázásba csapott át az egész az esetek nagy részében. Bejön, beírja 0 link és ennyi. Igen 3D power gameban 120hz, nagy felbontású proval vannak gondok. A sima egész jól bírja úgy is.

A feleségem felhasználási szokása nagyon kimaxolva ez:
"Aki telefonál napi 2ht meg napi 2ht meetingel (webex, teams...) meg webböngészik, játszik napi 4-5ht meg navigál+ youtubézik, fotózik, videózik..." És ezt így készülék nelkül teszteket olvasva ki tudom jelenteni, hogy nem lesz gond este az aksival.

És félre értés ne essék. Aki a fenti 3D power gamer kategória aki harcoreban napi sok órát tolja ne gondolkozzon és vegyen 13 pro maxot.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#719) ezoltán válasza Dare2Live (#717) üzenetére


ezoltán
tag

Én soha nem játszok a telefonon. Telefonálok, teams, outlook. Levelezek, netezek, fórumozok. Közösségi média. Zenét hallgatok kocsiban róla és fülesen is. Ezt kell bírnia, nem többet.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#720) Rotate válasza Dare2Live (#717) üzenetére


Rotate
veterán

ezzel a felhasználással olyan 40% körül fogja zárni a napot :) én még nem tudtam letesztelni a teljes ciklust, minden nap mentünk valamerre, és az Android Auto miatt felszurtam a kocsira, és visszatöltött... de fel nap nyomkodással 20-30%-ot merült minden nap, szoval...

(#721) ghiottone válasza Rotate (#716) üzenetére


ghiottone
nagyúr

;]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#722) hajbel válasza coolrob (#714) üzenetére


hajbel
addikt

Kb. 15 éve olvasok/nézek telefonos teszteket. Az ilyen tesztekből kb. semmi használható információ nem szűrhető le, mert a telefont nem olyan körülmények között mérik, ahogy használod + attól még, hogy a youtubeot 10 óráig bírja egyhuzamban, lehet, hogy rendes használat esetén 5 óra sot után lemerül. Nekem is volt olyan telefonom, ami gsm arenas tesztben überszuper volt, aztán este már töltőre kellett rakni (Galaxy S7). Persze a vegytiszta android jó üzemidőt predesztinálna, valahogy itt ez nincs meg.

#715Tewe013: Még jó, hogy ilyet nem állítottam. Te akarod bemagyarázni, hogy 100 perc kevesebb, mint 75, mert az időt lehet máshogy értelmezni.

#716Rotate: Igaz, minek a jól bevált telefonos teszteket nézni, ha vérpistike a fórumon védi a saját termékét és fel lehet vele ülni a hypevonatra.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#723) Rotate válasza hajbel (#722) üzenetére


Rotate
veterán

nem védek én semmit, ha senki más nem vesz ilyen telefont, vagy mindenkinek ilyen lesz, azt pontosan ugyanannyira szarom le :D

te meg nézegesd a teszteket, én meg addig használom a telefonomat :)

(#724) Rotate válasza ghiottone (#721) üzenetére


Rotate
veterán

valamiért azt gondoltam, hogy majd itt is lehet beszélgetni más tulajokkal tapasztalatokról, de úgy nézem végtelenül ráérős trollok és haterek hada van még itt, tulaj még nem túl sok...

(#725) ghiottone válasza Rotate (#724) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jövő héten már többen leszünk, aztán lassan csak letisztul ez a topic.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#726) TTomax válasza hajbel (#722) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ok,nem a TE telefonod,lapozzunk...azzal,hogy itt fikázol neked nem fog jobban megfelelni.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#727) Tewe013 válasza Rotate (#716) üzenetére


Tewe013
őstag

Remélhetőleg szombaton már a telefonnal a kezemben oszthatom az észt. ;]

(#728) *RLaci* válasza Rotate (#724) üzenetére


*RLaci*
addikt

Majd kikopnak.

(#729) gulb válasza Rotate (#724) üzenetére


gulb
senior tag

Sajna google modositotta a szallitasi idot..ahh igy meg 2 het mire megkapom. Azt is sokan elfelejtik mar az aksi hasznalatot illetoen hogy az ai kezeleo mikor mit lo ki mennyi appot enged futni stb..majd ha az is beall es tudja optimalizalni a dolgokat jobb lesz. Amugy is ilyen telefon szerintem 99% olyan emberek zsebe kerul akik ha kell fel tudjak dugni napon belul is 10-15perce. Ha meg eppen kirandulsz es fotozol videozol akkor ugy is van nalad pwbank.
jo lett ez a telefon sott...mint a pixel 1-2-4 mindnel mekkora karogas volt ezert azert...aztan megis a legjobb szeriak.

(#730) Tewe013 válasza hajbel (#722) üzenetére


Tewe013
őstag

Ezt írtad: "lassan 4 éves OP 6T-m is ennyit tudott újkorában, annyi különbséggel, hogy az sokkal gyorsabban tölt."
Akkor számoljunk: P6 Pro akksija 5000mAh=5Ah, OP6T akksija 3700mAh=3,7Ah, feszültségük kb. 3,8V, tehát 19Wh a P6Pro akksija, 14,06Wh az OP6T-é. A P6Pro 30W-tal 15 perc alatt belerak 7,5Wh-t, ami akksi százalékban (tegyük fel, h lineáris a kijelzés) 39,5%, OP6T ugyanennyi idő alatt 20W-tal 5Wh-t tölt bele, ami 35,5%. Szóval még, ha százalékban nézem sem jön ki az a sokkal gyorsabb töltés, esetleg 80% felett, ahol már belassul a töltés ott lehet előnye az OP-nak.

(#731) Tewe013


Tewe013
őstag

[link]
P6 Pro szétszerelés és keresztcsere. Szerencsére a gugli nem követi az Apple agymenését mindenféle hiba nélkül lehet akksit, kamerat, kijelzőt cserélni. Egyedül az ujjlenyomat olvasót nem lehet csak úgy cserélgetni (gondolom valami biztonsági oka lehet).

(#732) hajbel válasza Rotate (#723) üzenetére


hajbel
addikt

Ne zavarjon, hogy a tény, hoyg másodszor szólsz be megcáfolja a hozzászólásod tartalmát.

#726TTomax: Hol fikázódtam? Felhívtam a figyelmet arra, hogy irreleváns tesztekkel ne vezessenek félre másokat. Elnézést, hogy belerondítottam a recskapartyba, tévesen azt gondoltam, hogy ez egy szakmai fórum.

#730Tewe013: Valami nem stimmel, mert a P6 Pro 2 óra 2 pec alatt tölt 100%-ra, a OP6T pedig 1 óra 15 22 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#733) TTomax válasza hajbel (#732) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ne haragudj ebbe én most nem állok bele,egyszerűen nem érdekel.Így is úgy is naponta kell tölteni a telefonok 90%-át,ájfonból is csak a promaxot nem ami fél milla a többit ugyanúgy.Nincs is semmiféle recskaparty,csak még kevés a tulaj és mindenki próbálna valami kapaszkodót keresni.A pixel 6ban minden eddigi pixelnél nagyobb lehetőség van,és még jó pár patch kell mire megmutatja mi lakozik benne.Aki megveszi és megbarátkozik vele az hosszú idöre letudja a telefon vásárlást,aki meg nem az keres mást.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#734) Rotate válasza TTomax (#733) üzenetére


Rotate
veterán

el kell engedni, gondolom lassan kijön valami új telefon, és majd átmegy oda ;)

(#735) hajbel válasza TTomax (#733) üzenetére


hajbel
addikt

Ezt én is így gondolom, mert szubjektív szempontk miatt nem vettem meg, pedig szemeztem vele. Másnak mások az igényei. Sokaknak jó szolgálatot fog tenni (főleg akik külföldön élnek), én is nagyon szerettem annó a Pixel 4X-emet. Nekem azzal volt gondom, hogy üzemidő szempontjából fals infókat osztottak meg. Meg akartam kímélni a leendő tulajokat egy csalódástól.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#736) Tewe013 válasza hajbel (#735) üzenetére


Tewe013
őstag

Köszönjük a szolgálatodat, h féligazságokkal és károgással felnyitottad a leendő tulajok szemét :R

(#737) bbendre válasza coolrob (#705) üzenetére


bbendre
őstag

Valaki mondja el nekem milyen Power/volume gond cseréről van szó? :DDD
Ugyan ez az elrendezés az ősszes Pixelen vagy nem?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#738) Tewe013 válasza bbendre (#737) üzenetére


Tewe013
őstag

De, csak gondolom aki más telóról jön annak szokatlan. Én viszonylag gyorsan megszoktam és azóta jobbnak is érzem ezt.

(#739) Bazsi84 válasza hajbel (#735) üzenetére


Bazsi84
tag

Ma ejszaka gondoltam hasznalom annyit a telot,h végre tudjam tolteni masodszor is igy a 6. napon..Ez még mindig kártya nélkuli használat azt vegye figyelembe mindenki.Volt benne minden,játék,belteri foto/video probalkozas,bongeszes,benchmark,stb,sztem kb ahogy egy atlag felhasználó éli mindennapjait.42%-rol merult 1%-ra,mindezt 5 óra 9 perc SOT-al. A teljes akkuido pedig kb vhol 7-7,5 óra sot, 89 óra futas utan.Tegyuk fel ha kartyaval hasznalom,megnő mondjuk 30%-al a fogyasztás.Az meg akkor is 2,5 nap alatt 5 ora SOT. Ha egy nap alatt merited az siman 8-9 ora.
Amit sokan elfelejtenek de szamomra az elso dolog egy telonal mikor belakom: vegigzongorazom mindegyik appot es egyesevel beallitom mi futhat a hatterben. Plusz ejszakara nekem mindig repuloben van,illetve meloban mivel biztonsagi okokbol amugy sem vihetem be,repuloben van..
Elhiszem hogy vhonnan tajekozodni kell,ezert alapoztok tesztvideokra.De vajon az mennyire valos felhasználás? Allando benchmark/videozas/tesztek stb..ezt csinalod a mindennapokban? Aligha.

Azt pedig csak hallkan teszem hozza,(nem neked szol csak ugy altalanos kerdes)hogy akinek nem eleg egy napra 7-8 óra ,az amugy mit csinal? Ez az élete,h nyomkodja a telojat napi 8-10 oraban? Inkabb elni kellene az eletet.kimozdulni,beszelgetni,elmenyeket szerezni de nem egy szaros telefonon keresztül.

Peace

[ Szerkesztve ]

(#740) hajbel válasza Bazsi84 (#739) üzenetére


hajbel
addikt

Majd térjünk vissza a kerdésre ha nem lesz folyton repülő üzemmódban a telefonod, hanem 1 sim lesz benne, esetleg mégegy e-sim. Ilyen alapon minden teszt irreleváns, mert nincs 16 órát repülő üzemmódban a telefon. Mkbhd nem egy napra kapta meg a telefont, hanem min. 1 hétig használta az embargó miatt.

#736 Tewe013: Akkor biztosan ki tudsz emelni a hsz-eim közül olyan "féligazságokat" és "károgást" amire utalsz! Hajrá!

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#741) Schuler888 válasza Bazsi84 (#739) üzenetére


Schuler888
senior tag

Micsoda jo fogyasztas... sim kartya nelkul... repulo uzemmodban... :U :DDD aztan kerdore vonod, majd kioktatod aki kevesli az uzemidot, de azert odairod, hogy peace. Hat ez nagyon szep vedes, igazi gála.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#742) Thom! válasza Schuler888 (#741) üzenetére


Thom!
veterán

Ezt ellehet osztani majdnem kettővel valós körülmények között Pixel 4a remekel wifin, sim nélkül. :(

(#743) Bazsi84 válasza Schuler888 (#741) üzenetére


Bazsi84
tag

Az egész hozzaszólásnak az lett volna a lényege,hogy nem én vagyok az egyetlen aki már használja a telót és szerinte jó az akksi. Erre jöttök itt páran akik videók alapján állítjátok az ellenkezőjét. A saját felhasználási szokásaim alapján alkotok véleményt,ami nyilván eltér a tiédtől,vagy bárki másétól.De ezek alapján sokkal jobb,mint a korábbi telóm,pedig azzal lazán megvolt 7-8 óra Sot 1 nap alatt.még 4 évesen is kb 5-6.
De parttalan vita,ugyh inkább befejezem.

(#744) leslien válasza Bazsi84 (#743) üzenetére


leslien
nagyúr

óriási... majd 14 nap után kiderül nincs is slim slot benne... ;]
az elsők között van ,h felhívom az ismerőst és kérdezem... hallas Dallas...?!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#745) bbendre


bbendre
őstag

Mi ez a SoT-olás? Totálisan, de totálisan felesleges ezt nézni, mert a SoT nem ugyan annyi youtube alatt, böngészés közben. Ha valaki folyamatosan csekkolja a tőzsdét meg egy halom appot futtat, simán meg tudja enni az App az aksit 2H SoT-al is. Egy másik App meg elketyeg 10H SOT-al is.
Nálunk ugyan az az autó teljesen máshogy fogyaszt ha én vezetek vagy a feleségem.
Amikor mindkettőnknek Pixel 5 volt akkor képzeljétek el milyen érdekes, de amikor ugyan akkor reggel vettük le a töltőről a telefon nem ugyan akkor merült le valami érdekes csoda folytán. Nekem több SOT volt bármit csináltam. Csak totál máshogy hasznátuk a telefont.
Ha kirándultunk akkor én sokkal sokkat többet fotoztam és a 2 óra SOT is alig jött őssze mert a képfeldolgozás elég sokat fogyasztott.
Már nem tudom követni ki kit miről akar meggyőzni, de nem lehetne valami releváns dologról írni?

Késik a Google a szállítással 4 hetet, Aki használja már a telefont, érdemes a Sima Pixel 6-ot megvárni vagy most mondjam le az előrendelést és várjam meg a Pro-t amikor lesz vagy a Pixel 7-et esetleg a Fold-ot?
Engem leginkább a kamera (Fotok és video) valamint a fotozás közbeni merülés érdekelne.
Kell a telefon mellé egynapos turára (kevés GPS) sok fotó esetén Powerbank?
Jól őssze van rakva a telefon fizikalilag? (A Pixel 5 esetén pl a hátlapot nagyon be lehetett nyomni...)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#746) TTomax


TTomax
nagyúr

Ezért szeretem Flossy Cartert .... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#747) Bazsi84 válasza leslien (#744) üzenetére


Bazsi84
tag

😀 kiprobaltam,mukodik. Azert nem hasznalom még,mert semmi bajom a regi telommal,meloba menet jo,itthon hasznalom a pixelt,vagy ha kiruccanok majd vmerre.Csak a fules deal-ert vettem meg,amugy raert volna fel-1 ev mulva.

bbendre: tokeletesen ossze van rakva,semmi mozgas sehol.egy dolog volt,a kameraban mocorgott vmi de felvilagositottak,h az ois 😀 szerda este hozok neked akkuinfot fotozas utan,megyek a hegyekbe egesz napra, utána tobbet tudok majd.

[ Szerkesztve ]

(#748) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Hello. pénteken megjött németbe a P6 om.
Csak dec elején hozzák haza. Hazapostáztathatnám de egyenlőre úgy gondolom nem sürgős.
Addig nézegetem a fórumot. beszerzem a tokokat,üvegeket..
(még nem tudom kapcsoltassam be hogy van e valami probléma vele... de kicsit elengedtem ezt a bekacsológomb nyomkodásakor villódzást , hagy villogjon,....)
tok [link] [link] [link]
üveg [link] [link]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#749) saabonline


saabonline
csendes tag

26. óta használom sim-mel, játék nem érdekel, egy napot bőven bír, mobilnet, wifi, bluetooth állandóan bekapcsolva, háttérben youtube sokat megy. Nem találkoztam negatív dolgokkal se kijelző, se ujjlenyomat esetében, minden működik gond nélkül. Fényképező rendben, igaz, pár képet csináltam lámpafénynél, nem kásás, gyors, nincs bemozdulás. Én user vagyok, semmi extrém felhasználás, sima p6, ezért a pénzért a fülessel, szerintem ajándék, de ajándék nélkül se nagyon van már ennél olcsóbban ez a kategória, ezzel a háttérrel. Az idő majd eldönti, a mindennapokban hogy használható, most új, nyilván hasít, aztán majd jönnek a frissítések az appokra, ha sokáig ilyen marad, én teljesen elégedett leszek. Jó füles amúgy is tervben volt, 80-nál többet nem szántam volna rá, ha innen nézem, a telefon kb. 170 volt, így nem kellett 4k-t kiadni, mint a note 10+ volt, és egymás mellett használva, ceruzát leszámítva, hozza az új, a jobb, gyorsabb, jobb kijelző érzést. Kamera meg nem nehéz, hogy jobb legyen nála.

(#750) Rotate válasza Bazsi84 (#743) üzenetére


Rotate
veterán

akkor csak neked írom, meg akit érdekel, és vagy megvette, vagy tervezi megvenni. teljesen jó az üzemidő aktív 4G dual sim mellett is, sőt a kettőből az egyik szolgáltatónak elég fos a térereje folyamatosan, de a céges szolgáltatót nem maga választja az ember...

asztalon hagyva se merül, és ha nekiállok nyomkodni, akkoris arányosan merül... nyilán van aki mást csinál, neki jobban merül, de azonos használat mellett sokkal de sokkal tovább bírja, mint a 7T, amim eddig volt... mert ugye ahhoz érdemes hasonlítani, amit leváltasz rá, és nem egy 2x olyan drága eszközhöz... már ha azért veszed, hogy használd, és nem azért hogy beird egy fórumba, hogy te megvetted a mindenben legjobb telefont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.